Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (38 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Road America- 2016.02.19. (P)

    Kedves Versenyzők!

    Pénteken tovább folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat. Hatodik helyszínünkkel átmegyünk a tengeren túlra, az amerikai Wisconsin-ba (Elkhart Lake), a Road America versenypályára GT3-as kocsikkal.
    A pálya érdekes vonalvezetésű, egy kicsit szokni kell a szűk kanyarokat.



    Az időjárás most sem fog közbeszólni a futamba, nyári forróság vár bennünket. Marad a hosszabb futamtáv, 20 körös.
    Eltérés az eddigiekhez képest, hogy ismét lesz kötelező bokszkiállás. Tehát mindenki gyakorolja be a bokszkiállás működését, beállításának menetét!

    Pálya: Road America
    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2016. 02. 19. - péntek
    Practice: 19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (20 kör ~50 min)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: szabadon választható
    Időjárás: tiszta (Hazy)
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi használat: 1x
    Üzemanyag használat:
    100%
    Időgyorsítás: 1x (kezdet játék szerint: 13:00)

    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters
    (A szerver már megy, lehet gyakorolni!)

    Indulási feltételek: Project Cars - Szervezett futamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!


    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 14. 18:23.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    hmmmm érdekes.......

  3. #3
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    hmmmm érdekes.......
    A pálya?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #4
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya?
    Nem a pálya érdekes, hanem maga a verseny, 2x10 kör...... Ja és ehhez még box kiállás???
    Utoljára módosította: kishubi; 2016. 02. 14. 16:30.

  5. #5
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a pálya érdekes, hanem maga a verseny, 2x10 kör...... Ja és ehhez még box kiállás???
    Igen, ki kell tesztelnünk a bokszkiállás lehetőségét jobban. Válthatunk még 1x20, vagy 1x30 köre is, de mi értelme, ha 15. körre csak 3-an körözgetnek a pályán?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  6. #6
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ki kell tesztelnünk a bokszkiállás lehetőségét jobban. Válthatunk még 1x20, vagy 1x30 köre is, de mi értelme, ha 15. körre csak 3-an körözgetnek a pályán?
    Nem értem a problémádat, első hosszabb futam volt, és kezdjük ott hogy a szerver újraindítással, rögtön vesztettünk jó néhány embert, mert ugye a múltheti verseny borzalmas lett, és mindenki elkönyvelte hogy a mostani is ilyen lesz, a másik, hogy futam közben valakinek a kormánya mondta be az unalmast, valakit megzavartak és kilépett, valakinek nem sikerült a box stratégia valaki meg tök egyedül körözgetett, és kilépett, szóval szerinted ez a hosszabb futam miatt volt, szerintem nem, mert nem 1 és nem kettő futamot toltunk így le.... De várható volt hogy ez lesz, vagyis vártam mikor áll vissza minden a 2x10 körre, de azt nem hittem hogy 1 esélyt adunk a dolognak, ráadásul, ez így nagyon nem szimpi, jelenleg ez most szíven ütött, kezdtük azzal, hogy létrehoztam egy csoportot, és te közölted hogy miért.... majd nagy huza-vona után megbeszéltünk dolgokat, és megszüntettem, annak reményében hogy akkor lesznek itt is hosszabb futamok, és hogy többen leszünk a rajtrácson, de ha ezt így meglépted, akkor sok jóra ne számítsak, a másik hogy az első hosszabb futam után javaslod hogy nyergeljünk át AC-re, mert nem sikerült valami.... nem azért vagyunk itt hogy AC-val játszunk, hanem hogy a PC-al.
    Őszintén szólva nekem ez így nem pálya, egyenes rosszul vagyok a rövid versenyektől, mire érdekes lehetne a futam vége lesz.....

  7. #7
    Rendben, vettem a lapot!
    Legyen 30 körös a futam, nekem nem probléma!

    Ha többség azt szeretné, rajtam nem fog múlni!
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 14. 17:09.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #8
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Rendben, vettem a lapot!
    Legyen 30 körös a futam, nekem nem probléma!

    Ha többség azt szeretné, rajtam nem fog múlni!
    Viszont ez esetben kíváncsian várom, hogy csak én látom így hogy ez a 2x10 kör nem az igazi??? a többiek vajon mit mondanak erre??? TÖBBIEK???

  9. #9
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Nekem mindegy. Én annyit tennék hozzá hogy egy ilyen hosszabb távon kellene esetleg tesztelni az időgyorsítást is.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegy. Én annyit tennék hozzá hogy egy ilyen hosszabb távon kellene esetleg tesztelni az időgyorsítást is.
    a hosszabb futamokon elég ritka a brutál időgyorsítás.....

  11. #11
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    a hosszabb futamokon elég ritka a brutál időgyorsítás.....
    Szerintem ha egy ilyen futamon tesztelnénk egy 24 órásat, az sokkal reálisabb lenne mint pár perc nappal és éjszaka, így hosszabb ideig mész minden napszakban. Nem pedig 1 kör alatt váltunk nappalból éjszakába. Próbáld ki LeMans-ban pl. Mész az egyenesben, egyik körben még dél van, következőben meg már este? Kérlek
    Egyébként ha jól számolom ez a futam 30 körrel nem jön ki 45 perce, legalábbis én 2:10 körüli időket futok. Nem hiszem hogy bárkinek is menne itt 1:30... Szóval ez így elég hosszú futamnak tűnik
    Utoljára módosította: Schumi; 2016. 02. 14. 18:09.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    ...legalábbis én 2:10 körüli időket futok...
    ~70 az...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  13. #13
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    ~70 az...
    Ouh... Kontrollerrel vicces lesz. Majd veszek be fájdalom csillapítót

  14. #14
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ouh... Kontrollerrel vicces lesz. Majd veszek be fájdalom csillapítót
    Mondjuk én ide 20 kört terveztem Szerintem javítsuk, mert a 30 tényleg sok lesz... csak egy javaslat, nem muszáj

  15. #15
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én ide 20 kört terveztem Szerintem javítsuk, mert a 30 tényleg sok lesz... csak egy javaslat, nem muszáj
    Rendben,de csakis Valentín's déjre tekintettel.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  16. #16
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegy. Én annyit tennék hozzá hogy egy ilyen hosszabb távon kellene esetleg tesztelni az időgyorsítást is.
    Miért lenne jó az időgyorsítás? :O
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  17. #17
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért lenne jó az időgyorsítás? :O
    Tavaly év végén futottunk egyet Le Mans-ban, 1 órás időkorláttal, 25x időgyorsítással. A magam részéről nagyon élveztem a teljes ciklusú napszakváltozást a verseny alatt, szerintem hozzátett a hangulathoz. Persze kihívást is tartogatott bőven.
    Én támogatom az időgyorsításokat az eseményeken, ha nem is teljes napról, hanem mondjuk csak egy besötétedésről, vagy éppen egy napfelkeltéről legyen szó.

    Hogy miért lenne jó? Mert benne van a játékban És ha benne van miért ne használnánk. Ugyanezt gondolom az időjárás változásokról is egyébként. A néhány dolog egyike ami jól működik
    FunRace-ekről beszélek persze egyenlőre, nézzük meg mit lehet kihozni a játékból, próbálgassuk. Ha eljutunk mondjuk egy bajnokságig én nem bánnám ha kicsit meg lennének "bolondítva" a körülmények.

    Olvastam itt korábban, még a tavalyi szervezésekkor, olyan véleményeket hogy minek kell ezt? Miért nem futunk fix 14 órás kezdésű, verőfényes napsütésben futamokat. Nem mondom hogy essünk szélsőségekbe, de mint írtam, ha már a lehetőség adott akkor miért ne? Tudtommal például az időjárást ilyen szinten még egyik szimulátor sem valósította meg, ebben speciel többet adhat ez a játék a többinél.

    Na jó sokat összeírogattam, szóval csak azt akarom mondani hogy én benne vagyok és támogatom

  18. #18
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Egy esős napfelkelte milyen jól nézne ki!

  19. #19
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Most volt a Bathurst 12 órás, ami napkelte előtt kezdődik. Brutális látvány, ahogy a rengeteg autó fényszóróval nekiindul.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #20
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Tavaly év végén futottunk egyet Le Mans-ban, 1 órás időkorláttal, 25x időgyorsítással. A magam részéről nagyon élveztem a teljes ciklusú napszakváltozást a verseny alatt, szerintem hozzátett a hangulathoz...
    Nem tudom... biztos velem baj, de szerintem a hosszútávú versenyek hangulatát pont az adja, hogy hosszúak. Egy 24 órás versenyt letolni 1 óra alatt... Meg értem én, hogy napszakváltozás, de hogy a Nap egy perc alatt leessen az égről... hááááát... na mindegy, nem vagyunk egyformák.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  21. #21
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Hány kiállást terveztek? Mert így 7x-es gumihasználattal, kb. két körönként elfogy a gumi. Legalábbis BMW M3 GT-vel, default setuppal.

  22. #22
    Én 1x gumihasználatot látok a futam adatlapján.

  23. #23
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Én 1x gumihasználatot látok a futam adatlapján.
    Voltam szerveren. Ott 7x-es.

  24. #24
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Voltam szerveren. Ott 7x-es.
    Akkor az egyik félrevezető. Én még nem léptem fel a szerverre, csak azt látom ami itt van kiírva. De akkor az illetékes legyen szíves pontosítson.

  25. #25
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az egyik félrevezető. Én még nem léptem fel a szerverre, csak azt látom ami itt van kiírva. De akkor az illetékes legyen szíves pontosítson.
    Úgy látom, a szerveren is 1x van beállítva (mint, ahogy ki van írva). Otthon tudom csak leellenőrizni, itt a munkahelyen nincs pCars.
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 16. 15:03.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •