Találatok: 1 - 12 (12 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: Prototype Series - Monza - 03.02.

    Kedves Versenyzők!

    A már jól megszokott módon a szerda az továbbra is a RaceRoom-é és a WTCC Bajnokság futamai között minden szerdán nyílt FUN versenyeket rendezünk nektek!
    Ezúttal az ingyenes Prototípus autókon a sor!



    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Monza
    Autók: Prototype Series (
    INGYENES: Prototype Series)

    Időpont:
    2016.03.02. - szerda
    Practice: 20:15 (45 min - morning)
    Qual: 21:00 (20 min - noon)
    Race: 21:20 (60 min - afternoon)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver1: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: Prototype Series(elég ha csak egy autó van meg)
    • Pályák:Monza (Pálya csomagok: European Tracks Pack)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 28. 16:32.

  2. #2
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    up a holnapi futamnak!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 03. 01. 10:38.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver, gyertek!

  4. #4
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Köszi szépen Srácok a ma esti versenyeket! Szuper volt!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #5
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen Srácok a ma esti versenyeket! Szuper volt!
    Én is köszönöm a tegnapi versenyeket Érdekes volt, néha a verseny hevében az agyam összekeverte a fékezési pontokat és akkor fékeztem amikor a TC1-es Hondával

  6. #6
    Lehettünk volna többen is, de tényleg jó volt és meglepően kezelhetőek voltak a gépek minimális setup-olás után.

    Következő funrace-eknek érdemes lenne kipróbálni új pályákat, mondjuk 2013-as WTCC-s gépekkel, hogy valamennyire közelebb legyen a bajnoksághoz stílusában. Akár az amerikai pályákat, akár az EU-s pakkból még nem használtakat. Érdemes lenne új pályákat is kipróbálni, tanulgatni. De támogatnám a Classic túraautókat is hasonló célra, ha azok is megvannak sokaknak. Ha pedig venni kell, akkor érdemes lenne úgy kiválasztani az autót, hogy ne csak egy funrace erejéig kelljen megvenni, mert aztán ki tudja mikor kerül újra elő? Akkor már használjuk több versenyen is, akár valami mini fun-bajnokságként...

  7. #7
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lehettünk volna többen is, de tényleg jó volt és meglepően kezelhetőek voltak a gépek minimális setup-olás után.

    Következő funrace-eknek érdemes lenne kipróbálni új pályákat, mondjuk 2013-as WTCC-s gépekkel, hogy valamennyire közelebb legyen a bajnoksághoz stílusában. Akár az amerikai pályákat, akár az EU-s pakkból még nem használtakat. Érdemes lenne új pályákat is kipróbálni, tanulgatni. De támogatnám a Classic túraautókat is hasonló célra, ha azok is megvannak sokaknak. Ha pedig venni kell, akkor érdemes lenne úgy kiválasztani az autót, hogy ne csak egy funrace erejéig kelljen megvenni, mert aztán ki tudja mikor kerül újra elő? Akkor már használjuk több versenyen is, akár valami mini fun-bajnokságként...
    Teljesen egyetértek! Erik, ne tessék a gondolataimba bele látni, jó!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  8. #8
    Szabó Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 03. 02.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    4
    Itt is szeretném megköszönni a lehetőséget, a tegnapi volt az első online versenyem. Nagyon tetszett, igaz, sokat nem zavartam, tökutolsó lettem Aki nem titkolja, leírná, hogy milyen beállításokkal ment? Sajnos ehhez nem igazán értek, így nem is állítottam semmit az autón. Bármelyik prototípus beállítása érdekel, szeretném kipróbálni ezeket. Köszönöm!

  9. #9
    Idézet Eredetileg tomnml írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is szeretném megköszönni a lehetőséget, a tegnapi volt az első online versenyem. Nagyon tetszett, igaz, sokat nem zavartam, tökutolsó lettem Aki nem titkolja, leírná, hogy milyen beállításokkal ment? Sajnos ehhez nem igazán értek, így nem is állítottam semmit az autón. Bármelyik prototípus beállítása érdekel, szeretném kipróbálni ezeket. Köszönöm!
    Én is először mentem ezekkel az autókkal (konkrétan a Mistral M531-el, Ákos javaslatára) és először nagyon kóválygós volt, utána már csak 250 felett az egyenesekben Pár dolgot állítottam sebtiben, hogy stabilabbá váljon, de ezen biztosan lehet még finomítani:
    http://images.akamai.steamuserconten...72C7231465001/
    Ha még több tapadást szeretnél, a hátsó szárnyon emelj 10-12-re is. A harmadik futamra levettem 4-re, de akkor minden kigyorsításnál driftelés volt. Többet vesztettem vele, mint nyertem. Egyébként megfelelő tapadás mellett kimondottan kezesen viselkedett ez a vas.

    Miklós Attila brutálisan gyors volt, ő ennek a zárt kasztnis verziójával ment. Érdemes lenne megnézni, azzal mit megyünk, összehasonlítani a nyitott M531-el. Stabilan volt 1-2 másodperc különbség köztünk körönként, gyakorlatilag külön ligában autózott.

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg tomnml írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is szeretném megköszönni a lehetőséget, a tegnapi volt az első online versenyem. Nagyon tetszett, igaz, sokat nem zavartam, tökutolsó lettem Aki nem titkolja, leírná, hogy milyen beállításokkal ment? Sajnos ehhez nem igazán értek, így nem is állítottam semmit az autón. Bármelyik prototípus beállítása érdekel, szeretném kipróbálni ezeket. Köszönöm!
    Üdv közöttünk Várunk szeretettel a hétfői shakedown és ha további kedvet kapnál szerdai éles bajnoki futamunkra

  11. #11
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is először mentem ezekkel az autókkal (konkrétan a Mistral M531-el, Ákos javaslatára) és először nagyon kóválygós volt, utána már csak 250 felett az egyenesekben Pár dolgot állítottam sebtiben, hogy stabilabbá váljon, de ezen biztosan lehet még finomítani:
    http://images.akamai.steamuserconten...72C7231465001/
    Ha még több tapadást szeretnél, a hátsó szárnyon emelj 10-12-re is. A harmadik futamra levettem 4-re, de akkor minden kigyorsításnál driftelés volt. Többet vesztettem vele, mint nyertem. Egyébként megfelelő tapadás mellett kimondottan kezesen viselkedett ez a vas.

    Miklós Attila brutálisan gyors volt, ő ennek a zárt kasztnis verziójával ment. Érdemes lenne megnézni, azzal mit megyünk, összehasonlítani a nyitott M531-el. Stabilan volt 1-2 másodperc különbség köztünk körönként, gyakorlatilag külön ligában autózott.


    Kipróbáltam a Mistral M531 et, még soha nem próbáltam mert a zárt jobban tetszik külsőre.. Elsőre stabilabbnak tűnik, kevésbé kacsázott gyári beállítással. Kis állítgatás után azért ennek is lehet tolni.

    Volt már tapasztalatom Prototype al, ezért a nagy különbség szerintem, nagyon durva féktávokat lehet vele venni, a visszaváltáson van a hangsúly, sokat számít a motorfék, kipörgésgátló meg szerintem csak levesz a dologból.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 03. 04. 21:12.

  12. #12
    Mondjuk a tapasztalat rengeteget számít, én épp csak megszoktam annyira, hogy nagyobb hiba nélkül tudjak vele közlekedni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •