Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (164 összesen)

Téma: Assetto Corsa - ütközésmodell

  1. #51
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az elejen az is rajta van, vegighorzsolod az autot...
    Ez egyáltalán nem az az ütközés. Ez a szerverre belépéskor volt, a próba törés meg 1 órával később és egyből ki is léptem utána. Az AC szerkesztőjében az utóbbit vettem fel és azt is mutatta ha a stop és start gombot nyomtam. Nem tudom hogy abból hogy csinálta ezt, bugos az is

  2. #52
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Replay link: https://drive.google.com/file/d/0B1a...ew?usp=sharing

    Az eset 26 perc 50 másodperctől indul. Konrád kolléga elvesztette az uralmat a gép felett, féltem hogy elém vágódik vissza a pályára ezért megijedtem és én is elvesztettem az uralmat . Bepörögtem és a replay szerint 34km/h-val "megpusziltam" fenékkel a falat. Ezek után 8 másodperccel rosszabb kört mentem, az amúgy sem acélos végsebesség 12 - 15 km/val volt kevesebb. Boxba hajtottam ahol össz-vissz 2 percet töltöttem a javítás miatt. A lentebb linkelt videón sok autó megcsókolja seggel a falat és nem 35-el szerintem. Ahogy látszik egyik autóról sem törik le alkatrész és lökhárító elem, ennyi erőhatást kibír a kasztni. Szerintem 40-50% környékére kellene levenni a törést. Vélemények?

    https://www.youtube.com/watch?v=F41XrKrO3oU

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Bepörögtem és a replay szerint 34km/h-val "megpusziltam" fenékkel a falat. Ezek után 8 másodperccel rosszabb kört mentem
    Este megnézem a replay-t... viszont előre bocsátom, hogy a 35 km/h az elég sok ám, illetve a videó is elég csalóka lehet a tempót illetően..

    Ez 15 km/h (igaz utcai autó):



    15 km/h se semmi ám, konkrétan mintha bele kocognál/bringáznál egy falba.
    Ez már 40 km/h, ezzel már nem mész tovább:







    Itt külön "érdesség", hogy a hátul ülő nem bekötött kiscsákó előrerepül és lemészárolja a fél családot.
    Sose hagyd, hogy a hátul ölők ne kössék be magukat, mert ők fognak megölni téged baleset esetén, akár milyen biztonságos az autód...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 12. 21:30.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Replay link: https://drive.google.com/file/d/0B1a...ew?usp=sharing

    Az eset 26 perc 50 másodperctől indul.
    Megnéztem az esetet, ahogy te is írtad ~35 km/h-val teljesen merőlegesen háttal belecsapódtál egy betonfalba. Én szerintem ezt meg kell éreznie egy autónak, az általam linkelt fenti videókon is látszik, hogy 40 km/h pl már nagyon nem vicc kategória. Szóval az én véleményem szerint, hogy ettől belassul az autó (megsérül a spoiler, diffúzor és a szárny, esetleg még a felfüggesztés is), az szerintem teljesen benne van a pakliban.

    Amit te linkeltél videót, ott az autók féloldalasan csúsznak be egy láthatóan rugalmas korlátba, amiről egyből tovább is pattannak, tehát a mozgási energiát nem kell a kasztninak elnyelnie. Hogy melyik kocsi mennyivel ment, ezt innen nehéz korrekten megítélni... de azt azért én nem hiszem, hogy azok közül bármelyik is 100%-os állapotban maradt az ütközés után.

    Egyébként ezen a versenyen kint voltam, őrületes volt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 19. 11:01.

  5. #55
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Igazából senki más nem szólt ehhez a temához, senkit nem zavar a 100%os törés ezek szerint. Marad így?

  6. #56
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából senki más nem szólt ehhez a temához, senkit nem zavar a 100%os törés ezek szerint. Marad így?
    Küldj videót vagy valamit. Én amint látod feljebb egyszer próbáltam nordnál, de a játék kifagyott videó készítésénél, majd próbáltam trimmelni a replay-t ami szintén nem jött össze a játéknak. Persze amire kiderült addigra az eredetit töröltem. Felőlem lehet 100%, de akkor meg gyorsítsunk a javításon. Most egy kis kocc elég valakitől ahhoz hogy 1 percet állj a boxban, de muszáj kimenned, mert különben több perccet vesztesz a futamon

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából senki más nem szólt ehhez a temához, senkit nem zavar a 100%os törés ezek szerint. Marad így?
    Én szívem szerint beállítanám 100%-ra, eddig akárhány esetet néztem át, nem igazán találtam túlzónak a sérülések mértékét. Régebben ugyan volt olyan, hogy furcsán pattantak le egymásról az autók, de az ütközés modell és nem sérülés, az két külön dolog, illetve ezen is már sokat javítottak. Illetve pár autót lezúztam már én is bajnoki futamon 70%-os sérülés mellett (Historic, stb...) és utólag visszanézve mindig úgy találtam, hogy ezt nem kellett volna ennyivel megúsznom, sok esetben a valóságban a versenyem végét jelentette volna az az eset. Van a családban igazságügyi gépjárműszakértő, illetve olyan spéci szoftverek, amikkel lehet elemezni, reprodukálni a különböző (közúti) baleseteket... meglepődnétek, hogy mennyire hamar törnek a dolgok...

    Szóval igen, az én véleményem az, hogy teljesen korrekt és real a 100%.

    Ettől függetlenül ha nagyon tápos a mezőny, akkor lehet marad a 70%, de az a Masters és az én elveim ellen is lenne, mert akkor az így lényegében egy "help".
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 19. 10:30.

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Küldj videót vagy valamit.
    Nem nagyon kell videó, egyszerű az eset: 35 km/h-ás sebességgel háttal nyílegyenesen belecsapódsz egy betonfalba egy GT3-as autóval.
    Szerintetek ezt gond nélkül kibírja-e a spoiler, a diffúzor, a szárny, a felfüggesztés, az alváz, stb..?

    Én a magam részéről kizártnak tartom: az ütközés iránya merőleges, a fal merev, így minden energiát a kasztni nyel el, valaminek törnie/deformálódnia kell.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 19. 10:53.

  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Ó, jó hátha iigy nézzük. Akkor AC-ban a tereptárgyak közül semmisem deformálható, rombolható, nem? Ergó minden betonból van. Sőt a karosszéria sem hiszem hogy deformálódna az ütközések, kontaktok elött (inkább csak vizuálisan lógnak, kapnak egy karcos textúrát). Lehet ezért is szerettek a kocsik "pattogni" érintkezésnél (ami azért már lightosabb lett). Nagy help...

  10. #60
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Én a munkámból kifolyólag láttam már pár törött autót illetve kárfelvételezek több biztosító társaságnak. 35km/h órás ütközésnél nem hogy a műanyag törik, de egy normál személyautónál is igen jelentős lemez sérülések keletkeznek. Főleg ebben az esetben ahol a másik fél a betonfal...

  11. #61
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Véleményem szerint sokat javult a törés és ütközésmodell az idők folyamán, de:
    - a verseny közben (főleg az elején) ELKERÜLHETETLEN egy-egy kisebb-nagyobb kontakt.

    - ahogy Kettel is megjegyezte: a tereptárgyak MIND végtelenül rugalmatlanok, elmozdíthatatlanok, ami messze nem real.
    a nord-os real videóban is látszik hogy az ott valójában RUGALMAS. próbáld meg a játékban ugyan azt reprodukálni
    ingame még egy BÓLYÁVAL való ütközésnek is durva következményei vannak, nemhogy egy gumikupac, esetleg kerítés, vagy akár egy fal az ellenfél.

    ugyan ez a rugalmatlanság a kocsi vs. kocsi esetben még mindig megfigyelhető, irreális, eltúlzott, és rossz.
    - most újabb bug/feature hogy a BOX-ban a jómunkásemberek lassított felvételben dolgoznak.
    Persze (feltételezem) ez mindenkinél így van, így ez maximum bosszantó, de érdemben nem szól bele a játékba.


    Szóval, jó volt az a 70%, maradjon is úgy szerintem.


    Amúgy meg naív és költői kérdés, hogy ugyan mi lesz az eredménye az ide posztolt anomáliáknak???
    Magam is jelentettem többféle esetet, persze nem vártam hogy akkor ettől majd bármi változna, vagy akár csak valaki ezt a fejlesztőknek továbbítja...

    Ne feledjük, hogy ez továbbra is csak egy JÁTÉK.
    Építhetünk köré komoly versenyeket, bajnokságokat, DE könyörgöm ami a játékban nincs, és nem is lesz azt ne próbáljuk mi magunk beletenni, mert nincs értelme, nem fog menni.
    Sokkal inkább kellene nekünk alkalmazkodni a játék sajátosságaihoz, mert az kivitelezhető, és nem utolsó sorban rajtunk résztvevőkön és a szervezőkön múlik, nem a játék fejlesztőin.

    Nagyon jó példa a RaceRoom, ahol az AC-hez képes durva hibákkal kell együtt élni, és lám ott mégis valahogy gördülékenyebben mennek a dolgok.
    (csak zárójelben jegyzem meg, hogy talán az is sokat számít hogy a szervező(k) is aktívan részt vesznek-e az adott bajnokságon, vagy 'csak' szervezik.)

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg naív és költői kérdés, hogy ugyan mi lesz az eredménye az ide posztolt anomáliáknak???
    Magam is jelentettem többféle esetet, persze nem vártam hogy akkor ettől majd bármi változna, vagy akár csak valaki ezt a fejlesztőknek továbbítja...
    Ez a topik alapvetően arról szól, hogy mi közösen megnézzük az eseteket és megpróbáljuk megítélni, mi hülyeség mi nem az és az itt összegyűlt tapasztalatok hatással vannak a bajnokságban használt beállításokra, illetve mi is jobban tudjuk, mire kell figyelnünk, vigyáznunk.

    Ne feledjük, hogy ez továbbra is csak egy JÁTÉK.
    Építhetünk köré komoly versenyeket, bajnokságokat, DE könyörgöm ami a játékban nincs, és nem is lesz azt ne próbáljuk mi magunk beletenni, mert nincs értelme, nem fog menni. Sokkal inkább kellene nekünk alkalmazkodni a játék sajátosságaihoz, mert az kivitelezhető, és nem utolsó sorban rajtunk résztvevőkön és a szervezőkön múlik, nem a játék fejlesztőin.
    Pont ezért van ez a topik, hogy megfelelően tudjuk belőni a AC sérülés modelljét. Alapvetően két kérdés van:
    - 100%-on reális-e az okozott kár mértéke a becsapódás erejével?
    - Akarjuk-e egyáltalán, hogy reális legyen, vagy "könnyítsünk" az életünkön?

    csak zárójelben jegyzem meg, hogy talán az is sokat számít hogy a szervező(k) is aktívan részt vesznek-e az adott bajnokságon, vagy 'csak' szervezik
    Ez pontosan így van, és valóban nagyon jó lenne, ha a mostani mezőnyből páran beszállnánk a szervezésbe!

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ó, jó hátha iigy nézzük. Akkor AC-ban a tereptárgyak közül semmisem deformálható, rombolható, nem? Ergó minden betonból van. Sőt a karosszéria sem hiszem hogy deformálódna az ütközések, kontaktok elött (inkább csak vizuálisan lógnak, kapnak egy karcos textúrát). Lehet ezért is szerettek a kocsik "pattogni" érintkezésnél (ami azért már lightosabb lett). Nagy help...
    Az ha X sebességgel belerongyolsz vmibe, amitől a való életben használhatatlanná kéne törnöd az autót, de itt meg tovább gurulsz és be tudod fejelzni a versenyt, az sztem egy HELP.

    Az "ESC használat" kérdéskörön tavaly egy csomót problémázott a mezőny és ott nem volt elfogadható a "könnyítés", itt érdekes módon meg szeretné mindenki olcsóbban megúszni az ütközéseket, pedig ez sztem elvi értelemben pontosan ugyan az a kérdéskör...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 09. 19. 13:20.

  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az ha X sebességgel belerongyolsz vmibe, amitől a való életben használhatatlanná kéne törnöd az autót, de itt meg tovább gurulsz és be tudod fejelzni a versenyt, az sztem egy HELP.

    Az "ESC használat" kérdéskörön tavaly egy csomót problémázott a mezőny és ott nem volt elfogadható a "könnyítés", itt érdekes módon meg szeretné mindenki olcsóbban megúszni az ütközéseket, pedig ez sztem elvi értelemben pontosan ugyan az a kérdéskör...
    Jóhát autó és autó kérdése is a dolog. Lásd wtcc hondához hozzáértél tengelytörés, citroen ment viigan tovább. Nyílván ilyesmik nincsenek a játékba lemodellezve, és sokszor kár is eröltetni a való élettel való összehasonlítást. Nem tud a játékban külön a diffúzor megsérülni, kölön a hűtőrács, és ezeknek kölönböző hatása lenne a menettulajdonságokra, és másként kéne a sofőrnek ezekhez alkalmazkodni. Senki sem gondolja azt hogy NFS-ezni akar örök élettel faltól falig. Csak 100%-nál kicsit enyhébb törést. Neadjusten talán ettől lehet izgalmasabb, bevállalósabb egy verseny? Teszemazt tavaly volt 70%, akkor most legyen 80%, vagy 90%-os a sérülés. Solved.

    ESC használat azért elég spacey. Térugrás miegymás. Azért nem ugyanaz hogy egy picit legyen eltekintőbb a sérülés mértéke. Más.

  15. #65
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint sokat javult a törés és ütközésmodell az idők folyamán, de:
    - a verseny közben (főleg az elején) ELKERÜLHETETLEN egy-egy kisebb-nagyobb kontakt.
    ez itt a probléma, nem az ütközés/sérülés modell...hogy ezt már elfogadjátok, ahelyett hogy..de ehh, mindegy is...lerágott csont és kaptam is a fejemre már érte hogy a "fejekben levő rendetlenséget" hangoztatom.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #66
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Vessünk egy pillantást a Blancpain GT széria magyar futamának rajtjára, és a második kanyarban történt ütközésre: https://www.youtube.com/watch?v=V6zVD3068kU (32:13-nál nézzétek)
    Az 1-es rajtszámú Audi szépen beleszáll oldalról a 88-as rajtszámú (piros) Mercedesbe. Nem kis csattanás, igaz? A versenyen aztán a negyedik ill. a nyolcadik helyen végzetek. Le maradásuk a győztestől 17 ill. 35 másodperc volt. Az AC-ban egy ekkora ütközéstől mennyit lassulnának az autó? Körönként két-három másodpercet, nem? Itt 32 kör alatt kaptak a szenvedő felek körönként nagyjából fél, ill. egy másodpercet, ami persze nem teljes egészében írható az ütközés számlájára. Vélemény?

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Vessünk egy pillantást a Blancpain GT széria magyar futamának rajtjára, és a második kanyarban történt ütközésre: https://www.youtube.com/watch?v=V6zVD3068kU (32:13-nál nézzétek)
    Az 1-es rajtszámú Audi szépen beleszáll oldalról a 88-as rajtszámú (piros) Mercedesbe. Nem kis csattanás, igaz? A versenyen aztán a negyedik ill. a nyolcadik helyen végzetek. Le maradásuk a győztestől 17 ill. 35 másodperc volt. Az AC-ban egy ekkora ütközéstől mennyit lassulnának az autó? Körönként két-három másodpercet, nem? Itt 32 kör alatt kaptak a szenvedő felek körönként nagyjából fél, ill. egy másodpercet, ami persze nem teljes egészében írható az ütközés számlájára. Vélemény?
    Szerintem nem sok side by side ütközést vizsgáltunk még itt együtt... lehet hozni bátran példákat a mostani futamról és megnézzük!

  18. #68
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Jelen helyzetben a törésmodell és a vele járó időveszteség, lásuk be, elég siralmasul lett megirva. Ami nem hogy izgalmas csatákat hoz, hanem inkább az ember kedve is elmegy tőle. Ráadásul, egyeltalán nem egyformán kezeli az egyes kocsiknál sem.
    Én személy szerint teljesen kivenném a törést a bajnokságból. És ez nem azt jelenti, hogy szabad a dodzsem, sőt, ellenkezőleg. Ha pl egy csata kezd kibontakozni 2 versenyző között, és az nem fajul el az unfair határáig, akkor azt a két pilóta test a test ellen lerendezheti egymás közt, kilincs a kilincsen csatával, és a tempójuk sem vész el az első kocctól. Úgy gondolom az itteni versenyzők rendelkeznek akkora rutinnal, hogy fair csatákat vigyenek véghez.
    Ha viszont az egyik fél úgy érzi, hogy egy bizonyos kontakt már nem fért bele a fair csatározásba, pl poziciót is vesztett, vagy pályáról is leszoritotta, stb, akkor ott az óvás topik, és a BT majd kiszabja a megfelelő büntetést az illetőnek, de ne egy rosszul megirt program döntse már el könyörgöm. A kemény mag ill. aki már pár éve itt tolja a mastersen, megtanult bolyban menni és fairul kűzdeni. Az ujjoncoknak pedig fel van adva a lecke ,hogy ezt megtanulják...

  19. #69
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Az egy dolog, hogy a törésmodell és az időveszteség messze van a tökéletestől. Lehet félre értem az írásod. Ki lehet venni... de ha mindenki tudja hogy ez hogy működik, akkor az is fair nem? Azt azért megjegyezném, hogy semmilyen kontakt nem volt megengedve soha és ez szerintem így is helyes. Részemről ez így is működik. Nem értek egyet azzal, hogy egymás között lerendezi. Utána meg megy a vita, meg a múltkori futamon Te eztmegezt csináltad és én nem óvtam. Ha megláttam az elmúlt időszakban hogy kontakt volt, akkor bünti. Rendezze le úgy hogy nincs kontakt. Szerinted rendelkeznek akkora rutinnal? Szerintem nem - tisztelet a kivételnek. A keménymag jelentősen megkopott az elmúlt két év során.

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelen helyzetben a törésmodell és a vele járó időveszteség, lásuk be, elég siralmasul lett megirva.
    Nem tudjuk belátni, amíg nem hozol konkrét példákat. Első hsz-ben pontosan le van írva, mi kell ehhez.

    Jelenleg a cél az, hogy a törések és az okozott kár mértéke reális legyen, beleértve a javítási időket is.
    Ha konkrét esetekkel alá tudjátok támasztani, hogy nem az, akkor természetesen módosítunk a beállításokon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 03. 10:29.

  21. #71
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Most csak egy video szemlélettel vázolnám fel a tegnap esti "brutális " ütközéseimet, és nem kérem hogy elemezzétek, csak pusztán nézzétek meg miről is van szó. Azzal is tisztában vagyok, mielőtt válaszolnál erre, hogy nem a hivatalos eljárás szerint raktam ide az adatokat. De ha kell, akkor pótolom. Bár igy a BT-nek nagyobb meló.


    Ezek a kontaktok okoztak 1mp lassulást körönként, és 1:36 mp szervizelést....

  22. #72
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudjuk belátni, amíg nem hozol konkrét példákat. Első hsz-ben pontosan le van írva, mi kell ehhez.

    Jelenleg a cél az, hogy a törések és az okozott kár mértéke reális legyen, beleértve a javítási időket is.
    Ha konkrét esetekkel alá tudjátok támasztani, hogy nem az, akkor természetesen módosítunk a beállításokon.
    Reális? Majdnem 200%-os gumikopás lett. Gt versenyek nem gumitaktikaról szólnak. Miért nem néz már meg valaki egyet a tv-ben?

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal is tisztában vagyok, mielőtt válaszolnál erre, hogy nem a hivatalos eljárás szerint raktam ide az adatokat. De ha kell, akkor pótolom.
    Igen, egy replay és pontos replay idő mindenképpen kellene, köszi!
    A videó nem igazán alkalmas korrekt elemzésre.

    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek a kontaktok okoztak 1mp lassulást körönként, és 1:36 mp szervizelést....
    Ez a 4 db így együtt?

    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Reális? Majdnem 200%-os gumikopás lett. Gt versenyek nem gumitaktikaról szólnak. Miért nem néz már meg valaki egyet a tv-ben?
    A gumi egy olyan változó, amit az adott sorozat határoz meg, hogy milyet használ, az milyen paraméterekkel rendelkezzen és ez hogy illeszkedik a szervezőség céljaihoz a versenyek lebonyolítását illetően.
    Mi itt nem egy konkrét GT3 sorozatot imitálunk, hanem egy saját bajnokságot rendezünk GT3-as autókkal, ilyen formában a lebonyolítási körülményeket szeretnék alakítani, de a fizikai törvényeket nem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 10. 03. 11:16.

  24. #74
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy dolog, hogy a törésmodell és az időveszteség messze van a tökéletestől. Lehet félre értem az írásod. Ki lehet venni... de ha mindenki tudja hogy ez hogy működik, akkor az is fair nem? Azt azért megjegyezném, hogy semmilyen kontakt nem volt megengedve soha és ez szerintem így is helyes. Részemről ez így is működik. Nem értek egyet azzal, hogy egymás között lerendezi. Utána meg megy a vita, meg a múltkori futamon Te eztmegezt csináltad és én nem óvtam. Ha megláttam az elmúlt időszakban hogy kontakt volt, akkor bünti. Rendezze le úgy hogy nincs kontakt. Szerinted rendelkeznek akkora rutinnal? Szerintem nem - tisztelet a kivételnek. A keménymag jelentősen megkopott az elmúlt két év során.
    Ha minden kontaktot megóvna az ember, ami miatt lassult mind a 2 fél, és tegyük azt a másik fél is megóvná ugyanazt az esetet, akkor milyen büntit szabnál ki a 2 pilótára? Ráadásul úgy hogy maga a program már eléggé megbüntette a 2 szerencsétlent azzal hogy körhátrányban versenyeznek. Egy OW -es kocsinál még érthető lenne a kis kocc-tól való lassulás a finom beállitások miatt, de egy zárt kasztnis túra autóknál sztem ezek a kontaktok beleférnének, és mindig is lesznek.
    Ha nem tudják lerendezni egymás között, és nem érkezett egyik féltől sem óvás, akkor onnantól kezdve a fórumon nem vitázhatnak és kész. A lehetőség adott volt...

  25. #75
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a 4 db így együtt?
    Igen

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •