Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (119 összesen)
  1. #51
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Most kipróbáltam, hogy kilépek mielőtt vége az időmérőnek és nem frissült a 47,9-es időm, csak valami 49-eset látok.
    Jó tudni, hogy 47.9nél jársz. Mivel 1 szerver lesz valószínűleg így nem lesz probléma.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, valószínűleg 1 szerver lesz!

    A lényeg, hogy legyen időtök (bármilyen) a prekvalon és tudjatok nevezni!
    A többi időt javaslom fordítástok a futamszimulációk futására!

  3. #53
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    47.9!? Ne mááá!! Négy kanyar az egész és van kb 2mp hátrányom! Megyek vissza szupermario-zni.

  4. #54
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    47.9!? Ne mááá!! Négy kanyar az egész és van kb 2mp hátrányom! Megyek vissza szupermario-zni.
    Nekem 7 tized, de az is hatalmas ekkora pályán (bár én ugye csak hétvégén körözgetek). Tudom hogy a középső szakaszban van a hiba, de egyszerűen ott nem akar tapadni az autó.

  5. #55
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Azt vettem észre, ha mentem a futamon, akkor a futam legjobb idejével felülírta a korábbi jobb időmet. Ha futam elején rögtön escet nyomtam (de nem léptem ki multiplayerből), akkor feljegyezte a q időmet...

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt vettem észre, ha mentem a futamon, akkor a futam legjobb idejével felülírta a korábbi jobb időmet. Ha futam elején rögtön escet nyomtam (de nem léptem ki multiplayerből), akkor feljegyezte a q időmet...
    Igen, valószínűleg az lehet a gond, hogy a honlap nem tudja megfelelően értelmezni a 1 percnél kisebb köridőket és ezért nem a jó időt tartja meg, mint a legjobb. Illetve lehet, hogy a frissítések kapcsán volt valami változás a LOG fájlokkal is, mert eddig csak is kizárólag akkor jelent meg valaki a LOG fájlban, ha volt legalább 1 teljesített köre a futamon... de lehet már ez sem igaz. Ezeket mind le kéne tesztelni, de sajnos nem lesz rá időm a hétvégén sem.

    Sorry srácok, tudom, hogy jó lenne a prekval, de talán nem akkor érvágás most ez a jelent helyzetben...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 04. 09. 08:55.

  7. #57
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha futam elején rögtön escet nyomtam (de nem léptem ki multiplayerből), akkor feljegyezte a q időmet...
    Ez most így igaz.

  8. #58
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Visar Gjikolli írta Hozzászólás megtekintése
    Thank you Christian for the useful information
    We figured out. The problem is noisring. Too short for prequal. You have to exit to the pit after start of the race. (do not exit from the server)

    Tapatalkkal küldve az én M351 eszközömről

  9. #59
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Egy setupot az valamelyik élmenő tudna küldeni akármelyik autóval, hihetetlen milyen időket mentek ezen a kis gokart pályán. Nekem nincs időm vakon setupolgatni mert nem is értek még hozzá, de a végén a többiekkel elkullogunk. Érzésem szerint itt körözés is lesz, ami még problémára adhat okot. Hány pereces lessz a futam, vagy hány kör?

  10. #60
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Jobb volt mikor még nem ment a prequal. Negyvenhét-kettő ...

  11. #61
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb volt mikor még nem ment a prequal. Negyvenhét-kettő ...
    Majd a futamon eldől... Próbálgattam versenykörülmények közt, ott egészen más lesz, Elég szűkek a kanyarok, nem lesz egyszerű futam.

  12. #62
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy setupot az valamelyik élmenő tudna küldeni akármelyik autóval, hihetetlen milyen időket mentek ezen a kis gokart pályán. Nekem nincs időm vakon setupolgatni mert nem is értek még hozzá, de a végén a többiekkel elkullogunk. Érzésem szerint itt körözés is lesz, ami még problémára adhat okot. Hány pereces lessz a futam, vagy hány kör?
    Futaminfók a topik első hozzászólásában. Egyébként 30 perces futamok lesznek.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb volt mikor még nem ment a prequal. Negyvenhét-kettő ...
    Semmi nem jó Remélhetőleg a következő futamra már nem lesz gond a prequallal.

  13. #63
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futaminfók a topik első hozzászólásában. Egyébként 30 perces futamok lesznek
    Első hozzászólásban nincs setup Az kellene leginkább. A többi költői kérdés volt a kb 40 körös versennel akkor, meg a lekörözések is. Föleg ha baleset is lesz, meg Safety Car

  14. #64
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Tisztán látszik, mindenkinek fontos a prekvalos idő, mert futam elején mindenki kilép...
    Érdekes futam lesz futam gyakorlás nélkül...

  15. #65
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Első hozzászólásban nincs setup Az kellene leginkább. A többi költői kérdés volt a kb 40 körös versennel akkor, meg a lekörözések is. Föleg ha baleset is lesz, meg Safety Car
    Mercihez van: Mercedes AMG C63 DTM setup - Norisring

    Időmérőre lejjebb veheted a a szárnyat, de én versenyre inkább többet használok, hogy stabilabb legyen az autó. Ha összetöröm vagy megpördülök, azzal többet veszítek, mint ha körönként 2 tizeddel lassabb vagyok. Meg persze az üzemanyagot állítsd be, ahogy akarod.

    Mindhárom autót kipróbálva végül a Mercinél kötöttem ki. Az Audi idegesebb, a BMW ugyanolyan stabil, de a hangja kevésbé tetszett nekem. Szerintem nincs szignifikáns különbség köztük egyébként.

  16. #66
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Itt egy BMW setup is : https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    Remélem valakinek tudtam segíteni.
    Tankolással mi a helyzet? Azt számolgatom hogy olyan 36-38 kör fér bele,de mikor adja ki a box kiállást?Hogy lenne érdemes tankolni? 20 körre gondoltam én az tuti belefér akkor!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #67
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy BMW setup is : https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    Remélem valakinek tudtam segíteni.
    Tankolással mi a helyzet? Azt számolgatom hogy olyan 36-38 kör fér bele,de mikor adja ki a box kiállást?Hogy lenne érdemes tankolni? 20 körre gondoltam én az tuti belefér akkor!
    Akkor segítenél ha rávennéd Fellenbeck Zsoltot hogy ossza meg a setupját
    Tankolást én még nem próbáltam, de Zandvoort-ban én eltoltam későbbre a kiállást, mert tisztán tudtam autózni. Viszont itt nehéz beragadni mások mögé, szóval a 18.-19. körben lehet tumultus lesz a boxban

  18. #68
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    A prekval táblázattal csak annyi gond lesz szerintem, hogy nem tudja értelmezni az 1:00 alatti időket. Én tegnap futottam egy 48.145-ös időt, utána a futamon egy 1:09. valamennyit, és utóbbit írta be.

    Aki BMW-vel megy, annak az alábbiakban mellékelem a setupomat. (Most nem nagyon volt kedvem rákockulni, szóval a set lehet tudja a bűvös 47.x-es időt.)

    BMW_M4_DTM15_NORISRING_02.svm

    Kérdés: este lehet beugranék, van rá lehetőség?

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés: este lehet beugranék, van rá lehetőség?
    Mindenki jöhet, aki leadja a nevezését a prekvalban!

  20. #70
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    A prekval táblázattal csak annyi gond lesz szerintem, hogy nem tudja értelmezni az 1:00 alatti időket. Én tegnap futottam egy 48.145-ös időt, utána a futamon egy 1:09. valamennyit, és utóbbit írta be.

    Aki BMW-vel megy, annak az alábbiakban mellékelem a setupomat. (Most nem nagyon volt kedvem rákockulni, szóval a set lehet tudja a bűvös 47.x-es időt.)

    BMW_M4_DTM15_NORISRING_02.svm

    Kérdés: este lehet beugranék, van rá lehetőség?
    Féknyomásod szerintem túl magas, nálam fékezésnél kitör az autó hátulja. Tamás setupja egész jó, bár én leültettem a kocsit és feljebb vettem a hátsó szárnyat kicsivel. Így is majdnem ezredre azonos időt mentem, de sokkal stabilabb

    Gumikopás miatt aggódni nem kell, 20. kör végén mentem egy 48:5ös időt... Viszont mintha az üzemanyag nem úgy fogyna ahogy kéne, erre mindjárt ránézek jobban.

    Re: 5 kört ír a setupban de 6 és fél kört tettem meg vele...
    Simán kiléptem időmérőnél és beírta az időt egyből, nem kell tehát megvárni a versenyt.

    Mennyi a max fő egy szerveren? Mert már 17en neveztek
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 04. 10. 14:47.

  21. #71
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Féknyomásod szerintem túl magas, nálam fékezésnél kitör az autó hátulja. Tamás setupja egész jó, bár én leültettem a kocsit és feljebb vettem a hátsó szárnyat kicsivel. Így is majdnem ezredre azonos időt mentem, de sokkal stabilabb
    Ez már vezetéstechnikai kérdés, hogy kinek magas, és kinek nem. Anno 95%-on használtam, amikor elkezdtem DTM-ezni, a végére már ráéreztem annyira, hogy 100%-on se tör ki nekem a hátulja.

  22. #72
    Én most egy ideig nem fogok tudni indulni, de remélem a későbbi futamokon ott tudok lenni. Addig sok sikert/jó versenyzést az indulóknak.

  23. #73
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A szerver kb 19.15-kor indul GTR-Masters DTM #1 néven.
    A mai futamra a szerver jelszó: mastersdtm


    Server started at 19:15 (GTR-Masters DTM #1)
    Password: mastersdtm

  24. #74
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Érdekes lesz ez így, az imént Gombos Gergő láthatatlan volt a pályán. Semmit nem javult a netkód?

  25. #75
    Itt a setupom, de csodát ne várj tőle!! a 47.2 -t én sem értem, IRREÁLISAN gyors!!!! 49 körüli időket tudok konstans menni.
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •