Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Spa Francorchamps - 11.09. (H)

    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat, első helyszínünk Spa Francorchamps GT3-as szabadon választható kocsikkal!



    Pálya:
    Spa Francorchamps
    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2015.11.09. - Hétfő

    Practice:
    19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (15 kör ~30 min)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: On
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters

    Indulási feltételek: Project Cars - Teszfutamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 11. 09. 14:38.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Sziasztok! Gondoltam ösztönözhetnénk egymást egy "jövök"-kel,hátha inspirál másokat az indulásra,ha látni egy körülbelüli létszámot...

  3. #3
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    jövök!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  4. #4
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    Cool

    Szintén

  5. #5
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    jövök!
    +1
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  6. #6

  7. #7
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Jöttem.

    Ismét érdekes verseny volt. Volt benne számomra meglepő és nem meglepő dolog is. Meglepett hogy az elsők közé tudtam qualizni magam. Az már nem lepett meg, hogy rögtön rajtnál valaki kiforgatott, ami miatt viszont még egy box utca áthajtást is kaptam, na az megint meglepett. Utolsó helyről kezdtem üldözni a mezőnyt, de esélytelen volt a dolog.

    Tényleg nem értem, hogy képtelenség úgy lefutni egy versenyt, hogy valaki ne a legelső métereken akarjon nyerni. Már kezd trend lenni bármilyen szimulátor bajnokságban indulok, hogy ha véletlenül be tudom qualizni magam az elejére, akkor nem érem meg a második kanyart.....

    Mindenkinek gratulálok amúgy, még meggondolom hogy legközelebb induljak-e.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #8
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Köszönöm a játékot, nagyszerű verseny volt számomra.
    Kvali első hely, nem számítottam rá.
    Rajtnál kiugrottam, így ki kellett autóznom egy áthajtásos bünti idejét.
    13. körben kb 13 másodperces előnyöm volt, letöltöttem a büntetést.
    2 másodpercet megtartottam az előnyből, amit a végéig csak növeltem.
    Még egyszer köszönöm mindenkinek, jövök máskor is!

  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Jöttem.

    Ismét érdekes verseny volt. Volt benne számomra meglepő és nem meglepő dolog is. Meglepett hogy az elsők közé tudtam qualizni magam. Az már nem lepett meg, hogy rögtön rajtnál valaki kiforgatott, ami miatt viszont még egy box utca áthajtást is kaptam, na az megint meglepett. Utolsó helyről kezdtem üldözni a mezőnyt, de esélytelen volt a dolog.

    Tényleg nem értem, hogy képtelenség úgy lefutni egy versenyt, hogy valaki ne a legelső métereken akarjon nyerni. Már kezd trend lenni bármilyen szimulátor bajnokságban indulok, hogy ha véletlenül be tudom qualizni magam az elejére, akkor nem érem meg a második kanyart.....

    Mindenkinek gratulálok amúgy, még meggondolom hogy legközelebb induljak-e.
    Ne duzzogj, gyere legközelebb is!
    Engem is átlöktek a Les Combes-on, majd előztek meg amolyan "kötelező a másik lökősén menni, addig míg ki nem tolod alóla az autót", de ezek csak tesztek!

  10. #10
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ne duzzogj, gyere legközelebb is!
    Engem is átlöktek a Les Combes-on, majd előztek meg amolyan "kötelező a másik lökősén menni, addig míg ki nem tolod alóla az autót", de ezek csak tesztek!
    Ha bajnoki futam lesz (lett volna ez), jó pár büntit ki lehetett volna osztani!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  11. #11
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ha bajnoki futam lesz (lett volna ez), jó pár büntit ki lehetett volna osztani!
    Mar Doningtonon sem ertettem azt a valakit,hogy mire jo betolni az autom hatuljat a motorhazig mielott megeloz!? Szomoru ha csak ezek a lokos a lokoson momentumok ragadtak meg a tv-bol!

  12. #12
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ne duzzogj, gyere legközelebb is!
    Engem is átlöktek a Les Combes-on, majd előztek meg amolyan "kötelező a másik lökősén menni, addig míg ki nem tolod alóla az autót", de ezek csak tesztek!
    Nem duzzogok, csak kicsit fáradt vagyok. Mostanában kb négy olyan futamom volt, ahol ha véletlenül az elejébe qualiztam magam, szinte azonnal kilöktek. Én szórakozni jövök ezekre a versenyekre, de az hogy állandóan a pályán kivül találom magam, már nem szórakoztat.
    És fenntartom hogy attól hogy teszt, nem kötelező tökön-paszulyon keresztül menni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  13. #13
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    És fenntartom hogy attól hogy teszt, nem kötelező tökön-paszulyon keresztül menni.
    Ez biza így van!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ha bajnoki futam lesz (lett volna ez), jó pár büntit ki lehetett volna osztani!
    Teszt ide vagy oda, de ne vegyük már el egymás kedvét a játéktól. Ezért itt is lehetne alkalmazni némi büntit.
    Én személy szerint kedvelem a GT3 osztályt és szeretném ha ez a sorozat megmaradna minél több résztvevővel.
    Amúgy a versenyen egyetlen kontaktom volt, az is egy lekörözött versenyzővel, aki pár kanyaron keresztül feltartott.
    De volt aki korrekten elengedett.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért itt is lehetne alkalmazni némi büntit.
    Egy tesztfutamon milyen büntetési tételre/rendszerre gondoltál? Komolyan kérdezem.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  16. #16
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Egy tesztfutamon milyen büntetési tételre/rendszerre gondoltál? Komolyan kérdezem.
    Következő futamon nem vehet részt pl. ?

  17. #17
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Következő futamon nem vehet részt pl. ?
    Voltunk 10-en,abbol a feletol 9-en,ha eltiltanak ne adj isten 2-3 embert a kovetkezotol,akkor az lesz,mint WG-en,kvazi nulla fo.

  18. #18
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Kár hogy itt nem lehet súlyt adni a versenyzőknek. A notórius tolakodókat megkinálnám úgy hatvan kilócskával. Aztán lökdösődjön......
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, ez megint egy teljesen új szim, teljesen új emberekkel, akik eltérő tudással, múlttal, hozzáállással és elvekkel rendelkeznek.

    Még egy komoly bajnokságban is kell legalább 2-3 futam, mire helyre kerülnek a dolgok és úgy mond biztonságos lesz a "terep", akkor egy ilyen rendezvényen sem érdemes olyat elvárni, hogy majd nem lesznek balesetek, meg buta kilökések, mert ez szinte borítékolva van ilyenkor. Persze az a cél, hogy minél kevesebb incidens legyen, de ehhez idő kell és türelem, felesleges egyelőre ezen bosszankodni, mert úgy is ki fognak tenni még párszor a fun futamok során, ez ilyenkor benne van a pakliban.

  20. #20
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Voltunk 10-en,abbol a feletol 9-en,ha eltiltanak ne adj isten 2-3 embert a kovetkezotol,akkor az lesz,mint WG-en,kvazi nulla fo.
    Inkább hiányozzon 2-3 állandóan ütköző ember, mint az a 2-3 ember akik ezek miatt nem fognak játszani.

  21. #21
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Dr Gonzo írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább hiányozzon 2-3 állandóan ütköző ember, mint az a 2-3 ember akik ezek miatt nem fognak játszani.
    Inkább (lévén teszt) gyere annak ellenére,hogy kilöktek!
    Persze,ha éles,ha nem,ne legyen eszement karate,ebben egyetértünk,de tartom,előbb morzsolódjon le az,aki a bajt okozza,mint mondjuk az,aki kulturáltan vezet!
    Szóval ilyen miatt szerintem ne dönts úgy,hogy nem jössz. Magamért is beszélek,mert nagyon örülnék ha nem merülne ki pár teszt futamban a pCars,hanem rendesen kihasználnánk ezt a játékot. (Sokkal jobb mint az R3E szerintem).

  22. #22
    Putnoki Gábor Regisztrált Dr Gonzo logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Város
    Pécsvárad
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Persze,ha éles,ha nem,ne legyen eszement karate,ebben egyetértünk,de tartom,előbb morzsolódjon le az,aki a bajt okozza,mint mondjuk az,aki kulturáltan vezet!
    Szóval ilyen miatt szerintem ne dönts úgy,hogy nem jössz.
    Ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni!
    Én jövök mert a GT3 a kedvencem, remélem lesz jövője további futamoknak.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •