Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (152 összesen)
  1. #26
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Csak nekem iszonyatosan alulkormányzott az autó a kanyar bejáratokon?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem úgy rémlik, hogy mintha eredeti tervezésnél is felmerült a semi slick mint befutó a drift okán
    A tervezésnél mindig elég sok minden felmerül, mint ahogy az is hogy az M4 slick gumival menjen, meg az is hogy utcai autókkal menjünk már utcai gumikon... nyilvánvaló, hogy mindenkinek megfelelni egyszerre nem lehet. Az is tapasztalat, hogy mindig az a tábor aktív a fórumon, akinek épp nem tetszik vmi, akinek meg jó, az meg általában csöndben van. Szóval javaslom első körben adjatok egy esélyt a dolognak, próbáljatok meg alkalmazkodni a körülményekhez.

    Amúgy is alkalmazkodás a legfontosabb képessége egy jó autóversenyzőnek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 11. 10:51.

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Más téma: Bekerült a Street bajnokság menüje a Masters főoldalra!

    Innen közvetlenül eléritek, a prekvalifikációt, versenyaptárat, a pontversenyt és az egyes futameredményeket, valamint még pár hasznos/érdekes opciót.

    A dolog egyelőre teszt üzemben fut és pár hiba még javítás alatt van:
    - Pontozás: egy versenynapon maximum 240 pontot lehet szerezni, nem 120-at
    - Eldobható futamok száma: a 6 futamból az 5 legjobb eredmény számít bele bajnokság, nem 4
    - Futameredmény: Hockenheim R2 szerver 2. futam eredménye hibás
    - Csapatpontozás: feltöltés alatt

    Aki ezeken felül bármi hibát talál, az jelezze!

  4. #29
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    nem lehetne a 16:00 órás szerveridővel kezdeni valamit?
    több helyen semmit se látok az árnyékok hülye tükröződése miatt. Így főleg elég nehéz eltalálnom egy tökismeretlen pályán
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem lehetne a 16:00 órás szerveridővel kezdeni valamit?
    több helyen semmit se látok az árnyékok hülye tükröződése miatt. Így főleg elég nehéz eltalálnom egy tökismeretlen pályán
    Sorry, erre nem is gondoltam, nálam eleve ki van kapcsolva az összes Post Processing effekt, így nálam nincs ilyen gond... este otthon megnézem. Addig esetleg próbálj meg másik filtert használni...

  6. #31
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry, erre nem is gondoltam, nálam eleve ki van kapcsolva az összes Post Processing effekt, így nálam nincs ilyen gond... este otthon megnézem. Addig esetleg próbálj meg másik filtert használni...
    a dél jó lesz
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #32
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tervezésnél mindig elég sok minden felmerül, mint ahogy az is hogy az M4 slick gumival menjen, meg az is hogy utcai autókkal menjünk már utcai gumikon... nyilvánvaló, hogy mindenkinek megfelelni egyszerre nem lehet. Az is tapasztalat, hogy mindig az a tábor aktív a fórumon, akinek épp nem tetszik vmi, akinek meg jó, az meg általában csöndben van. Szóval javaslom első körben adjatok egy esélyt a dolognak, próbáljatok meg alkalmazkodni a körülményekhez.

    Amúgy is alkalmazkodás a legfontosabb képessége egy jó autóversenyzőnek.
    Az A1 ringi tesztfutamon nekem már csak az alap M4 jutott így csak azt próbálgattam akkoriban és nekem tetszett, és azt gondolom hogy a sima M4 jobb választás lenne, mint a koplárovics féle. Legalábbis jobban passzol a street bajnokság "profiljába". Fickósabb mint a toyota volt tehát már lépünk egy kicsit előre, de elfogadhatóan kezelhető street gumikon is, míg a botlábovics valóban igényelné a slicket ahhoz hogy csak a versenyzésre koncentráljunk.
    Az állandó gépészkedéssel elveszítjük azt a pluszt amit a street bajnokság ad és kapunk egy lassabb GT bajnokságot

    De persze én nem értek ezekhez, csak érzésre mondom...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 12. 11. 16:56.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #33
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az állandó gépészkedéssel elveszítjük azt a pluszt amit a street bajnokság ad és kapunk egy lassabb GT bajnokságot

    De persze én nem értek ezekhez, csak érzésre mondom...
    Egyetértek.

    Lehet, hogy rosszul gondolom, de a street bajnokságok egyik célja talán pont az volt, hogy a kevésbé rutinosabbaknak is lehetőséget adjon a versenyzés gyakorlására. A Toyota a visszajelzésekből ítélve nagyon bevált. Jó, legyen eggyel erősebb is, jöjjön az M4! Utcai gumi is rendben, csak ez a 98% annyival kevesebb tapadást ad, hogy a legkisebb óvatlan gázadásra is pörög és megy a falba. Ez így minden lesz, csak nem lehetőség arra, hogy a kevésbé gyakorlottak egy jót versenyezzenek egymással. Végig lehet persze menni, csak rohadt óvatosan, mintha havas úton mennénk.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 12. 11. 23:54.

  9. #34
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    A semi slicket tényleg fontolora kellene venni.Utcai gumin esélyes egy roncsderbi.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Indítottam egy másik szerver GTR-Masters.hu #M4 Teszt néven, ahol mindkét M4-es verzió próbálható mindkét gumival és a nap is kicsit magasabbra kúszott az égen.

  11. #36
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Indítottam egy másik szerver GTR-Masters.hu #M4 Teszt néven, ahol mindkét M4-es verzió próbálható mindkét gumival és a nap is kicsit magasabbra kúszott az égen.
    Pár kör után, csak magamat tudom idézni.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ... azt gondolom hogy a sima M4 jobb választás lenne, mint a koplárovics féle. Legalábbis jobban passzol a street bajnokság "profiljába". Fickósabb mint a toyota volt tehát már lépünk egy kicsit előre, de elfogadhatóan kezelhető street gumikon is, míg a botlábovics valóban igényelné a slicket ahhoz hogy csak a versenyzésre koncentráljunk. ...
    nemtudom miben több/más az akrapovics, de tény hogy "megbocsátóbb" a sima. És ez kell ide szerintem.

    A nap nekem így már OK..bár ahogy megszoktam pályát már az előző se volt annyira gáz, csak a tökismeretlen pályán zavart hogy még az árnyékoktól se látok
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #37
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem a sima jott be, a slick gumikkal. Bar ahogy eszrevettem inkabb a fektavokon latszik meg a gumik kozti kulonbseg, kanyarban ugyanugy dobja a farat mindket gumival. Meg azon hogy fekezes kozben jobban kezben lehet tartani az autot. Bar az en velemenyem nem sokat szamit, "fogatlan oroszlan" vagyok mar a versenypalyan.... :-)

    Tapatalkkal küldve a Nokia 3310 készülékemről.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  13. #38
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    +1 a simára, ezt nagyon jó vezetni, ...tuti, hogy sokkal jobb versenyek lennének... klasszikust idézve: "ölöm é' bódottá' "

  14. #39
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Az autó olyan amilyen. Csúszik. Nekem mindegy, bár ezzel így tuti nem jutok első szerverre.

    Viszont a pályával nincs senkinek baja?
    - nekem meg-megakad (visszaesik az FPS)
    - fehér pöttyök és csíkok mindenfelé villognak
    - ronda

    Van ennek egy reloaded változata, online és offline is mentem már rajta a fenti problémák nélkül. Gondolom azon már nem változtatunk? Hmm? Szabi? Még soká lesz a verseny meg, ha már a gumi úgyis ilyen vita tárgya...

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Van ennek egy reloaded változata, online és offline is mentem már rajta a fenti problémák nélkül. Gondolom azon már nem változtatunk? Hmm? Szabi? Még soká lesz a verseny meg, ha már a gumi úgyis ilyen vita tárgya...
    Melyik, a 4K-ás verzióra gondolsz?

  16. #41
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik, a 4K-ás verzióra gondolsz?
    igen

    http://www.racedepartment.com/downlo...-version.5804/

  17. #42
    Csaszar Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    20

    no drift

    M4 akra + slick kellemesen kezelhető, szépen meg lehet tartani határon, biztos kevesebb lenne megperdülés a versenyen is,
    de ha közösség úgy dönt hogy street gumi akkor lesz dolga a versenybíróságnak

  18. #43
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Itt a két M4 közt csak a kipufogó a külömbség és azt kell mondjam,hogy az Akrapovicnak jobb a hangja.Én is erre voksolnék+slick.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el

  19. #44
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    És akkor lesz valami változás pálya-gumi-autó vonalon? Mert lassan meg már azért nem lesz mert, hogy sokan futottak már prekvalon...

  20. #45
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nem frissül a prekval!

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Javítottam.

  22. #47
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a két M4 közt csak a kipufogó a külömbség és azt kell mondjam,hogy az Akrapovicnak jobb a hangja.Én is erre voksolnék+slick.

    Tapatalk-kal küldve az én D5803-el
    hát, akkor nagyon fura a kipufogó programozása az AC-nak...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor lesz valami változás pálya-gumi-autó vonalon? Mert lassan meg már azért nem lesz mert, hogy sokan futottak már prekvalon...
    Még mielőtt bármit döntünk, megvárjuk a holnap esti frissítést, ami ki tudja megint milyen egyéb változásokat hoz majd magával...

  24. #49
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Ez a bmw nagyon nem bejövős. Nehéz tohonya, tolja az orrát vagy a seggét, kettő között nehéz lavírozni ezzel az utcai gumival, nem igazán élvezetes, de azért még egyszer nekifutok offline, mert így online nem engedem fel magam ezzel

  25. #50
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a bmw nagyon nem bejövős. Nehéz tohonya, tolja az orrát vagy a seggét, kettő között nehéz lavírozni ezzel az utcai gumival, nem igazán élvezetes, de azért még egyszer nekifutok offline, mert így online nem engedem fel magam ezzel
    Pedig online gyakorolj inkább, mint offline

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •