Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (37 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    SpinTires, SnowRunner

    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 04. 29. 22:46.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok mondták TS-en, hogy lehet vele bandázni online is egymással... engem érdekelne majd egy közös menet ezzel vmikor...

  3. #3
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Gyertek tényleg bandázni.... Óriási filing a játék, király egymást kicsörlőzni a trutyiból, meg daruval rakodni fel a fát, meg stb.....



    Ja és most fillérekért megvehető.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #4
    2-3 napja vettem meg
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Gyertek tényleg bandázni.... Óriási filing a játék, király egymást kicsörlőzni a trutyiból, meg daruval rakodni fel a fát, meg stb.....
    Ha gondolod szívesen meghívlak vidékre egy ilyen happeningre, nagyon get real lesz

  6. #6
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha gondolod szívesen meghívlak vidékre egy ilyen happeningre, nagyon get real lesz
    Nem szúrnál ki velem, hivatásos teherautó sofőr voltam..... Jártam még annó darus Zillel is.....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #7
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Ebben a fórumban eléggé ki van vesézve a játék a kezdetektől.

    http://prohardver.hu/tema/spintires/friss.html#msg1245
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #8
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Jó hogy nem Farmer szimulátor. Amíg Szabi szánt, Hezso megeteti a tyúkokat
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #9
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hogy nem Farmer szimulátor. Amíg Szabi szánt, Hezso megeteti a tyúkokat
    Miért mi bajod a játékkal?Én 5 éve foglalkozok/játszok a Farming Szimulátorral,párhuzamosan a Euro Truck 2-vel és lassan 1 éve a Spin Tires-el is.Elmondhatom mindegyik remek élményt nyújt,de hát mindenkinek más az ízlése.

  10. #10
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Soha nem értettem azt a magyar szokást, hogy ha egy társaságon belül valakinek tetszik valami, de a másiknak, többeknek nem, akkor nosza, azonnal üzzünk gúnyt belőle, fikázzuk le a dolgot.

    Hozzátéve hogy ettől én még boldogan fogok játszani az ilyen "farmer" jellegü játékokkal, max akinek nem tetszik, majd nem telepiti fel.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Viccként írtam, nem rosszak bár nekem nincs türelmem hozzá


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Hehe én csak simán jót röhögtem a farmeres kommenten. Nem kell szerintem senkinek a szívére venni.

    Tegnap én is leszedtem ezt, be lehet valahogy a kormányt állítani vagy csak bill. vagy kontrollerrel megy? Nyilván nem egy fullos forcefeedbackre gondolok, csak mégse kéne nyilakkal játszanom, ha már kontrollerem nincs.

  13. #13
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe én csak simán jót röhögtem a farmeres kommenten. Nem kell szerintem senkinek a szívére venni.

    Tegnap én is leszedtem ezt, be lehet valahogy a kormányt állítani vagy csak bill. vagy kontrollerrel megy? Nyilván nem egy fullos forcefeedbackre gondolok, csak mégse kéne nyilakkal játszanom, ha már kontrollerem nincs.
    Mivel írtad,hogy letöltött a játék így a kontroller ami a legjobb út,csak rá kell érezni.Kormányt is lehet használni de csak emulátorral bírható működésre a játékban.Aki megvette annak ilyen gondja nincs,felismeri a legtöbb kormányt és hát egy H-váltóval élmény a játék!

  14. #14
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel írtad,hogy letöltött a játék így a kontroller ami a legjobb út,csak rá kell érezni.Kormányt is lehet használni de csak emulátorral bírható működésre a játékban.Aki megvette annak ilyen gondja nincs,felismeri a legtöbb kormányt és hát egy H-váltóval élmény a játék!
    Király Akkor meg is veszem, mert nagyon hangulatosnak tűnik! Reménykedtem benne, hogy volt valami frissítés. Majd szóljatok mikor kit kell kihúzni a dagonyából...

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem értettem azt a magyar szokást, hogy ha egy társaságon belül valakinek tetszik valami, de a másiknak, többeknek nem, akkor nosza, azonnal üzzünk gúnyt belőle, fikázzuk le a dolgot.

    Hozzátéve hogy ettől én még boldogan fogok játszani az ilyen "farmer" jellegü játékokkal, max akinek nem tetszik, majd nem telepiti fel.
    Szerintem ismertek annyira hogy nem szokásom gúnyolódni, egy poénnak szánt(am), de úgy néz ki nem esett le
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ismertek annyira hogy nem szokásom gúnyolódni, egy poénnak szánt(am), de úgy néz ki nem esett le
    Nekem már leesett Én sem rosszból írtam...

  17. #17
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    .....és hogy témánál maradjunk,aki szívesen játszana akár csak elütni az időt vagy komolyabban is a játékkal az szóljon.Benne vagyok egy kis sárdagasztásban én is,akár csapatok is alakulhatnak.Sajna egy negatívuma azért van a játéknak,még pedig az hogy a multi 4 "személyes".Ettől függetlenül jót lehet szórakozni......például haverral ketten volt hogy 10-13 órát nyomtuk.

  18. #18
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Itt a real Spintires, amolyan igazi orosz módra előadva..... :-)

    https://www.facebook.com/NaPopari/vi...75689/?fref=nf
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #19
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Vegyetek ugy hogy a korom miatt mar lassu a felfogasom es nehezen ertem a viccet....

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  20. #20
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ezzel én is toltam sokat.
    Nekem is megvan.

    Egyedül a kamera kezelése ami nagyon fos.

  21. #21
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    A H-váltót nem tudom beállítani. Vagy H váltó vagy kormány működik. (külön USB-s) Be lehet valahogy?
    Illetve olyan még az aszfalton is az autó mintha felezőben menne végig. Egyelőre csak automatán tudom így használni, viszont nem lenne baj ha nem pl. 5-ben kezdené a mocsár vagy a hegy előtt... Egérrel meg eddig csak 1-es különböző változatait találtam. HELP!

  22. #22
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    A H-váltót nem tudom beállítani. Vagy H váltó vagy kormány működik. (külön USB-s) Be lehet valahogy?
    Illetve olyan még az aszfalton is az autó mintha felezőben menne végig. Egyelőre csak automatán tudom így használni, viszont nem lenne baj ha nem pl. 5-ben kezdené a mocsár vagy a hegy előtt... Egérrel meg eddig csak 1-es különböző változatait találtam. HELP!
    A játék külön H-váltót nem tud kezelni csak a gyárit,mint például G25/G27-nél.

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    A játék külön H-váltót nem tud kezelni csak a gyárit,mint például G25/G27-nél.
    &#200;s külön pedált se?

  24. #24
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    A játék külön H-váltót nem tud kezelni csak a gyárit,mint például G25/G27-nél.
    Kár érte.

    Én megpróbálok írni a fejlesztőknek hátha bekerül. Mert így csak egyféle irányítást lehet használni. Még a billentyűzetre se tudom beállítani a fokozatokat mondjuk 1,2,3,4,5-re, marad az automata.
    Írjon más is, külön pedálosok és váltósok hajrá!

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Kár érte.

    Én megpróbálok írni a fejlesztőknek hátha bekerül. Mert így csak egyféle irányítást lehet használni. Még a billentyűzetre se tudom beállítani a fokozatokat mondjuk 1,2,3,4,5-re, marad az automata.
    Írjon más is, külön pedálosok és váltósok hajrá!
    G27-re is nagy szopás beállitani, volt egy nagyobb frissités azóta baromira nem tudom én sem beállitani pedig elötte ment a H-val de kuplungolni kell állandoan. Amugy 98%-ban 1-est kell használni.
    Néha 2-est.
    Nem tudom mit csesztek el de a frissités elött tök jo volt, most meg nagyon nem, kb semmi nem működik hiába állitok bármit is.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •