Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (65 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem elérhető a fájl.
    A helyes link.

  2. #27
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A verseny 24 kör lesz. Kiírtam az első hozzászólásban is.

  3. #28
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    A kocsi jobban tapad és gyorsabb is, de nem könnyebb vezetni semmivel mint az előző verzióban. Ugyanolyan küzdős, odafigyelős autó mint a frissítés előtt és már akkor sem volt népszerű sajnos.

    Itt a setupom: link
    Sokat nem foglalkoztam vele, amikor először próbáltam a kocsit a pályán akkor gondoltam így jó lesz, aztán így maradt. De talán valakinek hasznára lesz.
    Holnap replayt is töltök fel a munkahelyemről a mostani legjobb körömről (2:18.262) ha kell valakinek. 5-6 tized van még benne, több nem nagyon, de azt nem tudom mennyi kedvem lesz kihozni belőle.

    Sajnálattal konstatáltam hogy ennek is ugyanolyan trágya külső hangja lett mint a Mustangnak. Mint valami hibás V8-as kávédaráló. A belső hangjához szerencsére nem nyúltak, meg a "lángszórók" is jók lettek:
    Engem érdekelne a replay, nem igazán mentem ezen a pályán soha, csak most, a bajnokság miatt.

  4. #29
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem futott a szerveren a log-ger, elindítottam.

    A tegnap esti időket lehet manuálisan kell majd pótolnom... kis türelmet.
    Megy már a preqval. Köszi

  5. #30
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

  6. #31
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Engem érdekelne a replay, nem igazán mentem ezen a pályán soha, csak most, a bajnokság miatt.
    Replay.

  7. #32
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!

    Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

    ***

    Hazaértem, leszedtem, betöltöttem, de nem működik, egy 5p qual-t és valami versenyt tölt be ahol lényegében engem mutat. Volt valami 100 megás update, ez okozná?
    Utoljára módosította: a.milan; 2016. 04. 06. 17:59.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Up a ma esti futamnak!

    Még nem késő belevágni, nekem előző futamon másfél óra rapid készül is elég volt a korrekt helytálláshoz... tisztelni kell a szörnyet, nem szabad magad túlvállalni, hanem csak a stabilitásra kell koncentrálni és meglesz a jó eredmény!

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Up a ma esti futamnak!

    Még nem késő belevágni, nekem előző futamon másfél óra rapid készül is elég volt a korrekt helytálláshoz... tisztelni kell a szörnyet, nem szabad magad túlvállalni, hanem csak a stabilitásra kell koncentrálni és meglesz a jó eredmény!
    Jó eredmény :Nyertél egy boxutca athajtast.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Tegnap még próbálgattam az új gumikat. A jelenlegi időmben bőven van még 4 tized, de már egyszerűen lefáradtam és nem tudtam kiautózni. Jobban tapad az autó, de az érdekes az, hogy ezt csak minimálisan lehet érezni. A kezelhetősége ugyan az maradt, azaz elég nehezen kezelhető.

    Segítség az esti futamhoz. A fogyasztás 4,3 - 4,4 liter/kör. Elvileg egy tankkal meg lehet oldani, de!!! a gumi kopoik, és üres tankkal kopott gumin csúszkál az autó. Mindenki döntse el, hogy végig fut, vagy egy gumi cserét bevállal.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Jó eredmény :Nyertél egy boxutca athajtast.
    Azt Te nyerted nekem.
    Mindkét sikánban leszorítottál, a másodikban sajnos már kijöttem a zen állapotomból... sajnálom, hogy meglöktelek, de picit jobban is figyelhetnél oldalra.

  12. #37
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt Te nyerted nekem.
    Mindkét sikánban leszorítottál, a másodikban sajnos már kijöttem a zen állapotomból... sajnálom, hogy meglöktelek, de picit jobban is figyelhetnél oldalra.
    Ígérem többet nem foglak leszorítani ebben a bajnokságban.Az első az jogos is és elnézést érte bár elötte igencsak eltaláltak hátulról,örültem hogy összetudtam kaparni a vasat a második az meg nekem nagyon necces. Na de mindegy is.Bocs még egyszer!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ígérem többet nem foglak leszorítani ebben a bajnokságban.Az első az jogos is és elnézést érte bár elötte igencsak eltaláltak hátulról,örültem hogy összetudtam kaparni a vasat a második az meg nekem nagyon necces. Na de mindegy is.Bocs még egyszer!
    No' para, és igen, a második valóban nagyon necces volt, nem hiába kaptam érté én büntit.

  14. #39
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Megüresedett az estém, de ahogy elnézem a vad,tömeges buli helyett, egy családias, OT-rendszámos körözgetés várható csak Silverstoneban

  15. #40
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Megüresedett az estém, de ahogy elnézem a vad,tömeges buli helyett, egy családias, OT-rendszámos körözgetés várható csak Silverstoneban
    Ettől tartok én is, hogy nagyom szétszakad a mezőny a hosszú pályán és egy óra körözés lesz egyedül, ahogy Monzán is.

    Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

  16. #41
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől tartok én is, hogy nagyom szétszakad a mezőny a hosszú pályán és egy óra körözés lesz egyedül, ahogy Monzán is.

    Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
    Az a legjobb...ezzel a géppel az is élmény.😉
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #42
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Én is sokkal jobban szeretem a dupla versenyeket pont ez miatt, sokkal több az izgalom. Nem tudom, hogy az AC miatt e (RaceRoom-ban úgy vannak a bajnokságok) nincs dupla verseny rendszer vagy más miatt, de sokkal izgalmasabb. Legutóbbi DTM futamon ahol indultunk talán 18an a versenyek felében kergettem valakit, GT3-nál meg volt vagy 5 kör ilyen a 43ból.

    Nekem még mindig a historic lenne az amin leginkább indulnék, de a hétközi időpont továbbra sem jó

  18. #43
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Mindenki megnyugodhat, jövök!

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én is sokkal jobban szeretem a dupla versenyeket pont ez miatt, sokkal több az izgalom. Nem tudom, hogy az AC miatt e (RaceRoom-ban úgy vannak a bajnokságok) nincs dupla verseny rendszer vagy más miatt, de sokkal izgalmasabb.
    AC-ban van 90 perces bajnokságunk (GT3), van sprint futamos bajnokságunk (Formula 3) is, a Historic meg ilyen egyveleg lett, ahol mindenféle futamtáv megtalálható. Szóval mindenki megtalálhatja a neki szimpatikus formációt, azt hiszem a kínálaton nem múlik...

  20. #45
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    ismét frissítés...futam előtt
    1.5.6 tegnap még nem volt sztem...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 04. 07. 19:11.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #46
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ja.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    SZERVERBEOSZTÁS!
    a nevezések alapján mindenki jöhet GTR-Masters.hu #R1 szerverre!

    Mennek a szerverek belépés teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van az a mielőbb jelezze! TS-en fent vagyok, ha bárkinek kérése, gondja van!
    20:30 körül lesz egy próbarajt, aztán 20:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak ki szeretne skint választani, vagy a teszt során gondja van a belépéssel.

    Pass a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skin-t választani, vagy nem került be az entry listbe)


    Figyelem, AC frissítés volt megint (v1.5.6), a szerver frissítve van!
    A gulf-os skinek-kel is kavartak valamit, azt még rendezem a RESTART-ig.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 07. 20:19.

  23. #48
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Ledobott ez az ótvaros fos..., eddig még soha..
    Visszamentem, gyorsan, de hát 10 kör hátrányban inkább alszok egy jót...

    azért kár, mert az utolsó sprintet akartam kihagyni...de így kénytelen leszek elindulni rajta... :S
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #49
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Kár hogy belehibáztam,jó meccs lehetett volna Lacival, így pont annyival nyert, amennyi hátrányom lett a kicsúszásból.

  25. #50
    Egész jó verseny volt. Nem éreztem túl felkészültnek magam, 5 körnél többet nem mentem egyhuzamban, de gondoltam jó lesz így, lenyomom egy szuszra.
    Az időmérőn nem tudtam hozni a legjobb körömet sem, de egy 2. helyre azért elég volt. A rajtot jól kaptam el, be is értem Gábor mellé, de talán túl óvatosan mentem a T1-be, így lemaradtam. Gábor végig gyorsabb volt, de nagyon sok kisebb hibát vétett így nem tudott elhúzni. A 11. körben nem tudom mi történt, rájött hogy hol a gázpedál vagy nem tudom mi, de ott nagyon elhúzott. Én mentem tovább a saját kis tempómban, nem mertem kockáztatni, aztán látom a 15. körben hogy a T1-ben Gábor a közönséget szórakoztatja egy piruettel. Innen már könnyű volt a dolgom, csak végig kellett gurulni.
    A lassan járj, tovább élsz taktika most bevált, én alig néztem be 2:19 alá, míg Gábortól folyamatosan jöttek a 2:18-as idők, de az a kicsúszás nagyon nem kellett volna. Megérdemelten nyerhetted volna meg a versenyt.
    Annak ellenére hogy eléggé eseménytelen volt a futam, élvezetes volt, leginkább a kocsi miatt. Kár hogy ilyen keveseket érdekel csak ez a kategória. Szerintem a Corba-val ez csak még rosszabb lesz, azt még nehezebb vezetni...

    A gumik egyébként jól bírták. A vége felé már kissé kopottabb volt, de az üzemanyag gyors fogyásának és a pálya gumizódásának köszönhetően a köridő megmaradt végig.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •