Szavazás eredménye: Milyen autókkal versenyeznél a következő bajnokságban? (max 3 választható)

  • R3E - WTCC (2013/2014/2015)

    53 46,90%
  • R3E - DTM (2013/2014/2015)

    23 20,35%
  • R3E - Audi Sport TT Cup

    15 13,27%
  • AC - Abarth 500 Assetto Corse

    37 32,74%
  • AC - BMW M235i Racing

    38 33,63%
  • AC - WTCC mod

    33 29,20%
  • AC - Petrobras de Marcas mod (brazil TC)

    34 30,09%
Szavazók
113 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (150 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Szavazás: Túraautó Bajnokság!!

    Figyelem: fontos infók a szavazás részleteiről!!
    ---------------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!


    2007 óta hagyományosan minden évben rendezünk Touring Car (TC) kategóriában bajnokságokat itt a Masters-en, melyek évek óta különösen nagy népszerűségnek örvendenek. Kezdetben a Race-szel, majd hosszú éveken át a Race07-tel és különböző kiegészítőivel zajlott a HTCM (Hungarian Touring Car Masters) bajnokság, majd idén nyáron váltottunk az új RaceRoom-ra. A kezdeti nagy lelkesedés (közel 100 fő) ellenére azonban a szezon során némileg leapadt az érdeklődés és végül 21 fős átlagos résztvevőszámmal zárult az első RaceRoom - WTCC bajnokságunk, ami kezdetnek ugyan nem rossz, de azért mindannyian egy kicsit többet vártunk az új generációs szimulátortól.



    Ebben nyilvánvalóan szerepet játszik az is, hogy sajnos a RaceRoom még nem tekinthető teljesen kész szoftvernek, vannak még benne még kiforraltan területek és hiányoznak korábban már bejáratott funkciók, amiknek következtében mi sem tudtuk a tőlünk megszokott színvonalon biztosítani a lebonyolítást (prekvalifikáció, eredmények integrálása a honlapba, stb...) és sajnos a LAG kezelésénél tapasztalt problémákat sem sikerült még tökéletesen orvosolni a készítőknek. Az viszont teljesen biztos, hogy Túraautó Bajnokság 2016-ban is lesz a Masters-en, a kérdés csak az, hogy melyik szoftverrel és milyen formában?

    Ezzel kapcsolatban szeretnénk megosztani a elképzeléseinket Veletek, melyekkel kapcsolatban pedig várjuk a Ti ötleteiteket és a véleményeteket. A fontosabb kérdéseket illetően szavazások is várhatók a közelgő napokban, de első körben azt szeretnénk kérni mindenkitől, hogy "brainstorming"-oljunk itt együtt közösen, gondolkodjunk hangosan és beszéljük meg egymással a szóba jöhető verziókat a folytatást illetően!


    1. verzió - RaceRoom
    A RaceRoom folyamatosan fejlődik és időről-időre érkeznek hozzá a javítások, új funkciók és tartalmak. Most már technikailag is megoldható a nálunk megszokott és már jól bevált prekvalifiákciós rendszer működtetése, valamint a futam eredmények és részletesen statisztikák integrálása a holnapba, tehát ha ismét a RaceRoom-ra esik a választás, akkor igyekezni fogunk ezeket mielőbb megvalósítani. Úgy tudjuk hamarosan érkezik az üzemanyag fogyasztás és egyéb funkciók, egy területtel nem tudunk azonban egyelőre még nagyon mit kezelni, az pedig a LAG kezelés, melyre az lehet az áthidaló megoldás, hogy a szerverek létszámát 16 főben korlátozzuk... de ha valakinek van ennél jobb ötlete, azt örömmel fogadjuk!

    Túraautók terén viszont igen jók a lehetőségeink a WTCC 2013-as és 2014-es évada mellett szóba jöhet még a DTM 2013, 2014, 2015 szezon, vagy a frissen megjelent Audi Sport TT Cup-is, ez csak rajtatok áll!

    2. verzió - Assetto Corsa
    Második verzióként felmerül a RaceRoom fél éves pihentetése is, amikor is nyáron újra elővesszük és megnézzük, hol tart a fejlődésben és addig futunk egy átmeneti szezon az Assetto Corsa-val. Az AC a LAG kezelés, a netkód és az optimalizáció szempontjából is már előrébb jár, 20 fő felett is magabiztosan működik, a prekval és a honlap integráció is már megoldott. Viszont sajnos az AC-ben csak minimális a felhozatal a túraautókat illetően, de szerencsére ami van, az meg nagyon jó. A BMW M235i Racing egy hátsókerekes, de rendkívül barátságosan kezelhető versenyautó, a frissen megjelent kupás Abarth 500 pedig fronthajtásos és úgy látszik igen nagy közösség kedvenc. Ezen felül felmerült még egy WTCC mod használata is mint lehetőség, melynek letöltési linkjét itt találjátok, valamint egy igen ígérétes Brazil TC mod is!



    Kérjük próbáljátok ki a fenti vázolt verziókat, már futnak a gyakorló szerverek: LINK


    Ezen felül örömmel fogadunk minden ötletet, véleményt, vagy akár építő jellegű kritikát a lebonyolítással szemben, illetve azt is nagyra értékelnénk, ha nyilatkoznának azok is, akik anno a RaceRoom WTCC 2014 bajnokság indítása mellett voksoltak, de végül nem vettek részt a futamokon, hogy mik voltak ennek az okai, és meglátásunk szerint szervezői oldalról mi mit tehetnénk annak érdekében, hogy sikeres legyen a bajnokság!

    Várjuk tehát a hozzászólásokat, mindenki véleményére számítunk!




    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 08. 22:10.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    RE3 csomagok:


    AC csomagok:



    Teszt szerverek:
    RaceRoom szerver: GTR-Masters.hu #TC
    Assetto Corsa szerver1: GTR-Masters.hu #TC
    Assetto Corsa
    szerver2: GTR-Masters.hu #WTCC

    Jelszó: masters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 12. 10:00.

  3. #3
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    A RaceRoom-al kapcsolatban nekem többnyire pozitívak a tapasztalataim. Örülnék neki, ha a következő szezonban is lenne legalább 1 RR bajnokság. A laggolással kapcsolatban szerintem elég egyszerű a helyzet: Jó net kell hozzá és akkor nem laggol a játék. Mindig volt 1-2 ember aki belaggolt de a többség jól elgurulgatott. Nekem egyszer volt lag-gyanús szitum az egyik verseny utolsó 5-10 percében, akkor amikor az egész család netezett, többnyire videókat nézetek, és lehet a szolgáltató sem volt a toppon.

    Az eddigi bajnokság számomra teljesen élvezhető volt, annak ellenére, hogy azért voltak változások az autók fizikáját illetően, meg nem volt elérhető egy csomó multi funkció. (üzemanyagfogyás, lámpa, chat stb...)

  4. #4
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Mindenképp WTCC-s autókkal kellene indítani, mert szerintem a HTCM, mint hagyomány ehhez illik, nem szeretnék DTM-es autókkal, és Abarth-tal körözgetni éles bajnokság keretein belül.
    Az R3E-vel kapcsolatban, igen vannak hiányosságok, de bőven játszható és élvezhető a játék. Az, hogy nem tudok guminyomást, üzemanyag mennyiséget állítani, lámpát kapcsolni nekem annyira nem lényeg.
    Ami fontos, hogy ne legyen szerver szintű lagok, tapasztalatom alapján csak egyéni lagok vannak, de a szerver ettől még szépen fut. Legyen prekvali, és a szerón tudjuk a mért köröket megfutni, illetve a bajnoki eredmény lista is meglesz, akkor szerintem semmi akadálya nincs, hogy ezzel a szimmel indítsunk bajnokságot.
    Ha nem az R3E-vel lesz bajnokság akkor, AC-s WTCC móddal legyen indítva.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenképp WTCC-s autókkal kellene indítani, mert szerintem a HTCM, mint hagyomány ehhez illik, nem szeretnék DTM-es autókkal, és Abarth-tal körözgetni éles bajnokság keretein belül.... Ha nem az R3E-vel lesz bajnokság akkor, AC-s WTCC móddal legyen indítva.
    Azért javaslom próbáljátok ki az összes autót alaposan majd még a szavazás előtt, rövidesen indítunk egy-egy gyakorló szervert is a szóban forgó gépekkel, hogy lehessen tapasztalatokat gyűjteni!
    A mi aktuális hozzáállásunk szerint a folytatást illetőn nem ragaszkodunk szigorúan a WTCC-hez, hanem csak a TC a fontos, tehát akár egy remek kis márkakupára is nyitottak vagyunk, de természetesen ezt Ti fogjátok majd eldönteni!

    ----------

    Ez itt egy felvétel a legutóbbi Abarth Fun futamunkról, nem nyomtani akarom, mert mivel FWD, így nálam egyáltalán nem zsáner, de egy esélyt lehet megér adni a dolognak (sokan dicsérik is)... mivel márkakupa ezért hangulatra lehet kevesebbet, de mint verseny, élményre lehet többet ad, de ezt majd Ti megítélitek... holnapra beröffentem a gyakorló szerverek is, de csak a ma esti RaceRoom Fun futamok után!

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 30. 16:29.

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Nagy reményekkel vártam az R3E multiját, de egyenlőre számomra csalódás. Igen még csak alpha állapotban van (ezután jön még a béta verzió), de május óta nem sok minden változott. Maga a játék jó, tetszik, de online versenyzésre nem a legjobb. Nálam bőven voltak lag problémák, az itthoni hálózatot átnéztem, kicseréltem a kábeleket, megpróbáltam mindent, de így se változott. AC-val semmi probléma nem volt. Viszont AC-ban nincs kimondott első kerekes túraautó. Esetleg a magyar fejlesztésű Seat Leon/Audi TT moddal nem teszünk egy próbát?

  7. #7
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy reményekkel vártam az R3E multiját, de egyenlőre számomra csalódás. Igen még csak alpha állapotban van (ezután jön még a béta verzió), de május óta nem sok minden változott. Maga a játék jó, tetszik, de online versenyzésre nem a legjobb. Nálam bőven voltak lag problémák, az itthoni hálózatot átnéztem, kicseréltem a kábeleket, megpróbáltam mindent, de így se változott. AC-val semmi probléma nem volt. Viszont AC-ban nincs kimondott első kerekes túraautó. Esetleg a magyar fejlesztésű Seat Leon/Audi TT moddal nem teszünk egy próbát?
    Jön az Audi TT is gyári tartalomként valamikor AC alá. A Seat Leon-al lenyomtam egy bajnokságot, nem volt rossz, viszont ha jól tudom nem lett frissítve a 1.4-hez, így nem megy.
    Én amúgy a R3E-től többet vártam mint amit tud, megvettem hozzá a WTCC-s autókat, de nekem annyira idegen őket vezetni, hogy le is töröltem. Jó utoljára vagy 6 hónapja indítottam el utoljára aztán letöröltem.

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    Jön az Audi TT is gyári tartalomként valamikor AC alá. A Seat Leon-al lenyomtam egy bajnokságot, nem volt rossz, viszont ha jól tudom nem lett frissítve a 1.4-hez, így nem megy.
    Én amúgy a R3E-től többet vártam mint amit tud, megvettem hozzá a WTCC-s autókat, de nekem annyira idegen őket vezetni, hogy le is töröltem. Jó utoljára vagy 6 hónapja indítottam el utoljára aztán letöröltem.
    Igen azt láttam a képeken, de januárig biztosan nem adják ki szerintem. Próbálgattam ezt a WTCC modot, nekem egy régebbi verzió volt meg, ezzel érezni változást és jobb is. Pozitívum, hogy a Race07-es skinek szerintem egy új dds-be mentéssel átvihetőek. Már akinek ilyen autója volt. Jó lenne egy szerver egy alap AC-s pályával (ami alapból a játék része, nem DP-s), hogy legyen viszonyítási alap.

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne egy szerver egy alap AC-s pályával (ami alapból a játék része, nem DP-s), hogy legyen viszonyítási alap.
    Holnapra indítok AC és R3E gyakorló szervereket is a szóban forgó tartalmakkal!

    A pálya Nürburgring lesz, mert az mindkét szimulátorban gyári.

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Holnapra indítok AC és R3E gyakorló szervereket is a szóban forgó tartalmakkal!

    A pálya Nürburgring lesz, mert az mindkét szimulátorban gyári.
    Köszi! Egy hibát találtam a modban, a Leon dízel létére kb 2x annyit fogyaszt mint a pl a BMW.

  11. #11
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem nagyon tetszik ez az AC WTCC mod, annó imádtam a diesel Seatot, most is nagyon jó vele menni. Tényleg a fogyasztás lehet az egyetlen trücök a modban.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon tetszik ez az AC WTCC mod, annó imádtam a diesel Seatot, most is nagyon jó vele menni. Tényleg a fogyasztás lehet az egyetlen trücök a modban.
    Azt meg tudjuk oldani, nem probléma... ha alapvetően tetszik a cucc, akkor majd alaposabban is leteszteljük, hogy fény derüljön minden apróságra..

  13. #13
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Eszembe jutott még az R3E- vel a Touring Classics is! Nagyon jó autók!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  14. #14
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Egy hibát találtam a modban, a Leon dízel létére kb 2x annyit fogyaszt mint a pl a BMW.
    Ez nem teljesen kizárt, akkoriban szívós benzines autók voltak, nem lenne meglepő ha valamivel többet fogyasztana a dupla nyomatékkal rendelkező agyonturbózott, dízel versenymotor amit folyamatosan maxon járatsz. Utcai közlekedés teljesen máááás, ott az esetek többségében nem használod ki az egyébként is sokkal alacsonyabb turbonyomást. Úgy képzeld el, hogy pl. 2 bar turbonyomásnál nyomatékcsúcson, a motorba durván 3x annyi levegő jut, amit ha egészségesen akarsz járatni akkor 3.3x annyi üzemanyag kell mint egy szívós tesójának. WTCC seatok tudomásom szerint 2.5 és 3 bar turbónyomás között voltak szabályozva a TDi időszakban.

    Ha a fenti picit eltúlzott példát vesszük alapul, akkor nem csoda ha a szakmát nem érte meglepően a VW botránya sem...tehetsz akármennyi részecskeszűrőt a motorodra, ha 2-3x annyi üzemanyag ég el, akkor annak számos mellékhatása van

    Mostani benzines-turbós irány ami látható az autóiparban, hasonlóan félrevezető. Nevetséges fogyasztási és károsanyag kibocsájtási adatok vannak megadva, amiket az erősen benyugtatózott nagyapám sem tudna betartani, miközben a turbónyomás és a teljesítmény folyamatosan nő és persze egyre kissebb motorokat használnak hozzá. Ezzel elérve hogy a terhelés nélküli méréseknél könnyedén hozzák a szigorúbb környezetvédelmi normákat is. Valójában viszont ha ki is használod a benne rejlő lehetőségeket, akkor kevésbé gazdaságos a turbo technológia, ezen felül drágább, komolyabb minőség ellenőrzést, több karbantartást, sokkal precízebb vezérlést, jobb kenést kíván meg, és kevésbé tartós is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 12. 30. 20:37.

  15. #15
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Eszembe jutott még az R3E- vel a Touring Classics is! Nagyon jó autók!
    Nekem mindegy, csak hátul kaparjon, mert enyhén szólva besokalltam az első kerekesekből. Szerintem rohadt jó móka lenne a Group5-ös családot kipróbálni vagy egy WTCC 2013-as BMW márkakupa.

  16. #16
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegy, csak hátul kaparjon, mert enyhén szólva besokalltam az első kerekesekből. Szerintem rohadt jó móka lenne a Group5-ös családot kipróbálni vagy egy WTCC 2013-as BMW márkakupa.
    A Group5 csakis "elvetemülteknek"( jó értelemben) szabad csapatni! Imádom őket, de nem hiszem, hogy tudnék velük versenyszerűen menni.
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 12. 30. 23:13.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #17
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Mostani benzines-turbós irány ami látható az autóiparban, hasonlóan félrevezető. Nevetséges fogyasztási és károsanyag kibocsájtási adatok vannak megadva, amiket az erősen benyugtatózott nagyapám sem tudna betartani, miközben a turbónyomás és a teljesítmény folyamatosan nő és persze egyre kissebb motorokat használnak hozzá. Ezzel elérve hogy a terhelés nélküli méréseknél könnyedén hozzák a szigorúbb környezetvédelmi normákat is. Valójában viszont ha ki is használod a benne rejlő lehetőségeket, akkor kevésbé gazdaságos a turbo technológia, ezen felül drágább, komolyabb minőség ellenőrzést, több karbantartást, sokkal precízebb vezérlést, jobb kenést kíván meg, és kevésbé tartós is.
    Kicsit elkanyarodunk ezzel a topik témájától, de egyetértek. Igen kevéssé hiszem, hogy ezek a túlbonyolított motorok tudják majd azt a megbízhatóságot és élettartamot, amit az egyszerűbb kivitelű társaik. Hosszabb távon pedig nem feltétlen lesznek takarékosabbak, mindent összevetve.

  18. #18
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Erről a modról mit lehet tudni? https://www.youtube.com/watch?v=unLr3cxNR7w
    nem lehet valahogy a készítőktől megszerezni?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  19. #19
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a modról mit lehet tudni? https://www.youtube.com/watch?v=unLr3cxNR7w
    nem lehet valahogy a készítőktől megszerezni?

    Ha túl tudod tenni magad a belteren (nagyon sötét), akkor végül is nem rossz, leszámítva hogy egyen autók, csak a kaszni más.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2015. 12. 31. 13:42.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Elindultak a teszt szerverek a topikindítóban megnevezett Touring Car tartalmakkal:

    RaceRoom:
    Autók: WTCC 2013-2014, DTM 2013-2015, Audi Sport TT Cup
    Szerver:
    GTR-Masters.hu #TC
    Jelszó: masters

    Assetto Corsa:
    Autók: Brazil TC mod, BMW M235i Racing, Abarth 500 Assetto Corse
    Szerver: GTR-Masters.hu #TC
    Jelszó: masters

    Assetto Corsa:
    Autók: WTCC 2010 mod
    Szerver: GTR-Masters.hu #WTCC
    Jelszó: masters


    Lehet próbálgatni a vasakat, kérjük hajtások meg lehetőleg mindet és utána indul majd a szavazás!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 12. 10:01.

  21. #21
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a modról mit lehet tudni? https://www.youtube.com/watch?v=unLr3cxNR7w
    nem lehet valahogy a készítőktől megszerezni?
    Ezzel a moddal én is szivesen tolnám. Annak ellenére, hogy csak a kasztni külömbözik. Még pedig azért, mert egyenlő erőviszonyok lennének. Ami inkább előny mint hátrány. Lásd: GT3 vs. Abarth.
    Ugye nem kell mondjam senkinek, aki részt vett mind2ben, hogy melyikkel voltak nagyobb csaták. Amit még bevezetnék, hogy a szélárnyék hatást megnövelném 3x-ra, és a táblázat alapján pedig jöhetnének a súlybüntik, csak is az izgalamasabb futamok/csaták érdekében.

    Jah, és mindenképp AC-val.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a moddal én is szivesen tolnám. Annak ellenére, hogy csak a kasztni különbözik.
    Ahhoz a mod készítőinek hozzájárulása is kéne, amit igen nehéz lesz megszerezni, tekintve ez egy privát liga mod, amit saját maguknak készítettek.
    A fizika nyilván kamu, az autók paraméterei is teljesen egyformák, így pont annyi köze van a WTCC-hez, mint a BMW M235i-nek, vagy az Abarth 500-nak...

    Teszünk egy próbát vele, hogy használhatjuk-e, de addig is próbálgassátok a teszt szervereken lévő tartalmakat, vezetési és versenyzési élményben egyáltalán nem biztos, hogy nem azokkal járunk jobban..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 31. 17:24.

  23. #23
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz a mod készítőinek hozzájárulása is kéne, amit igen nehéz lesz megszerezni, tekintve ez egy privát liga mod, amit saját maguknak készítettek.
    A fizika nyilván kamu, az autók paraméterei is teljesen egyformák, így pont annyi köze van a WTCC-hez, mint a BMW M235i-nek, vagy az Abarth 500-nak...

    Teszünk egy próbát vele, hogy használhatjuk-e, de addig is próbálgassátok a teszt szervereken lévő tartalmakat, vezetési és versenyzési élményben egyáltalán nem biztos, hogy nem azokkal járunk jobban..
    Ha semmi köze a wtcc-hez akkor már inkább legyen gyári autó
    Csak rátaláltam a tecsőn és megörültem neki
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  24. #24
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindultak a teszt szerverek a topikindítóban megnevezett Touring Car tartalmakkal:

    RaceRoom:
    Autók: WTCC 2013-2014, DTM 2013-2015, Audi Sport TT Cup
    Szerver:
    GTR-Masters.hu #TC
    Jelszó: masters

    Assetto Corsa:
    Autók: WTCC 2010 mod, BMW M235i Racing, Abarth 500 Assetto Corse
    Szerver: GTR-Masters.hu #TC
    Jelszó: masters


    Lehet próbálgatni a vasakat, kérjük hajtások meg lehetőleg mindet és utána indul majd a szavazás!
    Az AC szerverre nem lehet felmenni a BMW M235i Racing al

  25. #25
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elindultak a teszt szerverek a topikindítóban megnevezett Touring Car tartalmakkal:

    RaceRoom:
    Autók: WTCC 2013-2014, DTM 2013-2015, Audi Sport TT Cup
    Szerver:
    GTR-Masters.hu #TC
    Jelszó: masters

    Szabi!

    Nem lehetne felvenni még a Touring Classics-t is?

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •