Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Skin Street Cup - Skinhasználat

    Kedves Versenyzők!

    A most induló Street Bajnokságunk futamain lehetőség lesz egyedi skinek-et használni, aki szeretne élni a lehetőséggel, az kérjük küldje el nekünk mielőbb a saját festését az általa használni kívánt autókra.

    Az egyes festéseket letöltési linkjét ide kérnék bemásolni, viszont csak közvetlen linket és hibamentes festéseket fogadunk el! Törekedjetek rá, hogy a fájlok mérete érdemben ne haladja meg a gyári festésekét.
    Az ide egyedileg feltöltött skin-eket tilos a futamokon használni, csakis a szervezőség által ellenőrzött és kiadott hivatalos skinpack lesz használható a futamokon!

    Hátáridők:
    1. futam előtt: 2015.11.09 - 12:00
    2. futam előtt: 2015.11.21 - 12:00
    3. futam után: 2015.12.19 - 12:00



    AC Street Bajnokság Skinpack: LETÖLTÉS (v1.0)


    Telepítés:
    Másold a zip-ben lévő "content" mappát a ..\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\.. könyvtárba, felülírva az eredeti "content" mappát.
    A felugró figyelmeztetéseket nyugodtan hagyd jóvá, a skinpack egyetlen egy gyári fájlt sem módosít!


    Használat:
    Skint választani a bajnoki futamokon a szervert restart utáni rövid booking időszakban lehet. Pontos leírás itt: SKINVÁLASZTÁS
    Akik nem küldtek be saját festést, azok csak a gyári skin-ek közül választhatnak, a beküldők pedig a sajátjukat.
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 03. 01. 01:03.

  2. #2

  3. #3

  4. #4
    Ha jól értelmezem, akkor annak semmi akadálya, hogy az egyik gyári fehér színt kiválasszam és azzal induljak? Mert ez esetben nem tökölődnék a skin-eléssel. Csak azért kérdem, mert offline-ban mindig fehér autóval mentem, de prekvalon valami narancsossal vagy mittudomén... Ott nem működik a skinválasztás? Próbáltam a Summary menüben kijelölni, de azt kaptam, amit a gép dobott.

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Tölthető a hivatalos Skinpack az első hozzászólásából!

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól értelmezem, akkor annak semmi akadálya, hogy az egyik gyári fehér színt kiválasszam és azzal induljak? Mert ez esetben nem tökölődnék a skin-eléssel. Csak azért kérdem, mert offline-ban mindig fehér autóval mentem, de prekvalon valami narancsossal vagy mittudomén... Ott nem működik a skinválasztás? Próbáltam a Summary menüben kijelölni, de azt kaptam, amit a gép dobott.
    Skin-t választani csak Booking-os szerveren lehet (ilyen lesz a futan szerver), Pick-up-os szerveren (amilyen a prekval is) erre nincs lehetőség, hanem amit a gép dob, az van.

    A ma esti futamokon mindenki kapni fog egy random skin-t, aki viszont szeretne választani magának konkrét festést, az ezt a futamok előtti pár perces booking időszak alatt teheti csak meg, itt le van írva hogyan: SKINVÁLASZTÁS
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 11. 10. 04:36.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •