Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben nem vagyok biztos. Ha megnézed a RaceRoom felmérés topicot, akkor látható, hogy a 2013-as DTM szezon 69 embernek van meg, a 2014-es 42-nek, míg a 2015-ös csak 25-nek. Talán a 2013-asra nagyobb érdeklődés lett volna, igaz abban még nincs pitstop opció (legalább is offiline).
    GT3 mellett a másik vasárnap én elfogadnék még egy bajnokságot, ahogy tavasszal is volt.

    Nem tudom, hogy mennyire kellene erőltetni az R3E DTM vonalat, de ha az lesz, akkor talán a 2013assal kellene indulni. Sajnos a táblázatot alig frissíti valaki. Például WTCC 2015 elvileg 25 főnek van meg, de 50en mentek prequal-t. Ettől függetlenül azokat kellene preferálni, ami a legtöbb embernek megvan: DTM 2013 vagy ADAC GT 2014

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    GT3 mellett a másik vasárnap én elfogadnék még egy bajnokságot, ahogy tavasszal is volt.

    Nem tudom, hogy mennyire kellene erőltetni az R3E DTM vonalat, de ha az lesz, akkor talán a 2013assal kellene indulni. Sajnos a táblázatot alig frissíti valaki. Például WTCC 2015 elvileg 25 főnek van meg, de 50en mentek prequal-t. Ettől függetlenül azokat kellene preferálni, ami a legtöbb embernek megvan: DTM 2013 vagy ADAC GT 2014
    DTM-re +1
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    GT3 mellett a másik vasárnap én elfogadnék még egy bajnokságot, ahogy tavasszal is volt.

    Nem tudom, hogy mennyire kellene erőltetni az R3E DTM vonalat, de ha az lesz, akkor talán a 2013assal kellene indulni. Sajnos a táblázatot alig frissíti valaki. Például WTCC 2015 elvileg 25 főnek van meg, de 50en mentek prequal-t. Ettől függetlenül azokat kellene preferálni, ami a legtöbb embernek megvan: DTM 2013 vagy ADAC GT 2014
    Emlékeim szerint szavazás döntötte el tavaly, hogy a 2015-ös autók legyenek, ne a régebbi fizikával rendelkező 2013-as. Jelenleg ketten (Varga Balázs és én) csináljuk az R3E vonalat, ami áll a WTCC bajnokságból és a FUN futamokból. Ez a két dolog már így is sok időt igényel, e mellé további bajnokságot nem tudunk vállalni.

  4. #29
    Esetleg egy "sima", laza márkakupa valami "könnyű" kis autókkal? (shiulette series, gt2, stb...a lényeg,hogy egyetlen autótípus legyen mindenkinek.)
    Személyes tapasztalatom a versenyszervezések terén az, hogy ha az autók egyformák és mellé még könnyen kezelhetők is és a kevésbé jóképességűek is tudnak vele menni, akkor sokkal izgalmasabb, szorosabb, kevésbé "széthullot" mezőny autózik a futamokon.

    De ez csak az én véleményem

  5. #30
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Navy írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy "sima", laza márkakupa valami "könnyű" kis autókkal? (shiulette series, gt2, stb...a lényeg,hogy egyetlen autótípus legyen mindenkinek.)
    Személyes tapasztalatom a versenyszervezések terén az, hogy ha az autók egyformák és mellé még könnyen kezelhetők is és a kevésbé jóképességűek is tudnak vele menni, akkor sokkal izgalmasabb, szorosabb, kevésbé "széthullot" mezőny autózik a futamokon.

    De ez csak az én véleményem
    Dolgozunk az ügyön, csak még egy kis türelem!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •