Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 3 választható)

  • R3E - WTCC (2013/2014/2015)

    53 46,90%
  • R3E - DTM (2013/2014/2015)

    23 20,35%
  • R3E - Audi Sport TT Cup

    15 13,27%
  • AC - Abarth 500 Assetto Corse

    37 32,74%
  • AC - BMW M235i Racing

    38 33,63%
  • AC - WTCC mod

    33 29,20%
  • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    34 30,09%
Szavazók
113 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (150 összesen)
  1. #51
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    kanyaríven gázadásra is ezt csinálja néha, mint egy RWD, ami már nem túl mókás egy FWD-től.
    Ez az amitől az ember haja égnek áll: az milyen fizika, ahol egy FWD autó gázadásra! eldobja a hátulját? (valamelyest lehet orvosolni, de akkor is...)

  2. #52
    Én is az Abarth felé hajlok, nagyon jó kis dögök ezek ezzel csak az a baj, hogy H-váltóval, ez az autó is több mint fél mp-el gyorsabb, mint sima pillangó, vagy szekvenciális váltóval. Akinek meg csak ilyen van, annak esélye sincs. Cipurtól fél mp-et kaptam egy 1.45 perces pályán..az rengeteg, és nekem az egy tökéletes kör volt De ha a nép ezt akarja akkor legyen az de én a bmw-nek is örülnék

  3. #53
    Trib Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    22
    Üdv!

    Én is lemorzsolódtam.
    Nekem az év vége nagyon sűrű volt, és nem tudtam eleget edzeni, úgy meg nem akarok versenyezni, mert nekem sem jó, meg a versenyzőtársaknak sem... (lehet csak egy bajnokságon indulok, és úgy tudok eleget edzeni).
    Az AC jobbnak tűnik nekem, versenyzés szempontjából, de a RaceRoom is megfelel (kivéve az ugráló autók).
    A szervezés, a lebonyolítás számomra tökéletes volt.

  4. #54
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Üdv,

    Élő tagság nélkül is tesztelhetek a szervereken? (AC modot nem érem el)

    Köszi

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tarantito írta Hozzászólás megtekintése
    Élő tagság nélkül is tesztelhetek a szervereken? (AC modot nem érem el)
    Szia, a RaceRoom szerveren igen, viszont az AC sajnos úgy működik, hogy minden a szerveren lévő autóval rendelkezned, a WTCC mod-ot használati engedélyét viszont csak úgy kaptuk meg, hogy nem adhatjuk ki külsősnek a linket.

    Szóval AC esetében a BMW M235i Racing-et és az Abarth 500-at csak offline tudod próbálgatni és ez alapján véleményt alkotni róluk.

  6. #56
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, a RaceRoom szerveren igen, viszont az AC sajnos úgy működik, hogy minden a szerveren lévő autóval rendelkezned, a WTCC mod-ot használati engedélyét viszont csak úgy kaptuk meg, hogy nem adhatjuk ki külsősnek a linket.

    Szóval AC esetében a BMW M235i Racing-et és az Abarth 500-at csak offline tudod próbálgatni és ez alapján véleményt alkotni róluk.
    Valami nem kerek, tőlem kéri az összes kiegészítőt az R3E szerver...DTM..... sebaj majd ha kialakult vissza nézek.

    Köszi.

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tarantito írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nem kerek, tőlem kéri az összes kiegészítőt az R3E szerver...DTM..... sebaj majd ha kialakult vissza nézek.
    Szia, ha legalább 1 autód megvan a pályán lévők közül, akkor be tudsz lépni a szerverre.
    Tehát bármilyen WTCC, modern DTM, vagy Audi TT Cup-os autó kell.

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Új versenyző az AC MOD témára: Petrobras de Marcas Mod

    Az eddig általunk próbált Assetto Corsa TC modok közül eddig ez tűnik a legjobban sikerültnek, próbáljátok ki!
    Csütörtök este nyomunk vele egy tesztfutamot, pontos részletek itt: AC FunRace: Touring Car - Nürburgring - 01.07

    Patch a fényes szélvédőhöz: LINK







    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 08. 14:40.

  9. #59
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Ezzel is lehet menni a szerveren?

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel is lehet menni a szerveren?
    Még nem tettem fel, de holnap kap egy külön szervert szerintem...

  11. #61
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem tettem fel, de holnap kap egy külön szervert szerintem...
    Zsír!

    Hová kell menteni a mod-ot?

  12. #62
    Húúú, ez rettenetesen tapad, nem létezik ...

  13. #63
    Varga Peti Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    25
    Hol tudom megnézni a Race Room Rank időket?

    Köszi!

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Hová kell menteni a mod-ot?
    Ide kell másolni az autókat:
    ..\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\car s\..

    Idézet Eredetileg Pedro Vargas írta Hozzászólás megtekintése
    Hol tudom megnézni a Race Room Rank időket?
    RaceRoom - Leaderboard

  15. #65
    Pataki Olivér Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 04. 07.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, ha legalább 1 autód megvan a pályán lévők közül, akkor be tudsz lépni a szerverre.
    Tehát bármilyen WTCC, modern DTM, vagy Audi TT Cup-os autó kell.
    Ok. A pálya nem volt meg. Már voltam fent.

    Köszi

  16. #66
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Erre már zöld úton levő játék is van Steamen, ami szintén elég jól mozog.
    Van itt elég játék, vagy toljuk azt is?

  17. #67
    Bár kicsit megkésve de azért én is összeírom miért hanyagolom az R3Et egy ideje.
    - időhiány, sok ütközés volt a versenyidőpontok és egyéb programjaim között
    - a legnyilvánvalóbb és leginkább zavaró probléma az a lag kezelés volt. Annál kicsit több időt kell fektetnem a felkészülésre és pénzt a programba, hogy aztán folyamatosan azon rettegjek, hogy mikor jelenik meg és üt ki egy körökön át mellettem futó láthatatlan szellem autó.
    - Alapvető hiányosságok voltak a multiplayer megjelenése óta és ezeken 1 év alatt szinte semmit nem változtattak (verseny és köridő infók, tuning set mentés, benzin, chat...)
    - valahogy a többi simhez képest aránytalanul kisebb időveszteséget, lemaradást okoznak az elfékezések, ívről lecsúszások, elrontott kigyorsítások. Ez lehet pozitívum is, mert jobban egyben tartja a mezőnyt, de Race07 vagy AC jobban büntet és nekem jelenleg ez a referencia.
    - a leaderboard challenges prequali még inkább azt sugallta, hogy addig kell tolni amit a pálya/SW enged és ez ugye nincs összhangban a versenyszabályzattal
    - és persze Szabi a hibás, mert ACra vonzó bajnokságok voltak kiírva egy jelentősen érettebb környezetben

    Összefoglalva a race07 készítőitől (bárhogy is hívják most éppen őket) elég magas elvárásaim voltak és ezért támogattam én is hogy bajnokságban is próbáljuk ki végre. Kezdetben nagyon alfa verziónak OK volt, elég sok tartalmat összevásároltam és van még sok elköltetlen virtuális tallérom is, de egyszerűen besokaltam azon, hogy lényegi fejlesztések alig történnek. Csak felszínt karcolgató újabb eladható tartalmak jelennek meg sorra. Értem én hogy ebből van a pénz, de attól még nem tetszik.
    Ha a koncepció nem appolható, akkor tessék szépen invesztálni a fejlesztésbe és nem csak Eurosport közvetítésből megszokott és mostanában ott se nagyon működő itt ott felvillanó versenyinformációkat lássunk (basszus azt nem képesek fixen kirakni a képernyőre hogy kaptál egy S&Gt), hanem a versenyzőt és a versenyzést segítő környezetet.
    A tuning mentés meg végképp nevetséges. Egy kezdő programozó szerintem 2 hónap alatt letesztelve képes egy paraméter file elmentését összehozni és erre sem volt keret?!?

    Én most egy darabig mindenképpen kivárok R3Eel kapcsolatban. Ha jönnek a várva várt fejlesztések és megüti legalább a race07 szintjét a környezet akkor futok majd egy újabb kört vele, addig AC!

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Erre már zöld úton levő játék is van Steamen, ami szintén elég jól mozog.
    Van itt elég játék, vagy toljuk azt is?
    Igen, az eredeti ingyenesen letölthető a Steam-ről, de az rFactor 1 engine alatt fut, nem szeretnénk visszalépni.

  19. #69
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az eredeti ingyenesen letölthető a Steam-ről, de az rFactor 1 engine alatt fut, nem szeretnénk visszalépni.
    Az R3E is rFactor 1 engine alatt fut... Elég szűk látókörű leminősítése ez egy amúgy top kategóriás szoftvernek, ami ráadásul most megy át egy komolyabb átalakuláson is.

    Csak a tisztánlátás kedvéért: https://en.wikipedia.org/wiki/ISImotor

    Az ingyenesen letölthető Copa Petrobras (promóciós) változat egy elég régi build és nem alkalmas multiplayer-re. A teljes szoftver ellenben fizika és FFB szempontból veri az R3E-t, a tartalmak minőségben az élmezőnyben vannak, hangokban is közel jár, és hamarosan a grafika is túllép rajta.

    Stock Car Extreme: Steam link



    Az utód, amit minden jelenlegi (jan. 4-gyel bezárólag) SCE tulaj ingyenesen megkap a megjelenéskor:
    http://www.game-automobilista.com/

    Ha ez elavultnak minősül, akkor én kérek elnézést...

  20. #70
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az eredeti ingyenesen letölthető a Steam-ről, de az rFactor 1 engine alatt fut, nem szeretnénk visszalépni.
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Stock Car Extreme: Steam link
    Erre gondoltam, csak a neve nem ugrott be

  21. #71
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!

    Mikor lesz kiírva a szavazás, és ami fontosabb nekem a bajnokság kezdő időpontja, mert onnantól tudom csak a pihenő-és a szabadnapokat előre jelezni!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Az R3E is rFactor 1 engine alatt fut... Elég szűk látókörű leminősítése ez egy amúgy top kategóriás szoftvernek, ami ráadásul most megy át egy komolyabb átalakuláson is.

    Az utód, amit minden jelenlegi (jan. 4-gyel bezárólag) SCE tulaj ingyenesen megkap a megjelenéskor:
    http://www.game-automobilista.com/

    Ha ez elavultnak minősül, akkor én kérek elnézést...
    Te a jövőről beszélsz, én meg a jelenről.

    Az R3E nem rF1 engine, az a Race07 volt. A Reiza pedig valóban kiváló fizikát tud gyártani (paraméterezni), de az ISI engine továbbfejlesztésére csak nemrég kapták meg a jogot... amit természetesen mi is nagyon várunk, hogy mi fog kisülni belőle!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 05. 16:55.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mikor lesz kiírva a szavazás, és ami fontosabb nekem a bajnokság kezdő időpontja, mert onnantól tudom csak a pihenő-és a szabadnapokat előre jelezni!
    Péntektől indul a szavazás, a bajnokág pedig január végén, február elején. De a pontos versenynaptár még nem alakult ki, a szerdai versenynap sem biztos.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 05. 17:01.

  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    És ez mind a Reiza Studios, modder csapatként induló stúdiónak a munkája. Az AC-s modnak nemtudom van-e közük hozzá.
    Ami még lényeges szerintem hogy egy tök új szimulátort is tervbe van véve náluk, ami nemtudom hogy hogyáll most, ugye volt eza indiegogo-s, kickstarteres pénzgyűjtésük rá.

  25. #75
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Péntektől indul a szavazás, a bajnokág pedig január végén, február elején. De a pontos versenynaptár még nem alakult ki, a szerdai versenynap sem biztos.
    Köfi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •