Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (61 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Imola - 2016.01.22. (P)

    Kedves Versenyzők!

    Pénteken tovább folytatjuk új, nemrégiben újraindított Project Cars Test & Fun sorozatunkat,
    harmadik helyszínünk az olasz Autodromo Internazionale "Enzo e Dino Ferrari" Imola versenypálya, GT3-as szabadon választható kocsikkal!
    Áttérünk a változó időjárásra, így itt az időjárás már kicsit durvul, meglengeti öklét nekünk!

    Szavazás: melyik napon legyenek a jövőben a futamok?



    Pálya:
    Imola
    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2016. 01.22. - péntek
    Practice: 19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (10 kör ~20 min) A futam után NE lépj ki a szerverről, azonnal indítjuk a második futamot!
    Race2: 20:20 (10 kör ~20 min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: gyári
    Időjárás: esős (Fog, Rain, Heavy Cloud, Hazy)
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters
    (szerver már megy, lehet gyakorolni!)

    Indulási feltételek: Project Cars - Szervezett futamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!


    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 02. 13. 14:45. Indoklás: plk
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Nem található a szerver.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem található a szerver.
    Újraindítottam, most jó!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #4
    Sajnos munka miatt nem tudok indulni a futamon!
    Ma derült ki!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  5. #5
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos munka miatt nem tudok indulni a futamon!
    Ma derült ki!
    De azért ugye lesz futam.

  6. #6
    A szerver megy, időben ugrasszátok át futamra.

    Tapatalk-kal küldve.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  7. #7
    Srácok elég esélyes hogy én fogom lebonyolítani a pénteki futamot, úgyhogy lesz futam
    Most biztos ez elég furcsa néhány embernek, hogy, hogyhogy én, de biztosítok mindenkit, pánikra semmi ok
    Utoljára módosította: kishubi; 2016. 01. 20. 22:31.

  8. #8
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok elég esélyes hogy én fogom lebonyolítani a pénteki futamot, úgyhogy lesz futam
    Most biztos ez elég furcsa néhány embernek, hogy, hogyhogy én, de biztosítok mindenkit, pánikra semmi ok
    Ott leszünk!
    Érdekes futam lehet ez, az időjárásnak köszönhetően!

  9. #9
    Én futottam már itt, talán a 2. körös funRace szervezésekor, ráadásul akkor thunderstormba mentünk át a szemerkélő esőből, ami aztán felszáradt a végére. Hát kapkodtuk a kormányt serényen Jó móka volt

  10. #10
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Én futottam már itt, talán a 2. körös funRace szervezésekor, ráadásul akkor thunderstormba mentünk át a szemerkélő esőből, ami aztán felszáradt a végére. Hát kapkodtuk a kormányt serényen Jó móka volt
    Igen mindenképpen érdekes futam lesz, főleg hogy nem nagyon mentem ilyen körülmények között, talán csak egyszer kétszer, úgyhogy már most előre elnézést mindenkitől, akit esetleg önszántamból kívül megtalálok a pályán

  11. #11
    Gondoltam hogy a szerveren is megyek pár kört, azonban a szerver nincs sehol, na most ugye írtam hogy lebonyolítom, de ha nem látszik a szerver akkor nincs mit lebonyolítani......

  12. #12
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam hogy a szerveren is megyek pár kört, azonban a szerver nincs sehol, na most ugye írtam hogy lebonyolítom, de ha nem látszik a szerver akkor nincs mit lebonyolítani......
    Ha kell megcsinálom, tegnap magamnak ugyanezt lepróbáltam.
    Névvel, jelszóval.

  13. #13
    Szerintem sem olyan nagy probléma, majd megegyezünk ki kreálja le az eseményt.
    Én éppen most állok neki gyakorolgatni, aki akar csatlakozhat. Egyenlőre állandó ködös időjárást állítottam a körözgetéshez.
    GTR_imola névvel, puma jelszóval

    --javítottam a szerver nevet, elírtam az előbb, bocsánat--
    Utoljára módosította: Nimrod; 2016. 01. 22. 19:05.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem sem olyan nagy probléma, majd megegyezünk ki kreálja le az eseményt.
    Én éppen most állok neki gyakorolgatni, aki akar csatlakozhat. Egyenlőre állandó ködös időjárást állítottam a körözgetéshez.
    GTR_imola névvel, puma jelszóval

    --javítottam a szerver nevet, elírtam az előbb, bocsánat--
    Szerintem itt nem a szerver kreálással van baj, hanem a jogokkal, ami azt jelenti hogy ha valaki szervez egy futamot amit a masters hírdetett meg, de nem az ő szervereiken történik az esemény, akkor nem tudom hogy ez mennyire jó, vagy mit szólnának hozzá a srácok... Mondjuk aha nincs szerver akkor, nincs mibe beleszólni

  15. #15
    Sziasztok, szervezők, engedelmetekkel csináltam egy szervert a ti nevetek alatt, ugyanis a ti szerveretek beadta a kulcsot, viszont a verseny nem maradhat el És mivel meg lettem kérve a lebonyolításra, így ez tűnt a legegyszerűbb megoldásnak, remélem semmilyen szabályt nem hágtam át ezzel a húzással

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, szervezők, engedelmetekkel csináltam egy szervert a ti nevetek alatt, ugyanis a ti szerveretek beadta a kulcsot, viszont a verseny nem maradhat el És mivel meg lettem kérve a lebonyolításra, így ez tűnt a legegyszerűbb megoldásnak, remélem semmilyen szabályt nem hágtam át ezzel a húzással
    Szia, sorry... nem volt infóm róla, hogy ma este erre figyelnem kell, de látom idő közben megoldottátok.
    Ha megbeszélted Ronvy-val hogy te leszel ma a főnök, akkor kérlek közvetlenül Ronny-t keresd baj esetén, aztán Ő intézkedik...


    Most viszont akkor inkább már nem nyúlok semmihez, kivéve ha direkt kéritek.
    Igény esetén tudom restartolni szerverünket, a lag kezelés szempontjából lehet az lenne az ideális, mert az egy dedikált gép egy szerverparkban..

  17. #17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, sorry... nem volt infóm róla, hogy ma este erre figyelnem kell, de látom idő közben megoldottátok.
    Ha megbeszélted Ronvy-val hogy te leszel ma a főnök, akkor kérlek közvetlenül Ronny-t keresd baj esetén, aztán Ő intézkedik...


    Most viszont akkor inkább már nem nyúlok semmihez, kivéve ha direkt kéritek.
    Igény esetén tudom restartolni szerverünket, a lag kezelés szempontjából lehet az lenne az ideális, mert az egy dedikált gép egy szerverparkban..
    Szia, Ronny elutazott és nincs meg az elérhetősége, viszont rettenet módon laggolt a játék, én azért írok most, mert simán kirakott a szerverről, sőt mondták hogy követhetetlen az autóm, valamint a pályán érdekes dolgok történtek, kocsi a levegőben, meg e félék... Lehet a háttérben futó masters szerver zavart be??? vagy nem tudom, de az tény hogy nekem lagg problémám nem szokott lenni

  18. #18
    Igen, sajnos munka miatt nem is tudtam róla, hogy beakadt a szerverünk. Bocsánatot kérek mindenkitől a kellemetlenség miatt. Persze, mikor történik mindez? A futam előtt.

    Kérlek Benneteket, ha legközelebb bármilyen hibát tapasztaltok a szerver működése közben, közvetlenül engem keressetek telefonon.

    Számom: nulla6harminc5hatvan1harminc3tizen4.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  19. #19
    csináltam egy próba letöltést, és több mint 2 mb/s-el töltöttem, nem hiszem hogy baj lenne a kapcsolattal....

  20. #20
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Nem tudom, jó helyre írom-e, de két észrevételem van a mai futammal kapcsolatban (ha esetleg még se jó helyen lenne, akkor elnézést és töröljétek kérlek)
    1. Aki nem tud a rossz internet kapcsolatáról (esetleg ne adj isten nem akarja tudomásul venni), de a chaten már jelezték feléje a gondot, az legyen oly kedves legalább nézzen utána a problémának. Az első futamon ebből okozott tömegbalesetért elnézést kérek (főként Nimródtól, mert talán te szívtad meg a legjobban), az ütközést próbáltam elkerülni a rajt pillanatában majd besorolni a helyemre, de az illető hirtelen elindult és belelaggolt az autóm oldalába, majd csak utas voltam.
    2. Szerintem az ilyen rövid, változó időjárású futamokra érdemes lenne 1 db kötelező box kiállást tenni, ugyanis könnyen teljesíthető volt a táv csak esőgumival.

    Köszönöm a mai futamot, a 2. amin már részt is tudtam venni élvezetes volt Ha bárkinek problémája volt ma velem, legyen szíves keressen meg PM-ben

  21. #21
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    csináltam egy próba letöltést, és több mint 2 mb/s-el töltöttem, nem hiszem hogy baj lenne a kapcsolattal....
    Valami pedig még is volt. Kapásból a rajtnál nálam nem indultál el, majd hirtelen az autóm oldalában teremtél. Ezután végig követtelek spectator nézetben, voltak kanyarok ahol nálam nyíl egyenesen elmentél, mentél a falon orral előre, majd visszateleportáltál 2 kanyarral később.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Valami pedig még is volt. Kapásból a rajtnál nálam nem indultál el, majd hirtelen az autóm oldalában teremtél. Ezután végig követtelek spectator nézetben, voltak kanyarok ahol nálam nyíl egyenesen elmentél, mentél a falon orral előre, majd visszateleportáltál 2 kanyarral később.
    Nézd nem értem a dolgot mert eddig nem volt ilyen baj, egy dolog lehet hogy ki kellett lépnem mert eltünt a hang nálam, le akartam venni a játék hangját mert közben skyepon beszéltem, és a hang az eltünt, nem indítottam újra a gépet, hanem rögtön visszaléptem, akkor már volt hang, de lehet hogy ez okozott nálam valamit, szeretnék elnézést kérni, ha tudom hogy rossz a net nem is megyek versenyezni, de mint mondtam, sokadik versenyem már, és eddig ilyen baj nem volt...

  23. #23
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, jó helyre írom-e, de két észrevételem van a mai futammal kapcsolatban (ha esetleg még se jó helyen lenne, akkor elnézést és töröljétek kérlek)
    1. Aki nem tud a rossz internet kapcsolatáról (esetleg ne adj isten nem akarja tudomásul venni), de a chaten már jelezték feléje a gondot, az legyen oly kedves legalább nézzen utána a problémának. Az első futamon ebből okozott tömegbalesetért elnézést kérek (főként Nimródtól, mert talán te szívtad meg a legjobban), az ütközést próbáltam elkerülni a rajt pillanatában majd besorolni a helyemre, de az illető hirtelen elindult és belelaggolt az autóm oldalába, majd csak utas voltam.
    2. Szerintem az ilyen rövid, változó időjárású futamokra érdemes lenne 1 db kötelező box kiállást tenni, ugyanis könnyen teljesíthető volt a táv csak esőgumival.

    Köszönöm a mai futamot, a 2. amin már részt is tudtam venni élvezetes volt Ha bárkinek problémája volt ma velem, legyen szíves keressen meg PM-ben
    Semmi gond. Ahogy megmozdultunk már láttam hogy lagg problémák lesznek a rajtrácson, felkészültem rá hogy nehéz lesz. Akit láttam (illetve akit megmutatott a szerver) azt próbáltam kerülni. Hát a visszajátszás alapján nem nagyon sikerült
    Számomra az volt pozitív hogy volt (lett volna) kit kerülgetni mert sokan voltunk, talán 15-en. Remélem a nehézségek nem szegik kedvét a társaságnak és eljönnek a további eseményekre is.

  24. #24
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd nem értem a dolgot mert eddig nem volt ilyen baj, egy dolog lehet hogy ki kellett lépnem mert eltünt a hang nálam, le akartam venni a játék hangját mert közben skyepon beszéltem, és a hang az eltünt, nem indítottam újra a gépet, hanem rögtön visszaléptem, akkor már volt hang, de lehet hogy ez okozott nálam valamit, szeretnék elnézést kérni, ha tudom hogy rossz a net nem is megyek versenyezni, de mint mondtam, sokadik versenyem már, és eddig ilyen baj nem volt...
    Nem használom a skype-ot, nem is ismerem egyáltalán, de azt talán hallottam róla hogy borzasztóan terheli a kapcsolatot. Nem ez lehetett a baj? Ha nem így van mondjátok nyugodtan.

  25. #25
    Azt tudni kell, hogy egy online szerver nagyon háklis a legkisebb hibára is. Főleg úgy, hogy többen is lógnak rajta. Ezért necces egy otthoni DS (multiplayer) indítása. A pCARS egyenesen szar ebből a szempontból.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-N910F-el
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •