Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Várjuk az ötleteket ezzel kapcsolatban, én már minden szóba jöhető csatornán meghirdettem az R3E futamainkat, amit találtam, egyelőre nincs több ötletem hol lehetne még...
    Szabi nem hiszem hogy aggódni kéne ezen, ez a nyílt bajnokság ez a legjobb reklám. Volt anno egy tehetséges úriember aki elképesztő videókat gyártott a versenyekről ez még hiányzik nekem, főleg annak fényében hogy a játékban ki is lehet tenni videókat, képeket. Ezek a videó összefoglalók amik betömörítik az eseményeket elég magával ragadóak tudnak lenni csak bizton rengeteg meló lehet, kár hogy már nincsenek.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi nem hiszem hogy aggódni kéne ezen, ez a nyílt bajnokság ez a legjobb reklám. Volt anno egy tehetséges úriember aki elképesztő videókat gyártott a versenyekről ez még hiányzik nekem, főleg annak fényében hogy a játékban ki is lehet tenni videókat, képeket. Ezek a videó összefoglalók amik betömörítik az eseményeket elég magával ragadóak tudnak lenni csak bizton rengeteg meló lehet, kár hogy már nincsenek.
    Ugyanez jutott nekem is eszembe, hogy érdemes lenne a versenyek videóit közzétenni. Meg még pár más dolog, ami visszahat a keresőoptimalizálásra, a potenciális érdeklődők "begyűjtésére", a minden évben egész biztosan megjelenő néhány tucatnyi verseny iránt érdeklődni kezdő megtalálására.

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Meg tudom nézni ezeket? A Facebook-csoportot látom természetesen. Ezen kívül még merrefelé?
    Fórumokat szoktam nézni, hol foglalkoznak a témával, de csak a PH! és az SG topikok úgy ahogy aktívak, azok se nagyon.
    Különböző hazai szimulátoros FB csoportokat szoktam még betámadni, de azokból sincs túl sok, és azok is kezdenek elhalni.
    Egy ideig foglalkoztam még a Steam csoportokkal is, de azok sem túl aktívak, nem hatékony a kommunikáció.
    Régebben szoktam híreket küldeni különböző online gamer site-oknak, több kevesebb sikerrel, de már leszoktam róla, mert a napi 15-30 hír között hamar elveszik egy ilyen bejegyzés és több meló van vele, mint amennyi hasznot hoz.


    Kicsit ránéztem még egyszer a GTR-masters felületekre. Kicsit deja vu érzésem van egy másik témában, részben általam felépített rendszer miatt.
    Itt mire gondolsz?
    Ha van bármi ötleted, akkor írd le bátran itt, vagy ha olyan jellegű akkor beszéljünk privátban.

  4. #29
    Horváth Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 08. 26.
    Város
    SZAKCS
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Monza

    Nem látom a szervert, lehetne kérni 1et előre is köszi


    Mit mentél vele?

  5. #30
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Petyám LB-ban 1:57,9XX Futamon a legjobb karika 1:58,050

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •