Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg kishubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljes mértékben igazad van az esetet illetően, köztünk is volt egy ugyanilyen kontakt, ha emlékszel, és elismerted hogy neked kellett volna figyelned, na itt ugyanez a szitu, a pozíció már téged illetett....
    Igen emlékszem rá!
    De ezt az egészet nem vita gyanánt tettem fel, csak hogy Gábor is lássa az esetet az én szemszögemből.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a kiírásból másolom ide Neked:
    "...
    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    ..."

    Szia,

    igen, pontosan ezt próbáltam. Korábban már mentem itt futamot, akkor semmi gond nem volt. Egy barátom belépett hozzátok, majd miután kilépett, ugyan így nem dobta ki többet a szervert a kereső.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen emlékszem rá!
    De ezt az egészet nem vita gyanánt tettem fel, csak hogy Gábor is lássa az esetet az én szemszögemből.
    Ja nem fogok én vitázni, ez a véleményem és pont, itt le is zártam....

    Egyébként sorry mindenkitől hogy leléptem, de valami nem klappolt nálam a mai futamon, lehet hogy az első verseny baleseténél leblokkoltam, mert a második futamon olyan voltam, mintha először mennék ezen a pályán...

  4. #29
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenféle harag, vagy rossz indulat nélkül.
    Az első futamban is és a másodikban is összeakadtam Nagy Gáborral.
    A másodikban egy "köszönöm"-mel lépett ki a szerverről. Így arról csináltam mentést a gameplayről.
    Szerintem ha előzés után a hátsókerekem mögé esik az ő első kereke, akkor már nincs miről beszélni.
    https://www.youtube.com/watch?v=V_UO...ature=youtu.be


    Egy 10 körös versenyt az első körben kell megynerni, a többi 9 kör az nem való semmire. Nem gondoltam volna, hogy olyan messziről beesel mellém, nem is láttalak csak próbáltam elfordulni a sikánban. Viszont te láttál engem és úgy kellett volna elfordulni, hogy az ív másik oldalán legyen hely a másik járműnek is, na ezt nem így csináltad mivel nem is tudtad volna akkora tempóval estél oda be én meg csak kanyarodtam volna el de nem tudtam mert semmi hely nem maradt.

    Javaslom nézd meg az én szemszögemből is.

    De egyébként részemről téma off, nem igazán érdekel

  5. #30
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Egy 10 körös versenyt az első körben kell megynerni, a többi 9 kör az nem való semmire. Nem gondoltam volna, hogy olyan messziről beesel mellém, nem is láttalak csak próbáltam elfordulni a sikánban. Viszont te láttál engem és úgy kellett volna elfordulni, hogy az ív másik oldalán legyen hely a másik járműnek is, na ezt nem így csináltad mivel nem is tudtad volna akkora tempóval estél oda be én meg csak kanyarodtam volna el de nem tudtam mert semmi hely nem maradt.

    Javaslom nézd meg az én szemszögemből is.

    De egyébként részemről téma off, nem igazán érdekel
    Megnéztem a Te szemszögedből. Sajnos belső nézetet nem enged választani, így az autó elejéről látszik csak az eset.
    https://youtu.be/NLWk21dAFVQ
    "Egy 10 körös versenyt az első körben kell megynerni, a többi 9 kör az nem való semmire." Ezt a hozzáállást nem kommentálnám. Ezentúl nem előzök az első körben?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •