Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 86 (86 összesen)
  1. #76
    Lehet, hogy az kevert be, de a programban az a rész is szarul van megoldva.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #77
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    A Steamon akciós a játék! Mérföldekkel profibb, mint ez.
    Esetleg csak volt akciós

    Amugy a kormány gond a játék hibája. És csak akkor szűnik meg ha kilépsz majd vissza. Tudom nagyon szar ugy menni, szinte lehetetlen és a kormányodat is szétbassza.
    Am énis kezdek megtörni a játékkal kapcsolatban. Vagyis még ki is bírnám a hibáit, de egyszerűen nem lehet így összehozni egy értékelhető csoportot. Bár én próbáltam az assettot még régebben, de valahogy nem jött be.....a Cars sokkal jobban tetszene, de ezek a hibák már nem valószínű hogy megoldódnak.

  3. #78
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg csak volt akciós

    Amugy a kormány gond a játék hibája. És csak akkor szűnik meg ha kilépsz majd vissza. Tudom nagyon szar ugy menni, szinte lehetetlen és a kormányodat is szétbassza.
    Am énis kezdek megtörni a játékkal kapcsolatban. Vagyis még ki is bírnám a hibáit, de egyszerűen nem lehet így összehozni egy értékelhető csoportot. Bár én próbáltam az assettot még régebben, de valahogy nem jött be.....a Cars sokkal jobban tetszene, de ezek a hibák már nem valószínű hogy megoldódnak.
    Igazad van, már nem akciós. Most 39 ájró.
    Az AC már nagyon sokat fejlődött. Érdemes kipróbálnod megint!
    Nem tudom, van-e értelme így ennek a játéknak. Én is szeretem/ttem, de ezek a hibák elveszik a lelkesedésem, kedvem.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #79
    Nekem igazából nem maga a játék veszi el a kedvem (bár igaz h sajnos vannak hibái), hanem az h a társaság nagy része ezt nem tudja elfogadni és emiatt feladják. Közben szerintem vagy 3-4 ember van akit több időt öl bele mégis azok a rendszeres megjelenők, pedig azoknak kéne kiakadniuk. Én úgy állok ehhez a játékhoz, hogy nem veszem a futamokat véresen komolyan, viszont rendesen fel szoktam készülni (így ha valami történik se esek pánikba). Inkább szoktam azon felhuzni magam, mikor mocskolva van a cars (bár legtöbbször joggal teszitek), mint mikor találkozok egy buggal

    Nekem ez a véleményem és remélem más is van ezzel így nem csak én

  5. #80
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Speciel én ma azért is adtam fel mert elfogyott körülöttem mindenki. Meg a fal sem volt puha

  6. #81
    Tóth Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Ágasegyháza
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Én is leléptem a 22. körben. Öten voltunk, abból kettő már kört kapott. Értelmetlenné vált az egész így. Amúgy pár ember jobban odafigyelhetne arra, mit csinál a pályán. Én is koccoltam pl. Ronnyval, de vissza is engedtem élből. Lekőrözött csóka (valami új arc) meg kanyarban rám támaszt és kapom a levágásért a büntetéseket, utána meg megpróbál hátulról kiforgatni. Még jó, hogy kovdav percek alatt rám tudott mászni. Meg még volt pár eset, de mivel ez a verseny semmit nem ért, végül is súlytalanok.

    Ja, nekem a kiállással nem volt gondom. Nem kértem se kerékcserét, se üzemanyagot, beálltam, kiálltam. )(és még egyszer nem volt gondom a kerékcserékkel, üzemanyaggal - pedig a legtöbbször (99%-ban) tényleges kiállásokat csináltam, rendes cserékkel, tankolással...)
    Szerintem szükség van az új arcokra még ha néha hibáznak is(az élő versenyeken is vannak gyengébb képességűek akik kört kapnak).Nem lehet minden kezdő olyan gyors mind aki több száz órát vezetett már.De szerintem mindenki volt kezdő játékos.Nekem pl. ez volt az első verseny ha hibáztam nem szándékosan tettem és bocs. Majd legközelebb jobban figyelek. Nekem az is nagy szám volt hogy nem több kört kaptam csak 1-et

  7. #82
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem igazából nem maga a játék veszi el a kedvem (bár igaz h sajnos vannak hibái), hanem az h a társaság nagy része ezt nem tudja elfogadni és emiatt feladják. Közben szerintem vagy 3-4 ember van akit több időt öl bele mégis azok a rendszeres megjelenők, pedig azoknak kéne kiakadniuk. Én úgy állok ehhez a játékhoz, hogy nem veszem a futamokat véresen komolyan, viszont rendesen fel szoktam készülni (így ha valami történik se esek pánikba). Inkább szoktam azon felhuzni magam, mikor mocskolva van a cars (bár legtöbbször joggal teszitek), mint mikor találkozok egy buggal

    Nekem ez a véleményem és remélem más is van ezzel így nem csak én
    Hát én ma megint pofára estem azért nem kicsit. Ugye nem igazán csíptem az időmérős 4. helyemet, írtam is ezzel kapcsolatban pár baromságot, aztán a futamon bebizonyosodott, hogy rohadtul nincs veszve semmi, ha az ember nem az első rajtkockát fogja meg. Egészen más a hotlapozás, sőt, még az időmérőzés is, mint végig nyomni egy ilyen futamot, és most is lett volna esélyem sokkal jobb helyen végezni, mint amilyenből elindultam. Igazából meglehetősen változatos és izgalmas lehetett volna ez, hol Te hibáztál, hol én fogtam ki valakit, aki nem igazán értette a kialakult szituációt, inkább fogta magát és jól kicseszett velem, a boxkiállás is izgi volt, aztán én is hibáztam, aztán Te megint, csak hát közben ugye elfogytunk, nekem meg nem volt kedvem ötödmagammal letolni a maradék köröket úgy, hogy abból az ötből sem volt már versenyben 2 úgy igazából, hiszen körön kívül voltak addigra. Közben a chatfalon olvastam a kiaakadásokat is sorban, kishubi lelép, ez lelép, az lelép, hát elvette a kedvemet az élettől is. Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha másra nem, hát arra ez a futam jó volt, hogy legközelebb kissé türelmesebben várjam a rajtot és az azt követő fejleményeket, mert végül is egyáltalán nem volt előre lejátszva ez a futam az időmérő alapján - ahogy azt akkor írtam.

    Akár még jó verseny is lehetett volna ebből - kevesebb kapkodással, több kitartóbb résztvevővel és kevesebb, a pályán totál feleslegesen kekeckedő új arccal.

    Apoka: Nem a gyorsaságról van szó, hanem arról, hogy amikor az illető kört kap, akkor húzódjon le, ha villognak rá, mint az állat (ahogy én is tettem), és ne kezdjen el test-test elleni módban versenyezni, aztán a következő kanyarban kiütni, majd kicsit később, amikor újra megelőzőm, kiforgatni. Csak ennyi.

  8. #83
    Igazából hajlamos vagyok a hibákra. Bár nem mindig jellemző, de most hogy tudtam mennyivel vezettem elbíztam magam. Az a vicc, hogy nem volt türelmem teljes futamot gyakorolni, ezért a végére ugy elfogytam, be kellett kapcsolni az abs-t (és még ugy is rengeteget hibáztam).

    Am egy tanács aki ma elmaradt tőlem, mikor máskor egy szinten vagyunk. Én úgy fékeztem, hogy közben kis gázfröccsöket adtam. Így el tudtam azt érni, hogy nem táncol be a kocsi, valamint nem blokkoltak annyira a kerekek. Mondjuk ezt a megoldást még csak ennél a kocsinál alkalmaztam és nem tudom, hogy mennyire érthető, de most bejött. (és nem mellesleg elég volt ráéreznem....nem keveset gyakoroltam mire összejött)

  9. #84
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én ma megint pofára estem azért nem kicsit. Ugye nem igazán csíptem az időmérős 4. helyemet, írtam is ezzel kapcsolatban pár baromságot, aztán a futamon bebizonyosodott, hogy rohadtul nincs veszve semmi, ha az ember nem az első rajtkockát fogja meg. Egészen más a hotlapozás, sőt, még az időmérőzés is, mint végig nyomni egy ilyen futamot, és most is lett volna esélyem sokkal jobb helyen végezni, mint amilyenből elindultam. Igazából meglehetősen változatos és izgalmas lehetett volna ez, hol Te hibáztál, hol én fogtam ki valakit, aki nem igazán értette a kialakult szituációt, inkább fogta magát és jól kicseszett velem, a boxkiállás is izgi volt, aztán én is hibáztam, aztán Te megint, csak hát közben ugye elfogytunk, nekem meg nem volt kedvem ötödmagammal letolni a maradék köröket úgy, hogy abból az ötből sem volt már versenyben 2 úgy igazából, hiszen körön kívül voltak addigra. Közben a chatfalon olvastam a kiaakadásokat is sorban, kishubi lelép, ez lelép, az lelép, hát elvette a kedvemet az élettől is. Szóval csak azt akarom mondani, hogy ha másra nem, hát arra ez a futam jó volt, hogy legközelebb kissé türelmesebben várjam a rajtot és az azt követő fejleményeket, mert végül is egyáltalán nem volt előre lejátszva ez a futam az időmérő alapján - ahogy azt akkor írtam.
    Én eddig sem értettem a kiakadásaidat.
    Részemről eddig is nagy eredmény volt, ha a időmérőn a közeledben végeztem.
    Amikor meg a versenyen is előtted végeztem, azok ritka de jó események voltak.
    De engem sosem zavart, amikor Te nyertél. Én szeretek nálam jobbakkal versenyezni, mert tanulok tőlük.

  10. #85
    Én azért lehetőség szerint azon vagyok, hogy az első háromban benne legyek, és ne kapjak 40-50 másodperceket az elsőtől. Sajnos sokszor rossz vesztes vagyok, de ezen nem nagyon lehet változtatni. Utólag persze belátom, amit be kell. És hát számomra azért különös amit írsz, mert nekem is „vért kell izzadnom”, ha elétek akarok kerülni, és elég nagy sikerélményt ad, amikor sikerül… Az meg, hogy a jobbaktól tanul az ember… Ezt sokszor olvastam már, de sosem értettem. Nem ülsz mellette a kocsiban, van, hogy nem is látod hogy mit csinál előtted. Szerintem az ember leginkább önmagát tudja fejleszteni egy ilyen játékban, nagyon ritka, hogy elleshetsz valamit másoktól. Én pl. sosem. Soha nem néztem vissza úgy versenyt, vagy töltöttem be TT-ben előttem levő ghostot (ez utóbbira nem igazán volt még példa, talán ha egy vagy kettő), hogy azt nézzem, mit és hogyan csinál a másik.

    Tudom, hogy nincs sok értelme, mert nem csináltam végig a versenyt, de itt egy videó a saját szemszögemből. Sokat hibáztam, egyetlen normálisan kiautózott köröm nem volt, és akadtak érdekes dolgok is, elsősorban a lekőrözés során…

  11. #86
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Ha előttem megy valaki, akkor figyelem a kanyar íveit, mennyire megy a rázókőre, mikor fékez, stb.
    Mivel nekem ez az első "sim-em" így találok benne tippeket másoktól.
    Sajnos a vezetéstechnikám egyenlőre még szerintem nagyon durva, finomabban kellene bánnom a technikával. No ebben Te jó vagy, pl ezt jó lenne megtanulnom.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •