Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (82 összesen)

Téma: FIA WTCC 2016

  1. #51
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    pffff a LADA kiszal ev vegen a WTCC -bol..........az AUDI a WEC -bol...komolyan mondom......
    sőt, a VW is kiszáll a WRC-ből. a dízel botrány utóhatása. amúgy egyre gondoltunk

  2. #52

    TCR

    Az szegyen! lol...,en nem is tudtam eddig errol a sorozatrol!! Hat...en a Norbi helyeben at surranek a wtcc -bol..annak annyi sztem...volvo,honda s..???par privat ? ,lesznek vagy 15 -on a wtcc mezonyben?
    http://tcr-series.com/index.php/entries/cars Es a verseny naptaruk sem piskota" http://tcr-series.com/index.php/events

  3. #53
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát ez így nem volt szép a végére. Méltatlan lezárása volt így sajnos a sorozatnak, legalábbis nem hiszem hogy valaha is a régi fényében fog tündökölni, annyi mindenki lelép az év végén

  4. #54
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    eddig sem volt Müller a kedvencem, de most meggyűlöltem....

  5. #55
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    újabb bizonyíték, hogy csigából nem lesz gerinces....

    érdemes ránézni a facebokon, kapja rendesen kár hogy a google fordító nem bír a magyarral...se...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #56
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    A tróger bőrfejű, amüllergeci és a kiszakadtfutóműves portugál esete Norbi 3. helyével. Avagy, hogyan hozzuk ki az előre várt eredményt a leglehetetlenebb helyzetekből is. Alapmű.

  7. #57
    majdnem kettéfejeltem a TV-t de legalább a Zengősök szépet mentek

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Jó, igazából édes mindegy, sztem túl lihegitek, baromira semmi jelentősége nincs ki lett a 3. vagy a 4. a VB-én.
    Sem Norbi sem Tiago esetében nem fog befolyásolni semmit, ami a jövőt illeti.... és a Hondának is teljesen mindegy.

    Norbinak lesz egy nehéz éjszakája, kb ennyi... (meg gondolom vmi bónusz lóvétól is elesik)
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 26. 03:13.

  9. #59
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, igazából édes mindegy
    ebben nem értek egyet veled Szabi. Egész évben azért küzdött Norbi, hogy minél jobb eredményt érjen el. És akkor jön ez az idióta és az utolsó körben elengedi Monteirot. Még mindig idegbeteg vagyok. A Hondát leszarom, tényleg édes mindegy, hogy ki a 3. és ki a 4., de szerintem egy sportoló mindig a legjobb eredményre törekszik.

  10. #60
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, igazából édes mindegy, sztem túl lihegitek, baromira semmi jelentősége nincs ki lett a 3. vagy a 4. a VB-én.
    Sem Norbi sem Tiago esetében nem fog befolyásolni semmit, ami a jövőt illeti.... és a Hondának is teljesen mindegy.

    Norbinak lesz egy nehéz éjszakája, kb ennyi... (meg gondolom vmi bónusz lóvétól is elesik)
    Egyetertek. Ha sajat hibabol elbukja, akkor nyilvan ostoroza magat sokaig, de a teljesitmenyebol semmit nem von le, hogy mogotte helyet csereltek. Es ez nem a vb-cim, ha jovore ugyanez lesz az 1.-2. helyert, az mar engem is felbosszantana. De jelen helyzetben en azt nem talalom sportszerunek, hogy hogy szidja mindenki a 4x-es vilagbajnokot.

  11. #61
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    újabb bizonyíték, hogy csigából nem lesz gerinces....
    érdemes ránézni a facebokon, kapja rendesen kár hogy a google fordító nem bír a magyarral...se...
    Jah, a nagytudásúak, magyarul osztják...

    Na, ezzel most nem leszek népszerű, de...:
    nyilván nehéz elvonatkoztatni, mivel így a szopott f*** rossz oldalára került a hazai kedvenc, de azért gondoljatok bele, hogy Müller részéről teljesen érthető (megkockáztatom sportszerű) amit tett. Van két spori, aki a dobogó 3. helyéért küzd, az egyik a haverod, neked meg nem oszt, nem szoroz hanyadik leszel. Na ebből a szemszögből vegyétek át mégegyszer.
    (Ettől függetlenül kapja be. )
    Utoljára módosította: dingo; 2016. 11. 26. 14:13.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  12. #62
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Sportszerű? Sportszerű az lett volna, ha nyomja amit bír és megpróbálja visszaelőzni Norbit(az a sportszerű ha a haverodat ugyanúgy kezeled egy versenyen mint bárki mást)
    Tudom, majd elmondják bekönnyezett az utolsó métereken, félreváltott stb., de legalább eljátszathatták volna hogy kilincsen fordulnak, azt kifékezett na..
    Inkább Norbinak lehetett műszaki gondja, nem hiszem hogy csak a gumikat akarta ennyire óvni, és Monteiro 1 másodperccel jobb köröket tudott jönni "csatázva" a mezőnyben.
    Értem hogy nincs jelentősége a 3. helynek, de ha így is van minek engedik el?
    Tarquini (megint a leggyorsabb kör, vacsoránál órákig magyarázta Norbinak, hogy kell kiforgatni valakit úgy hogy még ne tudjanak megbüntetni), na ő is mellé váltott.
    Nem Norbi miatt, de a bajnokságot degradálják az ilyen elengedésekkel.
    Nem is tudom Ribeiro milyen marketinget tanult, az egész év arról szólt hogy a távozókat tapsolják, nem is próbálják kommunikálni hogy miért marad ez "világ"bajnokság.

  13. #63
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Sportszerű?

    Csak Norbi ténykedése óta követem komolyabban a WiccTCC-t, de hogy müller (nem elírás a kisbetű) sportszerű...ez nagyobb vicc mint maga a sorozat

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Értem hogy nincs jelentősége a 3. helynek, de ha így is van minek engedik el?
    pont ezaz, ha annyira mindegy volt, akkor miért nyúlt bele ilyen szánalmasan? (az egyszem idei győzelmét is így szerezte, szóval értékrendjébe végül is beleférhet)

    Nyilván 1 pont, de gyanítom hogy a szezon elején nem adott volna csak így oda egy helyet az "országos cimborájának" (WTF az elsődleges rivális csapattag baszki...)

    Amin meg hangosan felröhögtem, hogy aszondja "pályája csúcsán akarja méltón abbahagyni"
    3 évvig zsinórba tunkolta az orrát a szarba Lopez, a hírhedt "Bajnoknak" a franciának a francia csapatban esélye se volt a "szuperkocsiban". Rég volt már az a csúcs, amikor nem volt ellenfele, vagy csak épp az ő szekerét tolták a nyerő verdában...nomindegy, ez patkány megoldás volt bármelyik helyről is szólt is.

    Lényeg a lényeg, ez a bajnokság egy lószar...csak időről időre más márka lószara...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #64
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Monteiro azzal húzhatott volna egy nagyot, ha a cél előtt visszaengedi a csigazabálót, aztán lenyilatkozza, hogy versenyben szerette volna megverni Norbit, nem így. Szerintem sokkal többet nyert volna a közönségnél és a Japóknál is, mint amit VB 3. hellyel...

  15. #65
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szerintem, ha Nrobit megkerdeznenk, hogy min ment el a harmadik helye, azt a valaszt adna, hogy az idomeron. Arra, hogy mogotte milyen sorrendbe futnak be, semmilyen hatasa nincsen, ellenben, ha mashonnan indul, az elso futamot meg is nyeri, akkor nem kerdes a kerdes. Szerintem o biztos nem Mullerben keresne a hibat.

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Arra, hogy mogotte milyen sorrendbe futnak be, semmilyen hatasa nincsen...
    Pont azon gondolkodtam a verseny közben, hogy taktikailag két dolgot csinálhat, vagy "menekülhet" előre, vagy igazából dolgozhat hátrafelé is...

    Azon filóztam, hogy az vajon mennyire lenne szabályos/etikus és mennyire férne bele fairpaly-be, ha direkt feltartja Monteirót, hogy a mögötte jövők rámásznak és úgy keveri a lapokat, hogy még meg is előzék? Így is lehet maguk közé embert szerezni... igaz nem egyszerű és elég kockázatos húzás, de ez is egy lehetséges taktika, ha nem tud elhúzni. Szerintetek egy ilyen húzás mennyire fér bele?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 26. 19:49.

  17. #67
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pont azon gondolkodtam a verseny közben, hogy taktikailag két dolgot csinálhat, vagy "menekülhet" előre, vagy igazából dolgozhat hátrafelé is...

    Azon filóztam, hogy az vajon mennyire lenne szabályos/etikus és mennyire férne bele fairpaly-be, ha direkt feltartja Monteirót, hogy a mögötte jövők rámásznak és úgy keveri a lapokat, hogy még meg is előzék? Így is lehet maguk közé embert szerezni... igaz nem egyszerű és elég kockázatos húzás, de ez is egy lehetséges taktika, ha nem tud elhúzni. Szerintetek egy ilyen húzás mennyire fér bele?
    Én is pont ezen gondolkodtam, hogy mi lenne ha magára húzta volna és egy tempós kanyarban az ideális ívenvmegfékezte volna az autót, hogy neki is bele kelljen fékeznie és onnan ráesnének. Ha már a mülleré etikus, akkor ez miért ne lett volna az? Lehet úgy megtörni a lendületet, hogy a mögötted lévőnek fékeznie kelljen.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  18. #68
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pont azon gondolkodtam a verseny közben, hogy taktikailag két dolgot csinálhat, vagy "menekülhet" előre, vagy igazából dolgozhat hátrafelé is...

    Azon filóztam, hogy az vajon mennyire lenne szabályos/etikus és mennyire férne bele fairpaly-be, ha direkt feltartja Monteirót, hogy a mögötte jövők rámásznak és úgy keveri a lapokat, hogy még meg is előzék? Így is lehet maguk közé embert szerezni... igaz nem egyszerű és elég kockázatos húzás, de ez is egy lehetséges taktika, ha nem tud elhúzni. Szerintetek egy ilyen húzás mennyire fér bele?
    Szerintem abszolut belefer, de sokkal nagyobb a kockazata, mint amit nyerni lehet vele. Formaautoval mukodhet, de WTCC sprintfutamon siman megpockolik, kibillentik az egyensulyabol az elol menot es onnantol orosz rulett, akar 2-en is siman elmennek mellette. Meg Norbi pont olyan szerintem, hogy ha sajat erobol er el valamit, az igazan az o sikere. Mint ahogy lathattuk, kockazatos elozest vallalt be inkabb, minthogy Monteirora koncentralljon.

  19. #69
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Holnap kiderül, hogy Hamilton ezt hogy oldja meg. Első helyről nem tud előrébb menekülni. És volt olyan elemzés valahol, h megpróbálhatja lassítani mezőnyt.

  20. #70
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pont azon gondolkodtam a verseny közben, hogy taktikailag két dolgot csinálhat, vagy "menekülhet" előre, vagy igazából dolgozhat hátrafelé is...

    Azon filóztam, hogy az vajon mennyire lenne szabályos/etikus és mennyire férne bele fairpaly-be, ha direkt feltartja Monteirót, hogy a mögötte jövők rámásznak és úgy keveri a lapokat, hogy még meg is előzék? Így is lehet maguk közé embert szerezni... igaz nem egyszerű és elég kockázatos húzás, de ez is egy lehetséges taktika, ha nem tud elhúzni. Szerintetek egy ilyen húzás mennyire fér bele?
    Én személy szerint nehezen tolerálom az ilyesmit, bár engem már az is bosszantott, mikor egyesek direkt taktikáztak az időmérőn a helyezésükkel a régebbi rendszerek idején. Valamiért én azt nehezen tudom megemészteni, ha valaki a saját céljai elérése érdekében szándékosan a képességei alatt teljesít a pályán, pláne ha közben másokat is hátráltat ezzel. Igazából Muller akciója is ezért bosszantott fel.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Müller akciója azért más kategóriája, mert olyanba szólt bele, amihez semmi köze és semmilyen érdeke nem fűződött hozzá.
    (Hozzáteszem, ha mondjuk Nagy Dani engedné el vmiért vmi hasonló szituációban Norbit, akkor arra valószínűleg egy rossz szava nem lenne senkinek. )

    Ellenben amit én mondok, az pedig kőkemény érdekek és taktika, hogy te versenyzőként milyen eszközökkel érheted el, hogy legyen +1 autó közöttetek és erre létezik több kézenfekvő módszer is. Ha a Müller akció korábban történik, akkor ez lett volna Norbi egyetlen reális esélye a szükséges pontelőny megszerzésére, ha direkt hátrafelé autózik.

  22. #72
    Lemaradtam a futamról. Van esetleg valami link hozzá valakinek? Jó volt itt a marketingje, megnézném, hogy miről megy a vita

    A WTCC-ről mint világbajnokságról a véleményem, hogy kicsit túl van lihegve a dolog. A mezőny fele úrvezető, a két gyári csapat eleve nagyon kevés, a Volvo még inkább csak kísérleti jelleggel volt jelen. Valószínűleg a BTCC mezőnye igencsak pariban lenne a WTCC-ével, de ha így nézzük, az STCC-ből átruccant két Volvo-s srác sem igen volt lemaradva. Komoly világbajnokságnak azt tudnám tekinteni, ha lenne annyi márka, mint akár a BTCC-ben, természetesen gyári csapatokkal, és az egyes nemzeti (brit, svéd, brazil, stb...) szériák és a TCR legjobbjai küzdenének egymással. Most kvázi pénzkérdés, hogy ki indulhat a világbajnoki mezőnyben.

  23. #73
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Youtube-n angolul fenn van, de lehet, azóta már magyarul is megvan valahol. Addig is az angol
    https://prohardver.hu/tema/world_tou...7668-7668.html
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #74
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Youtube-n angolul fenn van, de lehet, azóta már magyarul is megvan valahol. Addig is az angol
    https://prohardver.hu/tema/world_tou...7668-7668.html
    Köszönöm, tökéletes így is.

  25. #75
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap kiderül, hogy Hamilton ezt hogy oldja meg. Első helyről nem tud előrébb menekülni. És volt olyan elemzés valahol, h megpróbálhatja lassítani mezőnyt.
    Hamilton azért annyival könyebb helyzetben van, hogy a Red Bullok keményebb gumin vannak, ami miatt elég ha belassítja Roseberget, nem kell hogy meg előzzék őket. Viszont szerintem reménytelen a helyzete.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •