Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (188 összesen)
  1. #101
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Andras Asztalos írta Hozzászólás megtekintése
    En is kb. 15 nel nyomtam ra. Amugy arra gondoltam az lehettett a baj h a setupon modositottam meg indulas elott. Lehet h az nem tetszett neki! Te is babraltal a setupal mikor kirakott a boxba?

    Tapatalk-kal küldve az én GT-N7100-el
    Nyugodtam babrálhatod a setet, csak ne ilyen későn tedd ki magad.
    Mondon 30-40sec alá ne menj le.

  2. #102
    Eddig soha nem volt ilyen! Pedig altalaba 10 alatt szoktam. Volt h 5 nel. Meg korainak is ereztem! Na mind1, mostantol egybol kiteszem magam!

    Tapatalk-kal küldve az én GT-N7100-el

  3. #103
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    - Izzadtam 3 liter vizet kb. Vagy 30 körön keresztül autóztak mögöttem vagy előttem 1 másodpercen belül
    - Volt vagy 3 fehér autó is a 2es szerveren és abból ahogy néztem csak 1 volt szándékos
    - Én a 2 kerékcsere mellett szavaztam amit az első után meg is bántam, mivel a következő 10 kört egy lemaradt boly mögött kellett elvesztegetnem amíg ki nem álltak

  4. #104
    Hát ez egy mocskos jó verseny volt.
    Én 2 kiállással terveztem, Gábor és Toga 1-el. A kettő végül gyorsabbnak bizonyult szerintem, mert az ő gumijaik nagyon elfogytak a végére. De 3 körrel a vége előtt lecsúsztam a pályáról, és veszítettem vagy 6 mp-t. Ha ez nincs, megfogom Gábort még azelőtt hogy ő elmegy Toga mellett. De hát így jártam, a túlzott akarásnak nyögés a vége... Toga szerintem már csak a felnin hajtotta a kocsit, így mellette gyorsan el tudtam menni, meglett a 2. hely.
    Nagyon dühös vagyok magamra, mert ha nem bénázom el a végét, simán meglett volna a győzelem, amire finoman szólva sem számíthattam. Örülni kéne a 2. helynek, mert nem ez volt a papírforma, de nem tudok...
    Gábornak gratulálok a győzelemért, nem lehetett semmi végigvinni 1 kiállással, nekem tuti nem jött volna össze.

  5. #105
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Sokáig tartott, Rácz kolléga 2. kör T1 végén megcsúszott engem meg beküldött jobbra a falba.
    Első lökös piros de úgy hogy a kocsi piktogram el sem tűnt, szélvédő betört, bementem a boxba, nem csinálták meg, de kaptam új kereket meg 35L benyát, így mehettem még egy kört, persze mire a javítás kész lett már a 2. körömet kaptam pont.
    Mentem még pár kört az új gumikon, az élmenők mögött, majd még lett 2 hiba aztán kiléptem, mert 2 kör hátárnyba értelmetlen volt bármit is csinálni.
    Pedig egész rohadt délután mentem ezen a gané pályán(minden méterét utálom ennek a libakergetőnek).
    Nem tudom mikor adtam fel versenyt utoljára, talán lehet vagy 5éve...
    Ami a legjobban bánt, hogy lemaradtam a Mr. Popper pingvinjeiről, amit nagyon megnéztem volna és most szalasztottam el harmadszorra.

    Ja és még a replayt sem mentettem el...
    Szia, ne haragudj, nagyon amatőr hiba volt részemről, visszanéztem, nagyon szerencsétlenül jött ki

    Vizner Gábortól is elnézést kérnék, nem tűnt nagy kontaktnak, de visszanézve furán kezelte le a játék, pont a sóderbe raktalak.

  6. #106
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    R1 34 kör, Fehér Zolitól elnézést, ki akartam húzódni szélre, hogy elengedjelek, de nagyon kimentem, elkapta a jobb hátulja a füvet és jól megdobott Természetesen óvom magam, és jövök egy sörrel

  7. #107
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez egy mocskos jó verseny volt.
    Én 2 kiállással terveztem, Gábor és Toga 1-el. A kettő végül gyorsabbnak bizonyult szerintem, mert az ő gumijaik nagyon elfogytak a végére. De 3 körrel a vége előtt lecsúsztam a pályáról, és veszítettem vagy 6 mp-t. Ha ez nincs, megfogom Gábort még azelőtt hogy ő elmegy Toga mellett. De hát így jártam, a túlzott akarásnak nyögés a vége... Toga szerintem már csak a felnin hajtotta a kocsit, így mellette gyorsan el tudtam menni, meglett a 2. hely.
    Nagyon dühös vagyok magamra, mert ha nem bénázom el a végét, simán meglett volna a győzelem, amire finoman szólva sem számíthattam. Örülni kéne a 2. helynek, mert nem ez volt a papírforma, de nem tudok...
    Gábornak gratulálok a győzelemért, nem lehetett semmi végigvinni 1 kiállással, nekem tuti nem jött volna össze.


    Ha a profiknak ilyen nehéz lehetett egy kiállással ,akkor nem tudom mit akartam én

  8. #108
    Az R3-on mi történt a harmadik kanyarban? Csak egy puffot hallottam, aztán meg forogtam, mint a búgócsiga... (Replayem sajnos nincs)

  9. #109
    Sikerült végigmenni, de igencsak nehéz volt.
    Kiderült, hogy az íróasztal / irodai szék kombó nem ilyen futamtávra való, legalábbis kényelmetlen annyi biztos.
    Ettől függetlenül örülök, hogy sikerült befejezni a futamot.

  10. #110
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez egy mocskos jó verseny volt.
    Én 2 kiállással terveztem, Gábor és Toga 1-el. A kettő végül gyorsabbnak bizonyult szerintem, mert az ő gumijaik nagyon elfogytak a végére. De 3 körrel a vége előtt lecsúsztam a pályáról, és veszítettem vagy 6 mp-t. Ha ez nincs, megfogom Gábort még azelőtt hogy ő elmegy Toga mellett. De hát így jártam, a túlzott akarásnak nyögés a vége... Toga szerintem már csak a felnin hajtotta a kocsit, így mellette gyorsan el tudtam menni, meglett a 2. hely.
    Nagyon dühös vagyok magamra, mert ha nem bénázom el a végét, simán meglett volna a győzelem, amire finoman szólva sem számíthattam. Örülni kéne a 2. helynek, mert nem ez volt a papírforma, de nem tudok...
    Gábornak gratulálok a győzelemért, nem lehetett semmi végigvinni 1 kiállással, nekem tuti nem jött volna össze.
    Nem tudom Tóth Gabinak mennyire fogyott el, de látszott már 5-6 körrel a vége előtt, hogy talán meg lehet fogni, nekem utolsó körben ment le 95% -ról 92-re.

  11. #111
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Az R3-on mi történt a harmadik kanyarban? Csak egy puffot hallottam, aztán meg forogtam, mint a búgócsiga... (Replayem sajnos nincs)
    Valaki előtted állhatott a féken ott, - replay nálam sincs - de nem kizárt, hogy én voltam, annál az esetnél valaki engem is eltalált hátulról.

  12. #112
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Pothorszki. Légyszi nézd meg a B szerver utolsó 3 körét. Le vagy kőrözve, elengedlek, aztán nemmész. Most nem akarom rád sózni hogy miattad buktam az 1 helyet. Pedig de. 1000 dologra kellett figyelnem, és mind az 1000-et sikerüült megoldanom. De neked hogy hol vagy, kik vannak körülötted azt nem. Rakj fel soksok app-ot, hogy lásd a történéséket ha másképp nemmegy.

    B szerveren is az 1 kilállás, és 2 kiállás között 1mp különbség sem lett.

  13. #113
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    R2. Jó lett volna ha nincs megint az értelmetlen lökdösődés. Én egyszer billentettem meg valakit, név nincs, de érzésem szerint volt ott egy kis ráhúzás is... az viszont már vicc kategória, hogy nem lehet egy versenyt tisztán végig futni. A 61-ből kb 58-at megint törött autóval kellett végig futnom. Élmény nézni, hogy minden körben éppen mennyivel maradok el a 3. körben megfutott legjobbamtól és küzdhetek a nálam egyébként lényegesen lassabbakkal a pozícióért.
    Volt némi csatározás, amiért viszont megérte a fáradozást, mind védekező, mind támadó helyzetben. Remélem nem voltam túl aggresszív védekezésben, igyekeztem még a féktáv előtt ívet választani.

    A pálya egyébként bejön. Jó setuppal élvezhető, nem gondoltam volna az elején, hogy ilyen kevés hibával fégig fogom tudni futni...

    üdv. jó8 és kösz a szervezést!

  14. #114
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ami engem zavar a játékkal kapcsolatban, hogy iszonyatosan gyorsan kiteszi a kék zászlót. Volt akit úgy előztem meg, hogy lelassított a mögöttem még bőven messze lévő leköröző miatt. Lehet azt hitte, hogy én körözöm le, de én ezért használok erre két appot is, hogy ilyen bajom ne legyen

    Pályával amúgy az a baj, hogy nem elég széles a normális előzéshez. Imolában előztem vagy 6ot, itt talán 1et, pedig meg lett volna többször is a lehetőség

  15. #115
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ami engem zavar a játékkal kapcsolatban, hogy iszonyatosan gyorsan kiteszi a kék zászlót. Volt akit úgy előztem meg, hogy lelassított a mögöttem még bőven messze lévő leköröző miatt. Lehet azt hitte, hogy én körözöm le, de én ezért használok erre két appot is, hogy ilyen bajom ne legyen
    En igy buktam egy helyet 😊

  16. #116
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Életem első online versenye nagy élmény volt, köszönöm, hogy itt lehettem ! Remélem senkinek nem okoztam problémát !

  17. #117
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg likeaRAINBOW írta Hozzászólás megtekintése
    R1 34 kör, Fehér Zolitól elnézést, ki akartam húzódni szélre, hogy elengedjelek, de nagyon kimentem, elkapta a jobb hátulja a füvet és jól megdobott Természetesen óvom magam, és jövök egy sörrel
    az óvást hagyd,a sör meg legyen kettő
    ha egyenes szakaszon engedsz el akkor nem lett volna gond,nem kell a végletekig várni hogy már a nyakadon vagyok,azt nem tudod merre van az arra
    majd köv jobban sikerül
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #118
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ami engem zavar a játékkal kapcsolatban, hogy iszonyatosan gyorsan kiteszi a kék zászlót. Volt akit úgy előztem meg, hogy lelassított a mögöttem még bőven messze lévő leköröző miatt. Lehet azt hitte, hogy én körözöm le, de én ezért használok erre két appot is, hogy ilyen bajom ne legyen

    Pályával amúgy az a baj, hogy nem elég széles a normális előzéshez. Imolában előztem vagy 6ot, itt talán 1et, pedig meg lett volna többször is a lehetőség
    Bocs,hogy meglöktelek az elején a 2. kanyarban......még így is én húztam a rövidebbet Túl erőltettem.

  19. #119
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122

    R3

    A prekval után meglepődtem, hogy első sorból rajtolhattam.
    Hasznosnak tartottam előtte a külön szerveren a rajt gyakorlást, így szerencsére sikerült elsőként eljönnöm.

    Sajnos Imolából hoztam magammal egy áthajtásos büntetést, az első kör végén le is tudtam.
    Kicsit aggódtam, hogy milyen forgalomba jövök vissza,de szerencsére szépen vissza tudtam magam küzdeni az elejére.
    Konstans 1:30as körökkel, egy box kiállásal sikerült abszolválni a futamot,így a 2.-ik helyen tudtam befejezni.
    Ha jól emlékszem 1 kontaktom volt Pető Lászlóval, kigyorsításnál hirtelen belassultál, nem tudtam kivédeni, mert nagyon hirtelen történt.
    Korrektül bevártál, Én részemről nem óvom, fair voltál.
    (Remélem nem baj, hogy nem azzal a felállással folytattuk, de mögöttünk jöttek, többet már nem akartam bukni, így toltam neki tovább, de ha szerinted unfair voltam, óvd meg nyugodtan)

    Tetszik ez az endurance feeling, de valami minőségibb széket be kell szerezni, mert így kinlódás volt, és a térdemmel is kinlódtam a végére.

  20. #120
    Balázs Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 14.
    Város
    Győr <-> Budapest
    Üzenetek
    133
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az óvást hagyd,a sör meg legyen kettő
    ha egyenes szakaszon engedsz el akkor nem lett volna gond,nem kell a végletekig várni hogy már a nyakadon vagyok,azt nem tudod merre van az arra
    majd köv jobban sikerül
    Megbeszéltük

    Akit esetleg még feltartottam, attól szintén elnézést

  21. #121
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    nekem ez ma nem nagyon ment,20percet melegítettem meg is látszottde a végére elég jól belejöttem,sinkával küzdöttem elég jó meccs volt,hányszor mentünk össze?
    Ficza Feri ezt úgy behuzta volna mint a sicc,vagy a kölök ha jön,nagyon nem volt tempóm-nk rémes volt
    grat a dobogónak
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #122
    Huuuuu.Nagyon jó volt,borzalom nagy csaták voltak rá kell jönnöm mitől akad be a gép nagyon sokat buktam rajta.Laza Balázs mikor belém jöttél már ki volt merevedve a kép nem te voltál a hibás.
    Mindenkinek gratulálok várom a következő futamot.

  23. #123
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pothorszki. Légyszi nézd meg a B szerver utolsó 3 körét. Le vagy kőrözve, elengedlek, aztán nemmész. Most nem akarom rád sózni hogy miattad buktam az 1 helyet. Pedig de. 1000 dologra kellett figyelnem, és mind az 1000-et sikerüült megoldanom. De neked hogy hol vagy, kik vannak körülötted azt nem. Rakj fel soksok app-ot, hogy lásd a történéséket ha másképp nemmegy.

    B szerveren is az 1 kilállás, és 2 kiállás között 1mp különbség sem lett.

    Csak akkor vettem észre miután elmentem melletted. Láttam ,hogy nem vagyunk versenyben csak nem tudtam, hogy előttem vagy vagy mögöttem. Szerencsétlenségemre előttem voltál, bocsánat érte. Majd megfogadom a tanácsod. Köszi.

  24. #124
    Idézet Eredetileg Norbi írta Hozzászólás megtekintése
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/.../brands_a1.ini

    Még maradt benne, mert nagyon megy a segge, talán rá kéne tenni egy szárnyat vagy puhítani a hátsó futóművön, de már nincs időm foglalkozni vele. De ezen a pályán egyértelműen jobb az R8 mint a Lambo.
    Köszönöm még nem ezzel mentem mert nem néztem fel időben gondoltam majd futam után.. lehet jó jött volna mert borzasztó lassú voltam..Még egyszer köszi

  25. #125
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122
    Idézet Eredetileg Pető László írta Hozzászólás megtekintése
    Huuuuu.Nagyon jó volt,borzalom nagy csaták voltak rá kell jönnöm mitől akad be a gép nagyon sokat buktam rajta.Laza Balázs mikor belém jöttél már ki volt merevedve a kép nem te voltál a hibás.
    Mindenkinek gratulálok várom a következő futamot.
    Sajnáltam, látszott,hogy jó a tempód, kiváncsi lettem volna milyet meccselünk .
    Utoljára módosította: AssettoDriftER; 2016. 02. 22. 00:14.

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •