Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (86 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Na, este futok még köröket. Megpróbálom felvenni a replayt. Most, teljesen elbizonytalanodtam, hogy ennyi-e a köridőm, amennyi. Én is kíváncsi leszek a megerősítésre...
    Megnéztem, én voltam a figyelmetlen, bocsánatot kérek! A BMW 320-al (Group 5) mentem az 1:30-as időt. Most kocsit váltottam, s első próbálkozásra olyan 1:39-es időket megyek...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #27
    Kajak kezd elmenni a türelmem meg a kedvem ettől az autótól és pályától/versenytől. Egyszerűen bármit állítok, nem tudom meglépni a def setupos időmet. De most komolyan. Azért ez elég röhejes, és szerintem az van, hogy a játék szarul méri az időt. (Egyik jele ennek, hogy a jobb felső sarokban a kis alkalmazáson a "mért" idő valami beteg módon pattog össze-vissza.) Nehogy már megmagyarázza, hogy nem tudok gyorsabb lenni a default időnél, mert az olyan szinten hülyeség, hogy... - hogy. Ja, és természetesen pont ehhez a kombinációhoz nincs sehol a neten egy használható beállítás. Á... Szóval ha ez így marad, el sem indulok, nincs kedvem pusztán technikából másfél mp-ket kapni körönként.

  3. #28
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Kajak kezd elmenni a türelmem meg a kedvem ettől az autótól és pályától/versenytől. Egyszerűen bármit állítok, nem tudom meglépni a def setupos időmet. De most komolyan. Azért ez elég röhejes, és szerintem az van, hogy a játék szarul méri az időt. (Egyik jele ennek, hogy a jobb felső sarokban a kis alkalmazáson a "mért" idő valami beteg módon pattog össze-vissza.) Nehogy már megmagyarázza, hogy nem tudok gyorsabb lenni a default időnél, mert az olyan szinten hülyeség, hogy... - hogy. Ja, és természetesen pont ehhez a kombinációhoz nincs sehol a neten egy használható beállítás. Á... Szóval ha ez így marad, el sem indulok, nincs kedvem pusztán technikából másfél mp-ket kapni körönként.
    Csúszkál a kocsi a pályán, mint a fene. Nálam főleg kanyarokban, kigyorsításnál szereti kiforgatni a farát...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #29
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Kajak kezd elmenni a türelmem meg a kedvem ettől az autótól és pályától/versenytől. Egyszerűen bármit állítok, nem tudom meglépni a def setupos időmet. De most komolyan. Azért ez elég röhejes, és szerintem az van, hogy a játék szarul méri az időt. (Egyik jele ennek, hogy a jobb felső sarokban a kis alkalmazáson a "mért" idő valami beteg módon pattog össze-vissza.) Nehogy már megmagyarázza, hogy nem tudok gyorsabb lenni a default időnél, mert az olyan szinten hülyeség, hogy... - hogy. Ja, és természetesen pont ehhez a kombinációhoz nincs sehol a neten egy használható beállítás. Á... Szóval ha ez így marad, el sem indulok, nincs kedvem pusztán technikából másfél mp-ket kapni körönként.
    Szerintem ne aggódj, egyáltalán nem rossz az időd, sőt, igaz az furcsa hogy állítgatsz és nincs változás, de mint mondtam szerintem nincs rossz időd, kovdavhoz ne viszonyíts Ja és ma mentem pár kört a pénteki időjárás szerint, és hát teljesen más mint a tt, még jobban csúszkál....

  5. #30
    Fura, hogy mindketten csúszkálásra panaszkodtok, mert nekem épp az a benyomásom, hogy egyébként stabil az autó - csak hát ezzel együtt lassú is. Ez a setupolás totál idegbaj nekem, annyira nincs hozzá türelmem... - de még ha lenne valami eredménye, de az az érzésem, hogy bármit állítok, csak lassulok vele.

    (Szerk: Jó, hát nagyon nem stimmel ez a játék. Reseteltem a setupot, tehát vissza a default. Részidők: Szektoron belül össze-vissza ugrál, második szektorban pattog ott -0.3xx körül, erre a mérési pontnál kidobja, hogy +0.4xx. Komolyan, fel fogom venni, valami rettenetesen idegesítő. Most már lassan ott tartok, hogy delete az egész. Alapvető dolog (időmérés) nem működik megbízhatóan? DDDDD Hát ez mi??? A verda is persze, hogy mindig máshogy kanyarodik, hol simán befordul, hol alig akarja betenni az orrát - ugyanott... Áááá, ez valami halál. A setup meg egyáltalán nem működik. Állítgathatok én bármit, mindig ugyanaz a végsebesség, mindig ugyanúgy viselkedik, szóval ez egyelőre valami istentelen nagy hányás.)
    Utoljára módosította: El Nano; 2016. 02. 10. 22:18.

  6. #31
    Megy az online szerver! Kérlek, próbáljátok használni. Ha bármi gubanc lenne, jelezzétek. (A RaceRoom szerver is fut). Reméljük nem lesz összeakadás vele, mint legutóbb.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  7. #32
    Én épp most töröltem a játékot, profillal, mindennel együtt. Majd délután felrakom újra, beállítom amit kell és megnézem, mit tudok produkálni a szerveren, hátha még jobban elmegy a kedvem a péntek estétől.

  8. #33
    Ennyire ne vedd a szívedre, ez csupán egy játék.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  9. #34
    szerintem azért nem javul a kocsi a setup változtatásával mert az alapbeállítása is elég gyors. Volt még régen egy futamunk és ott is ugyan ez volt a helyzet (végül az alap setuppl mentem). Mondjuk az érdekes hogy állítasz vmit és alig változik....de azért a kocsin lehet érezni hogy vmi más csak épp az időd nem javul.
    Ja és az időmérő szerintem ugy ahogy jót ír ki a végén, csak a kör közben hajlamos megbolondulni.

  10. #35
    Ezért töröltem tegnap este, a videóban látszik. Alap set, és érdemes HD-ban nézni a timert, hogy hogyan viselkedik, főleg a második szektorban. Amúgy sem látok ezekben a körökben még másfél másodpercet, szóval szerintem lehetetlen setupolás nélkül ennyivel jobbat menni. Szóval nézzétek a timert, főleg a 2. szektornál, eléggé vicces, ahogy mínuszból felpattan pluszba. Cseppet sem volt idegesítő, á...


  11. #36
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Jelezném hogy a holnapi futamon 30% az esély rá hogy részt tudok venni, elvileg hazaérek 3-4 perccel kezdés előtt, de a forgalom nem biztos hogy így akarja. Szóval ha nem érnék be, elnézést!

  12. #37
    Érdekes, hogy mit csinál nálad a játék....én még ilyet nem tapasztaltam. Nálam a két érték szokott eltérni de max 0.1-0.2 mp-vel (mármint amit a jobb felső sarokban jelez meg amit kiír középen a szektorok végén.

  13. #38
    Voltam a szerveren, illetve 3-an voltunk mikor felnéztem, akkor jól működött, semmi érdemlegeset nem vettem észre azon kívül, hogy jobban szenvedtem a pályán, mint szoktam, valamiért picit más a szitu, vagy a játék szerint reggel körözgettem.....

  14. #39
    Voltam szerveren kb. egy órát, teljesen stabil, minden frankón működik. (Sajnos meg lehet futni a TT-s időket online ezzel az autó/pálya kombóval is... )

  15. #40
    Köszi a visszajelzéseket, reméljük sikerült elhárítanunk a hibát.

    Csak nehogy akkor jöjjön elő, amikor kezdődik a futam...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  16. #41
    21:05-kor ismét felmentem, 21:10 körül ledobott és azóta sem található meg a szerver a keresőben.

  17. #42
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    21:05-kor ismét felmentem, 21:10 körül ledobott és azóta sem található meg a szerver a keresőben.
    Ez igaz, meg is találtam a hiba okát, s intézkedtem annak elhárítására! Most működik ismét!
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 11. 22:35.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #43

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, meg is találtam a hiba okát, s intézkedtem annak elhárítására! Most működik ismét!

  19. #44
    Boxkiállás mennyire megbízható jelenleg?

    Többször belefutottam olyanba, hogy fordítva csinálja a dolgokat, pl.: csak kerékcsere legyen, tankolás ne, erre a fordítottját csinálja...

  20. #45
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Boxkiállás mennyire megbízható jelenleg?

    Többször belefutottam olyanba, hogy fordítva csinálja a dolgokat, pl.: csak kerékcsere legyen, tankolás ne, erre a fordítottját csinálja...
    Múltkori futamon kétszer is esős gumit kaptam, pedig soft volt beállítva előre. Profilt töröltem, az új már jó lett.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Boxkiállás mennyire megbízható jelenleg?

    Többször belefutottam olyanba, hogy fordítva csinálja a dolgokat, pl.: csak kerékcsere legyen, tankolás ne, erre a fordítottját csinálja...
    Ezen a pályán, ezzel a versenytávval és autóval nem lesz szükség kerékcserére. Többet fogsz veszíteni vele, mint gondolnád. De persze saját belátásod szerint dönhetsz, csak gondoltam szólok, nehogy ezzel tedd magad teljesen esélytelenné. Üzemanyaggal még csak-csak el lehet játszani, de ott sem árt, ha kissé fifikásan teljesíti az ember a kötelező kiállást.

  22. #47
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Megjött ma a Patch 9.0 és a Dedicated Serverhez is jött frissítés.

  23. #48
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen a pályán, ezzel a versenytávval és autóval nem lesz szükség kerékcserére. Többet fogsz veszíteni vele, mint gondolnád. De persze saját belátásod szerint dönhetsz, csak gondoltam szólok, nehogy ezzel tedd magad teljesen esélytelenné. Üzemanyaggal még csak-csak el lehet játszani, de ott sem árt, ha kissé fifikásan teljesíti az ember a kötelező kiállást.
    Ki se mennék, ha nem lenne kötelező, nekem már az is siker, ha befejezem a futamot.

  24. #49
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Megjött ma a Patch 9.0 és a Dedicated Serverhez is jött frissítés.
    Nevetséges... Írtam nekik kedveset a vonatkozó topikjukba, szerintem ban lesz a jutalmam, de teszek rá. Röhej, amit ezek művelnek.

  25. #50
    rossz előérzetem van.........

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •