Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 37 (37 összesen)
  1. #26
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Igazabol en a manual valtot nem is hasznalom, tekintve hogy tenylegesen csak egyes-kettes van hasznalatban.

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #27
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ezeket találtam a témában:

    http://www.oovee.co.uk/forum/topic/1...hifter/?hl=usb

    http://www.oovee.co.uk/forum/topic/9...usb#entry88877

    Ez utóbbit még nem olvastam végig, de ha valaki megcsinálja és sikerül, akkor írja meg legyen szíves.

  3. #28
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Čs külön pedált se?
    Valószínűleg azt sem,bár nincs tapasztalatom ez ügyben.

  4. #29
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    G27-re is nagy szopás beállitani, volt egy nagyobb frissités azóta baromira nem tudom én sem beállitani pedig elötte ment a H-val de kuplungolni kell állandoan. Amugy 98%-ban 1-est kell használni.
    Néha 2-est.
    Nem tudom mit csesztek el de a frissités elött tök jo volt, most meg nagyon nem, kb semmi nem működik hiába állitok bármit is.
    Nekem eddig mindig jól sikerült beállítanom a G25-t,de megnézem én is mert frissítés óta én sem nyomtam.A 98%-ban 1-es 2-es fokozatról meg annyit,hogy majd változik az ha többet játszol. Lehet magasabb fokozatban is menni.

  5. #30
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem eddig mindig jól sikerült beállítanom a G25-t,de megnézem én is mert frissítés óta én sem nyomtam.A 98%-ban 1-es 2-es fokozatról meg annyit,hogy majd változik az ha többet játszol. Lehet magasabb fokozatban is menni.
    Hát végig toltam rajta pár pályát, de nem sojszor kellett nagyobb fokozat.
    Mondjuk én próbáltam rövidíteni a szállitásokat ezért mindig huzattam egy másik kocsit is, igy 1 forduloval 2-t vittem el, igy viszont nem nagyon lehetett jobban csapatni.

  6. #31
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hát végig toltam rajta pár pályát, de nem sojszor kellett nagyobb fokozat.
    Mondjuk én próbáltam rövidíteni a szállitásokat ezért mindig huzattam egy másik kocsit is, igy 1 forduloval 2-t vittem el, igy viszont nem nagyon lehetett jobban csapatni.
    Persze,az más tészta ha húzol még pluszban valamit.Szólóban viszont (ha a gép is szereti) simán lehet terepen 4.-ben is menni.Na de hát nem is annyira a sebességen múlik itt az egész,a hatékonyság fontosabb. Mi haverral multiban,úgy próbálunk haladni hogy ne ugráljunk vissza a garázsba javítani,ne szedjünk össze sérülést,minél kevesebb üzemanyagot fogyasszon el a gép....na és persze időben végezzünk a pályával. Nagyon jól szoktunk szórakozni.

  7. #32
    Ma jelent meg a Spintires/Mudrunner folytatása, sajnos, nem sajnos ez is Epic-exkluzív:

    https://www.epicgames.com/store/en-U...nowrunner/home


  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Azért "epic" nélkűl is van mód, a kipróbálásra...


    Valaki aki próbálta, kormány-ffb részéről nyilatkozhatna hogy mennyire részletes, valósághű. Megcsúszást, kipörgést, útegyenlőtlenségeket mennyire lehet érezni?

  9. #34
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki aki próbálta, kormány-ffb részéről nyilatkozhatna hogy mennyire részletes, valósághű. Megcsúszást, kipörgést, útegyenlőtlenségeket mennyire lehet érezni?
    Ha már így kérdezted, megnéztem, a T300-at szépen felismeri, a kormányzási szöget is helyesen kezeli. Viszont FFB még nincs. A COVID-19 miatt csúsznak a kormányok beszerzésével/tesztelésével, utólag fogják betenni. Végre tükör is van a belső nézetnél és ki is lehet hajolni az ablakon hátrafelé, mint ETS-ben. Aszfalton még mindig picit furcsa a fizika, főleg a kisebb tömegű járgányokkal, de úgy egyébként tetszik. Bár ezt kormánnyal már elég hardcore dolog játszani, én Xbox controllerrel nyomom.

  10. #35
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így kérdezted, megnéztem, a T300-at szépen felismeri, a kormányzási szöget is helyesen kezeli. Viszont FFB még nincs. A COVID-19 miatt csúsznak a kormányok beszerzésével/tesztelésével, utólag fogják betenni. Végre tükör is van a belső nézetnél és ki is lehet hajolni az ablakon hátrafelé, mint ETS-ben. Aszfalton még mindig picit furcsa a fizika, főleg a kisebb tömegű járgányokkal, de úgy egyébként tetszik. Bár ezt kormánnyal már elég hardcore dolog játszani, én Xbox controllerrel nyomom.
    Kivéve ha pedált és a kormányt külön USB-n használod mert akkor a pedál nem működik így refundoltam Kár pedig a Spintires is megvan és vártam már egy frissítést

  11. #36
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így kérdezted, megnéztem, a T300-at szépen felismeri, a kormányzási szöget is helyesen kezeli. Viszont FFB még nincs. A COVID-19 miatt csúsznak a kormányok beszerzésével/tesztelésével, utólag fogják betenni. Végre tükör is van a belső nézetnél és ki is lehet hajolni az ablakon hátrafelé, mint ETS-ben. Aszfalton még mindig picit furcsa a fizika, főleg a kisebb tömegű járgányokkal, de úgy egyébként tetszik. Bár ezt kormánnyal már elég hardcore dolog játszani, én Xbox controllerrel nyomom.
    Azért ez nem tejesen igaz már mint a kormi támogatás .....
    Maradjunk abban hogy dobáltak bele néhány kormány támogatást.....FFB nélkül....
    PL:a Logi termékekből csak a G29 és a G920-at támogatja ezeket is csak gondolom azért mert ps4,és xboxone kompaktibilisek.....
    Sem a 25-sem a 27 nem támogatott.
    Ez a játék még eléggé félkész ,korai hozzáférésnek még elmenne vagy csak konzol játéknak ,mert minden porcikájáról vissza köszön ,olyan mint ha konzolról portolták volna PC-re.
    A covid vírusra meg ráfogni....ugyan hagyjuk már ki veszi ezt be.....
    El kellett volna 1-2 hónapot halasztani a kiadást vagy fél áron árulni.
    Nem teli áron félkészet vegyél és várj hónapokat a javításokra....
    Ma már ez a bevett sablon sajnos ....
    Még a váltó támogatásról nem is beszéltünk az is automata.....azt csókolom...
    Jó hát konzolra készül és controllerrel tologatott kocsikra minek ,bármi is a felsoroltakból....
    A 3 évvel ezelőtti MudRunnerben is ki lehetett hajolni az ablakon és hátra nézni.
    Támogatta a H váltót mindent oda állítottál ahova szeretnél.....Együtt tudtad használni akár több vezérlőt is külön usb bevitellel is...
    Tükrök meg csak a PC-seknek van a konzolosok várjanak a sorukra.....
    Ami a hardcore dolgot illeti a Mudrunnerben volt arcade és hardcore mod ,ennek itt nyomát sem látni ,a készítők is csak mellé beszéltek ezen a téren hogy majd valamikor...talán....
    Utoljára módosította: endy papp; 2020. 04. 30. 20:01.

  12. #37
    Jóvan, én csak annyit írtam, hogy a T300 működik.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •