Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (75 összesen)
  1. #26
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Én is észrevettem, hogy kicsit gépigényesebb. Ez nálam annyit tesz, hogy 120fps helyett 100-110 fps jelentkezik. Nem szóltam, mert nem tartottam mérvadónak. Amúgy semmi gondom nem volt a pályával, szaggatás ilyesmi nem jelentkezett.

    Esetleg próbáljatok meg drivert.

  2. #27
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Nekem sem tűnt fel semmi komoly, de majd azért megnézem jobban. Csak azért írom, mert már nem mai a vas (i5 2500K @4,4 gHz; GTX760), hátha máshol van a kutya elásva.


  3. #28
    A "world detail"-t nyugodtan vegyétek le "low"-ra, hacsak nem akarjátok a fűszálakat számolgatni.
    Én legalábbis eddig azon kívül nem vettem észre, hogy másra is hatással lenne, ehhez képest konkrétan fps gyilkos.
    (Azért ha valaki tud róla, hogy valami mást is állít a "világ részletességén", az szóljon!)

  4. #29
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Üzenetek
    98
    Sziasztok!

    Napok óta keresgélem a Historic szervert,de soha nem találom. Most tényleg nem megy,vagy én csinálok valamit rosszul? ( A GT3-as szervereket mindig látom.)

  5. #30
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Napok óta keresgélem a Historic szervert,de soha nem találom. Most tényleg nem megy,vagy én csinálok valamit rosszul? ( A GT3-as szervereket mindig látom.)
    ott van az....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #31
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Napok óta keresgélem a Historic szervert,de soha nem találom. Most tényleg nem megy,vagy én csinálok valamit rosszul? ( A GT3-as szervereket mindig látom.)
    Szűrőket nézd meg.


  7. #32
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szabi most voltam fenn

  8. #33
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Üzenetek
    98
    Köszönöm,most látom.

  9. #34
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam elsőnek írni, vártam hátha másnál se tökéletes ez az add on pálya, de úgy tűnik mindenki másnál rendben van. Nálam folyamatos diavetítés, pont mint a YouTubeos videó, szinte ugyan úgy szaggat, ráadásul két három körönként 1-2 másodperces állókép is rontja a helyzetet. 8,48; 16,15; 27,43-nál. Próbából vissza mentem Brands Hatchre, de ott semmi probléma, mint eddig is, most is tökéletesen fut. BH-n minden grafikai beállítás alapon volt szűrések nélkül is tökéletes képpel, ugyan ezekkel a beállításokkal Donington egy homogén egybefolyós, homályos, előttem 20 méterrel felépülő pályát mutat, és a szaggatás akadozás még így is megvan. Minden beállítást és szűrést feljebb kell tolnom, hogy egyáltalán megjelenjenek a vonalak, kontúrok.
    Ilyen feltételekkel nekem kimarad ez a verseny.
    Feladom, van elég ősz hajszálam e nélkül is, semmilyen beállítás nem javít rajta. Egy két kört bírok anyázás nélkül, ez a kilencven perchez édes kevés, +500fps, ha fixálom az fps-t akkor sincs semmi javulás, másnál 30 fps-el hasít a game.
    Mindjárt felhozom a pincéből és beizzítom a pentium 4-et, azzal biztos nem lenne gondom

  10. #35
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ha érdekel valakit, felrakom az replayem 1:48,2xx.

  11. #36
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Feladom, van elég ősz hajszálam e nélkül is, semmilyen beállítás nem javít rajta. Egy két kört bírok anyázás nélkül, ez a kilencven perchez édes kevés, +500fps, ha fixálom az fps-t akkor sincs semmi javulás, másnál 30 fps-el hasít a game.
    Mindjárt felhozom a pincéből és beizzítom a pentium 4-et, azzal biztos nem lenne gondom
    Most látom hogy kezeled a pedálokat, nagyonnagy

    Én anno heel and toonál féktáv végén váltottam bal láb fékre h tudjam adagolni a gázt apex előtt, de hogy bal láb fékkel kezdesz aztán váltasz jobb lábra vissza bal láb, hát nem kis munka.

    (milyen "szervod" kormányod van? Azt látom hogy valami ps kormány van rajta, de nagyon pörög az ffb.
    Utoljára módosította: sinka; 2016. 03. 05. 02:08.

  12. #37
    [QUOTE=sinka;222042(milyen "szervod" kormányod van? Azt látom hogy valami ps kormány van rajta, de nagyon pörög az ffb.[/QUOTE]

    OSW Open Sim Wheel, Argon vezérlős, Mige 20nm (ipari léptető motor) T500 kormánnyal.
    Ez a Leo Bodnár sim wheel harmadába kerülő alternatívája, most már létezik Ioni vezérlős is, ez fele az Argon vezérlő árának. Annyi a hátránya, a Leoéhoz képest, hogy nem plug and play, neked kell összeraknod az alkatrészekből.


    https://plus.google.com/112691518482...ts/53YUDHuJx8E
    https://plus.google.com/112691518482...ts/bLMbzQ8fFUf
    http://forum.virtualracing.org/showt...-Servo-Lenkrad
    https://docs.google.com/spreadsheets..._o0/edit#gid=0

    Köszi, már több mint harminc éve próbálkozom a bal láb fékezéssel, így indult az amatőr szlalom versenyzésem is. Bratyó kölcsön adta a "verseny" Trabantját, elsőre nem igazán jött össze a kuplungra vissza lépés, tiszta erőből a féket nyomtam kuplung helyett. Itt sajna még nem működött az "enter" gomb, állóra fékezett kerékkel lebontottam a beton kerítést Így olcsón hozzájutottam életem első "verseny" autójához.



    Aztán később sikerült finomítanom a technikámon, amikor még ifj Ficza Feri nem érte el a pedálokat, volt esélyem elől végezni
    Radó 2008.10.26 Tököl idő eredmények:

    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: ZPeti; 2016. 03. 05. 13:44.

  13. #38
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, már több mint harminc éve próbálkozom a bal láb fékezéssel, így indult az amatőr szlalom versenyzésem is. Bratyó kölcsön adta a "verseny" Trabantját, elsőre nem igazán jött össze a kuplungra vissza lépés, tiszta erőből a féket nyomtam kuplung helyett. Itt sajna még nem működött az "enter" gomb, állóra fékezett kerékkel lebontottam a beton kerítést Így olcsón hozzájutottam életem első "verseny" autójához.
    Alapból én is bal láb fékezek, de ugye 3 pedálnál nem lehet. 3 pedálnál, ha nem kell váltani bal láb fékezést csinálok, viszont ha kell váltani akkor a féktávot kezdem jobb láb fékkel heel and toes visszaváltások és csak a legvégén apex előtt cserélek lábat hogy kanyar bejáraton tudjak még fékezni, de ha kell már tudjak gázt is adni.
    Az nem világos, hogy miért jó elkezdeni a féktávot bal lábbal és utána lábat váltani. Elsőre én csak azt az előnyét látom, hogy megspórolsz vele kb 1 tized másodperc "gurulást", amíg jobb lábad átrakod a gázról fékre, de ez köridőbe szerintem nem látszik meg max 1-2 század másodperc, viszont így a féktávba beviszel plusz egy "rizikó" faktort ami megtörheti az egyenletes fékezést. Ez nem kritika, csak kíváncsi vagyok miért így csinálod, ezen felül oktató videóba illően kezeled a pedálokat, sokat lehet belőle tanulni.

  14. #39
    Azért csinálom így mert én bal lábas vagyok, jobban érzem ballal a féket, ha jobbal lépek először a fékre általában elindul a hátulja a hirtelen gáz elvételtől, ezzel kicsit stabilizálom, első kerekes trabantos, és peu 205 korszakomban szoktam hozzá. A másik, hogy a valóságban se tudom a tiltásig forgatott motornál, fékezéssel egy időben azonnal visszapakolni a sebességeket, így legalább meg van az az illúzióm, hogy én kivártam és kímélem a technikát. Mostanában már a szimeknél is próbálnak erre figyelni a váltó programozásnál, ami persze nem mindenkinek nyerte el a tetszését Gyorsabb biztos nem leszek tőle, de a fíling mindent kárpótol

  15. #40
    Hát én tök amatőr vagyok ehhez képest. Én jobbal kezdem és jobban is fejezem be a fékezést. Csak akkor fékezek ballal ha nem kell visszaváltani. Próbálgattam régen én is amit Dani, hogy jobbal kezdem, majd a visszaváltások után folytatom ballal, de sosem tudtam jól csinálni. 46-os lábakhoz picit ezek a pedálok (G27). Nekem is kéne egy ilyen pedál mod és akkor elférnék.
    Egyébként mennyibe kerül egy ilyen OSW (kb)?

  16. #41
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én tök amatőr vagyok ehhez képest. Én jobbal kezdem és jobban is fejezem be a fékezést. Csak akkor fékezek ballal ha nem kell visszaváltani. Próbálgattam régen én is amit Dani, hogy jobbal kezdem, majd a visszaváltások után folytatom ballal, de sosem tudtam jól csinálni. 46-os lábakhoz picit ezek a pedálok (G27). Nekem is kéne egy ilyen pedál mod és akkor elférnék.
    Egyébként mennyibe kerül egy ilyen OSW (kb)?
    Amúgy a pedálokat nagyon könnyű szetszedni, alapból nekem is egy acél lapra vannak ferlszerelve. De szerintem egy keményebb falapra is lehet nagyobb alátéttel. Ha szétszeded a pedált látni fogod h pedálonként 2 nagy csavarral fel lehet fogatni valahová. Én úgy oldottam meg h kis hely miatt most nincs cockpit, hanem iroasztalnál tolom, de a pedalnak csináltam egy kis podiumot butorlapból és arra rögzítettem a régről használt fémlapot amin a pedálok vannak. Ezt a,podiumot pedig még a megmaradt parkettával befedtem és hozzá csavatoztam az iroasztalhoz. Így tok kulturált lett az egész és a pedálok is kényelmesen vannak. Ha van energiád kedved akkor érdemes egy fél napot barkácsolni és Megcsinalom olyanra amilyenre akarod.

    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el

  17. #42
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A futamtáv 47 kör lesz.
    Kiírtam az első hozzászólásban is.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2016. 03. 09. 09:11.

  18. #43
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha érdekel valakit, felrakom az replayem 1:48,2xx.
    Szerintem gondolkodas nelkul, mindig feltoltheted, biztos sok embert erdekel!Koztuk engem is.
    Koszi.

  19. #44
    Mi a titkos taktika mara? Elfer egyaltalan 1,5 orara elegendo benzin az autoban?

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

  21. #46
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Mikor megy el a net? Hát naná, hogy ma... I love UPC...

  22. #47
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a titkos taktika mara? Elfer egyaltalan 1,5 orara elegendo benzin az autoban?
    Teszel bele féltávra elég benyát, azt nyomod. A futam felénél kb. kijössz, tankolsz, meg kereket cserélsz aztán nyomod tovább.
    De ez így már nem is titkos.

  23. #48
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a titkos taktika mara? Elfer egyaltalan 1,5 orara elegendo benzin az autoban?
    Egy kiallassal nyugodtan keszulhetsz

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  24. #49
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor megy el a net? Hát naná, hogy ma... I love UPC...
    3 perccel prequal zárás előtt visszajött

  25. #50
    De visszanezem am a replayben, hogy ti is igy fogtok-e cselekedni, a sumakok lebuknak
    Koszi a tippeket.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •