Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 188 (188 összesen)
  1. #176
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    \Steam\SteamApps\common\assettocorsa\cfg\templates \tracks.ini fájl végére írd be ezt:
    Kód:
    [MASTERS98]
    SESSION_START=98
    SESSION_TRANSFER=0 
    RANDOMNESS=0
    LAP_GAIN=1000
    DESCRIPTION=GTR-Masters PQ
    Ezt a menüből ki tudod választani a 'Session' pont alatt (a pályahőmérséklet is ott van).
    KÖSZI!
    Any Given Sunday!

  2. #177
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46

    A sereghajtók .

    Kis részlet a szemszögemből .

  3. #178
    Összefoglaló az én onboardomból

  4. #179
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Le tudnád írni nagyvonalakban hogy hogyan lehet online streaminget csinálni? Egy link is megtenne ha van valahol egy jó leírás. Köszi és szép munka. Üdv

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk

  5. #180
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Simresults-os táblázatokról leszoktatok? Sokkal több dolgot ki lehet belőle olvasni, mint a sima pontversenyesből.

  6. #181
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Viszont tapasztalatnak hasznos infó lenne, ha leírnátok, hogy érzitek, miben viselkedik máshogy az autó és a gumi melegebb körülmények között..
    Nagyon nehezen találtam meg a jó beállítást, ezt írjuk a pálya számlájára, de az jónak tűnt megtankolva. Élesben magasabb volt a hőmérséklet amit abszolút elfelejtettem nagy igyekezetemben, hogy ez is változó. Az amúgy is kritikus bal első egyszerűen nem tudott visszahülni, ami már nekem sok volt, a gyors kanyarokban sokat veszítettem, nem fordult a gép és el kellett emelni szinte minden körben. Főleg ezért voltam mérges magamra, mert benne volt a jobb eredmény.
    Próbáltam ahol lehetett kilincsel előre menni, hogy melegedjen utána a hátulja, de nem sikerült olyan mértékben.
    Any Given Sunday!

  7. #182
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Én két héten keresztül kerestem azt a beállítást, ahol a legkevesebbet kopik a gumi. Aztán arra jutottam, nem annyira setup (és hőmérséklet), mint inkább stílus kérdése a kopás, hogy mennyire sikerül a lehető legkevesebb erőltetéssel, csúszással, de tempó vesztés nélkül menni.

  8. #183
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Én két héten keresztül kerestem azt a beállítást, ahol a legkevesebbet kopik a gumi. Aztán arra jutottam, nem annyira setup (és hőmérséklet), mint inkább stílus kérdése a kopás, hogy mennyire sikerül a lehető legkevesebb erőltetéssel, csúszással, de tempó vesztés nélkül menni.
    Ezt egyébként én is így érzem. Nem feltétlenül a hőmérséklet a ludas a kopásban ami a szim hibája jelen fejlesztési fázisban, mert kellene hogy jobban beleszóljon ezen paraméterbe...és nem is nagyon lehet setupolással enyhíteni rajta. A gumik számára az optimális vezetési stílus sokkal fontosabb. Ehhez pedig egy elengedhetetlen feltétel kell hogy teljesüljön, a tanulságokat is levonva, hogy egy túlkormányzott beállítást kell reprodukálni versenyre, azzal nem nagyon lehet melléfogni. Max a hőmérséklet függvényében többet-kevesebbet kell dolgozni a pedállal és a kormánnyal.
    Sok szim sok verseny tapasztalatai alapján ha a maximumot szeretné az ember az adott körülményekből kihozni akkor mindig kell rögtönözni egy kicsit verseny közben, hogy meglegyen az optimális balanszt a két tengely között és az üzemanyag fogyás okozta változók is rendben legyenek. Ezt valamelyik szim engedi hogy belenyúlj manuálisan pl. fékerő vagy stabok (pl lfs-ben minden körben állítottunk az első és hatsó stabon (annak függvényében hogy orr-közép-far motoros az autó) ahogy fogyott az üzemanyag és pár körönként a fékerő eloszláson is) babrálásával menet közben, valamelyik nem. Ha egyik feltétel sem teljesül, akkor próbálkozom egy stílusváltással, ami már inkább vonható a használt set számlájára, hogy engedi-e a rendszer vagy nem.
    Any Given Sunday!

  9. #184
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults-os táblázatokról leszoktatok? Sokkal több dolgot ki lehet belőle olvasni, mint a sima pontversenyesből.
    Én is nagyon örülnék neki...

  10. #185
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults-os táblázatokról leszoktatok? Sokkal több dolgot ki lehet belőle olvasni, mint a sima pontversenyesből.
    Igazából csak ideiglenes megoldás volt az infóközlésre, amíg nem volt naptárunk és nem voltak fent a honlapon az eredmények.

    De akkor este megcsinálom.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 29. 12:44.

  11. #186
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC Historic Bajnokság - Replayek (kérjük a replay-eket ide töltsétek fel, köszi! )
    Óvások: AC Historic Bajnokság - Óvások
    A bajnokság állása: Pontverseny



    ------------------------------
    Következő futamok:
    03.01 - AC FunRace: BMW 1M - Donington
    03.02 - R3E FunRace: Prototype - Monza
    03.06 - AC GT3 Bajnokság - Donington



    További futamok: Masters naptár
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 03. 01. 11:03.

  12. #187
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Az R2 és R3 fel lett cserélve
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 03. 01. 11:03.

  13. #188
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Köszönjük az eredményeket, nagyon tanulságos. Így sem egyértelmű a két stratégia közötti különbség, van akinek bejött a két kiállás, van akinek nem...

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •