Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 32 (32 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Még lehetne más opció is a válaszokra, de most nem jut eszembe semmi. A kamiont nem mertem beleírni!
    Pedig Kiss Norbi is jelen van a fórumon, szóval nem lenne nullás opció

  2. #27
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza az eredeti témához! Egy kicsit off-topic, de talán érdekes:

    Kérdés: vezettél már valaha versenyautót? (A gokarton kívül)

    Igen, zárt karosszériásat
    Igen, együléses formaautót
    Igen, rali/ralikrossz autót
    Nem

    Még lehetne más opció is a válaszokra, de most nem jut eszembe semmi. A kamiont nem mertem beleírni!
    Volt szerencsém tesztelni egy feltuningolt Opel Astrat a Hungaroringen, illetve egy kupás Seat Leont. Mindkettő hatalmas élmény volt
    Egy egész napos teszt volt. Délelőtt 8-kor indultunk el, 11 fele értünk fel. Akkor már ott voltak a többiek is, sőt már köröztek is addigra. Délelőtt egy órát tudtam menni az Opellal. Michelisz Norbi is ott volt, ő magyarázta el, hogy mit hogyan, és ott is ült velem az autóban. Bevallom férfiasan, x1 3-as helyett egy 1-es lett, és ott elszállt egy fogaskerék a váltóban. Eredetileg csak az Opellal mentem volna, de mivel az egyik már akkor kuka volt, amikor odaértem, a másikat pedig én "égettem le", így nem maradt más "csak" a Seat.
    1 órakor volt egy 1 órás ebédszünet, azelőtt még tudtam menni kb. 20 percet a Seattal. Elsőre még Zengő Zoltán is beült mellém. Ezt a beülést úgy képzeljétek el, hogy ugye csak 1 ülés van, így szó szerint az autó aljára ült le. Mondták is neki, hogy Zoli, ne legyél hülye, de ő bízott bennem .
    Aztán eszi, iszi, aztán kezdődött megint. De én csak 4 óra tájékán ülhettem újra autóba, mivel eredetileg ez a tesztnap Ficza Ferinek volt szervezve. De az az 1 óra is amit egyedül mentem, hatalmas élmény volt. 210-el az egyenes végén..brutális Sajnos arra nem volt idő, hogy az üléspozíciót átállítsák, (vagyis lehet hogy lett volna, de nem akartam, hogy azzal is menjen az idő) így nem volt tökéletes, nem láttam olyan sokat a pályából, de a lényeg megvolt
    Nem kicsit tartom magam szerencsésnek emiatt, nem mindenkivel adatik meg a lehetőség, hogy a semmiből felhívják egy tesztre.

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kicsit tartom magam szerencsésnek emiatt, nem mindenkivel adatik meg a lehetőség, hogy a semmiből felhívják egy tesztre.
    Nem mindenki megy olyan időt szimulátorban hogy mások a hajukat tépik, "ezt meg hogy?"

  4. #29
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Ez főleg Kemény Ákos-nak szól. (meg aki ült már igaziban)
    Melyik az a szim amelyik a leginkább visszaadja egy valós versenyautó érzetét?

    -AC
    -IR
    -R3E
    -RF2
    -Egyéb

  5. #30
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Ez főleg Kemény Ákos-nak szól. (meg aki ült már igaziban)
    Melyik az a szim amelyik a leginkább visszaadja egy valós versenyautó érzetét?

    -AC
    -IR
    -R3E
    -RF2
    -Egyéb
    Ez sztem egyénfüggő. Van akinek a grafika/hangok számítanak, van akinek a fizika. Sajnos olyan szimulátor nem nagyon van, ami mind a kettőt maradéktalanul tudja (meg mondjuk olyan user pc se, ami faszán el is vinné). Mondjuk én még versenyautóval nem mentem pályán, de utcai autókkal elég nagy tapasztalatom van. A felsoroltak közül iRacing kivételével mindet próbáltam, nekem a fizika van inkább előtérben a grafikai elemek helyett, így a sorrend nálam: rF2, R3E, AC. iRacing meg sanszos, hogy jobban tettszene mindháromnál, úgyhogy hamarosan ki is fogom próbálni

  6. #31
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Ez főleg Kemény Ákos-nak szól. (meg aki ült már igaziban)
    Melyik az a szim amelyik a leginkább visszaadja egy valós versenyautó érzetét?

    -AC
    -IR
    -R3E
    -RF2
    -Egyéb
    Ezek közül csak Assettot és az R3E-t próbáltam hosszabb ideig. Iracinggel pár órácskát mentem csak más fiókján. De abból a 2-3 órából azt mondom, hogy az Iracing.

  7. #32
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek közül csak Assettot és az R3E-t próbáltam hosszabb ideig. Iracinggel pár órácskát mentem csak más fiókján. De abból a 2-3 órából azt mondom, hogy az Iracing.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •