Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 60 (60 összesen)
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.819
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De csak ez most csak Rift, ugye?.
    Nem ment nálam egyáltalán a Shadowplay egy jó ideje.
    Most meg már megy, mert a média feature Pack hiányzott neki.
    A Rift - et és a monitort veszi, 3 monitorom meg nincs ( de elvileg az sose volt támogatott)

Így h kiprobalgattam az alternatív felvevő progikat a, a azért a Shadowplay tűnik a legjobbnak.

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    1.473
    OBS-hez kéne nekem segítség! Sokan szóvá tették már, hogy nem hallják a hangom a streamen. Ez azért van mert nekem a kormány egyik gombján van a push to talk . (Thrustmaster T300 RS) Az OBS viszont nem ismeri fel a gombokat a kormányon. Hallottam ilyet, hogy "bindelni" kell a gombokat. Na ez mit jelent és hogy kell ezt véghez vinni? Köszi előre is ha valaki segít.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.542
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    OBS-hez kéne nekem segítség! Sokan szóvá tették már, hogy nem hallják a hangom a streamen. Ez azért van mert nekem a kormány egyik gombján van a push to talk . (Thrustmaster T300 RS) Az OBS viszont nem ismeri fel a gombokat a kormányon. Hallottam ilyet, hogy "bindelni" kell a gombokat. Na ez mit jelent és hogy kell ezt véghez vinni? Köszi előre is ha valaki segít.
    Ez a program kell neked. https://autohotkey.com/
    Az összes többi egygombos programot letörölheted. (Ez beszél is helyetted ha akarod. )
    Egyszerű, nagyszerű, az elején kell kb 15perc guglizás hogy képbe kerülj, utána viszont letörölheted a profilert, meg az össze hekkelős vackot. Evvel kormány gombra teheted hogy megfőzze a kávét...
    Azt nem mondom hogy "apple egy gombos" alkalmazás, de ha szimpi és szánsz rá egy kis időt akkor lehettek legjobb barátok.

Majd eldöntöd, 1 próbát mindenképp tegyél vele.
    Ja és portable.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.542
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a program kell neked. https://autohotkey.com/
    Az összes többi egygombos programot letörölheted. (Ez beszél is helyetted ha akarod. )
    Egyszerű, nagyszerű, az elején kell kb 15perc guglizás hogy képbe kerülj, utána viszont letörölheted a profilert, meg az össze hekkelős vackot. Evvel kormány gombra teheted hogy megfőzze a kávét...
    Azt nem mondom hogy "apple egy gombos" alkalmazás, de ha szimpi és szánsz rá egy kis időt akkor lehettek legjobb barátok.

Majd eldöntöd, 1 próbát mindenképp tegyél vele.
    Ja és portable.
    De lehet az is megoldja a problémádat ha adminként futtatod az OBS-t. (de ez csak tipp)

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    1.473
    Köszi Laci! Holnap rá nézek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Piski Tamás Szervertag 2018
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    2.494
    Segitsetek kerlek. Szeretnem hasznalni a Shadowplay-t, de sajnos amit felveszek video, a lejatszaskor akadozik, illetve rosszabb minosegu, mint amit felveszek. Eroforras pedig van boven.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.542
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Segitsetek kerlek. Szeretnem hasznalni a Shadowplay-t, de sajnos amit felveszek video, a lejatszaskor akadozik, illetve rosszabb minosegu, mint amit felveszek. Eroforras pedig van boven.
    Mindenki ezt használja, nem véletlenül.
    https://obsproject.com/hu/download

Piski Tamás Szervertag 2018
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    2.494
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki ezt használja, nem véletlenül.
    https://obsproject.com/hu/download
    Kosz, Laci.

Mondjuk a Spectre és Meltdown miatti pánikszerű januári patchözön óta nálam az OBS felvételei is érezhetően jobban szaggatnak, ráadásul a kimenetek jóval nagyobb méretűek, pedig hozzá sem nyúltam az NVENC beállításaihoz.

Csorosz László Szervertag 2018 csori23 logója
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.074
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a Spectre és Meltdown miatti pánikszerű januári patchözön óta nálam az OBS felvételei is érezhetően jobban szaggatnak, ráadásul a kimenetek jóval nagyobb méretűek, pedig hozzá sem nyúltam az NVENC beállításaihoz.
    Ez különös. Én nem észleltem változást a Meltdown óta. Szerintem a több magnak köszönhetöen.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •