Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 3 választható)

  • R3E - WTCC (2013/2014/2015)

    53 46,90%
  • R3E - DTM (2013/2014/2015)

    23 20,35%
  • R3E - Audi Sport TT Cup

    15 13,27%
  • AC - Abarth 500 Assetto Corse

    37 32,74%
  • AC - BMW M235i Racing

    38 33,63%
  • AC - WTCC mod

    33 29,20%
  • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    34 30,09%
Szavazók
113 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 150 (150 összesen)
  1. #126
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    "Igazi" szavazás?

    A n-ből csak 1-re szavazhatsz formula csak a szélsőséges eredmények előhívására alkalmas, de nem kerülnek a felszínre a közösség valódi preferenciái. Tegyük fel Jóska preferenciái A, B, C, D... Karcsié pedig C, B, D, A.... Ha csak 1-re lehet szavazni, akkor az jön ki, hogy Karcsi és Jóska is tök mást szeretne, így nem lehet nekik megfelelni, nincs közös jó, nincs kompromisszum és végül Karcsi vagy nem indul, vagy nagy duzzogva kénytelen "A"-val menni, ha Józska felé dől el a szavazás. De ha 2-re is lehet szavazni, akkor B jöhet ki győztesen, ami pedig Karcsinak és Józskának is egyaránt elég jól megfelel.

    Az igazán tuti az lenne, ha mindenki rangsorolhatná a opciókat a saját szimpátia sorrendje szerint és így állna össze a végeredmény, de erre sajnos nem alkalmas a fórum motorja.
    Félreértettél, szerintem ez a mostani kör jó és fontos az előszűrésre, viszont ez alapján jó lenne lehetőséget adni az egy adott verzió kivlasztására is. Értem, hogy a szavazó engine nem támogatja, de ezt lehetne egy 2. szűkebb körrel megoldani.
    Én csak arra gondoltam, hogy habár most a gyári BMWre és a Fiatra is szavaztam, ha a végén ez a kettő marad bent (látom nem így áll a helyzet, de példának pont jó) az 1. kör után akkor azért szívesen választanék a kettő közül és lehet az is aki egyébként csak WTCCs tartalomra szavazott ebben a fordulóban.

    A mostani állás alapján bent hagynám a brazil WTCC modot, az R3E WTCCt meg az AC Fiatot, vagy akár csak a 2 WTCCt (Ha jól láttam az elején szinte mindenki aki az egyik WTCCre szavazott az a másikra is, vagyis pont nem nyilatkozott arról hogy a 2 közül melyikkel menne)

    De ez csak egy ötlet

  2. #127
    A köztes szerdákon pedig FUN versenyek a többi tartalommal. ( DTM,TT Cup, stb)

  3. #128
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A szavazás csütörtökön délben lezárul..

  4. #129
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!
    Szép és jó a -77%os plecsni, de igazán odaírhatták volna $$$-ban is nem csak játékpénzben...mennyi az annyi?

  5. #130
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szép és jó a -77%os plecsni, de igazán odaírhatták volna $$$-ban is nem csak játékpénzben...mennyi az annyi?
    Tedd a kosárba és meglátod...
    Amúgy alapesetben 100 vRP = 1 EUR a váltószám, de minél többet veszel, úgy javul az arány.

    Vagy itt vehetsz közvetlenül is vRP-t még olcsóbban: LINK
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 13. 10:36.

  6. #131
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tedd a kosárba és meglátod...
    Amúgy alapesetben 100 vRP = 1 EUR a váltószám, de minél többet veszel, úgy javul az arány.

    Vagy itt vehetsz közvetlenül is vRP-t még olcsóbban: LINK
    Accountot sem tudok, így nem engedte kosárba tenni azért kérdeztem a váltó után - köszi.

  7. #132
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Accountot sem tudok, így nem engedte kosárba tenni azért kérdeztem a váltó után - köszi.
    Csinálj egyet, az ingyen van!
    Vannak ingyenes pályák és autók is, sőt minden fizetős autót ki lehet próbálni a tesztpályán is, egy vasadba se kerül...

  8. #133
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem, 50%-os RaceRoom akció!


    Szerda esti R3E FunRace: WTCC 2014 - Hockenheimring - 01.13
    Remélem ma megtöltjük a szervert, ha már ilyen sokan szavazatot kapott!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  9. #134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Lezárult a szavazás, elég egyértelmű fölénnyel a legelső opció nyert, így RaceRoom - WTCC bajnokság kerül indításra pár héten belül itt a Masters-en!
    A háttérben már megkezdtük a szervezést, hamarosan jövünk a részletekkel, figyeljétek a fórumot!

    De az se csüggedjen el, akinek a kedvenc kombója most nem győzedelmeskedett, mivel jövő héten véget ér az AC Street Bajnokságunk és a helyére egy új sorozat lép majd, amiről szintén lesz szavazás, és az itteni legnépszerűbb kategóriák is bekerülnek a választható opciók közé!


    Addig is ne feledjétek, hogy 50%-os RaceRoom akció van a R3E Store-ban a különböző autó és pálya Pack-ekre, érdemes tehát most bezsebelni a legjobb pálya csomagokat:
    • DTM Experience 2014 - A teljes DTM-es mezőnyön felül 9 db európai pályát is tartalmaz, zömében ezeket használjuk mi is a futamaink során!
    • European Track Pack - 15 híres pályát tartalmaz, köztük Monza és Hungaroring. Olcsóbban jöhetsz ki, ha DTM Pack után veszed meg!
    • American Track Pack - 4 híres amcsi pályát tartalmaz: Sonoma, Laguna Seca, Mid Ohio, Indianapolis


    FONTOS!!!
    Ha beszereztek egy új autót, vagy pályát, kérjük mindenképpen írjátok be a R3E Felmérés topikban található online táblázatba!!
    Az új WTCC bajnokság pályáit és a jövőbeli Fun futamokat az alapján fogjuk összeállítani, hogy milyen tartalmakkal rendelkeztek!

    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 15. 19:55.

  10. #135
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Pontosan melyik pályák kellenek? Mert nem bírtam ellenállni az akciónak és megvettem az eu packot. Kell ezen kívűl valami? :-)

  11. #136
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan melyik pályák kellenek? Mert nem bírtam ellenállni az akciónak és megvettem az eu packot. Kell ezen kívűl valami? :-)
    Remélem az amcsi pályákból is lesz!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #137
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan melyik pályák kellenek? Mert nem bírtam ellenállni az akciónak és megvettem az eu packot. Kell ezen kívűl valami? :-)
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem az amcsi pályákból is lesz!

    Az csak Rajtotok áll!

    Az Amcsi pályapakk most igen jó vétel 3 euróért, de egyelőre az online táblázat szerintem igen kevés embernek van meg... de ha megugrana ez a szám, akkor már mi is tudnánk érdemben számolni vele!

  13. #138
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem az amcsi pályákból is lesz!
    Támogatom. Funrace-ek esetében is lehetne próbálgatni őket, vagy azok működhetnének eleve amolyan "kísérleti laborként", autókra is, pályákra is.

  14. #139
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Esetleg nincs esély, hogy kedden vagy csütörtökön legyenek a futamok? Nagyon szeretnék indulni, ezért is vettem meg mindent hozzá, de egyetlen nap nem alkalmas....az a szerda.

  15. #140
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg nincs esély, hogy kedden vagy csütörtökön legyenek a futamok? Nagyon szeretnék indulni, ezért is vettem meg mindent hozzá, de egyetlen nap nem alkalmas....az a szerda.

    Erről már volt szavazás az elözö bajnokság előtt de akkor is a jól megszokott szerdára tette le a voksát a nagy többség, szóval szerintem ez nemfog változni.

  16. #141
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Erről már volt szavazás az elözö bajnokság előtt de akkor is a jól megszokott szerdára tette le a voksát a nagy többség, szóval szerintem ez nemfog változni.
    Tudom, hogy én csak egy vagyok a sokból, de az gáz, hogy minden más nap jó, csak a szerda nem és ezért nem tudok indulni.
    plízPlízPlíz!

  17. #142
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy én csak egy vagyok a sokból, de az gáz, hogy minden más nap jó, csak a szerda nem és ezért nem tudok indulni.
    plízPlízPlíz!



    Már megvolt a szavazás , szerintem felesleges még 1x megcsinálni

  18. #143
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Már megvolt a szavazás , szerintem felesleges még 1x megcsinálni
    Értem és. Az én szavazatom nem sokat változtatna rajta, de csak szerdára lehetett szavazni a hétköznapok közül.
    Nem gond...akkor megyek máshol.

  19. #144
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Értem és. Az én szavazatom nem sokat változtatna rajta, de csak szerdára lehetett szavazni a hétköznapok közül.
    Nem gond...akkor megyek máshol.
    Máshol nem nagyon tudsz menni RaceRoom-mal, jelenleg csak nálunk vannak versenyek.
    Viszont Assetto Corsa-val más napokon lesznek futamok (kedd, csütörtök, vasárnap) remélem azok között azért találsz majd kedvedre valót.

  20. #145
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Urak!
    Hol van az a sok pilóta, aki R3E- re szavazott?
    Este 7 óra óta fent vagyok és sehol senki! Miért szavaztak ennyien, ha nem is köröznek a pályán.
    Tegnap viszonylag sokan voltunk a szerveren probléma mentesem( ütközések kivételével).
    U.i.: Remélem szerdán ennél többen leszünk!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  21. #146
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Urak! Hol van az a sok pilóta, aki R3E- re szavazott?
    Este 7 óra óta fent vagyok és sehol senki! Miért szavaztak ennyien, ha nem is köröznek a pályán.
    Tegnap viszonylag sokan voltunk a szerveren probléma mentesem( ütközések kivételével).
    De hát nem is hirdettünk semmilyen RaceRoom futamot ma estére.

    AC szervereken se köröz senki, ha nem rendezünk hozzá eseményt, ez már csak ilyen. Ha azt akarjátok hogy legyen élet a szererek a szerverezett futamokon kívül is, akkor Nektek kell "húznotok" egymást, összehaverkodni TS-en, megdumálni közös csapatásokat, stb... ez csak úgy magától nem fog menni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 17. 23:36.

  22. #147
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Urak!
    Hol van az a sok pilóta, aki R3E- re szavazott?
    Este 7 óra óta fent vagyok és sehol senki! Miért szavaztak ennyien, ha nem is köröznek a pályán.
    Tegnap viszonylag sokan voltunk a szerveren probléma mentesem( ütközések kivételével).
    U.i.: Remélem szerdán ennél többen leszünk!


    Ma AC futam volt, a jónép ott tevékenykedett Ákos koma

  23. #148
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ma AC futam volt, a jónép ott tevékenykedett Ákos koma
    Mindenki? Akkor csak nekem nincs meg az AC!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  24. #149
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki? Akkor csak nekem nincs meg az AC!


    Szerezd be

    R3E+AC az azért kell manapság ha Masters tag vagy

  25. #150
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Máshol nem nagyon tudsz menni RaceRoom-mal, jelenleg csak nálunk vannak versenyek.
    Viszont Assetto Corsa-val más napokon lesznek futamok (kedd, csütörtök, vasárnap) remélem azok között azért találsz majd kedvedre valót.
    Sajnos ez igaz.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •