Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (86 összesen)
  1. #51
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Ugye nem csak én nem látom a szervert?

  2. #52
    én se látom de van aki bent van szerintem (mindjárt rákérek vkire aki játékban van)
    Amugy egy 15 perce még láttam meg be is tudtam lépni, de mostmár nem találom

  3. #53
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    rossz előérzetem van.........
    Nagyon úgy néz ki, hogy ma korábban megyünk aludni.

  4. #54
    Sziasztok!

    Én most vettem meg a játékot (másodszorra, mert először visszakértem a pénzt) és kipróbálnám ezt is online módban. De most én sem látom a szervert.

  5. #55
    mostmár látszik

  6. #56
    Egyenlőre nem indul a játék. Most szedte le a frissítést, elindul, tök fekete lesz a képernyő...oszt annyi... Most ellenőröm a fájlok épségét, ...
    Érdekes, tegnap még jó volt.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  7. #57
    Fájlok épek, de továbbra sem indul.

    Újra letöltöm. Remélem sikerül futamra beesnem! Most nézem 19 gigát fog lehúzni a Steam!!!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre nem indul a játék. Most szedte le a frissítést, elindul, tök fekete lesz a képernyő...oszt annyi... Most ellenőröm a fájlok épségét
    Ez a szerver, vagy a te géped?

  9. #59
    bocs srácok, de a drága családom megzavart, nem értették miért nem szólok hozzájuk, majd elbasztam, mert hát hiába játék, koncentrációt igényel, majd miután odabasztam mindent, megkérdezték hogy most miért olyan tragédia??? Na ilyenkor van az hogy ölni tudnék.....

  10. #60
    Nekem rövid lett a verseny a 3 helyről rajtolva valaki eltalált kicsit visszaestem majd elkezdett a kormány szarakodni gyakorlatilag elkezdett magatól felkönnyűlni és elfordúlni minden kanyarban...ennnek követketménye pár durva kicsúszás után feladtam esélytelen lettem egy tisztes helytállásra is ...

  11. #61
    Idézet Eredetileg Zatykó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem rövid lett a verseny a 3 helyről rajtolva valaki eltalált kicsit visszaestem majd elkezdett a kormány szarakodni gyakorlatilag elkezdett magatól felkönnyűlni és elfordúlni minden kanyarban...ennnek követketménye pár durva kicsúszás után feladtam esélytelen lettem egy tisztes helytállásra is ...
    Nekem is volt ilyen kormány problémám, beléptem a játékba, verseny és mintha nem is lenne kormányom, és az a baj hogy ezt azóta vettem észre mióta a masters szerverén vagyunk, lehet csak véletlen egybeesés, de egy másik csapattársunk is szenved a kormánnyal, és előtte nem volt semmi nyűge, furcsa, de lehet tényleg csak véletlen, nem hiszem hogy a szerver tudna befolyásolni ilyen dolgokat.....

  12. #62
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szerver, vagy a te géped?
    A gépem, sajnos...Aztán nagy nehezen elindult, de úgy, hogy a kormányomat ki kellett húzni!

    Ez a játék ALKALMATLANa versenyzésre. Kiállok a 15. körben tankolni+kerékcsere, erre teleb@ssz@ benzinnel, kereket meg nem cserél! Egyből felment a pumpa.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  13. #63
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt ilyen kormány problémám, beléptem a játékba, verseny és mintha nem is lenne kormányom, és az a baj hogy ezt azóta vettem észre mióta a masters szerverén vagyunk, lehet csak véletlen egybeesés, de egy másik csapattársunk is szenved a kormánnyal, és előtte nem volt semmi nyűge, furcsa, de lehet tényleg csak véletlen, nem hiszem hogy a szerver tudna befolyásolni ilyen dolgokat.....
    Ennek semmi köze a szerverhez, szimplán szar a játék!

    Javaslom nyergeljünk át AC-re, ott nincsenek ilyen gondok! Nagyon nincs értelme ezzel a játékkal "versenyezni"!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #64
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Azért azt sajnálom Ronny hogy kiléptél, lehetett volna egy meccs közöttünk. Nem tudom hogy meglöktelek-e a fölfele vezető ágon a jobbos előtt, ha igen, ne haragudj. Az én autómból nem lehetett semmit érezni, ezért nyomtam tovább.

  15. #65
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek semmi köze a szerverhez, szimplán szar a játék!

    Javaslom nyergeljünk át AC-re, ott nincsenek ilyen gondok! Nagyon nincs értelme ezzel a játékkal "versenyezni"!
    Nincs meg a játék, úgy nehéz lesz, mondjuk nekem még nem volt olyan hogy nem azt csinálta volna a boxban mint amit beállítottam

  16. #66
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs meg a játék, úgy nehéz lesz, mondjuk nekem még nem volt olyan hogy nem azt csinálta volna a boxban mint amit beállítottam
    A Steamon akciós a játék! Mérföldekkel profibb, mint ez.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #67
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    A Steamon akciós a játék! Mérföldekkel profibb, mint ez.
    Elhiszem hogy profibb, de a grafika..... én ilyen hülye vagyok, sajnos számít

  18. #68
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem hogy profibb, de a grafika..... én ilyen hülye vagyok, sajnos számít
    A grafika is profi, hidd el!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  19. #69
    Én is leléptem a 22. körben. Öten voltunk, abból kettő már kört kapott. Értelmetlenné vált az egész így. Amúgy pár ember jobban odafigyelhetne arra, mit csinál a pályán. Én is koccoltam pl. Ronnyval, de vissza is engedtem élből. Lekőrözött csóka (valami új arc) meg kanyarban rám támaszt és kapom a levágásért a büntetéseket, utána meg megpróbál hátulról kiforgatni. Még jó, hogy kovdav percek alatt rám tudott mászni. Meg még volt pár eset, de mivel ez a verseny semmit nem ért, végül is súlytalanok.

    Ja, nekem a kiállással nem volt gondom. Nem kértem se kerékcserét, se üzemanyagot, beálltam, kiálltam. )(és még egyszer nem volt gondom a kerékcserékkel, üzemanyaggal - pedig a legtöbbször (99%-ban) tényleges kiállásokat csináltam, rendes cserékkel, tankolással...)
    Utoljára módosította: El Nano; 2016. 02. 12. 21:46.

  20. #70
    Sokan bent voltak 7 és negyed 8 között olyanok akik a második újra indításnál nem jöttek, mert azt hitték, hogy a múltheti gebasz alakult ki megint.... az én esetemről meg ne beszéljünk, már leírtam...

  21. #71
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Én is leléptem a 22. körben. Öten voltunk, abból kettő már kört kapott. Értelmetlenné vált az egész így. Amúgy pár ember jobban odafigyelhetne arra, mit csinál a pályán. Én is koccoltam pl. Ronnyval, de vissza is engedtem élből. Lekőrözött csóka (valami új arc) meg kanyarban rám támaszt és kapom a levágásért a büntetéseket, utána meg megpróbál hátulról kiforgatni. Még jó, hogy kovdav percek alatt rám tudott mászni. Meg még volt pár eset, de mivel ez a verseny semmit nem ért, végül is súlytalanok.

    Ja, nekem a kiállással nem volt gondom. Nem kértem se kerékcserét, se üzemanyagot, beálltam, kiálltam. )(és még egyszer nem volt gondom a kerékcserékkel, üzemanyaggal - pedig a legtöbbször (99%-ban) tényleges kiállásokat csináltam, rendes cserékkel, tankolással...)
    Igen, koccantunk is, azt hiszem 2x is. Először: néztem a tükröt, mögöttem voltál, majd a következő pillanatban elvesztettelek. Nem tudtam, hogy jobb vagy bal oldalamon vagy. Bocsánat, összeértünk. Másodiknál sem lett volna semmi gond, ha nem lassítasz. Ott már tropára volt a gumim is.

    Kezdődött ott, hogy az első v. második körben lekoccantattam a falat, onnan a kormányom kb 20 fokban volt középen. Minden kanyarban küzdöttem a géppel.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  22. #72
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Sokan bent voltak 7 és negyed 8 között olyanok akik a második újra indításnál nem jöttek, mert azt hitték, hogy a múltheti gebasz alakult ki megint.... az én esetemről meg ne beszéljünk, már leírtam...
    Elég balgaság, ugyanis 19:30-kor csak vissza kéne nézni a fórumra, ha akarok jönni versenyezni, nem?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  23. #73
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Elég balgaság, ugyanis 19:30-kor csak vissza kéne nézni a fórumra, ha akarok jönni versenyezni, nem?
    De ez így van, legközelebb ilyen hiba nem lesz remélhetőleg....

  24. #74
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a játék ALKALMATLANa versenyzésre. Kiállok a 15. körben tankolni+kerékcsere, erre teleb@ssz@ benzinnel, kereket meg nem cserél! Egyből felment a pumpa.
    Nálam is ez van, és bár szeretem / szeretném ezt a játékot, marad az AC online mókára.
    Mint látom végül meglett a szerver.

  25. #75
    Ezt a kerékcserés-üzemanyagos gondot egyébként egyszerűen meg lehet oldani: Csinálsz egy saját programot (ahol beállítod a dolgokat ugye, mennyi üzemanyag kell, kell-e kerékcsere), azt elmented mondjuk a pálya nevével, a többit, pl. a default cuccot meg törlöd. Mert ha nem, esetleg az lesz az aktív, és akkor tényleg szívás van.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •