Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (60 összesen)
  1. #26
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha újraolvasod az előző kommentem akkor pedig látod h nem neked címeztem azt a gondolatot h elrettenthet embereket ha látja milyen időket mennek a többiek...elég csak visszaolvasgatni magyar Cars-sal foglalkopzó fórumokban (már ha az örökös cicaharcos kommentek közt megtalálod ) szóval tartom h szerintem demotiváló lesz sokaknak ha látják hétközben h mennyivel lassabbak adott esetben...
    Oké. Lehet hogy nem rám gondoltál, de nekem címezted. Spongyát rá!
    Én akkor is úgy gondolom, hogy inkább a felkészülés alatt tudatosuljon mindenkiben, hogy kábé hol tart, mint hogy a qualin döbbenjen rá és egyszerűen kilépjen. Aki látott már, mondjuk F1-et, az tudja hogy mind a 20 pilóta jó pilóta, de van köztük első és van utolsó is. Anélkül, hogy bárkit is megbántanék, aki ezt demotiválónak tartja, annak nem is igazán való ez a sport. Se élőben, se virtuálisan. Tehát ha megoldható és lenne/van rá lehetőség, hogy már a felkészülés alatt látható legyen, hogy a versenytársakhoz képest hol áll az ember, akkor sokkal könnyebben kitűzheti maga elé, hogy pl. van annyi bennem, hogy x-et és/vagy y-t is még meg tudom előzni és ez elég lehet xy helyhez. De hálisten ez a való világban is így működik, ugyanis ezért tárolnak el minden egyes megtett kört, minden pályán, hogy mindig, mindenkihez legyen viszonyítás. Ide visszatérve meg annyi, hogy hadd döntse el mindenki maga, hogy mennyit képes feldolgozni, ettől is csak fejlődik a karaktere.

  2. #27
    Versenyezni kell, nem tablazatokra verni a gyikot, olyan nincs ,higy valaki ne talaljon maganak ellenfelet, ha gyors ha lassabb.

  3. #28
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyezni kell, nem tablazatokra verni a gyikot, olyan nincs ,higy valaki ne talaljon maganak ellenfelet, ha gyors ha lassabb.
    Igazad van. Leülhetsz!

    Itt nincs valami szabály a trollkodásra?

  4. #29
    Ne kezdjétek már el itt is...

    Azt meg nem igazán értem, hogy ha valaki esetleg sokat kap az első versenyein, akkor milyen elvárásokkal kezdett neki a multinak? Elképzelte, hogy élből halomra nyeri magát? És egyébként meg kár arra várni, hogy egy mezőny olyannyira egységessé válik, hogy az első meg az utolsó között lesz max 1-1,5 mp körönként, mert mindig lesznek majd ufók, akik keresztbe verik a rajtrács 90%-át, lesznek átlagos képességű játékosok, és akadnak majd olyanok, akik mindig hátul fognak gurulni, mert egyszerűen nem érzik annyira a műfajt. És ez nem gáz, hanem tényszerűség, ettől még elvileg lehet kedvelni egy játékot. (Bár én sem vagyok az a jó vesztes típus, viszont nem igazán szokásom feladni, talán ha két versenyből szálltam ki önszántamból, mert már annyira reménytelen volt és feldühített a játék hülyesége.)

    Szóval olyan nem lesz, hogy mondjuk 10-12 fős versenyen mindenki másodpercen belül autókázik, mindig lesznek, akik mondjuk 15 körön meg fogják kapni az akár 20 másodpercüket, meg olyanok, akik csak tízet, mások meg kettőt-hármat. Ezen kár lamentálni. Az lehetne egy cél, hogy minél több ember induljon el egy versenyen, mert akkor nagyobb az esélye annak, hogy mindenki megtalálja a saját ellenfelét, és az már legalább valamennyire tud kárpótolni azért, ha esetleg nem fér fel a dobogóra.

  5. #30
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Oké. Lehet hogy nem rám gondoltál, de nekem címezted. Spongyát rá!
    Én akkor is úgy gondolom, hogy inkább a felkészülés alatt tudatosuljon mindenkiben, hogy kábé hol tart, mint hogy a qualin döbbenjen rá és egyszerűen kilépjen. Aki látott már, mondjuk F1-et, az tudja hogy mind a 20 pilóta jó pilóta, de van köztük első és van utolsó is. Anélkül, hogy bárkit is megbántanék, aki ezt demotiválónak tartja, annak nem is igazán való ez a sport. Se élőben, se virtuálisan. Tehát ha megoldható és lenne/van rá lehetőség, hogy már a felkészülés alatt látható legyen, hogy a versenytársakhoz képest hol áll az ember, akkor sokkal könnyebben kitűzheti maga elé, hogy pl. van annyi bennem, hogy x-et és/vagy y-t is még meg tudom előzni és ez elég lehet xy helyhez. De hálisten ez a való világban is így működik, ugyanis ezért tárolnak el minden egyes megtett kört, minden pályán, hogy mindig, mindenkihez legyen viszonyítás. Ide visszatérve meg annyi, hogy hadd döntse el mindenki maga, hogy mennyit képes feldolgozni, ettől is csak fejlődik a karaktere.
    Én is örülnék egy ilyen dolognak, mert akkor tudnám, hogy van még hova fejlődnöm. Engem motiválna!

  6. #31
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Ne kezdjétek már el itt is...

    Azt meg nem igazán értem, hogy ha valaki esetleg sokat kap az első versenyein, akkor milyen elvárásokkal kezdett neki a multinak? Elképzelte, hogy élből halomra nyeri magát? És egyébként meg kár arra várni, hogy egy mezőny olyannyira egységessé válik, hogy az első meg az utolsó között lesz max 1-1,5 mp körönként, mert mindig lesznek majd ufók, akik keresztbe verik a rajtrács 90%-át, lesznek átlagos képességű játékosok, és akadnak majd olyanok, akik mindig hátul fognak gurulni, mert egyszerűen nem érzik annyira a műfajt. És ez nem gáz, hanem tényszerűség, ettől még elvileg lehet kedvelni egy játékot. (Bár én sem vagyok az a jó vesztes típus, viszont nem igazán szokásom feladni, talán ha két versenyből szálltam ki önszántamból, mert már annyira reménytelen volt és feldühített a játék hülyesége.)

    Szóval olyan nem lesz, hogy mondjuk 10-12 fős versenyen mindenki másodpercen belül autókázik, mindig lesznek, akik mondjuk 15 körön meg fogják kapni az akár 20 másodpercüket, meg olyanok, akik csak tízet, mások meg kettőt-hármat. Ezen kár lamentálni. Az lehetne egy cél, hogy minél több ember induljon el egy versenyen, mert akkor nagyobb az esélye annak, hogy mindenki megtalálja a saját ellenfelét, és az már legalább valamennyire tud kárpótolni azért, ha esetleg nem fér fel a dobogóra.
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy amikor elindultam veletek az első futamokon, kaptam legalább 10 másodpercet, pedig azt hittem lehetek simán versenyképes, várható volt hogy elkeseredtem, de én olyan ember vagyok aki nagyon ritkán adja fel, és elkezdtem tovább járni a futamokra, és azt vettem észre hogy egyre jobban fejlődők, majd kb a 20. közös versenyt sikerült megnyernem..... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy elsőre senki nem lesz pro, ahhoz hogy valaki jó legyen gyakorolni kell, és velünk versenyezni mert abból lehet a legtöbbet tanulni, és ha kitartó valaki, akkor meg lesz az eredménye....

  7. #32
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy amikor elindultam veletek az első futamokon, kaptam legalább 10 másodpercet, pedig azt hittem lehetek simán versenyképes, várható volt hogy elkeseredtem, de én olyan ember vagyok aki nagyon ritkán adja fel, és elkezdtem tovább járni a futamokra, és azt vettem észre hogy egyre jobban fejlődők, majd kb a 20. közös versenyt sikerült megnyernem..... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy elsőre senki nem lesz pro, ahhoz hogy valaki jó legyen gyakorolni kell, és velünk versenyezni mert abból lehet a legtöbbet tanulni, és ha kitartó valaki, akkor meg lesz az eredménye....
    Szerintem ezen szinte mindenki törvényszerűen átesik. Nagyon ritka, hogy megjelenik egy addig nem ismert arc és agyonveri a mezőnyt. Az mutáns. Meg ez a pro-dolog. Ezen mindig behalok. Nekem pl. sosem volt célom, hogy úgynevezett pro, vagy hácé legyek, sőt, én kicsit röhögök is az ilyeneken, mert nem kicsi kockaélet kell hozzá, és ha valaki kockaéletet él, akkor ott valami nem oké. Szoktam látni YT-os videókat, ember GoPro kamerával a homlokán veszi fel, ahogy szimulátorozik, előtte egy kétmilliós felszerelés. Kesztyű, meg sportcipő, meg mindenféle szarság. Láttam olyat, hogy az ember a versenye közben meghosszabbított szívószállal piált, hát gondoltam, ez elmebeteg szegény. Szóval isten mentsen attól, hogy "pro" akarjak lenni. Van ennek egy egészséges szintje még, ott is épp elég időt visz el az, hogy legalább az esélyed meglegyen vagy a győzelemre, vagy hogy stabilan az elsők között legyél.

    Az lenne az igazi, ha lenne minimum 15-16 ember, akik a versenyek 70-80%-ra rendszeresen el tudnak jönni, és akkor nem agyalnánk mindenféle utópisztikus dolgon (mindenki másodpercen belül legyen egymáshoz képest - pedig 15 körön belül is lesz, aki 15-20-at fog kapni, pl. holnap, vagy egy év múlva is, fogadjunk...), hanem 5-6 futam után már vágnánk, ki mennyire penge, kinek ki vagy kik az igazi ellenfelei, és fullosan élvezni tudnánk minden együtt megtett métert. Szerintem ez kéne, hogy a legfontosabb legyen, és azt hiszem, mi most páran tettünk az ügy érdekében. Így vagy úgy, de megszüntettünk minden más szervezést, és így vagy úgy, de mégis itt vagyunk most. Szóval rajtunk nem fog múlni.

    (Amúgy altopikokat nem lehet nyitni? Pl. setup sharing, a játékkal kapcsolatos hírek, dlc-k megvitatásához, videókhoz, kiegészítő programokhoz, lenne sok jó dolog, amiket meg tudnánk osztani egymással.)

  8. #33
    "Az lenne az igazi, ha lenne minimum 15-16 ember, akik a versenyek 70-80%-ra rendszeresen el tudnak jönni, és akkor nem agyalnánk mindenféle utópisztikus dolgon (mindenki másodpercen belül legyen egymáshoz képest - pedig 15 körön belül is lesz, aki 15-20-at fog kapni, pl. holnap, vagy egy év múlva is, fogadjunk...), hanem 5-6 futam után már vágnánk, ki mennyire penge, kinek ki vagy kik az igazi ellenfelei, és fullosan élvezni tudnánk minden együtt megtett métert. Szerintem ez kéne, hogy a legfontosabb legyen, és azt hiszem, mi most páran tettünk az ügy érdekében. Így vagy úgy, de megszüntettünk minden más szervezést, és így vagy úgy, de mégis itt vagyunk most. Szóval rajtunk nem fog múlni."



    Egyet értek, rajtunk nem múlik, sőt remélem ez a többi versenyezőnek motiváló erő lesz....
    Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a döntés jó irányba mozdít e el dolgokat, én őszintén remélem
    Utoljára módosította: kishubi; 2016. 02. 04. 18:49.

  9. #34
    Létrehoztam (egyenlőre) 2 altopikot.

    Oda jöhetnek (témának megfelelően) az okosságok!

    Project Cars kiegészítések

    Project Cars setupok, replayek
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  10. #35
    Sajnos nem fogok tudni holnap jönni, a netem haldoklik, most érkezett el a pillanat, hogy az eddig jónak hitt wifis netet le kell cserélnem kábelesre, azonban a kiépítése nem túl egyszerű ezért is alkalmaztam a wifit, de a hétvégén igyekszek végezni vele, hogy jövőhéten stabil nettel induljak neki a futamoknak, ugyanis sajnos a "buzi" netem miatt elég érdekes lett a futam, ráadásul bekapcsolva hagytam a box kiállást is, úgyhogy ááááááááá mind1, sorry srácok....

  11. #36
    Vazz... Eddig WiFi - vel toltad? Nem csoda, hogy szarakodott a pCARS...

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #37
    Hát a tegnapi verseny az számomra rém unalom volt. Sikerült produkálnom minden idők legrosszabb rajtját és első körét, mert közben a nézet gombot nyomogattam, és szétesett minden, így az 5. helyről az utolsóra kerültem. Volt pár könnyebb előzésem, visszakecmeregtem a 4. helyre, de ennyi. Onnan totál egymagam autókáztam, se előttem, se mögöttem senki. Nagyon unalmas volt, legalább 15-16 kört így tettem meg. A nem tervezett de kötelező kiállás pár embert meglephetett, én is csodálkoztam, amikor kiírta a program, hogy van ilyen. A végén a 2. helyen értem be, de csak mert kishubi és még Tomszaba kilépett, vagy történt velük valami, nem tudom, elvileg elérhetetlen messzeségben voltak, legalábbis nem igazán láttam őket, és mivel HUD nélkül megyek, pontos távolságot nem tudok mondani. Ezt a pályát egyébként sem kedvelem, sose ment itt semmi nekem. Szóval ez inkább amolyan TT-zés volt a részemről, totál érdektelenség, üres pálya, néhány hülye hiba a részemről, és persze a rajt, ami viszont felejthetetlen a bénasága miatt.

    kishubi: Te borzasztóan laggoltál végig amíg láttalak, össze-vissza pattogott az autód, szóval tényleg jót fog tenni a netkapcsolatod "fejlesztése".

  13. #38
    Ha lesz olyan program, amivel stabilan ki tudom szedni a DS-ből az adatokat, akkor elgondolkodom rajta. Addig, amíg ez nincs, hiába elmélkedünk rajta.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #39
    Na mégis tudok jönni ma, készen van a kábel net, nem szarakodtam gyorsan megcsináltam, csak tudnám miért vártam ennyit......

  15. #40
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Na mégis tudok jönni ma, készen van a kábel net, nem szarakodtam gyorsan megcsináltam, csak tudnám miért vártam ennyit......
    A francba...

    Á, csak vicceltem.

  16. #41
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    A francba...

    Á, csak vicceltem.
    Semmit nem készültem a versenyre, úgyhogy nem hiszem hogy túl esélyes lennék, de azért köszi

    Tudom hogy csak vicceltél

  17. #42
    A lámpakapcsolót mindenki keresse meg, mert marha sötét lesz a pályán!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #43
    mi van a szerverrel??? furán viselkedik

  19. #44
    Restart volt a futamhoz.
    Annak már vagy 10 perce.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  20. #45
    Győrik Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 11.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    13
    Khm... azt értem hogy probléma van a szerverrel, de mire visszacsatlakoznék elindul a futam... :/

  21. #46
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Szervert sem találom...

  22. #47
    Állat jó volt a mai futam. Fél órán át néztük hogy mikor kit kickel a host, mert beállt arra, hogy random ledobált embereket, vagy mindenkit egyszerre. Aztán elindult a kvali (sokadszorra), ment is vagy 6 percig, és utána rögtön jött a futam, random rajtráccsal, 6 emberrel. Itt azért már röhögtem. Mentünk pár kört, egy-két új arc azt hitte wreckfesten van, aztán megint meghalt a host. Na, ez az egy óra egy élmény volt, és hiába írtam, hogy akkor hostolok másikat, senkit nem érdekelt, inkább szenvedjünk az eredetin, ami egyértelműen meghalt. Megjegyzem: Utána tesztből futtattam egy lobbyt, semmi gondja nem volt. Tehát itt host gond volt, nem Steam meg játék probléma. Max a dedi szeró szarakodhatott, de akkor meg ne használjuk, ha ennyire gáz. Sima host teljesen jól működik. Szóval nagy királyság volt ez a ma este!

  23. #48
    Igaz nem én szerveztem a futamot, viszont volt általam is itt versenyző, sajnos elég hülyén jött ki, de biztos vagyok benne hogy a köv. futamra minden rendbe jön, mint tudjátok minden kezdet nehéz, de orvosolható

  24. #49
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Állat jó volt a mai futam. Fél órán át néztük hogy mikor kit kickel a host, mert beállt arra, hogy random ledobált embereket, vagy mindenkit egyszerre. Aztán elindult a kvali (sokadszorra), ment is vagy 6 percig, és utána rögtön jött a futam, random rajtráccsal, 6 emberrel. Itt azért már röhögtem. Mentünk pár kört, egy-két új arc azt hitte wreckfesten van, aztán megint meghalt a host. Na, ez az egy óra egy élmény volt, és hiába írtam, hogy akkor hostolok másikat, senkit nem érdekelt, inkább szenvedjünk az eredetin, ami egyértelműen meghalt. Megjegyzem: Utána tesztből futtattam egy lobbyt, semmi gondja nem volt. Tehát itt host gond volt, nem Steam meg játék probléma. Max a dedi szeró szarakodhatott, de akkor meg ne használjuk, ha ennyire gáz. Sima host teljesen jól működik. Szóval nagy királyság volt ez a ma este!
    Ez most olyan volt mint anno az elején nálad, mikor a steam szarakodott, hidd el rendbe lesz..... Ha a legközelebbi futamon is ilyen gondok lesznek, és még az az utánin is, na akkor érdemes elgondolkodni valami más megoldáson, de addig nyugalomra intenék mindenkit, hozzá teszem ez senkinek nem volt jó, viszont rosszabb lenne ha a bajnokság idején jönnének elő ezek a hibák....

  25. #50
    Nano, kérlek, a szerver probléma megoldását bízd rám! Ne érezd magadénak a feladatot, hogy szervert indítasz Masters név alatt. Míg te szórakoztál a saját szervered indításával , addig a Masters szakemberei a hiba elhárításán dolgoztak a háttérben. Valószínűleg be is azonosítottuk a hiba forrását, habár elég összetett lehet annak elhárítása is!

    A későbbi futamokra elengedhetetlen, hogy a Masters szerverein fussanak a versenyek! Mivel tesztfutamokról van szó, sajnos ilyen helyzetek is adódhatnak! Elég érzékeny a DS, bizonyos szempontból buta is, nem is kicsit!

    Ha megbántottalak, nem volt szándékos!
    Csak most már nem szeretnék itt olyat olvasni, hogy "Majd Te..." megoldod, megmondod... Köszönjük szépen elboldogulunk!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •