Találatok: 1 - 25 (25 összesen)
  1. #1

    PCars Formula C FunCup

    Tisztelt Versenyzők!

    Indul a Project Cars Formula C FunCup!

    Február 26-án kezdetét veszi legújabb kupasorozatunk, melyben Formula C osztályos versenygépek volánja mögött csapunk majd össze egymással!
    Célunk - amellett persze, hogy jól érezzük magunkat - hogy komoly versenykörülmény között is alaposan próbára tegyük a pCars-t és előkészítsük a terepet a tavasszal folytatódó versengésünknek.



    A Formula C FunCup összesen 4 fordulóból fog állni, melyek hetente péntek esténként kerülnek megrendezésre. Az autóválasztás az adott kategórián belül szabad , a futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! Az összesített pontozásban minden futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A hagyományainkhoz híven az openwheel futamokon a részvétel teljesen nyílt és ingyenes lesz, az egyszerűség kedvéért az alap tartalmakat használjuk és olyan pályákat választottunk, melyeket már mindenki jószerivel ismer, vagy könnyen tanulhatók és ideális terepet adnak egy jó kis viadalra! A kiírásban szerepel, hogy mikor, milyen pályákon mérkőzünk meg. A pálya viszonyok minden esetben úgy kerültek meghatározásra, hogy a "játék szerinti" practice kezdődik 15:00-kor 30 percben, majd 20 perc időmérő és ~35-50 perc futam. A verseny napja a mindenkori verseny dátuma lesz, az időjárás fix, viszont az idő a játékban az 2x, így látszódik majd a napszakváltozás. A bokszkiállás és tankolás nem kötelező, de a lehetőség adott! A futamok időpontjai maradnak a megszokott pénteken!


    Versenynaptár:

    • 02.26 - Spa-Francorchamps: az 1. futam topikja
    • 03.04 - Hockenheim: TÖRÖLVE
    • 03.11 - Nürburgring: TÖRÖLVE
    • 03.18 - Zolder: TÖRÖLVE


    Pontozás:

    • 01. hely: 15 pont
    • 02. hely: 13 pont
    • 03. hely: 12 pont
    • 04. hely: 11 pont
    • 05. hely: 10 pont
    • 06. hely: 09 pont
    • 07. hely: 08 pont
    • 08. hely: 07 pont
    • 09. hely: 06 pont
    • 10. hely: 05 pont
    • 11. hely: 04 pont
    • 12. hely: 03 pont
    • 13. hely: 02 pont
    • 14. hely: 01 pont
    • 15. hely: 00 pont


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A Project Cars eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 03. 02. 09:52.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    na hát, ez meg mi???

  3. #3
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    na hát, ez meg mi???
    Komolyan mondom, bármilyen újdonságot próbálunk belevinni a játékba, valahol falakba ütközünk. Mi váltotta ki Belőled ezt a negatív hullámot? Most komolyan, a 4 futamos FUN CUP verte ki Nálad a biztit?
    Ha valami gond van, miért nem segítesz, miért nem írod le, hogy mi a gond? "Ezmegmi?"

    ui.: Ha az utóbbi 2 hétben nem orroltál volna meg rám (szerintem oktalanul), előzetesen biztosan kikérem a véleményed.
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 22. 20:31.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #4
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan mondom, bármilyen újdonságot próbálunk belevinni a játékba, valahol falakba ütközünk. Mi váltotta ki Belőled ezt a negatív hullámot? Most komolyan, a 4 futamos FUN CUP verte ki Nálad a biztit?
    Ha valami gond van, miért nem segítesz, miért nem írod le, hogy mi a gond? "Ezmegmi?"
    Hogyan segíthetnék, ha az előre lefixált versenyek így átalakulnak????? Meglepett ennyi, főleg azért mert, mostanában volt egy hasonló, sőt ilyen kezdeményezés....

  5. #5
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan segíthetnék, ha az előre lefixált versenyek így átalakulnak????? Meglepett ennyi, főleg azért mert, mostanában volt egy hasonló, sőt ilyen kezdeményezés....
    Nem alakulnak át, tolódik. Megpróbáljuk az FC-t. Ennyi.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  6. #6
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Nekem tetszik az ötlet, végre, talán van miért befejezni a futamot, illetve küzdeni. Még ha ez csak FUN is. Mondjuk, életemben nem mentem még az FC gépekkel

  7. #7
    Érdekesnek tűnik, szóval amikor időm engedi indulni fogok.

  8. #8
    Fogalmam sincs hogy lehet gyorsan menni ezekkel az izékkel, de jó mókának tűnik. Szerintem beugrom.
    Kár, hogy max két verseny jöhet szóba részemről.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #9
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam sincs hogy lehet gyorsan menni ezekkel az izékkel, de jó mókának tűnik. Szerintem beugrom.
    Kár, hogy max két verseny jöhet szóba részemről.
    A titka, hogy a gázpedált minél tovább nyomjuk le padlóra.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  10. #10

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    A titka, hogy a gázpedált minél tovább nyomjuk le padlóra.
    Nah, milyen jó, hogy megkérdeztem... sosem jutott volna eszembe
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  11. #11
    Sőt, lehet még fékkel is kombinálni a használatát.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #12
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    remélem lesz rá érdeklődés részemről csatlakoznék

  13. #13
    Persze, mindenkit várunk.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt, lehet még fékkel is kombinálni a használatát.
    „...Bámulatos hol tart már a tudomány. Mond csak el még egyszer, hogy lehet lehet birkavesével földrengést megelőzni?...”
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #15
    Jövök én is, ezt a gépet kivételesen egész jól lehet terelgetni a pCARS-ban és egész jól be is tudtam lőni.

  16. #16
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Jövök én is, ezt a gépet kivételesen egész jól lehet terelgetni a pCARS-ban és egész jól be is tudtam lőni.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #17
    Időmérő eredménye:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #18
    A futam végeredménye:



    Nagyon sajnálom, ez a játék többet érdemel

    Szigi-nek köszönet hogy lefutotta a teljes távot!
    Utoljára módosította: pRoject; 2016. 02. 26. 21:53. Indoklás: Képbeillesztés

  19. #19
    Sajnos a 3. kör elején valaki hátulról az eau rouge előtt kitett a pályáról és a kocsim első futóműve szétment ezért a versenyt kukáznom kellett...

  20. #20
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a 3. kör elején valaki hátulról az eau rouge előtt kitett a pályáról és a kocsim első futóműve szétment ezért a versenyt kukáznom kellett...
    Én voltam a másik fél. Nem értünk össze, egyszerűen keresztbe fordultál előttem, ekkor mentünk össze. A kanyar előtt beengedtelek, mert tudtam, nem férünk el egymás mellett. Az lehetett, hogy a tapadásod csökkent az által, hogy közvetlen mögötted voltam. Ez okozhatta a megcsúszásod.
    Semmi gond, sincs. A kocsim annyira megsérült, hogy alig bírtam egyenesben tartani a kácsit. A következő körben meg is koccoltam a falat kigyorsításnál. Persze a boxba nem tudtam bemenni, mert nem fordult a gíp.

    Egyszerű versenybaleset.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  21. #21
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam a másik fél. Nem értünk össze, egyszerűen keresztbe fordultál előttem, ekkor mentünk össze. A kanyar előtt beengedtelek, mert tudtam, nem férünk el egymás mellett. Az lehetett, hogy a tapadásod csökkent az által, hogy közvetlen mögötted voltam. Ez okozhatta a megcsúszásod.
    Semmi gond, sincs. A kocsim annyira megsérült, hogy alig bírtam egyenesben tartani a kácsit. A következő körben meg is koccoltam a falat kigyorsításnál. Persze a boxba nem tudtam bemenni, mert nem fordult a gíp.

    Egyszerű versenybaleset.


    Akkor te koccoltál meg hátulról, pont akkora ütést kaptam, hogy jobbra sodródtam és a falnak csapódtam

  22. #22
    Én csak annyit láttam, hogy fordulsz be elém. Meg is lepődtem.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  23. #23
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit láttam, hogy fordulsz be elém. Meg is lepődtem.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el


    Célegyenes ráfordítónál megelőztelek,te ott próbáltál vissza jönni, de mivel nem láttalak magam mellett így én voltam előrébb és arra gondoltam, hogy ilyen helyzetben mindig azé a felelősség aki hátul van. De még mielőtt az eau rouge-hoz értünk volna jóval előtte kb a rajtvonalnál löktél meg hátulról.

    Tömören ez történt, nem magamtól repültem ki a pályáról

  24. #24
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Tömören ez történt, nem magamtól repültem ki a pályáról
    Akkor bocsánatot kérek, az én hibám volt.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  25. #25
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor bocsánatot kérek, az én hibám volt.


    Küldöm az óvást

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •