Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)
  1. #26
    Ákos, egy világ omlott most össze bennem...

  2. #27
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Citroen set
    Sokáig nem kellett örülnöm az előkelő helyemnek a citrommal.

    Elég elmebeteg setup.

  3. #28
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, egy világ omlott most össze bennem...
    Nem kellett volna, a fun futamokon néha félre lépek, pláne, ha nincs Honda, amúgy nálam nagy a "Honda szerelem"!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #29
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    A kételyek eloszlatása érdekében! Igen, Hondával neveztem!
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/r3efun/best

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #30
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg tarantito írta Hozzászólás megtekintése
    Sokáig nem kellett örülnöm az előkelő helyemnek a citrommal.

    Elég elmebeteg setup.
    Hát eléggé az Lehet hogy még a hátsó rugók keményítésével el lehet érni pár tizedet... Látva tegnap Gerőcs mit ment vele, lehet mégis versenyképes lesz

  6. #31
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39
    Tegnap gyakorolgattam 1:54:xxx rol sikerult letornaszni 1:51:600-ra van meg hova fejlodni de egyenlore jo lesz ez )


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ne felejtsétek el, ma este futam! Szerver már fut, röviddel 20 óra előtt átállítjuk a kiírásnak megfelelően.

  8. #33
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsétek el, ma este futam! Szerver már fut, röviddel 20 óra előtt átállítjuk a kiírásnak megfelelően.
    Én már hétfőn jöttem erre a futamra...

  9. #34
    Én ezt most kihagyom, nem kavarom meg a 14-es reflexeket Meg holnap a VSR tesztfutamra neveztem a RedBull Ring-en

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Indítottunk két szervert is GTR-MASTERS FUN#1 és FUN#2 néven.

  11. #36
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    Elég komoly lag-parádénak lehettünk tanúi. Vagy csak nálam villogott/repült mindenki folyamatosan?

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg rolika79 írta Hozzászólás megtekintése
    Elég komoly lag-parádénak lehettünk tanúi. Vagy csak nálam villogott/repült mindenki folyamatosan?
    Ha olyanra gondolsz, hogy az egész mezőny eltűnt egy pillanatra, olyan előfordult többeknél, legalább is TS-en mondták. Ugyanakkor a többségnél nem volt semmi ugrálás.

  13. #38
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha olyanra gondolsz, hogy az egész mezőny eltűnt egy pillanatra, olyan előfordult többeknél, legalább is TS-en mondták. Ugyanakkor a többségnél nem volt semmi ugrálás.
    Olyan nalam is volt, hogy 1-2 auto el-el tunogetett.

    BTW Hondasokat kerdem ki milyen ules pozicioval vezet? Mert en elegge eloretolva hasznalom, mert az a vastag bal oszlop elegge utban tud lenni ;/
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  14. #39
    Nekem folyamatosan eltunt meg visszajott mindenki, ossze-vissza teleportaltatok. Raadasul volt mogottem egy szellem chevy is aki neha megjelent mogottem aztan eltunt. De amikor megjelent nekem is jott. Ez mi a f?

  15. #40
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Sajnos voltak lagos versenyzők, a hátsóbb mezőnyben. Amikor a végéről indultam a végén, akkor uez volt. Aztán megelégelve átvágtam a sikánt, 3-at előzve "vakon", és utána megszűnt a problémám, az előtte levőkkel már nem volt problémám.
    Persze éles futamon nem tennék ilyet, főleg ha lagteszt is van előtte
    Nem gondolom, hogy az lett volna a helyes, ha emiatt félreállok és nem versenyzek tovább, mert akkor másnak is így kellene tennie, ha valaki előtte eltűnedezik. Persze ilyenkor csak imádkozni lehet, hogy minél hamarabb és ne a legrosszabb pillanatban jelenjen meg előttem egy autó és ne legyen emiatt kilökés, mert másnál a játék mást csinál/mutat e közben...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 04. 14. 07:52.

  16. #41
    Idézet Eredetileg Pedro írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem folyamatosan eltunt meg visszajott mindenki, ossze-vissza teleportaltatok. Raadasul volt mogottem egy szellem chevy is aki neha megjelent mogottem aztan eltunt. De amikor megjelent nekem is jott. Ez mi a f?
    Lehet, hogy én voltam, legalábbis előttem is mentél szerintem. Én ugyanazt tapasztaltam, hol láttalak, hol nem. Később nekem jöttek ketten is, leszorítottak, ebből gondoltam, hogy nem látnak, ezért félreálltam. A következő futam előtt kiléptek páran, onnantól ez nem jelentkezett. Ezt nemigen lehet kiszűrni, mert nem feltétlen az a hunyó, aki villog. A Raceroom sajnos még fokozottan érzékeny a tökéletes netre, versenyek előtt mindenképpen kell LAG-teszt és mindenkinek optimalizálnia kell a netes környezetét, hogy csökkentsük az esélyét ennek a szellemautó effektnek.

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy én voltam, legalábbis előttem is mentél szerintem. Én ugyanazt tapasztaltam, hol láttalak, hol nem. Később nekem jöttek ketten is, leszorítottak, ebből gondoltam, hogy nem látnak, ezért félreálltam. A következő futam előtt kiléptek páran, onnantól ez nem jelentkezett. Ezt nemigen lehet kiszűrni, mert nem feltétlen az a hunyó, aki villog. A Raceroom sajnos még fokozottan érzékeny a tökéletes netre, versenyek előtt mindenképpen kell LAG-teszt és mindenkinek optimalizálnia kell a netes környezetét, hogy csökkentsük az esélyét ennek a szellemautó effektnek.
    Szellem autó nem feltétlenül egyenlő a laggal. Amikor azt érzékeled, hogy ugrasz egyet a pályán előre és ezzel egy időben eltűnsz, az egy hiba. Ehhez kértem tőled múltkor és még másoktól is log fájlokat a fejlesztők számára. Sajnos úgy tűnik a legutolsó frissítéssel ezek megszaporodtak. Vannak versenyzők akik hajlamosabbak rá (úgy mint a session váltás hibánál, van akinél sose, van akinél folyamatosan előjött).

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •