Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (82 összesen)

Téma: FIA WTCC 2016

  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálunk nem egy cirkusz, ami a saját szórakoztatásunkra van?
    Csak mi nem kapunk pénzt miatta.
    Csak amikor ilyen 10-20 centik miatt folyton kilöknek, vagy ezek miatt szerez előnyt a másik veled szemben jogtalanul, akkor te eközben nem szórakozol jól.

  2. #27
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak amikor ilyen 10-20 centik miatt folyton kilöknek, vagy ezek miatt szerez előnyt a másik veled szemben jogtalanul, akkor te eközben nem szórakozol jól.
    Nem tudom, ha pl valakit követek 2-3 tizedre akkor simán leutánozom akaratlanul is az íveit igy ha kicsit tulmegy akkor nagy eséllyel én is, és forditva, mert itt is inkább a csatáknál volt ez jellemző nem akkor amikor csak ugy egyedül autoztak.

  3. #28

  4. #29
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Hát ez elég gyenge volt...Nem tudom , hogy volt e valami gondja a kocsival, hang nélkül néztem a melóhelyen na de akkor is. Ettől sokkal jobbat vártam.

    Ja hogy két tized a hátrány, akkor visszavonom...
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2016. 04. 23. 17:23.

  5. #30
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Na meg most már ott a +70 kg. Nehéz verseny lesz, szó szerint.


  6. #31
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122

  7. #32

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Hajrá Norbi, felállni, erőt meriiteni, mégerősebbnek lenni!

    Bocs mindenki, már 2 napja, de muszály kiadnom valahol.
    M4-es WTCC Hungaroring közvetiités:
    Ez Szujó most iirta le végleg magát elöttem. Ekkora mócsingos pojácát. Mindenhova odasmúzol, bratyizik, mintha a legjobb haverjai lennének. Nyomul rámászik a másikra, de közbe kurvára nem is érdekli a másik, meg hogy mit mondanak. Faszságokat kérdez, sajtokról. Lekezeli a partnerét. Fogdossa, tapizza a másikat. Becézgeti őket mintha hétvégente a kocsmába találkoznának. Prantnert a 3. kérdés után ellöki a kamera elöl. Egyedül ázó gridgirlt, meg matricás táblákat mutogatnak a kihalt utcáról. Garázs bejáratba richtig beállnak, hogy nelehessen a kocsikat ki-be tolni. A közvetiitők bemásznak a garázsnak a sarkába, a 30cm-es monitor mögé, ahol jó büdös van, de legalább semmit sem látnak a Hungaroringi versenyről. Visszament Norbi a közönségnek megköszönni, tapsolni, erre a Szujó lepacsizik vele, eléáll. Szegény Norbi is belezavarodik. Jóhogynem ő is felemeli a kezét, és ünnepelteti saját magát. De a verseny elött 30mp-el odapofázik a kocsiba, amikor rádiózik Norbi. Tapló bunkó, most, eddig is tudható volt, mostmár lehalkiitom a tévét ha őt hallom. Persze a hülye focilobbinak muszály beleszarnia a jólcsengő Norbiba.
    Hanghibák, képhibák, a totálisan semmiről beszélés Szonyat hogy mimegy...

    Ficza Feri.
    Csak szerintem túl félénk, szerény, csendes személyiség, alkat? Tudom hajdanán Norbi sem volt túl szószátyár, turbó-ego, de kissé több aggressziivitás, céltudatosság, több önbizalom nem hiánycikk belőle?
    Aki az életben nem elég "agressziiv", az tud a pályán agressziiv lenni?

    Huff

  9. #34
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hajrá Norbi, felállni, erőt meriiteni, mégerősebbnek lenni!

    Bocs mindenki, már 2 napja, de muszály kiadnom valahol.
    M4-es WTCC Hungaroring közvetiités:
    Ez Szujó most iirta le végleg magát elöttem. Ekkora mócsingos pojácát. Mindenhova odasmúzol, bratyizik, mintha a legjobb haverjai lennének. Nyomul rámászik a másikra, de közbe kurvára nem is érdekli a másik, meg hogy mit mondanak. Faszságokat kérdez, sajtokról. Lekezeli a partnerét. Fogdossa, tapizza a másikat. Becézgeti őket mintha hétvégente a kocsmába találkoznának. Prantnert a 3. kérdés után ellöki a kamera elöl. Egyedül ázó gridgirlt, meg matricás táblákat mutogatnak a kihalt utcáról. Garázs bejáratba richtig beállnak, hogy nelehessen a kocsikat ki-be tolni. A közvetiitők bemásznak a garázsnak a sarkába, a 30cm-es monitor mögé, ahol jó büdös van, de legalább semmit sem látnak a Hungaroringi versenyről. Visszament Norbi a közönségnek megköszönni, tapsolni, erre a Szujó lepacsizik vele, eléáll. Szegény Norbi is belezavarodik. Jóhogynem ő is felemeli a kezét, és ünnepelteti saját magát. De a verseny elött 30mp-el odapofázik a kocsiba, amikor rádiózik Norbi. Tapló bunkó, most, eddig is tudható volt, mostmár lehalkiitom a tévét ha őt hallom. Persze a hülye focilobbinak muszály beleszarnia a jólcsengő Norbiba.
    Hanghibák, képhibák, a totálisan semmiről beszélés Szonyat hogy mimegy...

    Ficza Feri.
    Csak szerintem túl félénk, szerény, csendes személyiség, alkat? Tudom hajdanán Norbi sem volt túl szószátyár, turbó-ego, de kissé több aggressziivitás, céltudatosság, több önbizalom nem hiánycikk belőle?
    Aki az életben nem elég "agressziiv", az tud a pályán agressziiv lenni?

    Huff
    Szujó - Egyetértek, bár elismerem a szaktudását autósportok terén, de az utóbbi években felvett stílusa számomra is irritáló.

    Ficza - Nem feltétlen értek egyet. Hatalmas dolog ez a számára, egyáltalán ott lenni. Úgy gondolom, az első futamos teljesítményével letett annyit az asztalra most, hogy a mezőny is kezdi "emberszámba" venni. Jobb, ha ebből a szerénységből növi ki magát céltudatosabbá, mint ha vissza kellene vennie a nagy arcából.

  10. #35
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hajrá Norbi, felállni, erőt meriiteni, mégerősebbnek lenni!

    Bocs mindenki, már 2 napja, de muszály kiadnom valahol.
    M4-es WTCC Hungaroring közvetiités:
    Ez Szujó most iirta le végleg magát elöttem. Ekkora mócsingos pojácát. Mindenhova odasmúzol, bratyizik, mintha a legjobb haverjai lennének. Nyomul rámászik a másikra, de közbe kurvára nem is érdekli a másik, meg hogy mit mondanak. Faszságokat kérdez, sajtokról. Lekezeli a partnerét. Fogdossa, tapizza a másikat. Becézgeti őket mintha hétvégente a kocsmába találkoznának. Prantnert a 3. kérdés után ellöki a kamera elöl. Egyedül ázó gridgirlt, meg matricás táblákat mutogatnak a kihalt utcáról. Garázs bejáratba richtig beállnak, hogy nelehessen a kocsikat ki-be tolni. A közvetiitők bemásznak a garázsnak a sarkába, a 30cm-es monitor mögé, ahol jó büdös van, de legalább semmit sem látnak a Hungaroringi versenyről. Visszament Norbi a közönségnek megköszönni, tapsolni, erre a Szujó lepacsizik vele, eléáll. Szegény Norbi is belezavarodik. Jóhogynem ő is felemeli a kezét, és ünnepelteti saját magát. De a verseny elött 30mp-el odapofázik a kocsiba, amikor rádiózik Norbi. Tapló bunkó, most, eddig is tudható volt, mostmár lehalkiitom a tévét ha őt hallom. Persze a hülye focilobbinak muszály beleszarnia a jólcsengő Norbiba.
    Hanghibák, képhibák, a totálisan semmiről beszélés Szonyat hogy mimegy...

    Ficza Feri.
    Csak szerintem túl félénk, szerény, csendes személyiség, alkat? Tudom hajdanán Norbi sem volt túl szószátyár, turbó-ego, de kissé több aggressziivitás, céltudatosság, több önbizalom nem hiánycikk belőle?
    Aki az életben nem elég "agressziiv", az tud a pályán agressziiv lenni?

    Huff
    Feleségemnek is pont ez jön le Szujóból mint neked. Ő sem csipázza ezért. "A kapcsolják be a biztonságiöveket mert kezdődik..." mondattól meg egyszerűen falra tudna mászni, én meg ott röhögök rajta

  11. #36
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Feleségemnek is pont ez jön le Szujóból mint neked. Ő sem csipázza ezért. "A kapcsolják be a biztonságiöveket mert kezdődik..." mondattól meg egyszerűen falra tudna mászni, én meg ott röhögök rajta
    Pont a biztonsági öved dolgot akartam irni... na attol én hányok....

  12. #37
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Feleségemnek is pont ez jön le Szujóból mint neked. Ő sem csipázza ezért. "A kapcsolják be a biztonságiöveket mert kezdődik..." mondattól meg egyszerűen falra tudna mászni, én meg ott röhögök rajta
    Naja. Knézytől elleste az okosa hogy kell egy jólhangzó, szlogen, refrén amit mindig ellehet sütni, ésmajd ettől hűde mekkora pótolhatatlan egyéniség lesz. Hát ezt találta ki. Már maga a kiabálós, a csúcsra hegyezős stiilus is sok. De egy az hogy otthon ülök a fotelbe, minek kapcsoljam be a biztonsági öveket? És a rajtnál minek mondja hogy "pillanatokon belül elindul a 2015-ös Montreal-i Formula1-es futam" ? Addig nemderült ki hogy holvagyunk meg milyen sportot nézünk, vagy mi? Vagy a VHS archiválóknak akar kedvezni?
    Namind1, szokásos, hozzánemértés, mint a legtöbb területen.
    Lantiék-ra mondom hogy igen, akarom hallani, várom őket, azokért még pénzt is adnék.

  13. #38
    Wéber Gábor + Czollner Gyula duó nekem teljesen megfelelne.


    A Czollner tudna rendesen közvetíteni ha nem Palik féle ökör mellett ülne. Wéber-nek meg a fű alatti poénjai is elég jók szoktak lenni

  14. #39
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Wéber Gábor + Czollner Gyula duó nekem teljesen megfelelne.


    A Czollner tudna rendesen közvetíteni ha nem Palik féle ökör mellett ülne. Wéber-nek meg a fű alatti poénjai is elég jók szoktak lenni
    Akkor szavazzunk a GTR masters-en és küljük el az M4sport-nak az eredményt.

  15. #40
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor szavazzunk a GTR masters-en és küljük el az M4sport-nak az eredményt.
    Hol érdekes manapság bármilyen szakmai képesség az állami és az ahhoz közel álló csatornáknál?

  16. #41
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hol érdekes manapság bármilyen szakmai képesség az állami és az ahhoz közel álló csatornáknál?
    + az állami vállalatoknál..... Mesélhetnék....

  17. #42
    Laza Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 12. 15.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    122

    Marrakesh

    Könnyültek a Hondák!
    /A WTCC döntése értelmében a Hondák +40 kilóval köröznek majd az új pályán jövő hétvégén. A Vesták +30 kilót cipelnek majd, a Chevrolet és a Volvo nem kap súlyt, marad a minimum 1100 kiló./

    Változott a pálya vonalvezetése.
    /Immár 3 kilométer hosszú 4.6 km helyett, és Hermann Tilke csapata áttervezte az utcai pályát, amiből egy félig állandó versenypályát faragtak. A helyszín megkapta az FIA Grade 2 besorolást./


    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #43
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Hogy számolják a plusz súlyokat, milyen időkhöz képest, mert nekem képzavar. El tudnátok mondani aki vágja a borsót?
    Úgy érthetően. Mert ugyan úgy Ficza Feri is megkapja a büntetősúlyt, hiába nem gyári kocsi és gyengébb motor és technika.
    Plusz hátrány neki is az egyéb hátrány után.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Márkánként van pluszsúly:

    "A pluszsúlyokat az elmúlt három hétvége (Paul Ricard, Szlovákiaring, Hungaroring) időeredményeiből számítják. A szabályoknak megfelelően valamennyi márka esetében a két legjobb pilóta két legjobb idejét veszik az időmérőről valamint a futamokról, és ezek átlagainak különbsége határozza meg, hogy melyik típus mennyi ballasztot kap."

    Részletesebben:
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/konnyebb...-marrakesh-ben

  20. #45
    Egész jól néz ki a képek alapján. Még az is lehet, hogy jó pálya lesz belőle. Tettszik, hogy megmaradt ellentétes vonalvezetésű.

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Stream-et tud vki?

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Ferikeeeee!!


  23. #48
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Ferikeeeee!!
    +1

  24. #49

    lada

    pffff a LADA kiszal ev vegen a WTCC -bol..........az AUDI a WEC -bol...komolyan mondom......

  25. #50
    Nem tudom olvastátok-e, néhány hete felröppent egy pletyka, hogy az Eurosport Events és a DTM vezetősége arról egyeztetnek, hogy a WTCC záros határidőn belül ejtené a jelenlegi TC1-es szabályrendszert és két éven belül adoptálnák a DTM és a japán Super GT által használt Class One szabványt.

    Ma pedig félhivatalosan megerősítésre került, hogy a Lada is távozik év végén, úgyhogy jövőre marad két gyártó és pesszimistább becslések alapján akár 12-14-re is lezuhanhat 2017-re a résztvevők száma.

    Szóval a jelenlegi helyzetben szerintem megérne egy próbát az előbbi ötlet. Hat prémiummárkának már most van a Class One szabályok szerint épített autója (Audi-Mercedes-BMW és Honda-Nissan-Toyota(Lexus)) és az STCC alapján a Volvo sem zárkózik el a silhouette car filozófia elől. Már csak egy értelmes naptárat kéne összehozni. Szerintetek?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •