Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Összedobtam egy kis setup esszét és mellékeltem képeket mindenféle beállításomról:
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/
    Talán másnak is akad benne pár jó ötlet.
    Köszi Erik! Ezt kipróbálom. (Legutóbb annyira kiábándultam a DTM irányíthatatlan cikázása miatt, hogy már fel sem telepítettem azóta.)

  2. #27
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Erik! Ezt kipróbálom. (Legutóbb annyira kiábándultam a DTM irányíthatatlan cikázása miatt, hogy már fel sem telepítettem azóta.)
    Szerintem teljesen stabilak a DTM-es gépek. Most mindegyik megkapta a 2016-os fizikát, szóval elvileg csak a festés más adott márka különböző évjáratain belül. Jó, a gázpedállal óvatosan kell bánni kigyorsításkor, de amúgy jól kezelhetőek.

  3. #28
    Molnár Laci Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 10. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    19

    inverted FFB

    Sziasztok!
    Keresgéltem neten kormánybeállításokat és sok helyen azt láttam, hogy az emberek bekapcsolják az inverted force feedback-et.
    Mi lehet ennek az oka? Mik a tapasztalatok?

  4. #29
    Idézet Eredetileg gyutacs0804 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Keresgéltem neten kormánybeállításokat és sok helyen azt láttam, hogy az emberek bekapcsolják az inverted force feedback-et.
    Mi lehet ennek az oka? Mik a tapasztalatok?
    A kormány típusától függ. A technikai hátteréről én sem tudok sokat, de például a Logitech kormányok visszacsatolása tipikusan "normális" állásban fordítva működik, kanyarodás közben kifelé, a szélső állás felé húz, ami igen érdekessé teszi a vezetési élményt. A többi márkáról nem tudok nyilatkozni, de ha ilyet tapasztalsz, akkor mindenképp invertáld.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •