Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)

Téma: Internet

  1. #26
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Egy új router biztosan segítene, mert ezzel a modellel kapcsolatban sok a panasz. Előtte még egy firmware update-et meg lehet próbálni. Honnan netezel?

    Itt egy pár tesztet le kellene futtatni routerrel és anélkül a legközelebbi szerveren (így jön ki leginkább az otthoni probléma):
    http://www.speedtest.net/
    Nem szeretnék új routert venni. A firmware up to date. Székesfehérvár környéke (Kábelsat 2000 Kft.). A speedtest általában kis pinget ad, ott nem tünt fel ez a probléma. Az Assettonál viszont nagy a különbség. Szerintem csak beállítás kérdése lenne, csak még nem találtam ezzel kapcsolatban semmi használhatót a neten. Viszonylag ritka router mert nagyon drága volt annak idején.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  2. #27
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szeretnék új routert venni. A firmware up to date. Székesfehérvár környéke (Kábelsat 2000 Kft.). A speedtest általában kis pinget ad, ott nem tünt fel ez a probléma. Az Assettonál viszont nagy a különbség. Szerintem csak beállítás kérdése lenne, csak még nem találtam ezzel kapcsolatban semmi használhatót a neten. Viszonylag ritka router mert nagyon drága volt annak idején.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
    A kicsi pontosan mit takar? Olasz szerverre nekem volt hogy 100 felett volt valamiért, de a masters szerveren 15. Minden letöltést érdemes kinyomni: torrent, magától frissülő oldalak, viber, stb...

  3. #28
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A kicsi pontosan mit takar? Olasz szerverre nekem volt hogy 100 felett volt valamiért, de a masters szerveren 15. Minden letöltést érdemes kinyomni: torrent, magától frissülő oldalak, viber, stb...
    A Masters is 100 fölött szokott lenni. Volt olyan olasz oldal ami 300 fölött volt. Megpróbálom ma, hogy minden mást kikapcsolok. Router nélkül 15-50 között van a többség. Viszon a router kellene a család miatt. Ha 100 alatt maradna routerrel a közelebbi szerverek esetében nyugodt lennék.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  4. #29
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    A Masters is 100 fölött szokott lenni. Volt olyan olasz oldal ami 300 fölött volt. Megpróbálom ma, hogy minden mást kikapcsolok. Router nélkül 15-50 között van a többség. Viszon a router kellene a család miatt. Ha 100 alatt maradna routerrel a közelebbi szerverek esetében nyugodt lennék.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
    Kaptam egy 4e ft-os routert kölcsön és minden jó. Nem akarom elhinni, hogy a drága az nem jó.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  5. #30
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Egy új router biztosan segítene, mert ezzel a modellel kapcsolatban sok a panasz.
    Nem az ár számít, ez a model ilyen és kész

  6. #31
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Biztos, tuti router típusokat ötlet szinten fogadnék szívesen. Előre is köszönöm.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  7. #32
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ugye az is fontos, hogy neked mi kell mi nem kell. Itt felül van egy összefoglaló:
    http://prohardver.hu/tema/milyen_routert/friss.html

    Abszolút belépő szintnek itt van ez (vagy a sima N verzió, a D az csak azt jelenti hogy cserélhető az antenna):
    http://www.arukereso.hu/router-c3144...630BoCUvvw_wcB

  8. #33
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye az is fontos, hogy neked mi kell mi nem kell. Itt felül van egy összefoglaló:
    http://prohardver.hu/tema/milyen_routert/friss.html

    Abszolút belépő szintnek itt van ez (vagy a sima N verzió, a D az csak azt jelenti hogy cserélhető az antenna):
    http://www.arukereso.hu/router-c3144...630BoCUvvw_wcB
    Persze, hogy fontos. Most van egy ac szabványos routerem ami nem jó játékra. Kaptam kölcsön egy routert ami 150 mb/s wifi sebeeséggel bír, de jó játékra. Hétvégén még adok egy esélyt a Netgear R6300-nak, ha nem akkor a TP-Link TL-WS841N routeren gondolkodom mert most akciós egy pár helyen. De az is csak 300 mb/s. Otthon 4 android eszköz, 4 pc és 2 ps van netre kötve. Mivel a legtöbb wifin van csatlakoztatva nem ártana a wifi sebbesség sem.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  9. #34
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy fontos. Most van egy ac szabványos routerem ami nem jó játékra. Kaptam kölcsön egy routert ami 150 mb/s wifi sebeeséggel bír, de jó játékra. Hétvégén még adok egy esélyt a Netgear R6300-nak, ha nem akkor a TP-Link TL-WS841N routeren gondolkodom mert most akciós egy pár helyen. De az is csak 300 mb/s. Otthon 4 android eszköz, 4 pc és 2 ps van netre kötve. Mivel a legtöbb wifin van csatlakoztatva nem ártana a wifi sebbesség sem.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
    300 megabit nem elég 4 készüléknek? Mindegyiken full hd videó streamet nézel?

  10. #35
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    300 megabit nem elég 4 készüléknek? Mindegyiken full hd videó streamet nézel?
    Gobdolom nem ma kezdted és tudod, hogy ez csak elméleti. A jelenlegi 150 az tuti nem elég. A 300 talán.

    Tapatalk-kal küldve az én C6903-el

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nemrég kénytelen voltam berakni egy routert.
    Bekötésnél teszteltem egy ideig, 4ms-el emelte a ping-et.
    http://routerboard.com/RB951G-2HnD
    A UI-t nem mondanám egyszerűnek, de kis guglizás után sikerült mindent belőni rajta.
    Wifivel nem próbáltam, avval egy kört se tennék meg online, ha csak nem muszály.

  12. #37
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Én másfél hónapja használok digi gigabithez D-LINK DIR-868L típusú routert. Tudom, D-LINK sokak szerint... De nagyon elégedett vagyok vele és nem utolsó sorban át is ereszti a sávszélességet amit a szolgáltató ad. Másrészt a gigabithez kb ez a legjobb ár/érték arányú router ahogy észrevettem. Wifin elértem 420 mbitet, kábelen 920mbit eddig a max. Ping 1-2-3 ms általában a speedtesten.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •