Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (86 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: Mercedes 190E - Donington - 2016.02.12. (P)

    Kedves Versenyzők!

    Pénteken tovább folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat. Ötödik helyszínünkkel visszatérünk az angliai Donnington Park GP versenypályára.
    A pályát már jól ismeri mindenki, csak az új Group A járműosztályt, azon belül is a új kocsit, a Mercedes-Benz 190e 2.5-16-t kell "szoknunk".



    Az időjárás nem fog közbeszólni a futamba, egy kicsit borult, egy kicsit felhős környezet lesz. Megpróbálkozunk egy aránylag hosszabb távval, mind amiket eddig mentünk, egyben 33 kör lesz a verseny.
    Eltérés az eddigiekhez képet, hogy lesz kötelező boxkiállás is, tehát mindenki gyakorolja be ennek működését, beállításának menetét!

    Pálya: Donington Park GP
    Autó: Mercedes-Benz 190e 2.5-16 (fix)
    Időpont: 2016. 02. 12. - péntek
    Practice: 19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (33 kör ~45min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: gyári
    Időjárás: felhős borult idő (Light Cloud, Medium Cloud, Overcast, Medium Cloud)
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időgyorsítás: 1x (kezdet játék szerint: 13:00)

    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters
    (A szerver pénteken fog indulni, addig mindenki off-line tud gyakorolni!)

    Indulási feltételek: Project Cars - Szervezett futamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!


    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 07. 23:28.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Tankolni lehet majd?

  3. #3
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Lehet tankolni, Te dolgod eldönteni, hogy fogsz-e.

  4. #4
    De szerintem ha kibírja egy tankkal, akkor az gyorsabb mint ha rátankolsz.

  5. #5
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    De szerintem ha kibírja egy tankkal, akkor az gyorsabb mint ha rátankolsz.


    Mivel kotelezo kiallni miert tankolna tele ....?

  6. #6
    Az eddigi setupom a pénteki versenyre, gondoltam megosztom, hátha segít valakinek:
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 07. 12:55.

  7. #7
    sorry valamiért 2-szer rakta be

    Javítottam!
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 07. 12:56.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése


    Mivel kotelezo kiallni miert tankolna tele ....?
    Hát én ugy tapasztaltam, hogy kevesebbet vesztel körönként egy tele tankos kocsival, mint ha nincs csak pl félig majd a boxban rátankolsz....mert akkor a tankolás vesz el tőled vagy 15 mp-t. (De lehet rosszul gondolom, még nem mértem le )

  9. #9
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Speciel pont ezért kérdeztem hogy mivel számoljak. Nyilván addig éri meg könnyű autóval menni, amíg az ember nem ragad be valaki mögé. Donningtonban elég jól lehet védekezni. Kíváncsi vagyok ki lesz végül a futam Ross Brawn-ja.

  10. #10
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én ugy tapasztaltam, hogy kevesebbet vesztel körönként egy tele tankos kocsival, mint ha nincs csak pl félig majd a boxban rátankolsz....mert akkor a tankolás vesz el tőled vagy 15 mp-t. (De lehet rosszul gondolom, még nem mértem le )
    1 dolgot elfelejtesz, ezen a versenyen nem kell kereket cserélni, vagyis nincs sok értelme, éppen ezért akkor tankolni muszáj.....

  11. #11
    A játék egyáltalán nem látja a kormányt, előzőleg be volt állítva, akkor nem is volt semmi gond...de totál semmi, mintha rá sem lenne kötve.
    Beállításokban ott van pedig a G27, és ki is van választva.
    Win10, és AC is látja, működik gond nélkül, szóval nem értem a dolgot.

  12. #12
    Mivel erre futamra max nézőnek tudok feljutni (gyakorlás híján, nem biztos, hogy van értelme erőltetni. ), érdeklődnék, hogy a két hét múlva esedékes futam terve körvonalazódik-e?

    Köszi!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  13. #13
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    ...érdeklődnék, hogy a két hét múlva esedékes futam terve körvonalazódik-e?
    Köszi!
    Igen, megvan már március végéig, nemsoká megtalálod a főoldalon a naptárban! Azért, mert nem tudsz gyakorolni eleget, még gyere. Tolod az practice-n, a q-n... Menni fog az.
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 09. 20:40.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, megvan már március végéig, nemsoká megtalálod a főoldalon a naptárban! Azért, mert nem tudsz gyakorolni eleget, még gyere. Tolod az practice-n, a q-n... Menni fog az.
    Köszi.
    (Majd meglátjuk, nagyon ismerkedő félben vagyunk még, és hát ebben a Merciben van bugi rendesen... Egyébként nagyon tetszik ez a párosítás.)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  15. #15
    A legjobb időm eddig: 01:30:259, de ebben még van potenciál. A kocsi úgy csúszkál a pályán, mint részeg paraszt a jégen...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  16. #16

    Donington park gp+mercedes 190e

    Itt van a beállításom amit használni fogok
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #17
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    A legjobb időm eddig: 01:30:259, de ebben még van potenciál. A kocsi úgy csúszkál a pályán, mint részeg paraszt a jégen...
    Ezt az 1:30 as időt hogy tudtad összehozni? nem vmi elírás?

  18. #18
    Nem, nálad mennyi?

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  19. #19
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Aha, akkor én 1:36-al itt most nagyon sokat fogok kapni Igaz, ez full tankos kör volt.

  20. #20
    1:34 alja.

    Felraknád a beállításodat? Kiv lennék, hogy a beállításommal rontottam-e az időmön, vagy én hagyok benne ennyit. Bár azt sejtem, hogy kicsivel lassabb lett a kocsi a setupommal, viszont stabilabb is, ami a hosszabb futam miatt jól jön majd.

  21. #21
    TT-ben (ami az online után rögtön a leggyorsabb szokott lenni és az online is max 1 mp-vel gyorsabb annál) a 3 top idő 1:34 eleje. Most épp kovdav az első 1:34 legelejével. (Grat!) Elképzelhetetlen, hogy ezt 4 mp-vel verni lehessen, az irreálisan sok, szektoronként majdnem másfél mp, az meg simán hülyeség. Akkor most vagy másik pályán, vagy másik autóval gyakorolsz.

  22. #22
    Énis csodálkoztam, hogy 4 mp-vel le vagyok maradva, mert általában ha gyakorolok egy futamra nem szoktam ennyit kapni. De ha válaszol ugy is kiderül, hogy mi lehet ennek az oka.
    Köszönöm

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, megvan már március végéig, nemsoká megtalálod a főoldalon a naptárban!
    Azért, mert nem tudsz gyakorolni eleget, még gyere. Tolod az practice-n, a q-n... Menni fog az.
    A naptár feltöltésre került 2 hónapra előre a PCars futamokkal: Masters Naptár
    (A programváltozás jogát természetesen fenntartjuk, ha valamilyen oknál fogva ez szükséges)

  24. #24
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Énis csodálkoztam, hogy 4 mp-vel le vagyok maradva, mert általában ha gyakorolok egy futamra nem szoktam ennyit kapni. De ha válaszol ugy is kiderül, hogy mi lehet ennek az oka.
    Köszönöm
    Na, este futok még köröket. Megpróbálom felvenni a replayt. Most, teljesen elbizonytalanodtam, hogy ennyi-e a köridőm, amennyi. Én is kíváncsi leszek a megerősítésre...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  25. #25
    Az az 1.30.0-as idő szerintem sem lehet vagy nem tudom, ha megszakadok sem tudok 1.35 alá menni, Kovdavnak meg gratula, mert valamit nagyon jól eltalált vagy megérzett.....
    De ezek az idők annyira nem mérvadóak, mert az autó nem igazán az a kezes bárány és hát lesz 33 kör, bármi lehet.....

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •