Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
  1. #26
    Lement mind a két futam?
    Ezek szerint nem.

    Lenne potenciál ebben a játékban, remélem dolgoznak a javításon mert van mit.
    Azt nem értettem, hogy kerültem a grid elejére pl, csak lestem.

    Nem tudom ki volt / van Szigi névvel, de semmi gond összeérhetett a két autó, előfordul.
    Utoljára módosította: Viper; 2016. 01. 08. 21:47.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Lement mind a két futam?
    Ezek szerint nem.

    Lenne potenciál ebben a játékban, remélem dolgoznak a javításon mert van mit.
    Azt nem értettem, hogy kerültem a grid elejére pl, csak lestem.

    Nem tudom ki volt / van Szigi névvel, de semmi gond összeérhetett a két autó, előfordul.
    Lement mind a 2! Kisebb bugokkal!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  3. #28
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Jó futamok voltak, kösz mindenkinek!
    Az első futamban izgalmasat csatáztam Kenny-vel az utolsó körig. Az utolsó sikánban hibázott, de mivel mellettem volt közvetlen a célban előreengedtem.
    Aztán nem tudom miért de diszkvalifikált!
    Észrevehetően az ötödik kőrtől vészesen csökkent a hátsó kerekek tapadása amit eddig nem tapasztaltam.
    A második futam rajtját egy technikai malőr miatt lekéstem. Mire beléptem csak Kennyvel ketten álltunk a rajtrácson.
    Elindultam, hamar fel is zárkóztam a második helyre ahol pár körös csata után egy késői fékezésem eredménye egy beleszaladás lett. Szerencsére én húztam a rövidebbet, Ronny megtartotta az első helyét.
    Harmadikként futottam be.
    Még egyszer kösz a versenyt! Grat a nyerteseknek!

  4. #29
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Lement mind a két futam?
    Ezek szerint nem.

    Lenne potenciál ebben a játékban, remélem dolgoznak a javításon mert van mit.
    Azt nem értettem, hogy kerültem a grid elejére pl, csak lestem.

    Nem tudom ki volt / van Szigi névvel, de semmi gond összeérhetett a két autó, előfordul.
    Én voltam / vagyok Szigi névvel. Most vettem meg a játékot karácsonyi leárazásban és a PH-s fórumban láttam, hogy lesz verseny.
    Sikerült időben hazaérnem rá, így újoncként gondoltam szerencsét próbálok.

    Köszönöm a játékot és a szervezést.

    Szigi

  5. #30
    Idézet Eredetileg Szigat írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam / vagyok Szigi névvel. Most vettem meg a játékot karácsonyi leárazásban és a PH-s fórumban láttam, hogy lesz verseny.
    Sikerült időben hazaérnem rá, így újoncként gondoltam szerencsét próbálok.

    Köszönöm a játékot és a szervezést.

    Szigi
    Pénteken GT3 ahogy látom, szóval akkor várunk vissza.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó futamok voltak, kösz mindenkinek!
    Az első futamban izgalmasat csatáztam Kenny-vel az utolsó körig. Az utolsó sikánban hibázott, de mivel mellettem volt közvetlen a célban előreengedtem.
    Aztán nem tudom miért de diszkvalifikált!
    Észrevehetően az ötödik kőrtől vészesen csökkent a hátsó kerekek tapadása amit eddig nem tapasztaltam.
    A második futam rajtját egy technikai malőr miatt lekéstem. Mire beléptem csak Kennyvel ketten álltunk a rajtrácson.
    Elindultam, hamar fel is zárkóztam a második helyre ahol pár körös csata után egy késői fékezésem eredménye egy beleszaladás lett. Szerencsére én húztam a rövidebbet, Ronny megtartotta az első helyét.
    Harmadikként futottam be.
    Még egyszer kösz a versenyt! Grat a nyerteseknek!
    Én is köszönöm a futamokat. Az elsőt nagyon élveztem, ide-oda ment a helycsere, de korrektül mindig helyett hagytunk a másiknak. A végén jobb lehetett a kigyorsításod, a síkán előtt teljesen mellém értél, meg is lepődtem, és belül szűken fordulva megforogtam.

    A második futamról simán lekéstem, mezőny végéről akartam indulni, ezért elmentem gyereket fürdetni quali alatt, csak gondolom be lett gyorsítva. Mire visszaértem már a rajtrácson álltam és a fél futam lement. Mondjuk ez elég fura hogy kirak rajtrácsra kérdés nélkül. Bocsi ha útban voltam valakinek.

    Lehet hogy nem a legdurvább hardcore szimulátor ez a játék, de nekem nagyon bejön a feelingje így is. Következőre is megpróbálok jönni.

  7. #32
    Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    Én is köszönöm a futamokat. Az elsőt nagyon élveztem, ide-oda ment a helycsere, de korrektül mindig helyett hagytunk a másiknak. A végén jobb lehetett a kigyorsításod, a síkán előtt teljesen mellém értél, meg is lepődtem, és belül szűken fordulva megforogtam.

    A második futamról simán lekéstem, mezőny végéről akartam indulni, ezért elmentem gyereket fürdetni quali alatt, csak gondolom be lett gyorsítva. Mire visszaértem már a rajtrácson álltam és a fél futam lement. Mondjuk ez elég fura hogy kirak rajtrácsra kérdés nélkül. Bocsi ha útban voltam valakinek.

    Lehet hogy nem a legdurvább hardcore szimulátor ez a játék, de nekem nagyon bejön a feelingje így is. Következőre is megpróbálok jönni.
    Persze, mert nincs Q a 2. futam előtt. A kis technikai szünet után random rajtrácsról indul az adok-kapok!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #33
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Megértelek!

    Sajnos (szerencsére) a két futam között leakadt a szerver, így mindenkit ledobott. Gyorsan újraindítottam, s vártam vissza mindenkit. Majd START. Ekkor láttam, hogy a program nem tett ki mindenkit a rajtrácsra.
    Hiába na, valami folt kellene még, hogy ezeket a hibákat betömje.

    Remélem legközelebb több szerencséd (szerencsénk lesz) a szerverrel.

    Amúgy mind2 futam nagyon jó volt! Az utolsó körökben ádáz csata dúlt a 1-2-3 helyért. Gonzóval ment szinte végig a csata, nagyon korrekt volt. Tetszett! Az utolsó előtti kanyarban hibáztam, így visszaestem a 2. helyre, a futamot ZatykóCsaba nyerte.

    Grat mindenkinek, aki itt volt! Találkozzunk 1 hét múlva!
    Először is gratulálok a résztvevőknek .A második futamon szerencsém volt, ritka amikor az első körben az élen hibázva kicsúszik az ember majd utolsó helyről kapaszkodik fel az ember a dobogó tetejére .Az utolsó körökben nagyon sportszerü és kemény küzdelem folyt , minden egyes centiért küzdeni kellett egy kép a versenyről http://kepfeltoltes.hu/160109/versen...toltes.hu_.jpg .

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •