Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 3 választható)

  • R3E - WTCC (2013/2014/2015)

    53 46,90%
  • R3E - DTM (2013/2014/2015)

    23 20,35%
  • R3E - Audi Sport TT Cup

    15 13,27%
  • AC - Abarth 500 Assetto Corse

    37 32,74%
  • AC - BMW M235i Racing

    38 33,63%
  • AC - WTCC mod

    33 29,20%
  • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    34 30,09%
Szavazók
113 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (150 összesen)
  1. #76
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Mivel az elmúlt pár napban, volt időm kipróbálni szinte az össze TC-hez köthető módot (AC-t, R3E-t egyaránt), meg amúgy is ezzel a kategóriával szándékozom/tam bajnokságban indulni, pár gondolatot megosztanék.

    R3E: Szerintem a most piacon lévő összes autós játékkal, ill. azok módozataival mentem már, és számomra ez a játék adja vissza a nagybetűs "Versenyhangulatot", kezdettől ezt a platformot favorizáltam, nagyon tetszik, sok időm-pénzem van benne. Az a típusú ember vagyok akinek fontos a körítés, persze kell a jó fizika/FFB, de szorosan ott van mögötte a hangok és a látvány, platformot is az alapján választottam ahol ez a három együttesen jól teljesít, így nem volt kérdés hogy ez a RaceRoom lesz. de...
    Nem lehet szó nélkül elmenni a hiányosságok mellett, és a legnagyobb gond hogy ezek a hiányosságok főként az online versenyzést érintik. Még a setup mentés, üzemanyag állítás hiányát, vagy a gagyi rajtoltatást elnézi az ember, de a lag ill. kifagyásokat már nem. Nem várhatjuk el senkitől, hogy két hétig egy olyan versenyre készüljön, amin nem biztos hogy el fog tud indulni. Viszont a tapasztalatok azt is mutatják hogy ez nem egy általános, mindenkinél jelentkező probléma, a mezőny egy jelentős részénél, köztük nálam is, soha vagy csak nagyon ritkán jött elő. A játék mindenképp megérdemel még egy esélyt, még ha döcögősen is, de folyamatosan érkeznek a frissítések és reméljük a számunkra fontos pontok is mihamarabb kijavításra kerülnek.
    A lényeg, ha R3E akkor WTCC-14! A -13-ban eltérő teljesítményű autók vannak, a BMW túl lassú, a Honda túl gyors, ráadásul évekig ezekkel a típusokkal mentünk. Audi: Egy kupás autó, lassú, egysíkú fizikával, nem is értem hogy gondolták ezt. DTM: Az újkori verdák a "T" betű ellenére, F1-es technikával rendelkező, csővázba bújtatott sziluett autók, ezeknek semmi köze a túraautózáshoz. Ellenben egy DTM92+TouringClassics már tetszene, de ha jól tudom valami hasonló lesz/lehet ACHistorc néven. A WTCC-14-hez egy plusz adalék hogy hamarosan jön a 15-ös verzió: új festések+Lada Vesta!!!

    AC: Magáról a szoftverről és azok előnyeiről nem különösebben szeretnék beszélni, mindegyikünk tudja mitől jó. Címszavakban: Fizika-FFB-Atom stabil net kapcsolat. Viszont túraautózás tekintetében nem állunk fényesen! A kezdetben ígéretesnek tűnő WTCC10 mod-ról kiderült hogy bizony több sebből vérzik, gagyi kinézet, eltérő teljesítmények, és a valóságtól elrugaszkodott fizika. Fiat Abarth - BMW M235i: Leszögezem hogy önmagukban nagyon tetszenek, abszolút élvezetes velük körözni, versenyeznék is velük, mint FUN!, de mint a Túraautó Bajnokság résztvevői, számomra nehezen emészthetők. Kezdjük ott hogy, ezek nem a klasszikus értelemben vett túraautók, ha egy első kerekes bukósisakot felmatricázunk és teszünk rá hátsószárnyat, attól még nem lesz az, ill. akkor sem, ha egy M-es BMW-t bebukócsövezünk és dobunk alá 4 slick-et. Ezek a verdák körönként 15-20 mp-vel lassabbak mint WTCC-s társaik, inkább utcai autók mint TC-k. Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy akinek csak egy bajnoksággal lesz ideje foglalkozni, az pl. a "Fiat Abarth-Touring Cars" bajnokságot válassza és erre készüljön két hétig! Viszont a közbenső heteken mint betétfutam, már nem is lenne olyan rossz. ...na de akkor mit?
    Az egyik befutó a PTSims által készített WTCC15 mod lehetne (+jó, hogy a tempate is megvan, így azonnal lehetne festegetni!), viszont sajnos ebből egyenlőre csak egy tovább fejlesztett típus, a Honda Civic WTCC TC1 v1.1 publikus! ...de ezzel kapcsolatban majd Gábort még nyaggatni fogom!
    Másik már ingyenesen elérhető, a Petrobras de Marcas Mod, ami lényegében a Brazil TC, tempóban és fizikában is közel van a WTCC mod-hoz, kicsit egyszerűbb setuppal. Előnye: Szerintem szebb mint a PTSims verzió, a hangok is jobbak, ill. azonnal hadra fogható.
    Ezeken kívül még 3 módot próbáltam, AudiCup: ugyan az a bajom vele mint R3E-nél, ill. BTCC Vauxhall Cavalier 93/Nissan Primera 98: tempó nagyjából azonos, mind kettőnél jobb oldalon ülünk, hangokkal/kinézettel nem volt bajom, viszont ez is egy kicsit retro!

    Még valami:
    A modernkori első kerekes túraautóktól, senki ne várjon AC GT/DTM szintű fizikát, ezek tapadnak mint állat, AC-nál, R3E-nél egyaránt, de ezzel nincs is baj, ez teljesen normális! Ha egy végtelenül lekönnyített GT méretű autóra, rakunk splittert, meg két vasalódeszkányi hátsószárnyat, majd kap egy 200Le-vel gyengébb motort, akkor attól miért várjuk el hogy fickándozzon?
    Amúgy is, a TC csak részben szól az autókezelésről, itt sok a kontakt, lökdösődünk, kilincs a kilincsen fordulunk, ehhez viszont stabilabb vas kell, nem olyan ami a legkisebb fuvallatra keresztbe áll. Emlékszem Race07-nél elég volt csak rápillantani egy BMW hátsóra, máris riszált mint a ligeti kurva!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 01. 06. 00:12.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #77
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Az R3E is rFactor 1 engine alatt fut... Elég szűk látókörű leminősítése ez egy amúgy top kategóriás szoftvernek, ami ráadásul most megy át egy komolyabb átalakuláson is....
    ...Ha ez elavultnak minősül, akkor én kérek elnézést...
    De ezt ne az R3E-vel hasonlítsátok össze, hanem AC-vel, a mod szerintem rendben van, a pályák meg egyértelműen szebbek mint az eredetiben.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #78
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Új versenyző az AC MOD témára: Petrobras de Marcas Mod

    Az eddig általunk próbált Assetto Corsa TC modok közül eddig ez tűnik a legjobban sikerültnek, próbáljátok ki!
    Csütörtök este nyomunk vele egy tesztfutamot, pontos részletek itt: AC FunRace: Touring Car - Nürburgring - 01.07
    Az biztos, hogy ennél a modnál nagy setup cserebere nem lesz, mivel a váltó áttételen, guminyomáson és az üzemanyag mennyiségen felül mást állítani nem lehet. Ez mondjuk lehet pozitív és negatív tulajdonság is. Az autók is egyformák. A Seat Leon/AUDI TT mod teljesen kizárva?

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Fiat Abarth - BMW M235i: Leszögezem hogy önmagukban nagyon tetszenek, abszolút élvezetes velük körözni, versenyeznék is velük, mint FUN!, de mint a Túraautó Bajnokság résztvevői, számomra nehezen emészthetők. Kezdjük ott hogy, ezek nem a klasszikus értelemben vett túraautók, ha egy első kerekes bukósisakot felmatricázunk és teszünk rá hátsószárnyat, attól még nem lesz az, ill. akkor sem, ha egy M-es BMW-t bebukócsövezünk és dobunk alá 4 slick-et. Ezek a verdák körönként 15-20 mp-vel lassabbak mint WTCC-s társaik, inkább utcai autók mint TC-k. Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy akinek csak egy bajnoksággal lesz ideje foglalkozni, az pl. a "Fiat Abarth-Touring Cars" bajnokságot válassza és erre készüljön két hétig!
    Így igaz, ezek utca autók pályaversenyzéshez átalakított verziói, olyan "kupás" autók, mint amilyen nálunk a Swift... így high-tech űrtechnológiát és őrült tempót szerintem nem is kell tőlük várni. Ennek ellenére, vagy épp ezért, ami a dolog verseny részét illeti, szerintem a legszorosabb, legkeményebb és leginkább vérre menő csatákat ezekkel a gépekkel lehetne vívni, így ilyen értelemben én nem látok bennük semmi hátrányt, sőt! A brazil mod is csak 1 autófizikát kínál (hogy ahhoz hány féle kasztni van, az engem sosem érdekelt), így azon kívül, hogy azok az autók vmivel gyorsabbak a versenyhez nem tesznek szerintem hozzá semmit.

    Azt pedig, hogy mennyit kell készülni egy futamra, azt szerintem elsősorban az ellenfelek határozzák meg.... ha én azt látom, hogy x óra készülés után még mindig sehol sem vagyok a prekvalon, akkor bizony lesz még mit gyakorolnom a futamra, ennek szerintem semmi köze a kocsikhoz.


    Én azt javaslom mindenkinek, hogy a pénteken induló szavazáson a preferált platformon belül majd úgy válasszatok autót, hogy melyiket a legélvezetesebb számotokra vezetni és melyikben láttok majd nagyobb lehetőséget a szoros csatákra! És hogy az autó milyen gyors és hogy hívják, az szerintem teljesen mellékes.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 06. 15:22.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A Seat Leon/AUDI TT mod teljesen kizárva?
    Ezekkel már több bajnokság is volt más ligáknál, TT-vel nemrég egyszerre kettő is ment, illetve ezek az SRS liga saját célra készített mod-jai... amit mi szeretnénk tiszteletben tartani és a saját utunkon járni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 05. 18:50.

  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet szó nélkül elmenni a hiányosságok mellett, és a legnagyobb gond hogy ezek a hiányosságok főként az online versenyzést érintik. Még a setup mentés, üzemanyag állítás hiányát, vagy a gagyi rajtoltatást elnézi az ember, de a lag ill. kifagyásokat már nem. Nem várhatjuk el senkitől, hogy két hétig egy olyan versenyre készüljön, amin nem biztos hogy el fog tud indulni. Viszont a tapasztalatok azt is mutatják hogy ez nem egy általános, mindenkinél jelentkező probléma, a mezőny egy jelentős részénél, köztük nálam is, soha vagy csak nagyon ritkán jött elő.
    Na igen, ez kicsit fura. Nálam pl az elején semmi gond nem volt, augusztus környékén "kaptam el" a lag vírust. Ami a legbosszantóbb, hogy nem tudom mi okozza. Átnéztem, kipróbáltam mindent, de akkor is előfordul. Tehetetlen vagyok az egésszel szemben. És igen, baromira nincs kedvem úgy készülni egy versenyre, hogy vajon a végig tudok-e úgy menni úgy, hogy nem lesz valami gond. A másik kedvencem az ott ragadok a rajtnál vagy sem című beépített móka (hogy erre biztos megoldás-e, hogy a rajt előtt felváltok 6-ig majd vissza az jó kérdés).
    De abban is igazad van, hogy az AC nem bővelkedik TC bajnokságra alkalmas autókkal. Nehéz lesz optimális megoldást találni.

  7. #82
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel már több bajnokság is volt más ligáknál, TT-vel nemrég egyszerre kettő is ment, illetve ezek az SRS liga saját célra készített mod-jai... amit mi szeretnénk tiszteletben tartani és a saját utunkon járni.
    Sejtettem, hogy ilyen okok állnak a háttérben, de gondoltam hátha

  8. #83
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Üdv,

    Idő hiányában már rég nem versenyeztem semmilyen ligában (de ugye ez egy ötletelő), de lehet most majd megtehetem, viszont túl sokat nem költenék a dologra. Race07-esként a R3E már megvan még ha alap is, és ezer éve nem mentem vele, így én személy szerint egy R3E WTCC 2014 Europe Tour-nak (mégha hiányolnám is pl. Suzukát) tudnék örülni. (költséghatékony, és WTCC)

    Biztos vannak jó modok, de én ezekben sosem hittem.

  9. #84
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Igazából nem vagyok mod ellenes, talán ez a Petrobras verzió valamivel jobb mint a WTCC mod, de szerintem ez sem üti meg a szintet. AC-ban nincs túraautó, kész pont, viszont van nekünk nagyon jó Lotus Evora GTC és GX. GX-ben ráadásul nincs ABS de a fék nagyon jól adagolható. 400LE körüli teljesítmény, jó tapadás, jó kis középmotoros gép. Mikor Norbi készült a WTCC Nordschleife futamra ezzel köröztünk. Azóta elő sem vettük. Miért próbálgatjuk ezeket a "gagyi" modokat mikor ott a jó gyári tartalom? Nem akarom hogy nyafogásnak tűnjön a mondanivalóm de azért a minőséget vegyük már figyelembe. Vélemény?

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A Lotus Evora GX/GTC szerintem inkább már-már GT kategória (gumik + felépítés + aero), erősen játszanunk is kellett a tapadással ahhoz, hogy a kanyartempóját visszabutítsuk a WTCC-és autók szintjére, emlékszem Norbival órákon át próbálgattuk a szerveren a jó beállítást. Amúgy meg az autót - ahogy emlékszem - mindenki utálta , csak kifejezetten Norbi kérésére tettük be a Nordschleife felkészítő futamra, azt sem élvezeti okok miatt!

    Amúgy meg nem fogunk mi erőltetni semmit, azért indul a szavazás pénteket, hogy mindenki kedvére választhasson a szóba jöhető alternatívák közül!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 07. 05:20.

  11. #86
    Nyáron mindkét GT bajnokságban mentem (AC, RaceRoom), így össze tudtam hasonlítani a két programot. Az AC fizikája jobban tetszett, ezért annál maradtam az őszi szezonra. Most viszont fontolgatom, hogy váltok, hiszen az élet úgy szép, ha változatos A RaceRoommal legnagyobb gondom nem is a fizika, hanem a kevés rendelkezésre álló információ volt. Az AC esetén végig tudod elemezgetni a futam után, hogy hol voltál gyors, és hol lassú és ugyanezt meg tudtam tenni a többiek esetén is. A RaceRoom esetén meg a végén kaptunk egy eredménylistát, amit jó esetben végig is tudtunk olvasni, ha el nem tűnt. Ha jól értem Szabi "szavait", akkor ezen a téren talán van némi előremozdulás.

    Gondolom, ha a RaceRoomra esik a választás, akkor megint a WTCC 2014 bajnoság lesz a befutó. Esetleg megfontolára javasolnám a DTM autókat is, bár - ahogy előtte valaki írta - azoknak több köze van az együléses versenyautókhoz, mint a túrakocsikhoz. Azonban azt se felejtsük el, hogy a DTM 2013/14/15-ös bajnoksághoz minden pálya rendelkezésre áll, így "élethű" bajnokságot lehetne futni, ha kicsit rövidebbet is, mint a valódi.

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ma este Touring Car Tesztfutam, holnap pedig indul a szavazás az új túraautó bajnokság autóiról!


  13. #88
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Azthiszem már lejárt az akció, de a két ünnep közt 5€ volt a dtm14 pakk. A pályák miatt érdemes volt megvenni. A wtcc is akcios volt.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Infó: a szavazás eredménye!!
    ---------------------------------------


    Figyelem
    , elindult a szavazás az új TC bajnokságunk autóiról!

    Mindenki maximum 3 kategóriára voksolhat, szavazás előtt azonban kérjük próbáljátok ki az autókat a gyakorló szervereken!
    Azokra a verziókra szavazzatok, amelyekkel szerintetek minden szempontból jó versenyeket lehetne rendezni és el is jönnétek rendszeresen a futamokra!



    A következő 7 kategória közül lehet választani, az egyes kategóriákon belüli opciókat adott esetben további szavazással fogjuk eldönteni:

    • R3E - WTCC (2013/2014/2015*)
    • R3E - DTM (2013/2014/2015)
    • R3E - Audi Sport TT Cup
    • AC - Abarth 500 Assetto Corse
    • AC - BMW M235i Racing
    • AC - WTCC mod
    • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)


    Bővebb infók a topiknyitó hozzászólásban: LINK!
    FONTOS, a szavazás csak egy szezonra szól, nyáron újra elővesszük a kérdéskört!

    *Az R3E WTCC 2015 csak feltételesen szerepel a listán, lehet hogy megjelenik pár héten belül a 2015-ös szezon a RaceRoom-hoz, ami lényegében új festéseket, és a LADA Vesta-t fogja hozni, más érdemi változásra nem nagyon számítunk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 14. 13:56.

  15. #90
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A következő 7 kategória közül lehet választani, az egyes kategóriákon belüli opciókat adott esetben további szavazással fogjuk eldönteni:

    • R3E - WTCC (2013/2014/2015*)
    • R3E - DTM (2013/2014/2015)
    • R3E - Audi Sport TT Cup
    • AC - Abarth 500 Assetto Corse
    • AC - BMW M235i Racing
    • AC - WTCC mod
    • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    Kipróbáltam az Abarthot és a BMW-t. Nagyon jó kis gépek, egész élvezetesek, viszont nem gondolom, hogy méltó lenne bármelyik is a HTCM bajnokság hagyományaihoz, max átmeneti megoldásként jöhetnek szóba, amíg lesz rendes RR Multi / AC TC. A Modokat pedig elvből nem raktam fel, én biztosan nem fogok mod bajnokságban indulni, inkább megyek a GT3 bajnokságba és kihagyok egy HTCM-et.

  16. #91
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Szabi!

    Szeretném megkérdezni, hogy a másik (nem a brazil tc) AC WTCC moddal is lesz egy FUN vagy arról szavazzunk FUN nélkül?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 08. 18:06.

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam az Abarthot és a BMW-t. Nagyon jó kis gépek, egész élvezetesek, viszont nem gondolom, hogy méltó lenne bármelyik is a HTCM bajnokság hagyományaihoz, max átmeneti megoldásként jöhetnek szóba, amíg lesz rendes RR Multi / AC TC.
    Így van, erről is van szó, ez a szavazás most 1 szezonra szól, azaz nyárig.
    Viszont ha szerinted jó és élvezetes gépek, akkor érdemesek lehetnek egy jó kis bajnokságra ...független attól, hogy lassabbak a WTCC-és technikánál.

    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    A Modokat pedig elvből nem raktam fel, én biztosan nem fogok mod bajnokságban indulni...
    Ez nagyon rossz beidegződés, itt a Masters-en sosem zárkóztunk el mod-ok használatától és bizony akadnak olyanok is, amik jobb minőségűek, mint a gyári tartalmak.
    Én azt javaslom, mindig próba és tapasztalat szerzés útján ítélj és ne elvi alapon, mert magaddal szúrsz ki...

    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megkérdezni, hogy a másik (nem a brazil tc) AC WTCC moddal is lesz egy FUN vagy arról szavazzunk FUN nélkül?
    Nem lesz FUN, 0-24 fut a gyakorló szerver, menj és hajtsd meg őket... ha mindenképpen kell hozzá ellenfél, akkor hívj fel pár versenytársat a szerverre és toljátok közösen!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 08. 19:17.

  18. #93
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Ez a kis abart nem igazán adja, mindig vissza akarok váltani, és nem szereti ezt. Bár sokkal jobb mint az alap verzió, de ennyi elég is volt belőle.
    Bmw meg nagyon jó, kezes, nem túl erős, jó a hangja, nincs turbó és olyan kis izgága könnyű autó benyomását kelti, nem néztem meg mennyi a súlya. A fék nagyon érzékeny rajta, viszont kis megszokás után nagyon erős és precíz. Ezzel szívesen autókáznék, mondjuk egy kis setup azért kell hogy kicsit lehessen mozgatni a seggét, alap beállítás mellett semleges az autó.

  19. #94
    Szabolcs Berenyi Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 04. 24.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    9

    Game Petrobras de Marcas

    Srácok! Lehetne, hogy a Petrobras-os bajnokság az eredeti Game Petrobras de Marcas-szal nyomjuk?

  20. #95
    Az AC Audi TT cup az Tomi modjával menne ?

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Szabbi97 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Lehetne, hogy a Petrobras-os bajnokság az eredeti Game Petrobras de Marcas-szal nyomjuk?
    Nem, abban nincs multiplayer.

    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC Audi TT cup az Tomi modjával menne ?
    Nincs AC - Audi TT az opciók között
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 08. 19:39.

  22. #97
    Óh, tényleg, sorry, elnéztem

  23. #98
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32

    Segítség a grafikához

    Csatolt képek Csatolt képek

  24. #99
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Sziasztok segítséget kérnék az előző két képhez.
    Motorháztető nézetben tökéletes a kép.
    Belső kamerából viszont olyan mind ha ködben mennék.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok segítséget kérnék az előző két képhez.
    Motorháztető nézetben tökéletes a kép.
    Belső kamerából viszont olyan mind ha ködben mennék.
    Ebben a topikban van a problémáról és a megoldásról is szó: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5623

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •