Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (113 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    R1
    Q:24, ha jól emlékszek...
    R:17 v 18
    Volt megint minden, mint a jó búcsúba...Oláh Gerivel volt valami pitty-putty, majd megnézem replay-en, megtört a vas hátul és oldalt, eltűnt a végsebesség, meg izgága lett. Utána mentem, mendegéltem .. gondoltam harmadolom a bulit .. hiba volt. Végig jó volt a kocsi a 2-3 etapba, annak ellenére, hogy egyszer behajintottam magam a szallagkorlátba hát istenem, nem adta ki
    Utolsó körbe még Szántai Zolit sikerült megelőzni, remélem bele fog számítani, mert ha nem, akkor nagyon morcos leszek!

    Na ezt viszont nem vágom. Ha már le kell csapatni a +2 kört, akkor miért nem hagyja a játék, hogy be is fejezzük azt???? Lehet emiatt nem lesz az a plusz egy előzésem elszámolva ..

    Jah és még valami! Skacok, bírjátok már ki a leintés után azt 3-4 percet, amíg mindenki beér, mert rohadt zavaró, hogy 3-4 másodpercenként felvillan egy szöveg! Köszi
    Nagyon jó volt veled csatázni! Igen egyszer neked csúsztam kicsit hátulról és egyszer össze értünk az utolsó kanyarba emlékeim szerint, de tutti nem sérülhettél úgy mert akkor én is sérültem volna.
    Icipici kocc volt, amolyan WTCC stílusba. Ettől függetlenül elnézést!

  2. #77
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Szántai Zoli bocsi a verseny elején a kis pöciért, el is vettem utána csak jöttek a többiek aztán nem akartam tömegbalesetet okozni, mert ott nem volt senkinek hely már igy inkább a gázra léptem.
    Kemény meccsek voltak az elején.
    Triaska Gabival is jót meccseltünk, megmondom őszintén nem tudtam, hogy mikor volt az első cseréd ezért matkoztam végig, hogy mi a francot csináljak ha utolérsz. Az utolsó 3 körünk az mocsok jó volt mint két vérszemet kapott héjja szinte kötelékbe repültünk rá Kristófékra.
    Aztán Lehel a sikánba megröptette az audit engem is magával sodorva, pedig direkt hagytam végig helyet, hogy elférjünk a sikánba, de végül is mind 1, mert ugy is megelőztem volna annyival gyorsabbak voltunk.

    Nem szeretek igy versenyezni, hogy összesen kb 1órát gyakoroltam ma délután, az időmérőn is nagyon rosszul mentem, a setup sem volt kész, még a rajtrácson állítgattam rajta pár dolgot.
    Plusz a ringet sem szeretem annyira mert tényleg nincs 1 másodperc pihenés sem, meg rohadt fáradt voltam.
    Végül fogalmam nincs hányadik lettem, de élvezetes futam volt.

  3. #78
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Szia , kár volt óvnod, töröltesd ha tudod! -... kíváncsi leszek hogy sikerül-e
    Nem szeretném töröltetni, mert úgy érzem korrektnek, hogy ha hivatalból megnézik a srácok. 2 pozíciót vesztettél azzal, hogy összeértünk. És valószínűleg lett volna még lehetőségem később is előzni. Azonnal éreztem, hogy ez nagy hiba volt, szét is hulltam eléggé a maradék körökre. Megérdemlem a figyelmeztetést a szitu miatt.

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    kb 18-20 köt fölött már nagy szenvedés volt menni velük..
    A célegyenes ráfordítót mindig nagyon szélesen vettem, ráadásul a kopott elsők miatt túrta is az orrát rendesen - lehet h. azt hitted elengedlek?
    Rajtad tartottam a szemem, valamennyire megfigyeltem, hogy kicsit szélesről indítod az ilyen karakterű kanyarokat. Én ebben annyira nem vagyok jó, inkább a belső rázót követem le szinte mindig.
    Az ominózus kanyarban kicsit még szélesebbet próbáltál ezek szerint, én ezt éreztem úgy hogy nem tudatos és még kintebb kerülsz. Mivel az egyetlen dolog az ami ekkor még egyben tartott, hogy a közeledésedtől ismét farkasszemet kaptam, ez már kombinálódott némi fáradtsággal, amikor reflexszerűen az üres terület felé fordultam be szinte szokásos módon. Pár versennyel ezelőtt egy nagyon hasonló szituban ugyanígy jártam, szóval még az ilyen szitukon van mit javítanom.

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Amit írtál, az első tizenpár kör nagyon jó volt mindenki korrekt volt.
    Aztán a második etapban nagyon meguntam az egyedül közözgetést és hibát hibára halmoztam, már majdnem kiléptem, seggem is szétültem, örültem hogy vége.
    Nagyon rendben volt az a meccs szerintem is. A végének kevésbé örülök, nem volt felhőtlen a célba érés.
    Az első kicsúszásom még szimpla túlerőltetésből, a második kicsúszásom már inkább a figyelem lankadásának volt köszönhető. Ezután doppingolt fel, hogy egyre közelebb kerültél, leszívta az energiámat rendesen az utolérés, csőlátásban meg már nem tudtam okosan előzni. Legközelebb már erre is jobban figyelek.

  4. #79
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Már jó rég óta kint van,hogy Barcelona lesz.
    Es melyik verzio? Gp v moto?

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    R2: 3 kanyar. Public szerveren különbül versenyeznek mostanában.
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább kiléptem.Féktávom belémjöttek.
    Óvás topik: link

    Idézet Eredetileg likeaRAINBOW írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve egy másik dolog, hogy időmérőn ha mögötted gyorsabban jön valaki, engedd el. Emlékeim szerint te voltál előttem, amikor futhattam volna egy pole időt, ha nem vagy lassabb nálam.
    Ez csak akkor igaz, ha lassabb versenyző nincs gyors körön. Aki éppen gyors körön van és nem rontott bele, az a tempójától függetlenül nem köteles elengedni senkit.


    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Es melyik verzio? Gp v moto?
    Moto. Már megy a szerver.

  6. #81
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Fehér Norbert ne haragudj a lökésért!
    Nincs harag (, de nem örültem neki).
    Sajnos az AC nagyon bünteti az autó sérülését, így sosem jön jól, mégha az kis mértékű is. Az elvesztett időket (pályára visszatérést, sérülésből adódó lassulást és a javíttatást) összeadva talán még 1 pozícióval előrébb végezhette volna, de a 6. hellyel is ki vagyok békülve.

  7. #82
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán Lehel a sikánba megröptette az audit engem is magával sodorva, pedig direkt hagytam végig helyet, hogy elférjünk a sikánba, de végül is mind 1, mert ugy is megelőztem volna annyival gyorsabbak voltunk.
    Bocsi azért az ütközésért az utolsó 5 körre annyira elfogytak a gumijaim, hogy körönként 5mp lassultam. A boxkiállás után nagyon alulkormányozott lett az autó végig szenvedtem de a végén teljesen vezethetetlen lett.
    A sikánnál hiába fordítottam a kormányt az autó ment egyenesen.
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  8. #83
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Eredetileg haflac írta
    Én inkább kiléptem.Féktávom belémjöttek.



    Óvás topik: link.
    Nem szándékozok megóvni senkit sem.Nem csak emiatt léptem ki,de hozzájárult.

  9. #84
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi azért az ütközésért az utolsó 5 körre annyira elfogytak a gumijaim, hogy körönként 5mp lassultam. A boxkiállás után nagyon alulkormányozott lett az autó végig szenvedtem de a végén teljesen vezethetetlen lett.
    A sikánnál hiába fordítottam a kormányt az autó ment egyenesen.
    Nincs gond.

    A rajtnál inkább voltam mérges amikor egy kék gtr az egyenesben nekem jött és lökös elöl-hátul meg jobb küszöb is sérült...

  10. #85
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó volt veled csatázni! Igen egyszer neked csúsztam kicsit hátulról és egyszer össze értünk az utolsó kanyarba emlékeim szerint, de tutti nem sérülhettél úgy mert akkor én is sérültem volna.
    Icipici kocc volt, amolyan WTCC stílusba. Ettől függetlenül elnézést!
    Abszolút nincs harag, én is élveztem, de sajnos tényleg büntet (valaki előttem már írta, talán White kolléga) a játék, narancs sárga lett az autó oldala és hátulja :/ Nem éreztem ilyen komolynak én sem a dolgot, de a játék komolyabban gondolta! Ettől függetlenül jó kis meccs volt, amit ezúton köszönök!

    Érdekes dolgok történnek néha ebben a játékban!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

    Scuderia Giudice #099#

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Q: Elég jó.
    R1: Biztonságos rajtolás, egypár helyet vesztettem is, ezért gyorsan vissza is akartam szerezni, de még nagyon sűrű volt sor. Tisztára totojázásnak éltem meg az első jónéhány kört, és nyomni, előzni, haladni akartam. De kb az történt hogyha sikerült egy előzési poziciót kialakiitanom, de mégsem tudtam végrehajtani, akkor a mögöttem lévő lendületből már elis ment. Lehet ilyenkor csak nyugisan kéne közlekedni a sorban, mint a pesti dugóban, és nem cikázni a sávok között. Tomcy-val kerültem szorosabb kapcsolatba. Egyszer elém is került, és szerintem érezte hogy gyorsabb vagyok, haladni akarok, mert mintha elis engedett volna. Törni kellett, kellett volna az utat. Éreztem hogy gyors vagyok, és ez tökjó érzés. Deszóval Tomcy-val lett egy ütközés, az Alesi-ba, ketten fordultunk be, de a belső kerékvető unreal megdobott, zannyába, bocs érte. Egykét hely oda. Aztán sorra előztem, vagy álltak ki előlem az emberek. Ekkor jöttem rá hogy itt különböző taktikák lesznek. Nagyon jó volt hogy alig voltam egyedül, és sok hasonló kvalitású ellenfél volt körülöttem. Egykiállással mentem úgyhogy a végére kellően elfogytak a gumijaim...

    Timár Sanyi. Kör visszavétele (már előző futamon a csapattársam is bekavart hasonlóan). Szóval tegyük fel a futamból van hátra 5 kör, 5 mp előnyöm van, körönként 1mp-el gyorsabb a mögöttem jövő rivális. Köztünk Te, lekőrözött. Értettem én hogy gyorsabb vagy a jobb gumin. Egy az hogy húztad magad után, énrám a reális ellenfelemet. Ha elengeded őt, és jössz mögötte, és ha megelőzött az ellenfelem, akkor utána Te is mehetnél isten hiirével. De nem, elkezdtél presszionálni, tolni. Egye fene, az 5mp-es előnyömből csak a Te kedvedért odaadtam 1mp-et, amit kispóroltam, majd kibrusztolom, elengedtelek a célegyenesben, hogy minél elöbb túllegyek rajtad. 1 kanyarra rá megcsúszol, újból kibillentesz, visszaelőzlek. Érdemes volt. Persze az ellenfelem (White) a nyakamon, megelőz. Egy kicsit próbáltam volna még presszionálni, hibára késztetni, kibillenteni, követni de nem, Neked egyből rajtam kell loholni. El is rontottam, elengedtelek dühömben, és persze a megint odaadott mp-ek a legvégén megint poziciókba kerültek Nekem. Hát Sanyi, csak remélem hogy a hátralévő pár körben valakitől szereztél vissza poziciót, és volt értelme turkálni. Nem volt ennyire vészes mint leiirtam, túlzok, de lássad más szemszögből hogyan befolyásolsz egy versenyt.

    Nemnagyon szeretem a Hungaroringet, de eddig valahogy mindig jó futamaim voltak rajta.
    Triaska Gábor: Bocs kétszer is volt kis kontaktunk a futamon, nemismertelek, kissé kemény voltam veled.
    Utolsó kört most nemtudom visszavettük-e, vagy csak bónusz volt (tomcy, tóth, white..) Fasza az AC hogy egy kockászászlót nemtud kirakni amikor befut az legelső.
    Élveztem, mindenki rendi volt

  12. #87
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemnagyon szeretem a Hungaroringet, de eddig valahogy mindig jó futamaim voltak rajta.
    Triaska Gábor: Bocs kétszer is volt kis kontaktunk a futamon, nemismertelek, kissé kemény voltam veled.
    Utolsó kört most nemtudom visszavettük-e, vagy csak bónusz volt (tomcy, tóth, white..) Fasza az AC hogy egy kockászászlót nemtud kirakni amikor befut az legelső.
    Élveztem, mindenki rendi volt
    Nagyon nem szeretem én sem, hogy figyelnem kell rá, hogy lekörözött vagyok vagy sem. Ha igen, akkor az utolsó kör már teljesen felesleges, ilyen esetben a fehér zászló nekem már a kockásnak felel meg. (Egyáltalán minek az a fehér zászló? Nascaron kívűl van még fehér zászló valahol?)
    Tehát amikor már a célvonal után megelőztétek az álló autómat, az nektek bónusz kör volt, az eredménybe nem számított bele.
    Amúgy nem értettem a taktikádat, hogy miért mentél a 21. körben a boxba. 2 kiálláshoz késői volt az egyhez meg nagyon korai. Azt hittem, hogy hard gumival akarod a 2. felét megcsinálni, de nem azzal jöttél ki. A végefelé vártam hogy mész még a boxba, de meglepetésemre kintmaradtál, így bitos voltam benne, hogy megfoglak és valószínű, hogy nem túl sok ideig tudtál volna feltartani, ha Sanyi nem zavar meg, mert azért a körönként 5mp különbséget csak kihasználtam volna valahol. Amúgy 1 körrel később még Lehelt is megelőztem, pedig ő is még előtted volt jónéhány mp-cel.

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A másik: akik ezt az ütközés modelt kifejlesztették, hatalmas taps! Kicsit megtámaszt valaki, és mint a labda pattog az autó...fantasztikus!
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az AC nagyon bünteti az autó sérülését, így sosem jön jól, mégha az kis mértékű is.
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Abszolút nincs harag, én is élveztem, de sajnos tényleg büntet (valaki előttem már írta, talán White kolléga) a játék, narancs sárga lett az autó oldala és hátulja :/ Nem éreztem ilyen komolynak én sem a dolgot, de a játék komolyabban gondolta!
    Csináltam ennek a témának egy külön topikot, hogy korrekt módon a végére tudjunk járni az ilyen eseteknek:

    Assetto Corsa - ütközésmodell


    Bárki bármilyen anomáliát tapasztal kérjük a jövőbben itt jelezze:
    Fórum --> Szimulátorok --> Assetto Corsa --> Assetto Corsa hibák --> Assetto Corsa - ütközésmodell

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem szeretem én sem, hogy figyelnem kell rá, hogy lekörözött vagyok vagy sem. Ha igen, akkor az utolsó kör már teljesen felesleges, ilyen esetben a fehér zászló nekem már a kockásnak felel meg. (Egyáltalán minek az a fehér zászló? Nascaron kívűl van még fehér zászló valahol?)
    Tehát amikor már a célvonal után megelőztétek az álló autómat, az nektek bónusz kör volt, az eredménybe nem számított bele.
    Amúgy nem értettem a taktikádat, hogy miért mentél a 21. körben a boxba. 2 kiálláshoz késői volt az egyhez meg nagyon korai. Azt hittem, hogy hard gumival akarod a 2. felét megcsinálni, de nem azzal jöttél ki. A végefelé vártam hogy mész még a boxba, de meglepetésemre kintmaradtál, így bitos voltam benne, hogy megfoglak és valószínű, hogy nem túl sok ideig tudtál volna feltartani, ha Sanyi nem zavar meg, mert azért a körönként 5mp különbséget csak kihasználtam volna valahol. Amúgy 1 körrel később még Lehelt is megelőztem, pedig ő is még előtted volt jónéhány mp-cel.
    Pedig azaz utolsó grátiszkör elég brutál lett. Lehel-t is megelőzték még hárman, meg engem is megelőzött Tomcy. Volt kalamajka
    Hát a taktikát általában otthon szoktam hagyni, esetleg annyi hogy a futam végefelé elkezdek-e izgulni hogy kifogy-e a nafta, vagy sem, de most a futam közben valamikor, amikor egyedül voltam már az 5 hely körül, gondolkodóba estem hogy legközelebb már tényleg megkéne tervezni, kiszámolni a dolgokat, meg kijelzőket is felrakni hogy jobban olvassam, értsem a történetet
    21 kör elött már sötétnarancs volt a tankom, max még egyet mehettem volna, de ilyeneken inkább már nem kockáztatok. Feléig akartam elmenni. Gondoltam semmi hókuszpók, erre látom hogy sokan 2 kiállásosok, ajaj. Kemény gumiról meg csak rosszakat hallottam, igy azt minek.
    Sajna normális kijelzőm sincs, igy egy darabig a célegyenesben mértelek be hogy a tükrömben mikor bukkansz elő a kanyarból. Vmi 10mp előnyöm volt, talán 10 körrel a vége elött, és úgy gondoltam hogy 1mp-et kitudok gazdálkodni körönként. Sajna a saját köridőimet, másokét pláne nem volt időm, lehetőségem nézegetni.
    Topikban sem láttam volna hogy vki nyafogott volna hogy jajdekopik a gumi, milesz a versenyen. Semmi sem szólt a 3 kiállás mellett

  15. #90
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Q1: Nem akartam erőltetni, hard gumit nézegettem, majd féltávos mediumot. P14 utóbbival, hinnye, csak megnézem már mi van a kocsiban. P8, legjobb GT rajthely.
    R1: Rajt okés, 6. Hely, tiszta a pálya mehetek. 2. Kör, felvillan a benzin lámpa. Óhogyszőröstalpasromán…utolsó hely, jó tempó, fal, jó tempó, Oláh Gergely, box,fal, Oláh Gergely, P11 vagy 12. Egész jó mentés lett, azt hittem hátrébb fogok végezni, de a 2 kiállásosok megmentették a haza becsületét.

    Gergelyt amúgy piszok mód nem bírtam megelőzni., bocs a kontaktért, nem akartam bemenni melléd, de a féktáv így jött ki . Mondjuk az kellően bosszantott, hogy úgy tartottad a tempót előttem, hogy sorozatosan szélesítettél. Bár ahogy elnéztem a körülöttem levőket, nem igazán kellett volna nekem sem szégyellősködnöm e téren…

  16. #91
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Drága Kristóf!
    Értem én, hogy gőzgép, de én is versenyzek a magam világában, még ha az 1 körrel hátrébb van, mint a tiéd. Azért van pár kör már lassan 8 éves szimezés után a hátam mögött. Tisztában vagyok a szabályzattal is, mivel az én kezem is benne volt a megszületésében.
    Viszont én kérek elnézést, hogy nem állok be vonatozni, mert Te/Ti is a pályán vagytok .. Igen, fogtam még egy pozíciót.
    Sajnálom, hogy Te buktál miattam, de haladni szerettem volna, mert volt még lőtávolba nekem is versenyző.
    Majd ezt a következő találkozón kivesézzük néhány sör mellett!
    Azért remélem nincs harag..


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

    Scuderia Giudice #099#

  17. #92
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Tegnap nagy mérgemben már írtam pár gondolatot, amit aztán töröltem, hátha bántó, most nekiugornék ismét, tisztább fejjel!
    Még mielőtt bármit is írnék, leszögezem, semmi kioktató szándékom nincs, egyrészt mert nem, másrészt mert tudom hol a helyem ebben a "világban", tehát nincs jogosultságom bárkinek is osztani, szóval ennek tudatában szeretném, ha olvasná, akit említek esetleg, észrevételeim azonban lennének:
    Q:7, azaz totálisan a középmezőny!
    R: N/A
    Már T1-nél ráfáztam, annak ellenére, hogy óvatosan belsőre húzódva akartam kanyarodni, kigyorson csak elügyetlenkedtem, és kiforogtam, ráadásul a füvön is töketlenkedtem, kapásból 8 mp off!
    Mindez meg is alapozta a hangulatom sajnos, de pár kör alatt lement a stressz, főleg hogy T2-3-nál baleset lehetett, mert fel is értem a mezőnyre.
    Utána előztem talán 1-2-t, de más extra nem történt, illetve de, és innen jönne az élmény beszámoló helyett az a pár észrevétel.
    Vámos Istvánhoz szólnék első körben:

    Gyors vagy, nálam legalábbis gyorsabb, viszont ne vedd zokon, de baromira bosszantott, hogy egy kör alatt háromszor dobtad el a Mekit átlagban, így ugyanennyiszer toltál magad előtt a szituk után. Normál esetben ezzel nincs baj, hiszen azonos körön voltunk, viszont így esélytelen volt harcolnom olyannal, akivel pariba lehettem volna, feltartani sem akartalak, illetve nézelődtem hátra, hogy most mi van. Bevallom, az x-edik ilyennél már agyvérzés kerülgetett, és ismétlem, nem a pozíció, amit elvettél, hanem hogy ezáltal buktam bármit azokkal, akikkel lehetett volna kis csata. remélem nem értesz félre, nem fikázás.

    Kicsit bosszantóbb volt ennél is Mezei Krisztián ténykedése:

    Ne haragudj rám, de a totálisan kiszámíthatatlanok a verseny íveid, illetve hogy meggyőződésem szerint, abszolút nem figyeled, hogy a versenyzőtársa(i)d hol járnak hozzád képest, arra volt jó, hogy tucatnyi hibába kényszerítettél.
    Mire is gondolok? Számtalanszor kellett letaposnom a féket az alattam lakóhoz, mert ha beszúrtam, vagy próbáltam, egyből elindultál felém. Nem gondolom, hogy direkt, viszont azt igen, hogy ennek az az oka, hogy csak magaddal voltál elfoglalva. Satufékek, vágások, korrigálások, illetve a beletörődés, hogy azzal buknék a legnagyobbat ha próbálkoznék, kiakasztottak. Például T1-nél rendre rontottál, én rendre belülről elfordultam, de rendre fékeznem kellett, mert rendre zakatolt az autód felém, vagy fék, vagy kiraksz. Ugyanez T2-T3. Nemhogy előzni nem tudtam, de a nyakamra jött mindenki, aki mögöttem volt, és nem, nem gondolom, hogy részedről ez jó kivédekezés volt, jóval inkább totális figyelmetlenségek halmaza. Hogy nekem van igazam (szerintem), arra remek példa a végzetem, a 12.-13. (nem emlékszem melyik) kör után szokásosan elszúrtad a T1 féktávot, utólag már tudom, hibáztam, eldöntöttem, hogy megbízom benned, és kanyarodok, tovább megyek, hiba volt, úgy kitettél, mint macskát sz.ni! Oldalról, nem is értettem oda, akkor, hogyan érkeztél? Persze az Audinak törés, elég nyomorult érzés lett vezetni, majd szépen el is hagytam valahol magam alól a gépet, még egy falazás, és a kiábrándító escape!

    Másik az azóta topikká cseperedő ütközés model, szerintem egy vicc, valaki már írta, mint a golyó. Ilyen nemhogy az életben nincs, de sehol máshol sem. Nem, nincs videóm, nincs replay-em, mert hiába mentettem, össz-vissz 2:18 másodpercet mentett ki, fogalmam sincs miért. Ezügyben szívesen fogadok egy kis segítséget, hogy mit ronthattam el.

    Szóval hatalmas csalódás, sok értelme így nem volt a dolognak, pedig vártam, hogy ha már van egy kis szabadidőm, versenyezhessek végre!

  18. #93
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Tisztelt Sándor!
    Harag nincs tervbe véve.
    Hogy egy kicsit még tovább szinezzem a képet, olyan mint Marquez-Rossi affér. Nem voltál versenyben, úgy éreztem hogy a világbajnoki riválisomat, Lorenzót (White) segiited, és a friss gumikon csak pörögsz körülettem, idegesiitesz, és emiatt ért hátrány, iigy szólsz bele a végeredménybe. Leakartalak volna rugni akkor. Mostmár nem
    Nemtudom White-ot hogyan előzted meg, lehet Ő is ugyanannyit vesztett rajtad mint rajtam. Lehet semmit sem számiitott. Bűnbak. Túlpörgettük... pisz&láw
    Üdv.Kri

  19. #94
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Jajj, azért ennyire nem volt vad a helyzet!
    White elengedett mert friss gumival jöttem mögötte kb 30 liter benzinnel ...
    Ennyi a lényeg! Azért tragédia nem történt!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

    Scuderia Giudice #099#

  20. #95
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Triaska Gabortol is elnezest kerek mert fektavon racsusztam es kiporditettem! Bocs!
    Helló! No problem, szerencsére nem sérült nagyon, meg időt se vesztettem sokat. Hírtelen megijedtem, hogy ennyivel rövidebb féktávot tudtál venni és én húztam rád. Utána nem is erőltettem a védekezést mert éreztem hogy jóval gyorsabb tudnál lenni.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Triaska Gabival is jót meccseltünk, megmondom őszintén nem tudtam, hogy mikor volt az első cseréd ezért matkoztam végig, hogy mi a francot csináljak ha utolérsz. Az utolsó 3 körünk az mocsok jó volt mint két vérszemet kapott héjja szinte kötelékbe repültünk rá Kristófékra.
    A jó rajt után a futam elejét picit elovatoskodtam, meg volt pár incidensem másokkal. A 17.kör végén mentem ki az első cserére. Javított autóval, friss gumikkal sikerült üres területre visszajönni és tudtam jó tempót menni, de annyival nem voltam gyorsabb hogy tisztán támadni tudjalak. Második kiállás egy körrel a tiéd után volt, de a hideg gumikkal nem tudtalak tartani, meg nem is akartam nagyon harcolni, sok volt még akkor hátra. Nagyon élveztem én is, ahogy elnéztem a pálya első fele nekem feküdt jobban, de a második felében meg Te tudtál elhúzni, így megint nem akartam kockáztatni. Annyira el voltam foglalva az üldözéseddel, hogy a 47. kör felé vettem észre hogy mennyire belassultak előttünk. Azt tudtam hogy az utolsó kör már nem fog számítani, de ahogy láttam hogy nem veszitek el, gondoltam én se hagyok ki egy ilyen tét nélküli kis csatázást. Meg persze Kristófnak is vissza szerettem volna adni azt a futam eleji leszorítást.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Másik az azóta topikká cseperedő ütközés model, szerintem egy vicc, valaki már írta, mint a golyó. Ilyen nemhogy az életben nincs, de sehol máshol sem. Nem, nincs videóm, nincs replay-em, mert hiába mentettem, össz-vissz 2:18 másodpercet mentett ki, fogalmam sincs miért. Ezügyben szívesen fogadok egy kis segítséget, hogy mit ronthattam el.

    Szóval hatalmas csalódás, sok értelme így nem volt a dolognak, pedig vártam, hogy ha már van egy kis szabadidőm, versenyezhessek végre!
    Be kell állítani a repaly méretét és részletességét a Options --> General fülön, 500 MB / very low kombóba minden bele fog férni, persze ezekkel lehet játszani.

    Ha neked nincs saját replay-ed, akkor tölts le másért, nézd meg hol volt az eset és aztán ezekkel az infókkal jelentsd be a linkelt topikba és akkor közösen "megszakértjük" mi hülyeség, mi nem az.

  22. #97
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Q: Elég jó.
    R1: Biztonságos rajtolás, egypár helyet vesztettem is, ezért gyorsan vissza is akartam szerezni, de még nagyon sűrű volt sor. Tisztára totojázásnak éltem meg az első jónéhány kört, és nyomni, előzni, haladni akartam. De kb az történt hogyha sikerült egy előzési poziciót kialakiitanom, de mégsem tudtam végrehajtani, akkor a mögöttem lévő lendületből már elis ment. Lehet ilyenkor csak nyugisan kéne közlekedni a sorban, mint a pesti dugóban, és nem cikázni a sávok között. Tomcy-val kerültem szorosabb kapcsolatba. Egyszer elém is került, és szerintem érezte hogy gyorsabb vagyok, haladni akarok, mert mintha elis engedett volna. Törni kellett, kellett volna az utat. Éreztem hogy gyors vagyok, és ez tökjó érzés. Deszóval Tomcy-val lett egy ütközés, az Alesi-ba, ketten fordultunk be, de a belső kerékvető unreal megdobott, zannyába, bocs érte. Egykét hely oda. Aztán sorra előztem, vagy álltak ki előlem az emberek. Ekkor jöttem rá hogy itt különböző taktikák lesznek. Nagyon jó volt hogy alig voltam egyedül, és sok hasonló kvalitású ellenfél volt körülöttem. Egykiállással mentem úgyhogy a végére kellően elfogytak a gumijaim...

    Timár Sanyi. Kör visszavétele (már előző futamon a csapattársam is bekavart hasonlóan). Szóval tegyük fel a futamból van hátra 5 kör, 5 mp előnyöm van, körönként 1mp-el gyorsabb a mögöttem jövő rivális. Köztünk Te, lekőrözött. Értettem én hogy gyorsabb vagy a jobb gumin. Egy az hogy húztad magad után, énrám a reális ellenfelemet. Ha elengeded őt, és jössz mögötte, és ha megelőzött az ellenfelem, akkor utána Te is mehetnél isten hiirével. De nem, elkezdtél presszionálni, tolni. Egye fene, az 5mp-es előnyömből csak a Te kedvedért odaadtam 1mp-et, amit kispóroltam, majd kibrusztolom, elengedtelek a célegyenesben, hogy minél elöbb túllegyek rajtad. 1 kanyarra rá megcsúszol, újból kibillentesz, visszaelőzlek. Érdemes volt. Persze az ellenfelem (White) a nyakamon, megelőz. Egy kicsit próbáltam volna még presszionálni, hibára késztetni, kibillenteni, követni de nem, Neked egyből rajtam kell loholni. El is rontottam, elengedtelek dühömben, és persze a megint odaadott mp-ek a legvégén megint poziciókba kerültek Nekem. Hát Sanyi, csak remélem hogy a hátralévő pár körben valakitől szereztél vissza poziciót, és volt értelme turkálni. Nem volt ennyire vészes mint leiirtam, túlzok, de lássad más szemszögből hogyan befolyásolsz egy versenyt.

    Nemnagyon szeretem a Hungaroringet, de eddig valahogy mindig jó futamaim voltak rajta.
    Triaska Gábor: Bocs kétszer is volt kis kontaktunk a futamon, nemismertelek, kissé kemény voltam veled.
    Utolsó kört most nemtudom visszavettük-e, vagy csak bónusz volt (tomcy, tóth, white..) Fasza az AC hogy egy kockászászlót nemtud kirakni amikor befut az legelső.
    Élveztem, mindenki rendi volt
    Igen ott elengedtelek, már nem emlékszed de talán az alesis kanyar után volt vagy nem tudom, volt valami kis kocc aztán ugy gondoltam hogy miattam volt, ezért elengedtelek, hogy ne legyen harag.

    De az utolsó kör amikor megelőztelek az komolyan tanítani való volt ahogy körbe autóztalak a mansell után, komolyan mondom az ilyen pillanatokért érdemes ezt csinálni!
    Ilyenkor olyan különleges érzés fog el amit igazából nem tudok szavakba önteni, hogy adrenalin, boldogság, öröm, siker, vagy a bánat tudja mi, de az biztos, hogy úgy vigyorgok ilyenkor, hogy Riccardo kutya fasza hozzá, és majdnem kiugrik a szívem, hogy el ne csesszem!
    Tudom a legtöbben ilyenek vagyunk, máshogy nem is lehet szerintem csinálni.
    Bár én imádok nagy pillanatokat nagy érzelmeket megélni.

  23. #98
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem szeretem én sem, hogy figyelnem kell rá, hogy lekörözött vagyok vagy sem. Ha igen, akkor az utolsó kör már teljesen felesleges, ilyen esetben a fehér zászló nekem már a kockásnak felel meg. (Egyáltalán minek az a fehér zászló? Nascaron kívűl van még fehér zászló valahol?)
    Tehát amikor már a célvonal után megelőztétek az álló autómat, az nektek bónusz kör volt, az eredménybe nem számított bele.
    Amúgy nem értettem a taktikádat, hogy miért mentél a 21. körben a boxba. 2 kiálláshoz késői volt az egyhez meg nagyon korai. Azt hittem, hogy hard gumival akarod a 2. felét megcsinálni, de nem azzal jöttél ki. A végefelé vártam hogy mész még a boxba, de meglepetésemre kintmaradtál, így bitos voltam benne, hogy megfoglak és valószínű, hogy nem túl sok ideig tudtál volna feltartani, ha Sanyi nem zavar meg, mert azért a körönként 5mp különbséget csak kihasználtam volna valahol. Amúgy 1 körrel később még Lehelt is megelőztem, pedig ő is még előtted volt jónéhány mp-cel.
    Szerintem a verseny a kockás zászló után ér véget, ha engedi még a program akkor nyomni kell és nem megállni.

  24. #99
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam ennek a témának egy külön topikot, hogy korrekt módon a végére tudjunk járni az ilyen eseteknek:

    Assetto Corsa - ütközésmodell


    Bárki bármilyen anomáliát tapasztal kérjük a jövőbben itt jelezze:
    Fórum --> Szimulátorok --> Assetto Corsa --> Assetto Corsa hibák --> Assetto Corsa - ütközésmodell
    Szerintem 50%-ra kellene állitani 70-ről talán akkor már valamivel jobb lenne, mert az hogy van egy tényleg jelentéktelen kocc aztán 1secet lassul a kocsi nem tul reális.

  25. #100
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj, azért ennyire nem volt vad a helyzet!
    White elengedett mert friss gumival jöttem mögötte kb 30 liter benzinnel ...
    Ennyi a lényeg! Azért tragédia nem történt!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Nekem is volt hasonló helyzetem Leitner Norbival az utolsó körökben. TT jött fölfelé sokat hibáztam mert nem előre figyeltem hanem örökké hátra meg a térképet. Jött Norbi elengedtem majd hibázott és elmentem neki. Aztán megint itt volt a seggembe de mondtam ha fene fenét eszik sem engedem el megint mert TT közel volt de szerencsére vette a lapot gondolom, hogy itt kellős közepén van egy pozícióharcért folytatott csatának és lemaradt majd TT-t is elengedte... Mondjuk annak nem örültem. Korrekt volt.
    A király nem Elvis volt...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •