Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (60 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Watkins Glen - 2016.02.05. (P)

    Kedves Versenyzők!

    Pénteken tovább folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat, negyedik helyszínünk a legendás amerikai Watkins Glen Nascar versenypálya GT3-as gépekell!
    Kipróbáljuk az időgyorsítást, megnézzük milyen nappalból éjszakába váltani, majd vissza nappalba.



    Pálya: Watkins Glen Short
    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2016. 02. 05. - péntek
    Practice: 19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (15 kör ~20 min) A futam után NE lépj ki a szerverről, azonnal indítjuk a második futamot!
    Race2: 20:20 (15 kör ~20 min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: gyári
    Időjárás: tiszta (Clear)
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időgyorsítás: 60x (kezdet játék szerint: 12:00)

    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters
    (szerver már megy, lehet gyakorolni!)

    Indulási feltételek: Project Cars - Szervezett futamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!



    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 13. 14:45. Indoklás: plk
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Van valamilyen oldal vagy táblázat, ahol látni lehet az eddig megtett köröket? Sokkal jobb lenne ha lehetne látni, hogy ki milyen időt megy. Azt tudtad, hogy CARS-hoz is van ilyen?
    Másik. Nem ártana rendszeresen meghirdetni ezeket a futamokat SG-n is, PH-n is, meg akinek ötlete van, hogy hol vannak még ilyen érdeklődésű fórumok. Úgyis egyesek szerint azért vannak CARS futamokon kevesen, mert használhatatlan a multija, pedig csak arról van szó, hogy nincs kihasználva a tudása. Múltkor SG-re beraktam videót is arról, hogy egy sima publikszerver teljes adatbázist tárol, hogy ki milyen autóval milyen időket megy, bot üzenetek vannak folyamatosan. stb...
    Igazából a dedikált szerver bőven tud annyit, mint az AC DS, csak hát ki kellene aknázni a tudását. Én sajnos nem értek hozzá, különben felajánlanám, hogy megcsinálom, de biztos vannak itt a PH-n olyanok akik jártasabbak a DS-ek konfigurálásában. Itt a video. Érdemes figyelni, hogy a szerver kommunikál a játékosokkal, figyelmeztetéseket ír ki, eredményeket közöl, ha kell bannol. Szóval tud egyet-mást. Érdemes lenne kicsit belemélyedni a CARS DS-ébe mert, később komolyabb dolgokat is lehetne vele szervezni a fun futamokon kívül.
    Utoljára módosította: serterx; 2016. 02. 02. 10:33.

  3. #3
    Minden tisztelettel: Ezek a 10 körös versenytávok szerintem teljesen komolytalanok. Eleve 2x10 kör van, miért nem vonjátok össze? 20 kör már izgalmasabb lenne valamivel, de 10? Public lobbykban vannak ilyenek, nem zártkörű, "komolyabb" futamokon, és azokra még csak várni sem kell napokat, bepattansz és már nyomod is...

  4. #4
    Mivel itt a teljességgel komolytalanság a cél szerintem tökéletes. Azért van kettévágva a táv hogy ha valakinek nem jön össze a rajt (beragad, kilökik az első féktávon vagy éppen miatta van galiba), ne menjen el kukába az egész. Tud javítani a 2. futamon. Azonkívül összetartja a mezőnyt is, nem alakulnak ki 10-15 mp-ek. Aki hosszabb távokat akar indulhat a Racers futamokon (is).

    Aztán ha kiderül hogy van értelme mondjuk bajnokságot szervezni ott már biztosan meglesznek az 1-1,5 órás futamtávok is. Boxkiállással, napszakokkal, időjárással ésatöbbi.

    Én legalábbis így állok hozzá.
    Utoljára módosította: Nimrod; 2016. 02. 02. 14:35.

  5. #5
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    SG-re, PH-ra kiraktam a február 5-ei hirdetést.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel itt a teljességgel komolytalanság a cél szerintem tökéletes. Azért van kettévágva a táv hogy ha valakinek nem jön össze a rajt (beragad, kilökik az első féktávon vagy éppen miatta van galiba), ne menjen el kukába az egész. Tud javítani a 2. futamon. Azonkívül összetartja a mezőnyt is, nem alakulnak ki 10-15 mp-ek. Aki hosszabb távokat akar indulhat a Racers futamokon (is).

    Aztán ha kiderül hogy van értelme mondjuk bajnokságot szervezni ott már biztosan meglesznek az 1-1,5 órás futamtávok is. Boxkiállással, napszakokkal, időjárással ésatöbbi.

    Én legalábbis így állok hozzá.
    Minden valamirevaló csoport ennél jóval hosszabb versenyeket szervez, meg lehet nézni a CARS idevágó fórumán. És az mit jelent, hogy ez "komolytalan"? Mert arra ott van a public.

  7. #7
    Semmi gond, tessék menni egy hosszabb futamokat szervező csoportba. Vagy tessék bepattanni publicba, marha élvezetes a szembejövőket kerülgetni...
    Szerveztél futamokat a saját szájízed szerint, aztán kiszálltál, most meg idejössz és kérdőre vonsz más embereket hogy mi ez a komolytalanság? Nem értelek...
    Nem akarok vitába bonyolódni mert annak nem itt a helye.

    De ha én látom nagyon ellenkezően a dolgokat mondjátok nyugodtan. Jó ha 10 ember összejön egy-egy eseményen, szerintem szórakozni akarnak, mondjuk 20-30 percet. Nincs mit komolyan venni. Még.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Minden valamirevaló csoport ennél jóval hosszabb versenyeket szervez, meg lehet nézni a CARS idevágó fórumán. És az mit jelent, hogy ez "komolytalan"? Mert arra ott van a public.
    Szia, azt hogy ezek FunRace-ek, melynek egyelten célja hogy jól érezzük magunkat, amihez persze elengedhetetlen, hogy mindenki korrekten viselkedjen a pályán. Ez publikon kevésbé megvalósítható.
    A kolléga jól mondta, azért van két rövidebb verseny 1 hosszabb helyett, hogy mindenkinek legyen 2 esélye egy jót csatázni, ha az egyik esetlen nem jönne össze.

    Szóval ezzel most itt az cél, hogy minél szorosabb legyen a mezőny, ne forduljon unalomba a verseny. De a jó szó minderre a "könnyed", nem pedig a "komolytalan".
    Később persze lehetnek hosszabb futamok is... de ne felejtsd el, hogy nem vagyunk egyformák, van akinek az jön be jobban, van akinek meg ez...

    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    SG-re, PH-ra kiraktam a február 5-ei hirdetést.
    Köszi a promót, legközelebb a topikot is linkeld be kérlek, hogy idetaláljanak...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 02. 15:51.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, tessék menni egy hosszabb futamokat szervező csoportba. Vagy tessék bepattanni publicba, marha élvezetes a szembejövőket kerülgetni...
    Szerveztél futamokat a saját szájízed szerint, aztán kiszálltál, most meg idejössz és kérdőre vonsz más embereket hogy mi ez a komolytalanság? Nem értelek...
    Nem akarok vitába bonyolódni mert annak nem itt a helye.

    De ha én látom nagyon ellenkezően a dolgokat mondjátok nyugodtan. Jó ha 10 ember összejön egy-egy eseményen, szerintem szórakozni akarnak, mondjuk 20-30 percet. Nincs mit komolyan venni. Még.
    A kioktató hangnemet azt talán másnál próbálgasd, köszike. Szerveztem futamokat, először úgy, hogy kérdeztem az embereket a csoporton belül, hogy mi legyen és nulla válasz érkezett arra, hogy ki mit akar. Külön topikot csináltam a futam ötleteknek. Senki nem írt oda. Aztán kezembe vettem a dolgokat, miért, mit kellett volna csinálnom egy tökéletesen passzív társaság mellett, elárulod? Te szerveztél már bármilyen futamot? Sorban, heti kettőt hónapokig? Gyártottad a promó szövegeket, meg az összefoglaló videókat a semmire? Mennyi futamon is vettél részt, mint csoporttag? Aztán azt láttad, hogy fél évnyi meló után az utolsó szervezett futamra eljöttek négyen? Na, akkor ennyit erről.

    Elhiszem én, hogy a 10 kör az jó neked, mert így csak 10 mp körül fogsz kapni, de tudod, egy komolyabb csoportban valahogy nem az a szempont, hogy a rookie arcok kedvére tegyenek...

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Nano,

    ahogy te is rátapintottál a fő problémára, komoly futamokat csak megfelelő számú résztvevővel lehet rendezni. Így egyelőre maradunk a könnyedebb Fun jellegű versenyeknél, építjük a közösséget és a pozitív élményeket, aztán ahogy komolyodik a mezőny, úgy fogunk mi is komolyodni a futamok paramétereivel.

    Gyertek minél többen a futamokra és ha összejön egy masszívabb állandó mezőny, akkor tudunk majd mi is tovább lépni a felvetett kérdésekben és akár bajnokságot is rendezni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 02. 17:26.

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Nano,

    ahogy te is rátapintottál a fő problémára, komoly futamokat csak megfelelő számú résztvevővel lehet rendezni. Így egyelőre maradunk a könnyedebb Fun jellegű versenyeknél, építjük a közösséget és a pozitív élményeket, aztán ahogy komolyodik a mezőny, úgy fogunk mi is komolyodni a futamok paramétereivel.

    Gyertek minél többen a futamokra és ha összejön egy masszívabb állandó mezőny, akkor tudunk majd mi is tovább lépni a felvetett kérdésekben!
    Jó, hát Te tudod. Sok sikert kívánok, ahogy korábban is kívántam.

  12. #12
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Köszi a promót, legközelebb a topikot is linkeld be kérlek, hogy idetaláljanak...
    Ok! Bár a képen rajta van az oldal címe, ez alapján csak idetalál, akit érdekel.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Ok! Bár a képen rajta van az oldal címe, ez alapján csak idetalál, akit érdekel.
    Igen, de a futamkiírást nem biztos hogy egyből megtalálja a fórumban direkt link nélkül.

    Erre egyébként lesz egy jóval praktikusabb és elegánsabb megoldásunk is a főoldalon, hamarosan ti is meglátjátok majd..

  14. #14
    Látom jól elszabadult a "pokol" itt a fórumon. Nyugalom! Nyugalom! Szabi jól összefoglalta a lényeget, diplomatikusan, Nimrod meg nyersen.

    Ha lesz állandó mezőny, lesz nagyobb futamtáv is! Jelenleg az az elsődleges, hogy kitapasztaljuk a játék hibáit (, vajjunk be, van neki ). Ezekkel a fogyatékossággal rendezhető-e bajnokság, vagy sem.

    Emléxem, még a GTR2-es érámban 1,5 órás (körtről független) versenyek voltak. A seggem kockásra ültem, a kezeim majd leszakadtak (az FFB-t szeretem erősre állítani).

    A kiírásokat csinálom én, habár lehet, rövidesen nem is kell megtenni a PH-n! Részletek később...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  15. #15
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19

    Cool

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Látom jól elszabadult a "pokol" itt a fórumon. Nyugalom! Nyugalom! Szabi jól összefoglalta a lényeget, diplomatikusan, Nimrod meg nyersen.

    Ha lesz állandó mezőny, lesz nagyobb futamtáv is! Jelenleg az az elsődleges, hogy kitapasztaljuk a játék hibáit (, vajjunk be, van neki ). Ezekkel a fogyatékossággal rendezhető-e bajnokság, vagy sem.

    Emléxem, még a GTR2-es érámban 1,5 órás (körtről független) versenyek voltak. A seggem kockásra ültem, a kezeim majd leszakadtak (az FFB-t szeretem erősre állítani).

    A kiírásokat csinálom én, habár lehet, rövidesen nem is kell megtenni a PH-n! Részletek később...
    Ez is biztos fontos. De engem jobban érdekel, amit a #2 hsz-ben felvetettem. Lesz-e valami olyasmi, hogy prequal, mint az AC futamoknál, hogy lássuk, milyen időket megyünk egymáshoz képest, stb...
    Vagy marad a rendezett publik szerver? Hiába elérhető a szerver, ha fogalmam sincs az erőviszonyokról. Ráadásul ez 60x-os időgyorsítás is agyrém. Tíz kör alatt akarunk lemodellezni egy 24 órás versenyt? Mellesleg GTR 2-ben is utáltam már az időgyorsítást.

  16. #16
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is biztos fontos. De engem jobban érdekel, amit a #2 hsz-ben felvetettem. Lesz-e valami olyasmi, hogy prequal, mint az AC futamoknál, hogy lássuk, milyen időket megyünk egymáshoz képest, stb...
    Vagy marad a rendezett publik szerver? Hiába elérhető a szerver, ha fogalmam sincs az erőviszonyokról. Ráadásul ez 60x-os időgyorsítás is agyrém. Tíz kör alatt akarunk lemodellezni egy 24 órás versenyt? Mellesleg GTR 2-ben is utáltam már az időgyorsítást.
    amit te linkeltél a #2 hsz-ben az arra jó h a verseny után egy pofás eredményt statisztikát tudsz nézni a futamról...UTÁNA...
    csak belestem a hivatalos fórumba , de én úgy látom h még mindig nincs igazi dedikált szerver és továbbra is csak arra való itt a "DS" h egy jó netkapcsolatú gépről menjen a host..

    rengeteg adatot ki lehet olvasni a szerverről valóban ...megjelenés óta így van...sg-n ha jól emlékszem a bannerba kji is irattunk pár ilyen adatot az éppen menő szerverről...

    kókányolni lehet vele, de mennyire van értelme prequalozni amikor alig vagytok...még egy pár embert el is ijeszt szerintem ha meglátják a jobb időket
    szrintem ha valami komolyabbat akartok majd a későbbiekben, akkor a Pcars fanoknak nem úgy kéne holzzáálni h akkor megyek ha elég gyors vagyok... mert kevesen vagytok...menni kell létszámnövelőnek is akár, mert csak úgy jön meg esetleg a kedve újaknak is iakár ha látják h tisztességes létszámú a mezőny

  17. #17
    A 2es hozzászólásban jelzett app sajnos nem jó a mostani DShez. Valamikor tavaly év végén frissítette az SMS a DS-t, úgy hogy felhasználói név/jelszóval lehet bejelentkezni. Na ezt a részt nem javították az appban, (nem tud bejelentkezni) így nem veszi át az adatokat.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 03. 19:06.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  18. #18
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    amit te linkeltél a #2 hsz-ben az arra jó h a verseny után egy pofás eredményt statisztikát tudsz nézni a futamról...UTÁNA...
    csak belestem a hivatalos fórumba , de én úgy látom h még mindig nincs igazi dedikált szerver és továbbra is csak arra való itt a "DS" h egy jó netkapcsolatú gépről menjen a host..

    rengeteg adatot ki lehet olvasni a szerverről valóban ...megjelenés óta így van...sg-n ha jól emlékszem a bannerba kji is irattunk pár ilyen adatot az éppen menő szerverről...

    kókányolni lehet vele, de mennyire van értelme prequalozni amikor alig vagytok...még egy pár embert el is ijeszt szerintem ha meglátják a jobb időket
    szrintem ha valami komolyabbat akartok majd a későbbiekben, akkor a Pcars fanoknak nem úgy kéne holzzáálni h akkor megyek ha elég gyors vagyok... mert kevesen vagytok...menni kell létszámnövelőnek is akár, mert csak úgy jön meg esetleg a kedve újaknak is iakár ha látják h tisztességes létszámú a mezőny
    Egy videót is betettem, ami nem feltétlenül azzal a linkkel működik együtt. A Touristenfahrten 3 szervert üzemeltet, egy hetes eventekkel. Az összes eddig megtett köridőmet tárolja, figyeli a szervert, látja ki milyen autóval lép be, ha ment már vele, akkor kiírja az eddigi legjobb körét, azt hogy hányadik helyen vagy éppen az adott járgánnyal. Figyeli a szabálytalanságokat, satöbbi... És ez mind halál stabilan elérhető egész héten, napi 24 órában. De egyébként be kell lépni és megnézni mit tud. Teljesen szabadon hozzáférhető. Simán tud már a DS annyit mint például az AC DS-e, csak kellene valaki, aki ért hozzá. Mivel fogalmam sincs a szerverekről, azért írtam, hogy aki jobban ért hozzá, az ránézhetne komolyabban. Belesni én is tudok, a hivatalos fórumba, de ettől nem fogok jobban érteni hozzá. Sima DS-t én is tudok csinálni.
    Nem tudom honnan vetted, hogy ha elég gyors vagyok, csak akkor indulnék? Ez már mekkora baromság.
    Azért lenne jó tudni az erő viszonyokat, hogy tudja az ember, hogy hogy áll a többiekhez képest.
    F1-ben is úgy mennek nem, hogy beesünk vasárnap és megyünk egy funrace-t????.
    Szerintem a funraceket se kellene elgagyizni. Menjen már az elejétől komolyan. Lássa mindenki aki ide betér, hogy tényleg komoly társaság. Ez kábé annyi egyelőre, mintha indított volna valaki egy DS publikot.

  19. #19
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Annyit tennék hozzá az eddigiekhez, hogy a legutolsó eredetileg tervezett Imolai futamon egy 15 fő fölötti társaság vett részt. Szóval annyira nem rossz a helyzet szerintem.

  20. #20
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Egy videót is betettem, ami nem feltétlenül azzal a linkkel működik együtt. A Touristenfahrten 3 szervert üzemeltet, egy hetes eventekkel. Az összes eddig megtett köridőmet tárolja, figyeli a szervert, látja ki milyen autóval lép be, ha ment már vele, akkor kiírja az eddigi legjobb körét, azt hogy hányadik helyen vagy éppen az adott járgánnyal. Figyeli a szabálytalanságokat, satöbbi... És ez mind halál stabilan elérhető egész héten, napi 24 órában. De egyébként be kell lépni és megnézni mit tud. Teljesen szabadon hozzáférhető. Simán tud már a DS annyit mint például az AC DS-e, csak kellene valaki, aki ért hozzá. Mivel fogalmam sincs a szerverekről, azért írtam, hogy aki jobban ért hozzá, az ránézhetne komolyabban. Belesni én is tudok, a hivatalos fórumba, de ettől nem fogok jobban érteni hozzá...
    Tudnád linkelni a programot? Megvizsgálnám közelről is!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  21. #21
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Tudnád linkelni a programot? Megvizsgálnám közelről is!
    Sajnos nem találtam vagy nem jöttem rá melyik progival csinálják. Feliratkoztam a csoportjukba is, de nem igazán láttam ott se utalást, hogy melyik cuccal csinálják. Azért is gondoltam, hogyha egy nálam jártasabb nézne utána neki lehet, hogy evidens lenne. Nézegettem a CARS hivatalos fórumán a DS API részt, de nekem ez kínaiul van. ))

  22. #22
    Erről még csak nem is hallottam, pedig ismerek pár kiegészítőt hozzá.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  23. #23
    Voltam a gyakorló szerón ma, és láttam, hogy a versenytáv 15 körre van belőve. Akkor most ezt kell alapul venni, vagy azt, ami a kiírásban van? A másik ez az időgyorsítás dolog: Az van, hogy ezzel a beállítással sokkal több ideig autózunk éjszaka, mint nappal. Nem akartok ezen valamennyit optimalizálni?

  24. #24
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Voltam a gyakorló szerón ma, és láttam, hogy a versenytáv 15 körre van belőve...
    15 az, már javítottam is! Köszi az észrevételt!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  25. #25
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Egy videót is betettem, ami nem feltétlenül azzal a linkkel működik együtt. A Touristenfahrten 3 szervert üzemeltet, egy hetes eventekkel. Az összes eddig megtett köridőmet tárolja, figyeli a szervert, látja ki milyen autóval lép be, ha ment már vele, akkor kiírja az eddigi legjobb körét, azt hogy hányadik helyen vagy éppen az adott járgánnyal. Figyeli a szabálytalanságokat, satöbbi... És ez mind halál stabilan elérhető egész héten, napi 24 órában. De egyébként be kell lépni és megnézni mit tud. Teljesen szabadon hozzáférhető. Simán tud már a DS annyit mint például az AC DS-e, csak kellene valaki, aki ért hozzá. Mivel fogalmam sincs a szerverekről, azért írtam, hogy aki jobban ért hozzá, az ránézhetne komolyabban. Belesni én is tudok, a hivatalos fórumba, de ettől nem fogok jobban érteni hozzá. Sima DS-t én is tudok csinálni.
    Nem tudom honnan vetted, hogy ha elég gyors vagyok, csak akkor indulnék? Ez már mekkora baromság.
    Azért lenne jó tudni az erő viszonyokat, hogy tudja az ember, hogy hogy áll a többiekhez képest.
    F1-ben is úgy mennek nem, hogy beesünk vasárnap és megyünk egy funrace-t????.
    Szerintem a funraceket se kellene elgagyizni. Menjen már az elejétől komolyan. Lássa mindenki aki ide betér, hogy tényleg komoly társaság. Ez kábé annyi egyelőre, mintha indított volna valaki egy DS publikot.
    írtam h csak belestem a hivatalos fórumba ott pont az utolsó komment olyan volt amiből azt szűrtem le h még mindig nem nagyon megy magában , meg vándorol a host stb...

    májusban mikor mentünk pár versenyt nekem úgy rémlik h hasonló dolgokat csináltunk mint amiről írsz ...bannerban lehetett látni sg-n a szerver állapotát , h milyen autó , pálya stb milyen köridőket futunk stb...
    nem lehet túl nehéz kinyerni normális formában az adatokat , mert délelőtt írtam Alexease-nek h milyen dolgot irasson ki a DS-ről és este már ott volt a bannerban
    gondolom azóta akkor ezek szerint javítgattak is a DS-n valamit, úgyhogy normálisabban is működik...akkor volt 1-2 fals adat, visszajátszásban sem volt meg a mezőny fele , vagy más autóban ült stb aki tudta az IP-t az simán bannolhatott volna akárkit
    ha újraolvasod az előző kommentem akkor pedig látod h nem neked címeztem azt a gondolatot h elrettenthet embereket ha látja milyen időket mennek a többiek...elég csak visszaolvasgatni magyar Cars-sal foglalkopzó fórumokban (már ha az örökös cicaharcos kommentek közt megtalálod ) szóval tartom h szerintem demotiváló lesz sokaknak ha látják hétközben h mennyivel lassabbak adott esetben...

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •