Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 115 (115 összesen)
  1. #101
    Most megnéztem még 1x a szerver beállításokat minden úgy volt állítva ahogy kell tehát elméletileg kellett volna zászlóznia is. Majd utánajárunk, hogy ez miért nem történt meg.

    Pedig most a húsvét miatt vagy 5-6 ember nem tudott jönni a következő versenyen elvileg leszünk vagy húsz/huszonketten szóval kell az a kék zászló.
    De azt se felejtsük el ,hogy a héten jön ki a nagy frissítés amivel rengeteg dolgot javítanak...

  2. #102
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi ezért,de belső nézetből és a tükrökből kicsit másabbnak tűnt a helyzet nekem,úgy értem én azt láttam volt hely a te autód orra és az enyém segge között ezek szerint nem volt,meg aztán a sok hely baloldalon sem egyértelmű belső nézetből.....így a képen már oké,de ebből is látszik tényleg mennyire oda kell figyelni egymásra.Még egyszer sorry.
    Semmi gond! Az tény és való hogy ebben a játékban ha nincs 3 monitorod akkor nagyon nehéz ki látni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #103
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Most megnéztem még 1x a szerver beállításokat minden úgy volt állítva ahogy kell tehát elméletileg kellett volna zászlóznia is. Majd utánajárunk, hogy ez miért nem történt meg.
    Nekem sem kék zászlózott az első futamon, szóval biztosan nem működik.

    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig most a húsvét miatt vagy 5-6 ember nem tudott jönni a következő versenyen elvileg leszünk vagy húsz/huszonketten szóval kell az a kék zászló.
    De azt se felejtsük el ,hogy a héten jön ki a nagy frissítés amivel rengeteg dolgot javítanak...
    De jó, AC-ban is most jön ki. Tanulhatom újra a két játékot

    A WTCC-s videóban a baloldali pozíció jelzőt hogy teszitek ki? Az replayben még elérhető?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 03. 28. 12:00.

  4. #104
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem kék zászlózott az első futamon, szóval biztosan nem működik.
    Szerintem jelenleg nincsenek is zászlószabályok a játékban.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCC-s videóban a baloldali pozíció jelzőt hogy teszitek ki? Az replayben még elérhető?
    Ahhoz külön néző módban kell indítani a játékot.

  5. #105
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz külön néző módban kell indítani a játékot.
    Erről van leírás valahol?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 03. 28. 13:52.

  6. #106
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem kék zászlózott az első futamon, szóval biztosan nem működik.
    Ha használnátok spotter-t (pl. Crew Chief) az mondja.

  7. #107
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Erről van leírás valahol?
    Van, ezzel megy a közvetítés is. https://forum.sector3studios.com/ind...st-guide.3046/

  8. #108
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi ezért,de belső nézetből és a tükrökből kicsit másabbnak tűnt a helyzet nekem,úgy értem én azt láttam volt hely a te autód orra és az enyém segge között ezek szerint nem volt,meg aztán a sok hely baloldalon sem egyértelmű belső nézetből.....így a képen már oké,de ebből is látszik tényleg mennyire oda kell figyelni egymásra.Még egyszer sorry.
    Egyből a 2010-es Schumi -Barichello affér ugrott be a fenti képről

  9. #109
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ha használnátok spotter-t (pl. Crew Chief) az mondja.
    Már ha beszél, nekem nem... A logban kiírja hogy beszélnie kellene, szóval pont a könnyebbik rész nem megy neki

  10. #110
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Már ha beszél, nekem nem... A logban kiírja hogy beszélnie kellene, szóval pont a könnyebbik rész nem megy neki

    Én is kaptam kört és nekem mondta.

  11. #111
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kaptam kört és nekem mondta.
    Nekem egyáltalán nem megy, nem csak ott (nem ad hangot, valami a microsoft speech-el lehet). De következő versenyig valahogy megcsinálom.

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Van, ezzel megy a közvetítés is. https://forum.sector3studios.com/ind...st-guide.3046/
    Ez ugye multiplayer. Sima replay-el próbálta valaki?

  12. #112
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése



    Ez ugye multiplayer. Sima replay-el próbálta valaki?
    Szerintem csak multival megy, mert ott tudsz belépni versenyekbe és közvetítést nézni, szerkeszteni.

  13. #113
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jelenleg nincsenek is zászlószabályok a játékban.

    De vannak, és be is vannak kapcsolva minden versenyen szóval elviekben kellene zászlózni..
    A fekete zászló az működik amit meg is kapsz ha pl nem töltöd le a boxutcaáthajtást de a többi az valamiért nem működik.

  14. #114
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    De vannak, és be is vannak kapcsolva minden versenyen szóval elviekben kellene zászlózni..
    A fekete zászló az működik amit meg is kapsz ha pl nem töltöd le a boxutcaáthajtást de a többi az valamiért nem működik.
    Nem tudom, singleben még mindig Off és Black Only a két opció és igazából ha multi esetén tudná detektálni a kék és sárga zászlós szituációkat, akkor singleben is elérhető lenne sztem. Én személy szerint még nem találkoztam zászló jelzésekkel menet közben.

  15. #115
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, singleben még mindig Off és Black Only a két opció és igazából ha multi esetén tudná detektálni a kék és sárga zászlós szituációkat, akkor singleben is elérhető lenne sztem. Én személy szerint még nem találkoztam zászló jelzésekkel menet közben.

    Az R3E szerverkezelő felületen így néz ki a lehetőség, na most én ezt mindig belövöm ALL -ra



Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •