Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 60 (60 összesen)
  1. #51
    Szívesen, hogy voltam olyan rugalmas, hogy eszembe jutott, hogyan kellene megmenteni az estéjét egy tucat embernek! Tudom, szokatlan, ha valaki nem csak néz és várja a nem érkező megoldást! Szórakoztam szerver indítással? Ember, nem én rontottam el egy tucat játékos szórakozását, ha jól tévedek! De ahogy gondolod, ha ezen túl rossz programozás miatt széthal a DS-etek - miközben ötven másik simán fut és látszik a szerverkeresőben akár 27 aktív játékossal, tehát mégsem lehet a szerverre magára kenni a bajt -, akkor megint így jártak az emberek, így kell ezt csinálni!

    (A kioktató, leereszkedő és főleg az utasítgató hangnemet meg a továbbiakban kerüld ha lehet!)

    Amúgy az "így járt" játékosoktól elnézést kértetek már, vagy csak rám maradt idő???

  2. #52
    Úgy érzem hiányzott ide a két SG-s flémkirály !

  3. #53
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy érzem hiányzott ide a két SG-s flémkirály !

    Én se értem, mit keresel itt.

  4. #54
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Hát srácok! Nem vagytok egyszerűek, már-már viszket az ember tenyere! Te kérsz tiszteletet, megfelelő hangnemet, holott ha látnád magad kívülről, a legidegesítőbb, legflegmább 16 éves formát látnád, aki határtalan élettapasztalattal osztja az észt. Nem közelező sem itt lenned/lennetek, de ha már így hozta a sors, kicsit tekerj vissza magadból.

  5. #55
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hát srácok! Nem vagytok egyszerűek, már-már viszket az ember tenyere! Te kérsz tiszteletet, megfelelő hangnemet, holott ha látnád magad kívülről, a legidegesítőbb, legflegmább 16 éves formát látnád, aki határtalan élettapasztalattal osztja az észt. Nem közelező sem itt lenned/lennetek, de ha már így hozta a sors, kicsit tekerj vissza magadból.
    Ezt kinek írtad? Körösztös Gyurinak(elnano) vagy Lacinak?

  6. #56
    Hogy mi volt a flegmaság, azt nem igazán értem, de mindegy is, nincs értelme ezen vitatkozni. Volt egy szituáció, ami senkinek nem szerzett semmilyen örömöt, ellenben elvett bő egy órát az érintettek életéből. Próbáltam megoldani, annak érdekében, hogy a srácokkal játszhassunk egy picit, erre jött itt a fórumon az, ami. Egyrészt. És akkor utána jön még valaki, aki az unintelligens félsorosaival előre megfontolt módon próbálja provokálni az embereket (és csak ezért jelenik meg a topikban, érdemi jellegű, témához kapcsolódó hozzászólása nincs), majd a másik agyonfrusztrált, aki minden fórumon, mintha valami gigantikus kormánytitkot leplezett volna le évek tényfeltáró munkájával körösztösgyurizik kényszeresen, a teljes intellektuális sivárságát (értsd: sajnálatra méltóan együgyű primitívségét) szégyenérzet nélkül közszemlére téve. Ezek nem jelentenek problémát, de az igen, ha kikérem magamnak az utasítgató és leereszkedő hangnemet, miután igyekeztem összehozni egy normális futamot 12 embernek, akik erre ugye minimum egy hete számítottak és talán készültek is arra. Van ám itt érdekesség gazdagon! De ha ez kell: Én többet nem nyitok masters néven szervert, egyébként bármilyen hihetetlen, nem is terveztem ilyesmit (nem én mentem egy ötlet után korábban sem ugyebár…), csináljátok ahogy akarjátok, de azért nem lenne nagy gáz, ha kigondolnátok, hogy probléma esetén milyen alternatív megoldásokat eszközölhettek annak érdekében, hogy adott esetben ne legyen elrontva 10-12 ember estéje és előzetes felkészülése.

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Nano!

    Olvasom a tegnapi hozzászólásokat, én nem hiszem, hogy bárki lekezelő lett volna veled, ahogy én olvasom, teljesen normálisan megkértek, hogy ne indíts szerver Masters néven. Most vagy te vagy kicsit túl érzékeny, vagy én nem vagyok elég empatikus, de én semmi sértőt em találok a leírt szavakban, sőt az is ott van, hogy elnézést is kért Ronny, ha esetleg bántóan fogalmazott.

    És még mielőtt vki félreértené a dolgot, nem az a gond, hogy segíteni próbálsz, hanem hogy ezt a szervezőkkel való egyeztetés nélkül teszed, mi pedig szeretnénk elkerülni az ebből fakadó kavarodást. A hibát az okozta, hogy PCars szerver összeakadt a RaceRoom szerverrel, és mivel erre még soha korábban nem volt példa, így eltelt egy darabig, amíg a srácok rájöttek a probléma okára. Előfordul az ilyen, de a fő cél ilyenkor is az, hogy ne széledjen szét a mezőny, maradjon meg a központi kommunikáció, tehát olvassátok a fórumot, gyertek fel TS-re és tartsuk egymással a kapcsolatot az önálló akciók helyett.


    Másik téma és előre elnézést kérek, ha sértő lesz, de nem ez a szándékom vele (és kérek ezt hidd el nekem), de kénytelen vagyok megemlíteni. Tudom, hogy hónapokig szervezted magad a futamokat egy másik fórumot és hogy rengeteg időt és energiád ment bele, nyilván csalódott vagy, amiért nem sikerült átütő eredményt elérni. Viszont szépen kérlek, ne nálunk vezesd le az ezzel kapcsolatos rossz érzéseidet, én gyakran úgy érzem a hozzászólásasiból, hogy szinte csak a hibákat keresni jársz hozzánk, amiket nem vagy rest az orrunk alá dörgölni, amikor csak lehet. Nyilván lesznek még hibák és meg is köszönjük is, ha ezeket jelzitek, de én általában lehordásnak érzem az észrevételeidet, semmit építő szándékú hozzászólásnak... nem véletlenül kapsz másoktól is negatív hangvételű reakciókat ezekre, mert szimplán nyílik a bicska az ember zsebében, ha olvassa a soraidat.


    Lehet mindketten ugyanezt érezzük a másik féllel szemben, próbáljunk meg ezen mindketten javítani és más szellemben állni a dolgokhoz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 06. 10:31.

  8. #58
    Nem, nem azért járok ide, hogy titeket lehordjalak! Ilyen szándékom soha nem volt. Most tényleg, ez miből jött ki? Egyszer észrevételeztem a versenytávot, meg tegnap a szerver működését. Összesen ennyi volt. De mivel látom, hogy ezekből csak problémák vannak, így már korábban eldöntöttem, hogy a továbbiakban nem igazán fogok ezekhez a dolgokhoz hozzászólni, mivel érezhető, hogy nem igazán vagytok nyitottak semmi ilyesmire. Oké, én is ilyen vagyok, megértem, mindenki a saját elképzelését szeretné és fogja érvényesíteni. Még egyszer már nem írom le, hogy tegnap este mi motivált, de továbbra sem érzem, hogy valami visszavonhatatlanul rosszat cselekedtem volna. Ettől persze tudomásul veszem, hogy nem kértek a hasonlókból, oké. Én a GTR-nek CARS-os vonalon többször is sok sikert kívántam, még a saját csoportom működése során is, szóval biztosak lehettek abban, hogy nincs felétek semmiféle rosszindulatom. Általában sem vagyok ilyen, az meg, hogy néha leírom a véleményem, nem rosszindulat, csak leírom a véleményem. De ha ez is bántó, akkor oké, nem írom le.

    Azt meg külön megjegyezném, hogy ahogy most megfogalmaztad a dolgokat, az sokkal inkább elfogadható, mint ahogy ez tegnap történt, ebben érdekes módon semmi kivetnivalót nem találok, abszolút korrekt.

    A továbbiakban nem fogok semmilyen negatív véleményt leírni, kéretlen tanácsokat sem osztogatok (bár szerintem azért közösség egy közösség, hogy a felmerülő ötleteket – és azért lennének ilyenek - megvitassuk, de mindegy), és ha mindenki részéről él az, amit az utolsó mondatodban leírtál, akkor én sem fogok úgy megnyilvánulni, amiből az jöhetne le, hogy „gonoszkodni” járok ide. Mert tényleg nem, nem tartozik az ilyesmi a személyiségemhez!

    Ellenben jó lenne, ha nem alakulna ki valamiféle kettős mérce, és közvetlenül vagy közvetetten, de egyértelműen felém megfogalmazott, tisztán csak provokáló hozzászólások is a megfelelő elbírálásban részesülnek – nem tanács, csak kérés! Köszönöm.

    A továbbiakban én tartom magam ahhoz, hogy szigorúan csak a játékkal és a versenyekkel kapcsolatban nyilvánulok meg.

  9. #59
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Nano!

    Olvasom a tegnapi hozzászólásokat, én nem hiszem, hogy bárki lekezelő lett volna veled, ahogy én olvasom, teljesen normálisan megkértek, hogy ne indíts szerver Masters néven. Most vagy te vagy kicsit túl érzékeny, vagy én nem vagyok elég empatikus, de én semmi sértőt em találok a leírt szavakban, sőt az is ott van, hogy elnézést is kért Ronny, ha esetleg bántóan fogalmazott.


    Másik téma és előre elnézést kérek, ha sértő lesz, de nem ez a szándékom vele (és kérek ezt hidd el nekem), de kénytelen vagyok megemlíteni. Tudom, hogy hónapokig szervezted magad a futamokat egy másik fórumot és hogy rengeteg időt és energiád ment bele, nyilván csalódott vagy, amiért nem sikerült átütő eredményt elérni. Viszont szépen kérlek, ne nálunk vezesd le az ezzel kapcsolatos rossz érzéseidet, én gyakran úgy érzem a hozzászólásasiból, hogy szinte csak a hibákat keresni jársz hozzánk, amiket nem vagy rest az orrunk alá dörgölni, amikor csak lehet. Nyilván lesznek még hibák és meg is köszönjük is, ha ezeket jelzitek, de én általában lehordásnak érzem az észrevételeidet, semmit építő szándékú hozzászólásnak... nem véletlenül kapsz másoktól is negatív hangvételű reakciókat ezekre, mert szimplán nyílik a bicska az ember zsebében, ha olvassa a soraidat.



    Magam sem tudtam volna finomabban megfogalmazni a bennem kialakult véleményt erröl

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    A továbbiakban nem igazán fogok ezekhez a dolgokhoz hozzászólni, mivel érezhető, hogy nem igazán vagytok nyitottak semmi ilyesmire... a továbbiakban nem fogok semmilyen negatív véleményt leírni, kéretlen tanácsokat sem osztogatok
    A negatív véleménnyel nincs semmi gond, legfeljebb a formával.

    Kérnénk mindenkit (tagokat, újoncokat, szervezőket, mindenkit), hogy mindenki olyan formában fogalmazza meg a véleményét, hogy az még véletlenül se legyen sértő, lekezelő, kioktató, bántó a másikra nézve, ezzel rengeteg felesleges feszkót és hozzászólást előzhetünk meg és mindannyian a lényegre koncentrálhatunk!

    Ha pedig gond van a szerverrel, kérjük minden esetben a szervezőkkel konzultáljatok cselekvés előtt, erre itt van a fórum és a TS.
    A szervezőket és a résztvevőket is kérném, hogy használják a TS-t és az belül is a Project Cars szobát!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •