Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (192 összesen)
  1. #126
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is löktek már ki, az élről is, nem esik jól, de azért ennyire nem fájt...

    Veszíteni tudni kell és nem csak akkor ha a saját hibádból veszítesz. Ez is benne van a pakliban, mind emberek vagyunk, mind hibázunk, tanulj meg vele együtt élni. Nem szép dolog ilyen országos nagy patáliát csapni egy verseny miatt amit más miatt dobnod kellett, hogy az ilyen egész közösséget minősítő hozzászólásaidról már ne is beszéljek. Mer ugye mos mindenkinek a k**aanyját mert kilöktek. Na ez a gáz, nem az hogy buktad a versenyt.
    Mi lesz veled ha esetleg igazi versenyzői karrierbe kezdesz? Az első defekt után megvered a szerelőket egy pumpával?

    Az aláírásodból:
    "Akkor vagy igazán jó versenyző, ha az összes ellenfeled utál"
    Szerintem ezt a (sokszor igaz) ok okozati összefüggést picit félreértetted. A "jó versenyző" az ok, az "utál" az okozat. Fordítva viszont nem igaz, ne arra gyúrj.
    Loktek mar ki sokszor elso korben.
    De az h 4esbe nem tudtam felvsltani, es mar szemben vagyok a mezony 70%val, ok meg csak ott allnak a palya kozepen..ilyen meg nem volt.
    Igazabol meg nem tortenik nagyon ilyen h vki igy kilokjon barkit is

  2. #127
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    sajnálom és bocs mindenkitől,nem az volt a célom hogy leromboljam a szervert,próbáltam elkerülni a koccot és már rég balra állt a kormányom ez tisztán látható,de válalom a felelőséget tudom ez nem vigasztal senkit de nagyon sajnálom
    nem tudom nem értem miez ua jártam mint imolában
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #128
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Loktek mar ki sokszor elso korben.
    De az h 4esbe nem tudtam felvsltani, es mar szemben vagyok a mezony 70%val, ok meg csak ott allnak a palya kozepen..ilyen meg nem volt.
    Igazabol meg nem tortenik nagyon ilyen h vki igy kilokjon barkit is
    nem az volt a célom fogd már fel Ákos,hidd el hogy nem az volt,aki ismer az tudja hogy nem ez a szokásom,hibáztam elismerem majd a vb meghozza a döntést,ne lovagoljunk már ezen tovább hogy így meg úgy
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #129
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem az volt a célom fogd már fel Ákos,hidd el hogy nem az volt,aki ismer az tudja hogy nem ez a szokásom,hibáztam elismerem majd a vb meghozza a döntést,ne lovagoljunk már ezen tovább hogy így meg úgy
    Jo engem mar nem izgat ez az egesz..abban igazad(tok) van h tulreagaltam, de egyszeruen nem tudtam felfogni h megint volt vmi.
    2 heten at minden nap mentem min.fel orat, erre az elso kanyarig se jutok el.
    De mindegy is, bocsanat azoktol akiket megbantottam, reszemrol el van felrjtve ez a mai nap

  5. #130
    Csupor Csongor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 11.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    34
    Estét mindenkinek!
    Számomra véget ért ez a rémálom,mit mondjak nem bánom.Sikerült végignézni a replay elejét (többit felesleges volt). Remélem mindenki végignézi és levonja a megfelelő következtetéseket,főleg azok akik látva hogy "áll a bál" későn vagy egyáltalán nem fékeznek .Tömöl Tomi nem tudom mit terveztél de az első karambolod után még Téglási Feri-re is sikerült ráhúznod a kormányt aki vétlenül engem trafált telibe.Vigyázhatok én!!! :kérdezem minek? Így kell versenyezni?
    Szép estét mindenkinek!

  6. #131
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    R2:
    Kvali nem érdekelt, féltem a balesettől, mondom boxból rajtolok. Erre nem engedett ki. Vissza menü, újra ki, most jó. Első kör végén 35mp volt Kristófhoz képest, ezt 20mpig ledolgoztam, 2.hely.
    Majd elkezdtem túlvállalni magamat , míg végül összesen 4 box kiállás után (ebből volt 70mpes is) 9. hely.

    De jobb volt ez így, mégha bőven középmezőny jött volna össze az A szerveren is az 1.51 végi időkkel. Így viszont cikáztam a mezőnyben, úgy éreztem végre magam mintha gyors vónék

  7. #132
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    bocs,megpróbáltam bemenni kettőjük közé de összezártak előttem,sajnálom az egész szerver rom,,
    Senki nem zárt össze előtted, mindketten nyíl egyenesen mentünk Ákossal, egyszerűen kipöcköltél hátulról,miközben Ákost lerajtoltam és már mellette voltam, ez van. Aztán a sikánhoz érve Zelfel Tomi szaladt rám hátulról, fasza vesztettem nem is tudom mennyit + bementem megcsináltatni az autót, így is behoztam 3.-nak.

  8. #133
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    Schmidt Lajostól elnézést, megcsúsztam a füvön és becsúszott az autókeresztbe eléd =/

  9. #134
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    R2-őn is jó volt a buli, pedig versenyt még nem hagytam abba.
    Balázs nagyon nagyon elnézésedet kérem, ha vissza nézed a replay-t látni fogod hogy nem volt már helyem, rá mentem a rázó kőre és az dobott vissza rád.
    Ettől függetlenül elnézést!

  10. #135
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    R1
    Szép balhé az elején majd folytatódott tovább, a kocsi kuka javítás majd másfél perc. Kedv elmúlt esc. gombon rajta az új de csak meggondol, de így utólag talán nem kellett volna.
    A király nem Elvis volt...

  11. #136
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Csupor Csongor írta Hozzászólás megtekintése
    Estét mindenkinek!
    Tömöl Tomi nem tudom mit terveztél de az első karambolod után még Téglási Feri-re is sikerült ráhúznod a kormányt aki vétlenül engem trafált telibe.Vigyázhatok én!!! :kérdezem minek? Így kell versenyezni?
    Szép estét mindenkinek!
    Na ide figyelj, jobb, ha megnézed a replayt és azután fröcsögsz!!! Egy hajszálnyit, ha mozdultam Téglási Feri felé, ő volt az, aki komolyabban mozdult én felém!!!
    Mindig is körültekintően versenyzek, a régiek tanúsíthatják! És azt is tanúsíthatják, hogy nem tűröm, hogy alaptalanul pocskondiázzanak, úgyhogy nagyon melegen javaslom, jól gondold meg, miket írogatsz!!!
    Utoljára módosította: TT Echo; 2016. 03. 21. 01:09.

  12. #137
    Hát izé... én meg hol is kezdjem...

    Szóval végre megúsztam egy első kört anélkül, hogy seggbecsókóltak volna, aztán második kör elején ledob a szerver a ...csába.
    Én már nem is emlékszem olyan versenyre, hogy tisztán csak a saját balfékségem áldozata lettem volna.
    Na de mindegy, gondoltam, visszamegyek, legalább a már betervezett kétésfélórás koncentrációs gyakorlat legyen meg - viszont úgy tűnik, mindenki jobban járt volna, ha nem teszem.
    A nyilvánvaló frusztráltságtól indíttatva úgy döntöttem, hogy nem érdekel a körhátrány, aki egyértelműen feltart, azt megelőzöm, mert így azért talán utolsó előtti helyre versenybe kerülhetek.
    Sajnos ebből lett jópár cinkes eset, de igazán komoly kárt Mammel Eriknek okoztam, akitől ezúton kérek nagyon-nagyon elnézést. Igazándiból nem gondoltam komolyan, hogy az Ascari-ban meg akarlak előzni, de mikorra visszakoztam volna, addigra már félreértések halmazává vált az eset. Aztán persze a nálam gyorsabbak elengedése közben is előfordult néhány emberrel, hogy nem értettük egymást.
    A tételes feljelentést a többrendbeli garázdálkodásomért majd a visszajátszást megnézve tudom eszközölni, de minden érintettet bíztatnék a vele kapcsolatos eset ügyében való intézkedésre, heveny bocsánatkérésem mellett.

  13. #138
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs nagyon nagyon elnézésedet kérem, ha vissza nézed a replay-t látni fogod hogy nem volt már helyem, rá mentem a rázó kőre és az dobott vissza rád.
    Ettől függetlenül elnézést!
    Gondoltam, hogy ez történt, engem is forgatott már be úgy a rázókő, hogy csak lestem, és nem is rád haragszok félre ne értsd.
    Egyik esetet se óvom meg, de a 2 órás futamhosszba 10 percet kb. ha eltöltöttem és olyan triviális helyzetekbe keveredtem, hogy mindig pofozkodás lett a vége.
    Persze az esetek többségébe nyilván Én lennék a f... mert meglehetett volna oldani másképp, de olyan szitukba keveredtem, hogy csak pislogtam ,bele áltam a fékbe és inkább nem csináltam semmit, mert nem tudtam mivel okozok nagyobb kárt.
    Nem az én futamom volt a mai, 2 skippelhető, igy 1 megvan.
    Pedig jó lett vón R2-őn körözni, de így maradt a sörözés, meg a pihi.Legalább nem ültem szét a pics@m.

  14. #139
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    A tételes feljelentést a többrendbeli garázdálkodásomért majd a visszajátszást megnézve tudom eszközölni, de minden érintettet bíztatnék a vele kapcsolatos eset ügyében való intézkedésre, heveny bocsánatkérésem mellett.
    Ez hatalmas szöveg
    Ügyvéd vagy amugy?

  15. #140
    Idézet Eredetileg AssettoDriftER írta Hozzászólás megtekintése
    Ügyvéd vagy amugy?
    Nem, de Kékfényt láttam már.

  16. #141
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, de Kékfényt láttam már.
    Én azoknak a nyersanyagait.
    Legrosszabb ellenségemnek se

  17. #142
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    R2:
    Kvali nem érdekelt, féltem a balesettől, mondom boxból rajtolok. Erre nem engedett ki. Vissza menü, újra ki, most jó. Első kör végén 35mp volt Kristófhoz képest, ezt 20mpig ledolgoztam, 2.hely.
    Majd elkezdtem túlvállalni magamat , míg végül összesen 4 box kiállás után (ebből volt 70mpes is) 9. hely.

    De jobb volt ez így, mégha bőven középmezőny jött volna össze az A szerveren is az 1.51 végi időkkel. Így viszont cikáztam a mezőnyben, úgy éreztem végre magam mintha gyors vónék
    Azért érezhetted úgy magad, mert törött kocsival bénáztam, mikor feljöttél rám. Szívesebben csatáztam volna veled épen
    Na de majd legközelebb

    üdvcakát!

  18. #143
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    aztan a nagy 30 éves érett mindent megélt emberkék pofáznak itt h mit csináljunk v mit nem az első kanyarban? ember 4esbe nem tudtam felváltani. már szembe voltam mindenkivel
    el lehet gondolkodni ezen. (azt meg végképp nem értem h miért volt az, h az ascariban eltűnt mindenki, mintha ujrainditották volna a szerot, ugyanaz volt. mondom tök fasza, erre frissitek a listán, azt irja verseny, mondom miafasz. bemegyek és mindenki ugyanugy megy tovább..nem volt semmi resi, amúgy nem adtam volna fel a futamot, top 3 igy is bőven meglett volna)
    elárulom, a versenytempom elég lett volna a polehoz, nem is kevéssel, 2 tizeddel, tehát 49.8at mentem versenytempoban
    grt mindenkinek ügyesek vagytok, megérdemelt lesz mindenkinek a pozicioja. számoljatok hozzá +1et
    Nem gondolod, hogy egy nagyképű f.sz vagy?
    Mi az hogy +1?
    Befejezted a futamot vagy nem? Nem! Akkor?

    Én is mondhatnám, hogy de rohadt nagy mákja volt annak a kb 7 embernek az elején akik nagyjából kimaradtak a balhéból és alig sérült a kocsija, mi meg szívtunk az első boxig körönként plusz 2seccel, nem beszélve arról a 20 másodpercről amire kikeveredtünk a romok közül, hidd el mi mind imádunk az első kör végén 30sec hátrányba lenni egy rommá tört kocsiban(meg imádok 2x annyi időt tölteni a boxban mint kellene)...



    Szabi!

    Légyszi, ha bármilyen jelzést tudtok ezeknek a béna kunoséknak tenni, akkor írjátok már meg neki, hogy oké, hogy 2016-ban nincs nap, nincs lámpa, nincs rohadt sok minden, de a 25. tetves gumi modell helyett ami egyre szarabb egy rohadt ütközésmodellt és a kocsik egymással való érintkezését csinálják már meg legalább egy 10éves GTR2 szintre!
    Komolyan mondom ez vicc, azt hiszi az ember, hogy amik jók voltak régen, csak ctrl+c-vel át kell másolni, esetleg ami rossz kijavítani és lehet fejlődni, de nem, nem és nem.

  19. #144
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jo engem mar nem izgat ez az egesz..abban igazad(tok) van h tulreagaltam, de egyszeruen nem tudtam felfogni h megint volt vmi.
    2 heten at minden nap mentem min.fel orat, erre az elso kanyarig se jutok el.
    De mindegy is, bocsanat azoktol akiket megbantottam, reszemrol el van felrjtve ez a mai nap
    Ákos, nekem a mezőny közepén egy időben mindennapos volt, hogy legkésőbb az első szektor végéig falban legyek. Enyhítőleg hat erre egy azonnali azistenbasszameg illetve a történteket feledteti egy behűtött sör...
    ... meg egy üveg pálinka

    üdv

  20. #145
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Uhh, eztaz R1 első kanyart, kört még nézni is rossz.
    Nemtudom cola, de mintha már a beszúrás is rosszul kezdődne... Éshát AC. Emlékszem egyszer Nürburgon énis beakartam vágni két kocsi közé, ennél lightosabban, és de ott is pörgettyű, és tömegkarambol lett, kaptam is az iivet rendesen. Egyszerűen nemlehet bemenni két kocsi közé harmadiknak, mert valamelyik szélső kipattan a picsába.
    De azért ami a tömegkarambolban, megmég azon túl történtek azis megérne egy misét...
    Első körben bekéne tiltani az előzést? Repülőrajt?

  21. #146
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondolod, hogy egy nagyképű f.sz vagy?
    Mi az hogy +1?
    Befejezted a futamot vagy nem? Nem! Akkor?

    Én is mondhatnám, hogy de rohadt nagy mákja volt annak a kb 7 embernek az elején akik nagyjából kimaradtak a balhéból és alig sérült a kocsija, mi meg szívtunk az első boxig körönként plusz 2seccel, nem beszélve arról a 20 másodpercről amire kikeveredtünk a romok közül, hidd el mi mind imádunk az első kör végén 30sec hátrányba lenni egy rommá tört kocsiban(meg imádok 2x annyi időt tölteni a boxban mint kellene)...
    de, ez tényleg az volt, elnézést..

  22. #147

    Replay es simresult

    A simresult-ra most is ki fognak kerulni a futamok adatai? Jo bongeszni.
    Majd egy replay-t szivesen fogadnek az R2-rol. Volt egy-ket erdekes szitu, bar en ovni nem tervezek.

  23. #148
    Először is: nagyon sajnálom, hogy az R2 rajtjánál én okoztam kalamajkát. Valószínűleg elnéztem a kanyarjelző táblát és a 200-asnál fékeztem a 150-es helyett... Szegény Konrád nem tudott kikerülni és belémrongyolt. Utána az első lassítóban meglöktem Sziszkát, ami büntetendő cselekmény, aztán a kigyorsításnál összeértünk, és mindketten kiforogtunk. Azt hittem, hogy szépen ki tudunk gyorsítani egymás mellett, de nekem úgy tűnt a replay-ből, hogy egymás felé mozogtunk. (Ezt az utóbbit kérem, hogy vegye figyelembe a T. versenybíróság.) Természetesen bármilyen büntetést kapok, vállalom, nem fogok vitázni. Sziszkától szeretnél elnézést kérni: ne haragudj, amiért elrontottam a versenyed!

    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    A tételes feljelentést a többrendbeli garázdálkodásomért majd a visszajátszást megnézve tudom eszközölni, de minden érintettet bíztatnék a vele kapcsolatos eset ügyében való intézkedésre, heveny bocsánatkérésem mellett.
    Szép hosszú a bűnlajstromod! Azt még valahogy megértem, hogy ha nem közvetlenül a nyakadon lógok, hanem 1 mp-cel mögötted, akkor nem engedsz el, de amikor annyira lassú vagy, hogy hátulról megpöcköllek a sikánnál, azt már nem. Azt meg végképp nem, hogy a lekörözésed után visszatámadsz, elfékezed magad, aztán lekoccolsz... Fogjuk fel ezt a versenyt a részedről pillanatnyi elmezavarnak, részemről le van zárva az ügy, nincs harag.
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 03. 21. 15:54.

  24. #149
    Így olvasva a beszámolókat, jó döntés volt, hogy nem indultam. Úgyis utálom a pálya vonalvezetését meg ezeket a tipikus monzai rajtbaleseteket is.

  25. #150
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Leitner Norbert írta Hozzászólás megtekintése
    Így olvasva a beszámolókat, jó döntés volt, hogy nem indultam. Úgyis utálom a pálya vonalvezetését meg ezeket a tipikus monzai rajtbaleseteket is.
    A fő balesetnek semmi köze nem volt a pályához, bármelyik pályán a rajt utáni első néhány száz méteren megtörténhet ugyanez...

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •