Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1
    Gál Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 10.
    Város
    Etyek
    Üzenetek
    10

    Control Settings

    Sziasztok!

    Újoncnak számítok és szeretném végre rendesen beállítani a kormányom, sajnos eddig nem sikerült.

    Remélem jó helyre írom a témát, ezt a helyet találtam legmegfelelőbbnek erre.
    Sok külföldi oldalt néztem ezzel kapcsolatban, de egyik sem volt a legkellemesebb beállítás.

    Szeretném megkérdezni tőletek ti milyen beállításokat használtok a profilerben, illetve játékban? G27-em van, főleg a wheel rotation mind in game mind a logitech programban érdekelne, illetve a steering lock. 540 et használtam játékban, profilerben pedig 900 volt beállítva, de érzésem szerint ez sok.

    A segítséget előre is köszönöm

    Edit: A kamera beállításhoz is szeretnék segítséget kérni. 22"-os 1 db monitorom van, és a belső nézet eléggé keveset mutat, sokat takar a műszerfal. Ha a fov-ot állítom, akkor pedig a sebességérzet eléggé módosul. Valakitől halottam anno hogy csak belső nézetben menjek, mert a többi nagyon rossz. Ezt megindokolná valami szakértő? A motorháztető kamerát kedvelem, mert ott látom az utat, illetve az Assetto-nak van eltalálva ott még kilátok, de ezen a lőrésen nem sok esélyem van a manőverezésre.
    Utoljára módosította: NickRosso; 2016. 04. 06. 14:54.

  2. #2
    Idézet Eredetileg NickRosso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szia!

    Szakértőnek ugyan nem tartom magam, de beleolvasva a hsz-edbe gondoltam leírom a tapasztalataimat, mert már jó pár éve játszok különböző szimulátorokkal, és megütötte a szemem két dolog is...

    Szvsz a 900 profiler/540 játék beállítás jó, én DFGT-vel ezt használom, és tökéletes... mellette még egy kb. 21-23 steering lock-ot pályától függően...
    Ha soknak érzed az, ha nem is baj, de mindenképpen érdekes, mert ennél lejjebb tényleg nem érdemes menni (kivétel formula autók 450-re)... szokni kell, menni kell, ennyi... kell az 540 fok minimum...

    A másik, hogy milyen nézetben menjünk...
    Én sem javaslom a motorháztetős nézetet, igazi autóban sem ülsz ki a motorháztetőre... mindenképpen belső nézet, de ott már neked kell kialakítanod azt a nézetet, hogy azt, és úgy lásd, ahogyan az neked kényelmes, és legjobban megfelel...
    Én ki szoktam kapcsolni a kormányt, mert idegesít, ha látom a saját kormányom és virtuális kormányt is, valamint addig előretolom és felfelé is egy kicsit, hogy a monitor alsó széle, pont a virtuális műszerfal alsó részével egyezzen, hogy még lássam a műszerfalon a sebességi fokozatot... minden mást ki szoktam kapcsolni... ha nagyon belemerülök még előrébb rakom és műszerfal helyett a ProRacing webes alapú dashboardot használom tablettel (sajnos most nem Raceroom-mal, hanem Automobilista-val).

    Nincsenek egyértelmű instrukciók, legfőbb szempont, hogy neked a lehető legkényelmesebb legyen, hogy a leggyorsabb lehess önmagadhoz képest! Ezek csak a saját tapasztalataim voltak, remélem segített valamennyit...

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...e-az-a-900-fok

    ezt szerintem végigböngészve mindent megtudsz a témában...kb 6 évnyi "tapasztalat"
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Gál Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 10.
    Város
    Etyek
    Üzenetek
    10
    Köszönöm a válaszotokat, hatalmas segítség volt számomra

  5. #5
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni viszonylag élethűen, de használható kormánybeállításban Logitech G25-re? FFB-re gondolok elsősorban.

    Köszi!

  6. #6
    Idézet Eredetileg hzsolt8 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudna valaki segíteni viszonylag élethűen, de használható kormánybeállításban Logitech G25-re? FFB-re gondolok elsősorban.
    Régebben összevissza állítgattam mindenfelé, aztán egyre rosszabb lett. Eluntam, nyomtam egy default reset-et, sokkal jobb lett. Én kicsit vissza szoktam venni az erősségből, effekteket meg leveszem, sokszor 0-ra is. Ízlés kérdése, meg a programé is, amiben állítod. Raceroom?

  7. #7
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Régebben összevissza állítgattam mindenfelé, aztán egyre rosszabb lett. Eluntam, nyomtam egy default reset-et, sokkal jobb lett. Én kicsit vissza szoktam venni az erősségből, effekteket meg leveszem, sokszor 0-ra is. Ízlés kérdése, meg a programé is, amiben állítod. Raceroom?
    Köszi Erik! Persze, Raceroom. Azért érdekelne, mert egyszerűen nem találom meg azt a beállítást, aminél úgy érzem, normálisan tudom irányítani a kocsikat.

  8. #8
    Idézet Eredetileg hzsolt8 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Erik! Persze, Raceroom. Azért érdekelne, mert egyszerűen nem találom meg azt a beállítást, aminél úgy érzem, normálisan tudom irányítani a kocsikat.
    Először is, ha már elállítgattad, állítsd vissza alapra és kicsit vegyél vissza az "overall" csúszkákon (egy a kormányzáshoz van, egy az egyéb effektekhez, a két csoportban a felső csúszkák, nálam olyan 40%-környékén), hogy ne legyen nehéz kormányoznod, biztosan ne akadályozza a finom kormányelfordítást. Hétfői shakedown előtt szívesen segítek a finomításban, ha gondolod.

  9. #9
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Először is, ha már elállítgattad, állítsd vissza alapra és kicsit vegyél vissza az "overall" csúszkákon (egy a kormányzáshoz van, egy az egyéb effektekhez, a két csoportban a felső csúszkák, nálam olyan 40%-környékén), hogy ne legyen nehéz kormányoznod, biztosan ne akadályozza a finom kormányelfordítást. Hétfői shakedown előtt szívesen segítek a finomításban, ha gondolod.
    Köszi szépen! Kipróbálom. Már kezdek belekeveredni. Nézegettem több helyen is a neten, de egyik beállítás rosszabb a másiknál. Vagy legalábbis nekem furcsa és kezelhetetlen.

  10. #10
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg hzsolt8 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen! Kipróbálom. Már kezdek belekeveredni. Nézegettem több helyen is a neten, de egyik beállítás rosszabb a másiknál. Vagy legalábbis nekem furcsa és kezelhetetlen.
    Nálam ezek a jelenlegi beállítások: https://photos.google.com

    Sector3-as srác is ezt használja: https://www.youtube.com/watch?v=_7QNz022E5E ...videó alatt van az FFB beállítás link!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam ezek a jelenlegi beállítások: https://photos.google.com

    Sector3-as srác is ezt használja: https://www.youtube.com/watch?v=_7QNz022E5E ...videó alatt van az FFB beállítás link!
    Kipróbáltam, nálam is jó ez a G27-el. Annyit módosítottam, hogy a Force Feedback Intenzity-t levettem 50%-ra, mert úgy egyenesben is csúnyár rázkódott a kormány és randa hangokat adott ki. A Steering Force Intensity-t meg 100%-ra. Slovakiaringen próbáltam, első mért köröm volt 2:00,9xx, vagyis otthonosnak éreztem ezek szerint.
    Ha valakinek (kormánytól és ízléstől is függ) gyenge vagy erős az FFB, elég a Force Feedback Intensity-vel globálisan állítania.

  12. #12
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam, nálam is jó ez a G27-el. Annyit módosítottam, hogy a Force Feedback Intenzity-t levettem 50%-ra, mert úgy egyenesben is csúnyár rázkódott a kormány és randa hangokat adott ki. A Steering Force Intensity-t meg 100%-ra. Slovakiaringen próbáltam, első mért köröm volt 2:00,9xx, vagyis otthonosnak éreztem ezek szerint.
    Ha valakinek (kormánytól és ízléstől is függ) gyenge vagy erős az FFB, elég a Force Feedback Intensity-vel globálisan állítania.
    Próbáld fordítva: FFI: 100%, SFI: 50%, ill. ha nagyon rángat, játékban FFB Multiplier-t is lejjebb veheted, én először 3500-on használtam, de most már a 2000-es értéket érzem jónak.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld fordítva: FFI: 100%, SFI: 50%, ill. ha nagyon rángat, játékban FFB Multiplier-t is lejjebb veheted, én először 3500-on használtam, de most már a 2000-es értéket érzem jónak.
    Ma este még finomítom, csak délután nem bírtam magammal, kipróbáltam 1-2 körön. FFB multipliert én gyakorlatilag azonnal a felére le szoktam venni.

  14. #14
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este még finomítom, csak délután nem bírtam magammal, kipróbáltam 1-2 körön. FFB multipliert én gyakorlatilag azonnal a felére le szoktam venni.
    Én is próbálgattam. Kezd barátságosabb lenni a dolog. Várom a tapasztalataitokat!

  15. #15
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld fordítva: FFI: 100%, SFI: 50%, ill. ha nagyon rángat, játékban FFB Multiplier-t is lejjebb veheted, én először 3500-on használtam, de most már a 2000-es értéket érzem jónak.
    Nálam végül 40-40% lett belőle és levettem FFB multipliert is a minimumra. Legalábbis a G27-el, 2015-ös Chevy-vel ez volt számomra a jó.

  16. #16
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de nekem sokkal jobb, ha az "Understeer"-t leveszem 20-30%-ra.

  17. #17
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Egy kis segítségre lenne szükségem, újra kellett telepíteni a gépemet, és most egyenesben jobbra balra rángat aprókat a kormány folyamatosan. Már minden a force feedback effektet leszedtem 0% ra de még mindig csinálja, ami elég idegesítő. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne ezt megszüntetni?

  18. #18
    Idézet Eredetileg Miklati írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis segítségre lenne szükségem, újra kellett telepíteni a gépemet, és most egyenesben jobbra balra rángat aprókat a kormány folyamatosan. Már minden a force feedback effektet leszedtem 0% ra de még mindig csinálja, ami elég idegesítő. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehetne ezt megszüntetni?
    Hasonlót csinált nekem akkor, ha az "overall" beállítás 100%-on volt. Egyenesben menve is mintha próbált volna dolgozni a kormány. Levettem kicsit, akkor megszűnt.

  19. #19
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Ha az overall t leszedem kevesebbre akkor meg számomra zavaróan elkönnyül a kormány... Amikor megvettem a kormányt, csak bedugtam a gépbe és nagyon élvezetes volt a vezetés. Most meg kikészülök tőle, mert olyan mintha száll szakadásos gumik lennének a kocsin...

  20. #20
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Tegnap esti futamon valami nem stimmelt a kormánnyal. Csúsztam-másztam az egész verseny alatt. Nem tudtam elképzelni, hogy mi a franc lehet. Ma este elindítom a RaceRoom-ot, aztán kiírja, hogy nem találja a G25-öt. Megnézem, erre valami két pedálos izét lát a Profiler. Újratelepítettem, nekiállok körözni és láss csodát, visszatért az eddig megszokott kormányérzet. Talány...

  21. #21
    Lovászi Nándor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 04.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    6

    Logitech MOMO beállítás

    Valaki használ még Logitech MOMO kormányt, nagyon lassú kanyarokban koppig tekerem a kormányt mégsem fordul rendesen az autó. Valamilyen beállítási lehetőség rá, hogy jobban tudjak fordulni, vagy vezetési stílussal tudom orvosolni!?

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lovey írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki használ még Logitech MOMO kormányt, nagyon lassú kanyarokban koppig tekerem a kormányt mégsem fordul rendesen az autó. Valamilyen beállítási lehetőség rá, hogy jobban tudjak fordulni, vagy vezetési stílussal tudom orvosolni!?
    Két lehetőség is van... vagy azért nem fordul, mert túlkormányzod, vagy azért, mert túl kicsit a steering lock érték.

    280 fokos kormánnyal sajnos az irányítás terén mindenképpen vmilyen kompromisszumot kell kötnöd, az alábbi két cikket javaslom elolvasnod:


  23. #23
    Lovászi Nándor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 04.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Két lehetőség is van... vagy azért nem fordul, mert túlkormányzod, vagy azért, mert túl kicsit a steering lock érték.

    280 fokos kormánnyal sajnos az irányítás terén mindenképpen vmilyen kompromisszumot kell kötnöd, az alábbi két cikket javaslom elolvasnod:


    Köszi

  24. #24
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Sziasztok.

    Valaki tenne be ide screenshot-okat a raceroom kormany beallitasrol?
    Nekem g25 van es nem tudom rendesen beallitani.

    Ez nem tudom miert van: Egyenesben erzem a kormanyomon a razoko remegest de ha kanyarodok es ugy megyek abrazokore akkor semmi razkodas.
    Nagyobb rim van a kormanyomon.

    Koszonom

  25. #25
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Valaki tenne be ide screenshot-okat a raceroom kormany beallitasrol?
    Nekem g25 van es nem tudom rendesen beallitani.

    Ez nem tudom miert van: Egyenesben erzem a kormanyomon a razoko remegest de ha kanyarodok es ugy megyek abrazokore akkor semmi razkodas.
    Nagyobb rim van a kormanyomon.

    Koszonom
    Összedobtam egy kis setup esszét és mellékeltem képeket mindenféle beállításomról:
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/
    Talán másnak is akad benne pár jó ötlet.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •