Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 3 választható)

  • R3E - WTCC (2013/2014/2015)

    53 46,90%
  • R3E - DTM (2013/2014/2015)

    23 20,35%
  • R3E - Audi Sport TT Cup

    15 13,27%
  • AC - Abarth 500 Assetto Corse

    37 32,74%
  • AC - BMW M235i Racing

    38 33,63%
  • AC - WTCC mod

    33 29,20%
  • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    34 30,09%
Szavazók
113 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (150 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC szerverre nem lehet felmenni a BMW M235i Racing al
    Javítottam, most már megy a Bömös is!

    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne felvenni még a Touring Classics-t is?
    Hát nem tudom... én ugyan személy szerint nagyon kedvelem ezeket a gépeket, de egyrészt itt mi most modern túraautóban gondolkozunk és nem hiszem hogy nagyobb lenne ezeknek a nehezebben vezethető autóknak a támogatottsága mint az aktuális DTM és WTCC szériáknak, másrészt pedig most ért végett a DTM Classic Bajnokságunk, a helyett pedig már Historic-ot terveztünk be 2016-ra.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 31. 20:06.

  2. #27
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi!

    Nem lehetne felvenni még a Touring Classics-t is?
    Jó lenne!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #28
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    3. verzió - Race 07?
    Még itt-ott vannak vele versenyek és viszonylag a létszámmal sincs baj.
    A multi résszel sincs gond, már jól ismerjük. Ha esetleg a tartalommal lenne gond, létezik néhány egész jónak mondható mod is.

    Viszont mivel csak az AC-t vagy a R3E lehet választani, így az utóbbit választanám.
    A WTCC bajnokságot preferálom. Viszont lehetne multiclass, azaz a 2013-as (TC2) és a 2014-es (TC1) gépeket összeereszteném. Így lehetne egy Yokohama kupa is a TC2-es autókkal, mint anno 2014-ben, a való életben.

    A DTM 2013 se lenne rossz ötlet, de én inkább a WTCC mellett indítanám.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    A DTM 2013 se lenne rossz ötlet, de én inkább a WTCC mellett indítanám.
    Srácok, egyelten egy bajnokságot tervezünk indítani túraautókkal 2016 első felében és azt a verziót szeretnénk választani, ami a lehető legtöbb tagunknak szimpatikus!

    Így is párhuzamosan 4 éles bajnokság fog futni itt a Masters-en különböző kategóriákban, de ennél jobban nem szeretnénk "elaprózni" magunkat és elsősorban a minőségre szeretnék koncentrálni a mennyiség helyett. Tehát inkább fusson 1 TC bajnokság teljes erőbedobással, ahol komolyak a résztvevők, komoly a résztvevőszám és komoly a verseny is, szorosak a csaták és minden egyes futamnak tétje van, mintsem hogy több hasonló sorozatot hajtsunk, de csak fél gőzzel. Szóval nálunk ez most elsődleges szempont!

    Próbálgassátok a teszt szervereken az autókat, gondolkodjatok magatokban (vagy akár itt hangosan), hogy melyik platform alkalmasabb a célra, melyik verdát jobb élmény vezetni, melyikkel lenne szorosabb a verseny és hamarosan indul a szavazás is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 01. 14:42.

  5. #30
    Az AC-s WTCC modot ki lehet esetleg nem szervertagoknak is próbálni? Sajnos az 1. hsz-ben nem tudom megnyitni a linket, nincs hozzá jogosultságom. De kíváncsi lennék a modra, kipróbálnám.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC-s WTCC modot ki lehet esetleg nem szervertagoknak is próbálni? Sajnos az 1. hsz-ben nem tudom megnyitni a linket, nincs hozzá jogosultságom. De kíváncsi lennék a modra, kipróbálnám.
    Akik korában már voltak szervertagok, azok tőlem privátban kérhetik a linket.
    Viszont a szavunkat adtuk a készítőknek, hogy nem fog kikerülni a mod tőlünk, ezért mindenkit fokozottan kérünk, hogy becsülettel járjon el és tartsa ezt tiszteletben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 01. 16:59.

  7. #32
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Nem tudom mennyire életszerűek ezek az autók, minden esetre kicsit furcsa a majd telegázos kanyarvétel, de meg lehet szokni. Nagyon könnyen vezethetőek, hatalmas csaták kerekedhetnének futamokon.

  8. #33
    Kipróbáltam a WTCC mod-ot, nagyon tetszik, főként a Seat volt elsőre is igencsak kezes. A BMW és a kis Abarth is kellemes, igazából nehéz dönteni. Valószínűleg a többség a WTCC-t pártolná, így a résztvevők létszáma miatt talán ez lenne a legjobb választás, ha esetleg AC-val kerül a TC bajnokság is megrendezésre. Amúgy WTCC-ben az R3E-re szavaznék továbbra is, már csak azért is, hogy ne minden AC-val menjen, tesztelődjön a Raceroom is folyamatosan. Ha mégis AC-val lenne WTCC, talán megérné megkérdezni, mennyiért adnák oda ezt a mod-ot a készítők? Ha hajlandóak rá és értelmes összeget mondanak, ez is lehet egy opció, összedobjuk.

  9. #34
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a WTCC mod-ot, nagyon tetszik, főként a Seat volt elsőre is igencsak kezes. A BMW és a kis Abarth is kellemes, igazából nehéz dönteni. Valószínűleg a többség a WTCC-t pártolná, így a résztvevők létszáma miatt talán ez lenne a legjobb választás, ha esetleg AC-val kerül a TC bajnokság is megrendezésre. Amúgy WTCC-ben az R3E-re szavaznék továbbra is, már csak azért is, hogy ne minden AC-val menjen, tesztelődjön a Raceroom is folyamatosan. Ha mégis AC-val lenne WTCC, talán megérné megkérdezni, mennyiért adnák oda ezt a mod-ot a készítők? Ha hajlandóak rá és értelmes összeget mondanak, ez is lehet egy opció, összedobjuk.

    A készítőkkel beszéltem már erről de azt mondták nincs tervben további WTCC mod készítése.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a WTCC mod-ot, nagyon tetszik, főként a Seat volt elsőre is igencsak kezes. A BMW és a kis Abarth is kellemes, igazából nehéz dönteni. Valószínűleg a többség a WTCC-t pártolná, így a résztvevők létszáma miatt talán ez lenne a legjobb választás, ha esetleg AC-val kerül a TC bajnokság is megrendezésre. Amúgy WTCC-ben az R3E-re szavaznék továbbra is, már csak azért is, hogy ne minden AC-val menjen, tesztelődjön a Raceroom is folyamatosan.
    Igazából azért is nehéz ez a kérdés, mert azt is el kell döntenünk, hogy mennyire számítanak nekünk a külsőségek (WTCC feeling, több autómárka, stb) és mennyit nyomnak a latban a belső értékek (fizikai modellezés, vezetési élmény, kiélezettebb csaták, stb)...
    A platformot pedig én elsősorban csak az alapján választanám meg, hogy melyikkel lennének jobbak a versenyek, tehát minél kevesebb probléma, minél nagyobb és minél szorosabb mezőny, engem legalábbis csak ez érdekel egy bajnokság szempontjából akár mint versenyző, akár mint szervező.

    Illetve továbbra is várjuk nagyon azok hozzászólásait, aki az előző idény során idő előtt feladták a WTCC bajnokságot, hogy mik voltak ennek az okai és mi szervezőnk mit tehetnénk ezen tényezők javítása érdekében?
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 01. 17:20.

  11. #36
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    KIpróbáltam a WTCC modot (AC) A BMW elmegy, de rohadtul pattog, de settel kezelhető, a Seat és a Deawoonak semmi köze az első kerekes témához, és lassabbak is mint a BMW. Ha jól bele gondolok, ebből megint csak márkakupa lesz (BMW), ha ezzel lesz inditva. Max még súlykompenzációt tudnék elképzelni, de sztem ez nem vátoztatna sokat a latton.
    Ha már izgi futamokat akarunk, akkor sztem legyen a gyári Abarth, ami meg ugye nem wtcc...
    UI: Egy ilyen alternativa esetleg? Ha már TC. Modok közzül még is csak ez áll hozzá a legkozelebb, de ez csak ötlet.

  12. #37
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    KIpróbáltam a WTCC modot (AC) A BMW elmegy, de rohadtul pattog, de settel kezelhető, a Seat és a Deawoonak semmi köze az első kerekes témához, és lassabbak is mint a BMW. Ha jól bele gondolok, ebből megint csak márkakupa lesz (BMW), ha ezzel lesz inditva. Max még súlykompenzációt tudnék elképzelni, de sztem ez nem vátoztatna sokat a latton.
    Ha már izgi futamokat akarunk, akkor sztem legyen a gyári Abarth, ami meg ugye nem wtcc...
    UI: Egy ilyen alternativa esetleg? Ha már TC. Modok közzül még is csak ez áll hozzá a legkozelebb, de ez csak ötlet.
    Mennyi japán vas!!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  13. #38
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    KIpróbáltam a WTCC modot (AC) A BMW elmegy, de rohadtul pattog, de settel kezelhető, a Seat és a Deawoonak semmi köze az első kerekes témához, és lassabbak is mint a BMW. Ha jól bele gondolok, ebből megint csak márkakupa lesz (BMW), ha ezzel lesz inditva. Max még súlykompenzációt tudnék elképzelni, de sztem ez nem vátoztatna sokat a latton.
    Ha már izgi futamokat akarunk, akkor sztem legyen a gyári Abarth, ami meg ugye nem wtcc...
    UI: Egy ilyen alternativa esetleg? Ha már TC. Modok közzül még is csak ez áll hozzá a legkozelebb, de ez csak ötlet.

    Ezt a modot én is próbáltam de nem érzem valami teljesnek, szerintem a fizikája elmaradt a wtcc mod-tól. Sajnos ez a baj ezekkel a modokkal, hogy talán 10 ből egy használható a többi kuka...

    Én WTCC szempontból a RaceRoom felé hajlok viszont egy AC openwheel teszt futamot szívesen rendeznék ezzel a moddal

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ma este esetleg nem szeretnétek egy közös körözgetést valamelyik szóban forgó géppel?

  15. #40
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Sziasztok! Én a R3E bajnokság első néhány futama után lemorzsolódtam, de ennek magánéleti okai voltak. (meló, egyetem egyszerre játszik). Kezdőként az R3E-nél jobb platformot nem tudok elképzelni, számomra itt volt a legegyszerűbb 1-1 új pálya gyors elsajátítása a leaderbord challengenek köszönhetően, minden hibájával és hiányosságával együtt szeretem a platformot. Szívesen mennék a felmerült Porscheval egy szezont, és én nagyon örülnék egy egzotikus helynek, pl. Bathrust, esetleg Macau. Üdv.

    Sent from my XT1033 using Tapatalk

  16. #41
    Én szintén a morzsolódtak csapatát "erősítettem" sajna, de erről sem a szervezők sem a játék nem tehet. Vagy mennem kellett dolgoznom, vagy már későn értem haza melóból. Elméletileg az idei évtől ez rendeződik és szívesen csatlakoznék ismét a következő bajnoksághoz. Amíg jöttem, maga az R3E tetszett (csak 6 mpel voltam lemaradva az éltől és nem 16al).

  17. #42
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Sziasztok!

    Nekem sem a játékkal volt gondom, hanem az edzésemet átették erre az időpontra. Nekem nagyon tetszett, és nagyon szeretnék vele bajnokságot, már csak azért is, mert megvettem, de azóta meg sem nyitottam.

  18. #43
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Azért hagytam abba a WTCC bajnokságot, mert lagg probléma miatt már el sem tudtam indulni a versenyen. Először csak volt, hogy ki kellett állnom futam közben mert láttam gond van, aztán a következő futamon már a verseny előtti lagg teszten is megbuktam. Konkrétan nem látott senki, az én szemszögemből pedig minden rendben volt. Azóta már nem is tudom hány AC futamon vagyok túl én semmilyen lagg gondom nem volt, pedig semmi sem változott technikai oldalról.
    Számomra a versenyzés a lényeg, szinte teljesen mindegy milyen az autó fizikája, mennyire valóságos a pálya, mennyire valósághű az ffb stb. Meg sem tudom ítélni, mert versenyautó közelében sem voltam még, ezért ebben mindig hallgatok a többiekre. Én is aR3E-re szavaztam annó, mert tetszik az egész, de ha nem tudok vele élesben versenyezni akkor számomra nem alternatíva.
    Nekem megfelel az AC Wtcc mod, vagy az Abarth, ami mellé lehetne esetleg valami hátsókerekes autót találni, ami hasonló időt tud.
    Szervezői oldalról nem volt semmi gondom, persze jó ha van aktuális pontverseny,eredmények de önmagában ez számomra mellékes.
    Utoljára módosította: gabor426; 2016. 01. 02. 19:28.

  19. #44
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este esetleg nem szeretnétek egy közös körözgetést valamelyik szóban forgó géppel?
    Én jönnék

  20. #45
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    illetve azt is nagyra értékelnénk, ha nyilatkoznának azok is, akik anno a RaceRoom WTCC 2014 bajnokság indítása mellett voksoltak, de végül nem vettek részt a futamokon, hogy mik voltak ennek az okai, és meglátásunk szerint szervezői oldalról mi mit tehetnénk annak érdekében, hogy sikeres legyen a bajnokság!
    Én ebbe a körbe tartozom, az okok, amiért nem vettem részt sak egykét versenyen:
    - nincs annyi időm, hogy 2 különböző programmal is tudjak gyakorolni,
    - az AC-hez képest a fizika, és a az autók vezetési élménye kicsit elmaradott - így a RaceRoom-ot hanyagolam, és az AC-vel játszottam/gyakoroltam.

    Ha lesz hasonló kategória az AC-ben, akkor azzal szívesen részt veszek - amennyire az időm engedi.
    Viszont az AC-ben a sok mod közül csak nagyon kevés ami megüti azt a szintet, amivel érdemes foglalkozni, így az eredeti tartalom preperált részemről.

  21. #46
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Én jönnék
    Nagy duzzogva én is

  22. #47
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este esetleg nem szeretnétek egy közös körözgetést valamelyik szóban forgó géppel?
    Szeretnék jönni, de nem tudok! A dolgozó népet szolgálom! (éjszakás vagyok, de a holnapi Porsche-s csapatásra szabaddá tettem magam)

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este esetleg nem szeretnétek egy közös körözgetést valamelyik szóban forgó géppel?
    Mivel nincs nagy tolongás, így akkor annyit csinálok, hogy estere átállítom az Assetto Corsa szervert 8 perc qual és 5 kör futam etapokra, így aki szeretne kicsit bandázni, az bármikor csatlakozhat!

    20:00-kor kezdünk, gyertek bátran!

    Gyertek fel Masters TS-re is és ott össze lehet beszélni melyik gépeket hajtsuk mag éppen!

  24. #49
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    jövök!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #50
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Kipróbáltam én is az AC WTCC modot A BMW tetszik, de túl stabilnak érzem, a Lacetti meg kb olyan, mint a R3E Citroenje, egyből dobja a farát kanyarbejáraton, ami nem lenne baj, de kanyaríven gázadásra is ezt csinálja néha, mint egy RWD, ami már nem túl mókás egy FWD-től plusz 2mp-cel lassabb, mint a BMW.
    Egy BMW márkakupára jó lehet a mod, másra nem nagyon szerintem.
    Utoljára módosította: prost; 2016. 01. 03. 08:54.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •