Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (52 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: WTCC 2014 - Hockenheimring - 01.13

    Szavazás: új Túraautó Bajnokság
    -------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Ahogy azt megszokhattátok az utóbbi hónapokban: ha szerda, akkor RaceRoom!
    Már zajlik a következő TC bajnokságunk szervezése, de hogy a túraautózás szerelmeseit addig se hagyjuk unatkozni, ezért most szerdán összecsapunk Németországban a Hockenheimring-en!



    Szimulátor:
    RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Hockenheimring
    Autók: WTCC 2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2014)
    Időpont: 2016.01.13 - szerda
    Practice: 20:15 (45 min)
    Qual1: 21:00 (15 min)
    Race1: 21:15 (~22 min)
    Qual2: 21:40 (10 min)
    Race2: 21:50 (~22 min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    50%-os leárazás van a RaceRoom Store-ban minden csomagra Január 18-ig!!! LINK


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: WTCC 2014 (de elég ha csak egy típus van meg)
    • Pályák: Raceroom Store - Tracks: Hockenheimring (Pálya csomagok: European Tracks Pack, WTCC 2013)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!





    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: pRoject; 2016. 01. 11. 13:51.

  2. #2
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!



    Amit mindenképpen megéri beszerezni a RaceRoom Store-ból:

    • WTCC 2014 Pack - a TC1-es gépeket tartalmazó csomag, a szavazás jelen állása szerint az új bajnokságunk is ezzel fog indulni!
    • DTM Expereince 2014 - A teljes DTM-es mezőnyön felül 9 db európai pályát is tartalmaz, zömében ezeket használjuk mi is a futamaink során!
    • European Track Pack - 15 híres pályát tartalmaz, köztük Monza és Hungaroring. Olcsóbban jössz ki, ha DTM Pack után veszed meg!



    Gyakorló szerver: GTR-Masters.HU - FUN
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 11. 20:00.

  3. #3
    Szerver megy!!!

  4. #4
    Már megy a verseny? Nem arról volt szó, hogy 20:15-től lesz a szabadedzés és 21:00-től a futam? Egy órával előbb vagyunk, mint az időtervben?
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 01. 13. 21:48.

  5. #5
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    Bocsi új vagyok; hogy tudok csatlakozni a versenyhez? Látom a szervert, de lakat van rajta.

  6. #6
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!
    Off Az ADAC GT 2013 és 14 között mi a különbség? Azt látom hogy a 14 az experience és -1 autó a Ford.
    Ha Gt3 kategben mondjuk az audival mennék akkor tök mindegy melyik verzó van meg 13 vagy 14? mind a kettővel felenged a serverre? ez egy kicsit összezavart.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 13. 22:03.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Már megy a verseny? Nem arról volt szó, hogy 20:15-től lesz a szabadedzés és 21:00-től a futam? Egy órával előbb vagyunk, mint az időtervben?
    Lesz RESTART mindjárt!

  8. #8
    SZERVER RESTART ÉS MÉG 2 VERSENY!!!

    Update: MEGY A SZERVER, LEHET CSATLAKOZNI!
    Utoljára módosította: pRoject; 2016. 01. 13. 22:19.

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Off Az ADAC GT 2013 és 14 között mi a különbség? Azt látom hogy a 14 az experience és -1 autó a Ford.
    Ha Gt3 kategben mondjuk az audival mennék akkor tök mindegy melyik verzó van meg 13 vagy 14? mind a kettővel felenged a serverre? ez egy kicsit összezavart.
    Az autók nagyon hasonlóak, de a RaceRoom struktúráját tekintve nincs semmi közük egymáshoz, külön szériaként van kezelve.
    Hogy melyikkel enged fel egy szerverre az csakis egyedül a szerver admintól függ, hogy hogy állítja be a használható autókat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 13. 23:14.

  10. #10
    Magyar Krisztián és Szalafai Fedor!!!


    Attól, hogy ez egy FUN verseny még lehet ésszel is közlekedni illetve versenyezni a pályán. Örülnénk neki ha ezt az erőszakos stílust levetkőznétek és megtanulnátok sportszerűen versenyezni.
    Előzni lehet úgy is, hogy nem lököm ki a pi..ba az ellenfelem ill. nem használom palánknak.

  11. #11
    Nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a WTCC pack, kár volt megvenni. Persze az is lehet, hogy csak bal lábbal keltem fel ma... Mivel nem Steam-es vásárlás, még az árát sem tudom visszakérni sajnos. Tanúság: csak a Steamen keresztül vásárolj!!!

  12. #12
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a WTCC pack, kár volt megvenni. Persze az is lehet, hogy csak bal lábbal keltem fel ma... Mivel nem Steam-es vásárlás, még az árát sem tudom visszakérni sajnos. Tanúság: csak a Steamen keresztül vásárolj!!!

    Mi volt a problémád pontosan? Melyik autóval jöttél?

  13. #13
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Magyar Krisztián és Szalafai Fedor!!!


    Attól, hogy ez egy FUN verseny még lehet ésszel is közlekedni illetve versenyezni a pályán. Örülnénk neki ha ezt az erőszakos stílust levetkőznétek és megtanulnátok sportszerűen versenyezni.
    Előzni lehet úgy is, hogy nem lököm ki a pi..ba az ellenfelem ill. nem használom palánknak.
    Bocsánat, de szerintem legtöbbször ésszel mentem! A rajt után, V.Balázs kb. harminc méterrel korábban fékezett, mint ahogy simán el lehet fordulni és azért, hogy ne verjem telibe megpróbáltam kikerülni, de megcsúsztam és elvesztettem az uralmat a kocsi felett. Amikor az utolsó helyről felzárkózva újra utolértem Balázst, akkor körökön keresztül centikre mentem mögötte és sokszor elspóroltam nehogy neki menjek. Szerintem várnod kellett volna még, nem kellett volna ott megpróbálnod megelőzni ahol nem volt elég hely, ráadásul körökön keresztül jöttél mögöttem láthattad, hogy abban a kanyarban milyen íven megyek. Máshogy esélyem se lett volna elfordulni a 92%-os gumival, max. a sóderágyban. Az előző három versenyben pedig mind a háromszor kilöktek és mégse rinyáltam miatta! Bocsánat ha elrontottam a versenyed nem volt szándékos! Világbéke

  14. #14
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, de szerintem legtöbbször ésszel mentem! A rajt után, V.Balázs kb. harminc méterrel korábban fékezett, mint ahogy simán el lehet fordulni és azért, hogy ne verjem telibe megpróbáltam kikerülni, de megcsúsztam és elvesztettem az uralmat a kocsi felett. Amikor az utolsó helyről felzárkózva újra utolértem Balázst, akkor körökön keresztül centikre mentem mögötte és sokszor elspóroltam nehogy neki menjek. Szerintem várnod kellett volna még, nem kellett volna ott megpróbálnod megelőzni ahol nem volt elég hely, ráadásul körökön keresztül jöttél mögöttem láthattad, hogy abban a kanyarban milyen íven megyek. Máshogy esélyem se lett volna elfordulni a 92%-os gumival, max. a sóderágyban. Az előző három versenyben pedig mind a háromszor kilöktek és mégse rinyáltam miatta! Bocsánat ha elrontottam a versenyed nem volt szándékos! Világbéke

    Én úgy gondolom ha belső íven már mellettem van valaki akkor annyira lassítok le, hogy a kanyart betudjam venni külső íven,
    de ha rosszul tudom és neked lesz igazad ,hogy 92%-os gumival csak ideális íven lehet fordulni akkor elnézést

    Nincs gond ez csak egy FUN verseny volt, mindenki hibázik természetesen de azért törekedjünk mindig a balesetmentességre.

  15. #15
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Mi volt a problémád pontosan? Melyik autóval jöttél?
    Ezek az elsőkerékhajtású autók valamiért nagyon nem fekszenek a stílusomnak (ha egy pillanatra megcsúszik, az óriási időveszteség, plusz a hátulja is könnyen elszáll), de a GT3-as autókhoz képest a lóerőt is hiányolom belőlük. Az első versenyen a Hondával mentem, a másodikon a Chevyvel. Az utóbbi hangja - bocsánat a hasonlatért - egy automata mosógépére emlékeztet.

    Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: tegnap mindenki Hondával ill. Chevyvel ment. A Citroen és a Lada ennyire rossz?

  16. #16
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek az elsőkerékhajtású autók valamiért nagyon nem fekszenek a stílusomnak (ha egy pillanatra megcsúszik, az óriási időveszteség, plusz a hátulja is könnyen elszáll), de a GT3-as autókhoz képest a lóerőt is hiányolom belőlük. Az első versenyen a Hondával mentem, a másodikon a Chevyvel. Az utóbbi hangja - bocsánat a hasonlatért - egy automata mosógépére emlékeztet.

    Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: tegnap mindenki Hondával ill. Chevyvel ment. A Citroen és a Lada ennyire rossz?
    Nem. A Citroennel az a gond, hogy nehezen vezethető, cserébe semmi pluszt nem ad a Civic-hez képest. A Lada egy stabil, kellemes gép, csak kb 1-1.5mp-cel lassabb a többinél.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek az elsőkerékhajtású autók valamiért nagyon nem fekszenek a stílusomnak (ha egy pillanatra megcsúszik, az óriási időveszteség, plusz a hátulja is könnyen elszáll), de a GT3-as autókhoz képest a lóerőt is hiányolom belőlük. Az első versenyen a Hondával mentem, a másodikon a Chevyvel. Az utóbbi hangja - bocsánat a hasonlatért - egy automata mosógépére emlékeztet.

    Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem: tegnap mindenki Hondával ill. Chevyvel ment. A Citroen és a Lada ennyire rossz?
    Valóban.... Az igazi versenyautó hátul hajt Sokat kell gyakorolni, rájössz az ízére és élvezni fogod ezeket az autókat is. Azért megy mindenki Hondával és Chevyvel, mert azok kezesbárányok. A Citroen egy idegbeteg állat kezdőknek, a Lada a legélvezetesebb de cserébe egy csiga. Mondom én aki Ladán nőtt fel.

  18. #18
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Magyar Krisztián és Szalafai Fedor!!!


    Attól, hogy ez egy FUN verseny még lehet ésszel is közlekedni illetve versenyezni a pályán. Örülnénk neki ha ezt az erőszakos stílust levetkőznétek és megtanulnátok sportszerűen versenyezni.
    Előzni lehet úgy is, hogy nem lököm ki a pi..ba az ellenfelem ill. nem használom palánknak.
    Huh, ezt a bejegyzést olvasva első blinkre még gondolkodtam a dolgon, de másodikra már nem. Ez a Te interpretációd a dologról.
    Az a helyzet, hogy nekem is lehetne sérelmem bőven. A 2. verseny 3/4-ét pl. törött bal hátsó futóművel nyomtam le, mégsem ordítottam le senkinek a haját.
    És hogy második blinkre miért nem gondolkodtam a dolgon?

    Mert nem értem a hozzáállásodat. Miből gondolod, hogy jogod van ahhoz, hogy a szimulátorból kiugorva, azon melegében megbélyegezz és utasítgass bárkit is? Miből gondolod, hogy jogod van ahhoz, hogy a Te vélt vagy valós versenyzési normáid ilyen tiszteletlen módon rákényszerítsd bárkire is? Azért, mert a Te neved mellett az van, hogy "szervező", mi meg pusztapicsájú szervertagok vagyunk, azt hiszed Neked jogodban áll bárkivel is így kommunikálni?

    Rossz ez az irány. Így nem lesz több versenyző az amúgy is sovány HTCM-ben.

  19. #19
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    Sziasztok,

    Én abszolút kezdő vagyok - kb. 1 hete van egy nem túl profi kormányom, az R3E pedig 2 napja figyel csak a gépemen - úgyhogy csak próbáltam minél kevésbé akadályozni a többieket, illetve kis tapasztalatot gyűjteni, hogy is megy egy ilyen verseny lebonyolítása és a részt vétel.
    Bár a versenyhez sok közöm nem volt, csak hátul bénáztam, de nagyon élveztem a dolgot, sikerült folyamatosan faragni a köridőmet és néha közelről is láthattam hogy nyomják a profibbak.
    Én éltem a tesztelési lehetőséggel, mentem pár kört a Hondával, mielőtt megvettem a WTCC pakkot, kezdőknek szerintem ideális.
    Köszi mindenkinek és elnézést, ha valakit esetleg mégis feltartottam (lekörözés közben ). Remélem, gyakran lesz hasonló FUN race.
    Eredményeket, köridőket lehet esetleg látni valahol?

  20. #20
    Idézet Eredetileg rolika79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Én abszolút kezdő vagyok - kb. 1 hete van egy nem túl profi kormányom, az R3E pedig 2 napja figyel csak a gépemen - úgyhogy csak próbáltam minél kevésbé akadályozni a többieket, illetve kis tapasztalatot gyűjteni, hogy is megy egy ilyen verseny lebonyolítása és a részt vétel.
    Bár a versenyhez sok közöm nem volt, csak hátul bénáztam, de nagyon élveztem a dolgot, sikerült folyamatosan faragni a köridőmet és néha közelről is láthattam hogy nyomják a profibbak.
    Én éltem a tesztelési lehetőséggel, mentem pár kört a Hondával, mielőtt megvettem a WTCC pakkot, kezdőknek szerintem ideális.
    Köszi mindenkinek és elnézést, ha valakit esetleg mégis feltartottam (lekörözés közben ). Remélem, gyakran lesz hasonló FUN race.
    Eredményeket, köridőket lehet esetleg látni valahol?
    Funrace-ek után Raceroom esetében nem szoktak eredmények publikálódni. Én sem régen kezdtem, csak fél éve, de egy dolgot mindenképpen javasolnék neked. Ahogy belépsz a játékba, a jobb felső sarokban találsz ikont a mentésekhez (ezt a játék automatikusan végzi), amelyek utólagos betöltését nagyon javaslom. Át tudsz ülni bárki autójába, "vele menni", ami igen hasznos tud lenni, rengeteget tanulhatsz belőle.
    A másik, ami szerintem alapvető fontosságú, hogy először a kormányodat, a játékkörnyezetet állítsd be neked kényelmesre, jóra! Ha cockpit nézetben mész, a látószögedet, a megfelelő FFB-t, hogy ne legyen nehéz tekergetni a kormányt, csak adjon visszajelzést! Aztán már csak szorgalmas gyakorlás és elkezd csökkenni a differencia

  21. #21
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a WTCC pack, kár volt megvenni. Persze az is lehet, hogy csak bal lábbal keltem fel ma... Mivel nem Steam-es vásárlás, még az árát sem tudom visszakérni sajnos. Tanúság: csak a Steamen keresztül vásárolj!!!
    Pedig jó ez, csak teljesen más, mint az AC-s GT3 autók. Nyilván igényel megszokást, de aztán - szerintem - a versenyélmény nagyon jó tud lenni.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Huh, ezt a bejegyzést olvasva első blinkre még gondolkodtam a dolgon, de másodikra már nem. Ez a Te interpretációd a dologról.
    Az a helyzet, hogy nekem is lehetne sérelmem bőven. A 2. verseny 3/4-ét pl. törött bal hátsó futóművel nyomtam le, mégsem ordítottam le senkinek a haját.
    És hogy második blinkre miért nem gondolkodtam a dolgon?

    Mert nem értem a hozzáállásodat. Miből gondolod, hogy jogod van ahhoz, hogy a szimulátorból kiugorva, azon melegében megbélyegezz és utasítgass bárkit is? Miből gondolod, hogy jogod van ahhoz, hogy a Te vélt vagy valós versenyzési normáid ilyen tiszteletlen módon rákényszerítsd bárkire is? Azért, mert a Te neved mellett az van, hogy "szervező", mi meg pusztapicsájú szervertagok vagyunk, azt hiszed Neked jogodban áll bárkivel is így kommunikálni?

    Rossz ez az irány. Így nem lesz több versenyző az amúgy is sovány HTCM-ben.


    Ha van sérelmed neked is akkor írd le! Mi ott voltunk TS-en páran és habár nekem eddig "nem volt szerencsém" hozzád de a többiek igen igen rossz véleménnyel voltak rólad amit a versenyeken mutatott erőszakos stílusoddal bizonyítottál is.
    Ha nem lennék szervező akkor is ugyanígy rádszoltam volna mivel lehet, hogy neked természetes dolog úgy viselkedni a pályán ahogy tetted ( leszorítás,kilökés,a hátul jövő gyorsabb autó feltartása több irányváltással ) de vannak itt olyan versenyzők is akik szeretnének kulturált körülmények között menni.

    És szervezőként pedig kutya kötelességem rendet tartani ill. megpróbálni rendet tartani és a továbbiakban is törekedni fogok erre, ha tetszik neked ha nem

  23. #23
    Tátrai Roland Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 01. 11.
    Város
    Bp.
    Üzenetek
    20
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Funrace-ek után Raceroom esetében nem szoktak eredmények publikálódni. Én sem régen kezdtem, csak fél éve, de egy dolgot mindenképpen javasolnék neked. Ahogy belépsz a játékba, a jobb felső sarokban találsz ikont a mentésekhez (ezt a játék automatikusan végzi), amelyek utólagos betöltését nagyon javaslom. Át tudsz ülni bárki autójába, "vele menni", ami igen hasznos tud lenni, rengeteget tanulhatsz belőle.
    A másik, ami szerintem alapvető fontosságú, hogy először a kormányodat, a játékkörnyezetet állítsd be neked kényelmesre, jóra! Ha cockpit nézetben mész, a látószögedet, a megfelelő FFB-t, hogy ne legyen nehéz tekergetni a kormányt, csak adjon visszajelzést! Aztán már csak szorgalmas gyakorlás és elkezd csökkenni a differencia
    Köszi szépen! Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban:

    Elvileg tehát a futamokról készült automatikusan mentés?
    Ahhoz, hogy ne legyen nehéz tekergetni, melyik jellemzőt érdemes állítgatni?
    Motorháztető nézetben megyek; van ennek valami hátránya a cockpit nézettel szemben?

    Bocs az offért!

  24. #24
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy gondolom ha belső íven már mellettem van valaki akkor annyira lassítok le, hogy a kanyart betudjam venni külső íven,
    de ha rosszul tudom és neked lesz igazad ,hogy 92%-os gumival csak ideális íven lehet fordulni akkor elnézést

    Nincs gond ez csak egy FUN verseny volt, mindenki hibázik természetesen de azért törekedjünk mindig a balesetmentességre.
    Itt az ominózus eset Nekem úgy tűnik, amikor én már elkezdtem kanyarodni, Te egyenesen engedted be mellém (lehet még picit balra is kormányoztál, hogy visszatérj az ideális gyors ívre) De szívesen meghallgatom a véleményeket! http://plays.tv/s/KdSh9wRYyNz0

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az ominózus eset Nekem úgy tűnik, amikor én már elkezdtem kanyarodni, Te egyenesen engedted be mellém (lehet még picit balra is kormányoztál, hogy visszatérj az ideális gyors ívre) De szívesen meghallgatom a véleményeket! http://plays.tv/s/KdSh9wRYyNz0
    Ez ránézésre is egy komplexebb eset, ezen videó pedig teljesen alkalmatlan arra, hogy bárki bármi érdemi véleményt alkosson erről.
    Nem véletlenül szoktuk megnézni a replay-eket 28 féle kameraállásból, mikor elemzünk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 14. 12:01.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •