Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (158 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    A Glickenhaus atomstabil, bár ha mégis megindul a fara, oda kell figyelni.
    A Merdzsó viszont könnyen uralható csúszkálás esetén is (legalábbis a régebbi, az újat nem nagyon próbáltam).
    Persze ezek az én benyomásaim, és némi állítgatás után.
    Szerintem nem tudod megúszni se a végigpróbálgatást, se a beállítások kitökölgetését.
    Már ugye az is kérdés, kinek mint jelent, hogy "élmény körözgetni".
    Mert az igazi élmény a BMW - az nem megy kétszer ugyanúgy be egy kanyarba.
    Köszi, Glickenhaus mindjárt megkapja a magáét, és kiderül.
    Ha nem jönne be, kérem a következőt.
    Szerencsére még időben vagyok, hogy eldöntsem.

  2. #52
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, Glickenhaus mindjárt megkapja a magáét, és kiderül.
    Ha nem jönne be, kérem a következőt

    Számomra eddig a McLaren volt a 'könnyen vezethető', ám a tyre version 6 után egyértelműen a Glickenhaus az, amivel konzisztensen tudok közlekedni.

    Asszem talán Gaal Laci ment is vele néhányszor prequalt, és az körideje is tejesen pariban volt a többivel.

    szerintem.

  3. #53
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Jól meg is nőtt a népszerűsége a SCG003-nak - mindkét szerveren foglalt az az 1 db, ami eddig elégnek bizonyult

  4. #54
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Jól meg is nőtt a népszerűsége a SCG003-nak - mindkét szerveren foglalt az az 1 db, ami eddig elégnek bizonyult
    Már szabad.
    Jó lesz ez, eléggé összebarátkoztunk.

  5. #55
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik autó kezelhető (viszonylag) könnyebben?
    Nem vagyok pro, így jó lenne olyat választani, amivel élmény körözgetni, és nem akar kinyírni minden kanyarban.
    Eddig a Nissan van képben, de ha van jobb megoldás, akkor változhat a dolog.
    Az Imola-i futam előtt szombat éjjel próbálgattam az autókat (Huracan GT3, SLS AMG, Nissan és BMW). Végül utóbbi tűnt a leginkább kezelhetőnek számomra. Nissan valahogy darabosabbnak tűnt. Köridőre egyébként nagyjából 1 mp-en belül mentem mindegyikkel, abban theát nem volt nagy eltérés. A versenyen végül a BMW jó választásnak bizonyult Gaál Laci kissé módosított setup-jával. A saját hibámból egyszer mentem falnak, optimistán gyorsítottam ki a völgyből

  6. #56
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra eddig a McLaren volt a 'könnyen vezethető', ám a tyre version 6 után egyértelműen a Glickenhaus az, amivel konzisztensen tudok közlekedni.

    Asszem talán Gaal Laci ment is vele néhányszor prequalt, és az körideje is tejesen pariban volt a többivel.

    szerintem.
    Meki is csak egy bizonyos pontig jól vezethető. Ha elindul a fara, sokkal nehezebb megfogni, mint pl. egy BMW-t.
    SCG003 meg egy kaka. Mármint vezetni jó, de fékúton nagyon gyenge és kevésbé setupolható, ami ebben a kategóriában nagy hátrány (leginkább a váltóra gondolok). Meg szerintem alapból 1 mp-vel lassabb mint a többi.

  7. #57
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Meki is csak egy bizonyos pontig jól vezethető. Ha elindul a fara, sokkal nehezebb megfogni, mint pl. egy BMW-t.
    SCG003 meg egy kaka. Mármint vezetni jó, de fékúton nagyon gyenge és kevésbé setupolható, ami ebben a kategóriában nagy hátrány (leginkább a váltóra gondolok). Meg szerintem alapból 1 mp-vel lassabb mint a többi.
    Igen-igen - valóban nem az élbolynak való.
    Viszont nekünk ott hátul nagyon kezes. - Legalábbis nekem egyelőre az a fő cél, hogy minél konzisztensebben végig tudjak menni egy -egy futamon. És ha majd csak 1 sec lesz a lemaradásom hozzád képes, várhatóan én is másik autóba ülök.
    Utoljára módosította: zrubi; 2016. 02. 13. 23:01.

  8. #58
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Üdv!
    Olyat nem lehet csinálni, hogy a szerverek prequal időszak alatt ne csak 24 slot-osak legyenek, és akkor nem csak egy merci amg lenne?

  9. #59
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen-igen - valóban nem az élbolynak való.
    Viszont nekünk ott hátul nagyon kezes. - Legalábbis nekem egyelőre az a fő cél, hogy minél konzisztensebben végig tudjak menni egy -egy futamon. És ha majd csak 1 sec lesz a lemaradásom hozzád képes, várhatóan én is másik autóba ülök.
    Az időinket elnézve elég jót meccselhetünk majd akár.

  10. #60
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Meki is csak egy bizonyos pontig jól vezethető. Ha elindul a fara, sokkal nehezebb megfogni, mint pl. egy BMW-t.
    SCG003 meg egy kaka. Mármint vezetni jó, de fékúton nagyon gyenge és kevésbé setupolható, ami ebben a kategóriában nagy hátrány (leginkább a váltóra gondolok). Meg szerintem alapból 1 mp-vel lassabb mint a többi.
    A magam részéről nem állítottam rajta semmit, vagy ennél nem is érdemes piszkálni?

  11. #61
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Az időinket elnézve elég jót meccselhetünk majd akár.
    Jó lenne

    Az eddigi tapasztalatok alapján a mezőny hátsó harmadában nagyjából a túlélésért megy a harc. Aki kevesebb hibával tud végigmenni az előrébb végez. Mivel itt a legtöbbünk (magamat is beleértve) esik-kel a pályán, így eléggé szét tud széledni a mezőny, ritka a jó mecs.
    + a prequal alapján azt látom, hogy a mezőny végéből csak nagyon kevesen jövünk végül a versenyre

    Így ezúton is bátorítánám a 'sortársakat' (akik 5+ sec hátrányt látnak az idejük mellet), hogy jöjjenek bártan, lehet a mezőny végén is izgalmasat versenyezni

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Olyat nem lehet csinálni, hogy a szerverek prequal időszak alatt ne csak 24 slot-osak legyenek, és akkor nem csak egy merci amg lenne?
    Nem, előre meg kell mondani, melyik autóból mennyi van és ez összesen 24 lehet.
    Az egyes kocsik számát az első futamon tapasztalt arányok szerint lőttem be a prekval szerveren.

  13. #63
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne

    Az eddigi tapasztalatok alapján a mezőny hátsó harmadában nagyjából a túlélésért megy a harc. Aki kevesebb hibával tud végigmenni az előrébb végez. Mivel itt a legtöbbünk (magamat is beleértve) esik-kel a pályán, így eléggé szét tud széledni a mezőny, ritka a jó mecs.
    + a prequal alapján azt látom, hogy a mezőny végéből csak nagyon kevesen jövünk végül a versenyre

    Így ezúton is bátorítánám a 'sortársakat' (akik 5+ sec hátrányt látnak az idejük mellet), hogy jöjjenek bártan, lehet a mezőny végén is izgalmasat versenyezni
    Azért bőven van idő még nevezni szerencsére.

  14. #64
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az eddigi tapasztalatok alapján a mezőny hátsó harmadában nagyjából a túlélésért megy a harc. Aki kevesebb hibával tud végigmenni az előrébb végez. Mivel itt a legtöbbünk (magamat is beleértve) esik-kel a pályán, így eléggé szét tud széledni a mezőny, ritka a jó mecs.
    + a prequal alapján azt látom, hogy a mezőny végéből csak nagyon kevesen jövünk végül a versenyre

    Így ezúton is bátorítánám a 'sortársakat' (akik 5+ sec hátrányt látnak az idejük mellet), hogy jöjjenek bártan, lehet a mezőny végén is izgalmasat versenyezni
    Én nem panaszkodhatom az Imola-i futamra. Bár bő fél perccel a mezőny után indultam el gyakorlatilag, akadtak jó küzdések és sportszerűek is voltak. De abban igazad van, hogy a mezőny jó része nem megy végig megpördülés, pályaelhagyás nélkül. Nekem is volt egy.
    Úgy tervezem, jövök Brands Hatch-be is, csak még nem volt időm futni prekval időt.

  15. #65
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49
    Imolai büntetéseket mikor kapjuk meg? Szeretném minél hamarabb letudni a rajtbaleset okozásáért kapott büntit

  16. #66
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Poti írta Hozzászólás megtekintése
    Imolai büntetéseket mikor kapjuk meg? Szeretném minél hamarabb letudni a rajtbaleset okozásáért kapott büntit
    Na igen,ezt én is szeretném minél előbb megtudni.

  17. #67
    Ugye nem túl etikus, ha valaki a prequal alatt a felvezető körében megtámadja a gyors körében lévő versenyzőt? Engem simán utolérnek az élmenők, hiszen körönként (pályától függően) 3-5 másodperccel lassabb vagyok. De azért nem kellene a centikkel mögöttem autózni és megpróbálni megelőzni... Most konkrétan Ficza Ferikével jártam így, de máskor is előfordult már. Könyörgöm maradj le, vagy menj vissza a boxba 15-20 másodpercre, aztán indulhatsz újra. Szabi, mi a véleményed?

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye nem túl etikus, ha valaki a prequal alatt a felvezető körében megtámadja a gyors körében lévő versenyzőt? Engem simán utolérnek az élmenők, hiszen körönként (pályától függően) 3-5 másodperccel lassabb vagyok. De azért nem kellene a centikkel mögöttem autózni és megpróbálni megelőzni... Most konkrétan Ficza Ferikével jártam így, de máskor is előfordult már. Könyörgöm maradj le, vagy menj vissza a boxba 15-20 másodpercre, aztán indulhatsz újra. Szabi, mi a véleményed?
    Ha csak megy a seggedben és ezt téged mentálisan zavar, az a te bajod, szokj hozzá. Ha be is megy melléd és valóban fizikailag is feltart, az valóban nem etikus. Időmérőm megbüntetnénk érte (ha lenne róla replay-ünk), de prekvalon max rá lehet szólni.

    Egyébként is 2 heted van prekvalozni, tehát aki egy ilyen miatt marad le valamiről, az elsősorban magára vessen, hogy az utolsó pillanatra hagyta a dolgot...

  19. #69
    Mohácsy Viktor2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 07.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    5
    Segítség!

    Checksum failed! Ezt írja ki ha fel akarok menni a prequaly server-re... Mit tegyek, hogy működjön?

  20. #70
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mohácsy Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Segítség!

    Checksum failed! Ezt írja ki ha fel akarok menni a prequaly server-re... Mit tegyek, hogy működjön?
    Töltsd le a pályát újra az első hozzászólásból. Neked régebbi verzió van.

  21. #71
    Mohácsy Viktor2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 07.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    5
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Töltsd le a pályát újra az első hozzászólásból. Neked régebbi verzió van.
    okok köszi szépen!

  22. #72
    Sziasztok !

    Érdeklődöm, hogy kizárást von maga után hogyha nem tudok minden futamon megjelenni idő hiányában ?

    Előre is köszi a választ

  23. #73
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Rich írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    Érdeklődöm, hogy kizárást von maga után hogyha nem tudok minden futamon megjelenni idő hiányában ?
    Előre is köszi a választ
    Nem. Bármikor ki-be lehet szállni, semmi sem kényszer.
    Ahány futamon indulsz annyi pontot gyűjtesz a bajnoki pontáblázatba.

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Rich írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődöm, hogy kizárást von maga után hogyha nem tudok minden futamon megjelenni idő hiányában ?
    Nálunk mind futamra külön kell nevezni az aktuális prekvalos időddel, így csak azokon indulsz, amelyeken akarsz.
    Egyetlen feltétel van, futam előtt legkésőbb 1 órával döntsd el, hogy indulsz-e, vagy sem és ennek fényében add le, vagy vond vissza a nevezésed.

  25. #75
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sajnos következő vasárnap nem érek rá így arra gondoltam hogy elkezdek offline monzára gyúrni. Van valami egyszerű módja hogy beállítsam az offline pálya állapotot olyanra mint a prequal? Vagy ha ezt beállítom akkor pontosan ugyan azt kapom?

    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 70%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Használható gumik: Medium, Hard
    Gumi kopás mértéke: 200%
    Üzemanyag használat:
    100%

    Jah, és a játékban lévő idő mindig fix prequal esetén?

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •