Oldal: 5 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (327 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Futamonként azonos autóval..., hogy ne legyen olyan egyszerű.
    Hát jó..nekem végülis mindegy nekem van időm mindegyik autóval setupot csinálni, gyakorolni, de aki csak a szabadideje 1/3-ban tud gyakorolni, pl. család, gyerekek miatt, annak ez nagyon nem fog bejönni

  2. #102
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    10 futam 10 autó, szerintem nem lenne unalmasabb mint egy autóval végigmenni. Talán a kihívás is nagyobb lenne és így biztos fel lenne mérve az összes autó képessége. Pl én még mindig nem tudom melyik autóval indulnék, valamelyik gyors, a másikkal viszont élvezetesebb menni.

    Szóval én benne lennék.
    10 autó, 10 futam, fix setup -hogy ne érezze senki emiatt hátrányban magát.

  3. #103
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    10 autó, 10 futam, fix setup -hogy ne érezze senki emiatt hátrányban magát.
    A fix setuppal tényleg márkakupa lenne minden futamon, annak meg mi értelme? Én is az egy auto/szezonra hajlok.

  4. #104
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Mondjuk tippem szerint iigyis 3-4 féle kocsit fogunk látni egész szezonban. Audi, lambo, nissan, bmw...

    Akkormá inkább legyen az hogy a vagyunk teszemeazt 50-en, és 10*5 féle kocsi áll a garázsban. A prekval, vagy vmi alapján a leglassabb pilótától haladva a gyorsabbig lelehet stoppolni a járgányokat. A leggyorsabbaknak ami marad a végére.
    Hendikepp megoldva.

  5. #105
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Én örülök, ha ezt az egy autót megtanulom valahogy.

    Régen szinte kizárólag csak Megane Kupában mentem Rfactor-ban. Azok a kocsik ugye első motorosak, első kerekesek és 2 literesek. Ehhez képest a Huracan GT3 egy hátsó motoros, hátsó kerekes, 5.2 literes szörnyeteg. TC nélkül eddig kb minden 5. kör az, ahol nem csúszok ki valahol slick gumival Élvezetesnek élvezetes, de idegesít a bénaságom már

    Prekval csak a nevezésre szolgál, nem? Szóval mindenki úgy fog hajtani, hogy épp bent legyen a 107%-os szabályon belül, hogy ő választhasson elsőnek autót -> nincs értelme
    Amúgy az szerintem nem feltétlen baj, ha kevesebb autó van a szerveren, legalább gyorsabban betölt a játék
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 01. 17. 13:01.

  6. #106
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk tippem szerint iigyis 3-4 féle kocsit fogunk látni egész szezonban. Audi, lambo, nissan, bmw...

    Akkormá inkább legyen az hogy a vagyunk teszemeazt 50-en, és 10*5 féle kocsi áll a garázsban. A prekval, vagy vmi alapján a leglassabb pilótától haladva a gyorsabbig lelehet stoppolni a járgányokat. A leggyorsabbaknak ami marad a végére.
    Hendikepp megoldva.
    Ez sem megoldás, és nem is lenne fair az élmenőkkel szemben, sőt senkivel szemben, mert nem azzal a verdával indulna a versenyen, amivel a prekvalon elért eredményét elérte.
    A pályacsomagot kellene ugy kitalálni, hogy a kocsik előnyei ill. hátrányai kijöjjenek pályánként felváltva (gyors/lassú/technikás). Tudom, ezt elég nehéz kivitelezni, de még erre látok realitást a fenmaradó lehetőségek alapján.

  7. #107
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    időben kihírdetett naptár ami alapján mindenki eldönti hogy milyen kocsival akar indulni, nem utolsó pillanatban, "meglepi" meg egyéb hülyeséggel teletűzdelt izé...
    akkor mindenki csak magára vethet ha rossz kocsit választott...persze csak ha az első futam előtt nem 2 nappal tudjuk meg mire számítsunk...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 01. 17. 13:16.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #108
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    időben kihírdetett naptár ami alapján mindenki eldönti hogy milyen kocsival akar indulni, nem utolsó pillanatban, "meglepi" meg egyéb hülyeséggel teletűzdelt izé...
    akkor mindenki csak magára vethet ha rossz kocsit választott...
    igen, ezzel egyetértek, időben ki kell hirdetni a naptárt, és ne legyen meglepetéses dolog..minden pályáról legyen tudomásunk

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    igen, ezzel egyetértek, időben ki kell hirdetni a naptárt, és ne legyen meglepetéses dolog..minden pályáról legyen tudomásunk
    A másik topikban írtam, hogy jelen tervek szerint február 7. kezdünk és 9 vagy 10 futam lesz kéthetente vasárnap esténként. Ami a pályákat illeti javarészt azon gyári pályákat fogjuk használni, amelyeken eddig nem, vagy már régen mentünk, de még keresünk pár addon-t is, jelenleg még zajlik a tesztelés.

    Pontos infók és részletek jövő héten!

  10. #110
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    És az lesz, hogy mindannyian belesavanyodunk abba az egy szem választott autóba? Első kör után unalmas lesz.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    És az lesz, hogy mindannyian belesavanyodunk abba az egy szem választott autóba?
    Szegény valódi versenyezőknek is képzelem milyen rossz dolguk van emiatt... pedig szezonközben igazán cserélhetnének egymással verdát, mielőtt nagyon beleunnának..

  12. #112
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szegény valódi versenyezőknek is képzelem milyen rossz dolguk van emiatt... pedig szezonközben igazán cserélhetnének egymással verdát, mielőtt nagyon beleunnának..
    Érdekesebb is lenne, mint így...
    Nem vagyunk valódi versenyzők, én ezt a gret real blablát is unom (tudom nem muszáj vele egyet érteni).
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2016. 01. 17. 15:43.

  13. #113
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    És az lesz, hogy mindannyian belesavanyodunk abba az egy szem választott autóba? Első kör után unalmas lesz.
    Miért lenne unalmas? én rengeteget mentem az SLS Mercivel és még most az azzal mennék legszívesebben, ha nem lenne olyan lassú.

  14. #114
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Sziasztok!

    Nem tudna valaki adni egy jó setupot az audihoz? Nagyon megköszönném!
    Én 2:04,3-nál nem tudok többet slick gumin sem.

    Üdv,

  15. #115
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Bakker... már az egy autós szabály sem jó? Lassan már tényleg nem tudjuk hova cifrázni ezt a gt3 bajnokságot! Mire elindul a bajnokság az a 6 -8 autó is kevés lesz? Lol. Teljesen jó az egy autós szabály. Eltérő karakterisztikájú autók különböző pályákon. Egyik az egyiken jó másik a másikon. Mindenki választ egyet magának. Szerintem nem kellene már ezen bonyolítani. Erről az egészről lassan az F1 jut eszembe, ott sem jó már semmi... mindenki a régi időkre fanyalog vissza.

  16. #116
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem tudna valaki adni egy jó setupot az audihoz? Nagyon megköszönném!
    Én 2:04,3-nál nem tudok többet slick gumin sem.

    Üdv,
    https://www.dropbox.com/s/4holn4dsua...setup.rar?dl=0
    Itt van pár setup Audihoz meg más autókhoz is, nézz körül

  17. #117
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Bakker... már az egy autós szabály sem jó? Lassan már tényleg nem tudjuk hova cifrázni ezt a gt3 bajnokságot! Mire elindul a bajnokság az a 6 -8 autó is kevés lesz? Lol. Teljesen jó az egy autós szabály. Eltérő karakterisztikájú autók különböző pályákon. Egyik az egyiken jó másik a másikon. Mindenki választ egyet magának. Szerintem nem kellene már ezen bonyolítani. Erről az egészről lassan az F1 jut eszembe, ott sem jó már semmi... mindenki a régi időkre fanyalog vissza.
    Mondok jobbat: egy futam GT3, egy WTCC, egy GT2, stb.
    Csak vicc volt

  18. #118
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Mondok jobbat: egy futam GT3, egy WTCC, egy GT2, stb.
    Bevásárló kocsi kimarad?

  19. #119
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.dropbox.com/s/4holn4dsua...setup.rar?dl=0
    Itt van pár setup Audihoz meg más autókhoz is, nézz körül
    Köszi szépen! Kipróbálom.

  20. #120
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    de hogy ne mindig csak trollkodjak...

    - GT3/GT2 váltott vasárnap - gondolom már nem tartjuk magunkat a "szerződéshez" így lehet minden hétvégén. (GT2-be esetleg mehet a Corvette meg a P4/5)
    - ABS factory (vagy GT2-ben off ha esetleg a Vette-ben meg a p4-5-ben van)
    - fix autó amit update alkalmával lehet esetleg cserélni (ha érinti az adott autót a változás, vagy újabbra szeretnénk cserélni)
    - 1,5 óra és egy hosszabb Nord 2 - 2,5 - 3 óra?
    - áttérhetnénk a "minimum km" alapú versenytávra esetleg, így gyorsabb pályákon előbb vége lehetne amivel kedvezhetünk a koránfekvőknek is néha, valamint egyértelmű lenne már a kihirdetésnél, hogy milyen hosszú lesz a verseny, nem pedig a prekvaltól függne és találgatnánk futam előtti napig. (200 - 250 km ?)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #121
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416

    Post

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    de hogy ne mindig csak trollkodjak...

    - GT3/GT2 váltott vasárnap - gondolom már nem tartjuk magunkat a "szerződéshez" így lehet minden hétvégén. (GT2-be esetleg mehet a Corvette meg a P4/5)
    - ABS factory (vagy GT2-ben off ha esetleg a Vette-ben meg a p4-5-ben van)
    - fix autó amit update alkalmával lehet esetleg cserélni (ha érinti az adott autót a változás, vagy újabbra szeretnénk cserélni)
    - 1,5 óra és egy hosszabb Nord 2 - 2,5 - 3 óra?
    - áttérhetnénk a "minimum km" alapú versenytávra esetleg, így gyorsabb pályákon előbb vége lehetne amivel kedvezhetünk a koránfekvőknek is néha, valamint egyértelmű lenne már a kihirdetésnél, hogy milyen hosszú lesz a verseny, nem pedig a prekvaltól függne és találgatnánk futam előtti napig. (200 - 250 km ?)

  22. #122
    Egy auto aztan kesz, jovan.
    Ha nem igy lesz megint megy a nyavajgas , hogy jajj de lassu ezen a palyan .
    Nem vagyok biztos benne amugy, hogy jot tesz-e a szinvonalnak ez a jarjunk a kedveben mindenkinek. Valaki minden versenyre masik autoba ulne, van aki tc t hianyol, van aki megsertodik ha ne adj isten versenyen melegebb a beton tiz fokkal, stb....
    Ez igy nem fog mukodni.
    En egyertelmuen egy autot javaslok, masfeloras futam, mindenkeppen ketszeres kopassal, picit valtozatosabb hofokokkal ( beton, levego ).

  23. #123
    Jah, es abs off !

  24. #124
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, es abs off !
    Jó ötletek,de nekem ez az ABS off,már sok egy kicsit!Gondoltok ti profik az amatőr pilótákra is(mint pl én)?.......mert nem mindenkinek menne egyből olyan jól a versenyzés nélküle.Vannak akik így is megszenvednek azért a jó időért.Javasolnám a "gárda" ketté választását(kezdő-haladó),ha mindenképp ABS nélkül mennénk.Elhangzottak itt jó és kevésbé rossz ötletek,de vegyétek figyelembe hogy vannak itt kezdők is.Nem kell mindenki kedvébe járni,ezt támogatom...de ne lehetetlenítsük el a versenyzést mások számára.

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ötletek,de nekem ez az ABS off,már sok egy kicsit!Gondoltok ti profik az amatőr pilótákra is(mint pl én)?.......mert nem mindenkinek menne egyből olyan jól a versenyzés nélküle. Nem kell mindenki kedvébe járni,ezt támogatom...de ne lehetetlenítsük el a versenyzést mások számára.
    Azért ne essünk túlzásba, ellehetetlenítené a versenyzést? Az hogy adagolni kell a féket?
    Szimplán csak rá lennél kényszerítve, hogy megtanuld és utána már soha többé nem lenne ezzel problémád pár futam után.

Oldal: 5 / 14 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •