Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Watkins Glen Short - 10.29.

    Kedves Versenyzők!

    Csütörtökön folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat, negyedik helyszínünk a legendás amerikai Watkins Glen nascar versenypálya GT3-as szabadon választható kocsikkal!



    Pálya: Watkins Glen

    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2015.10.29. - csütörtök

    Practice:
    19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (15 kör ~20 min)
    Race2: 20:20 (15 kör ~20 min)

    A futam után NE lépj ki a szerverről, azonnal indítjuk a második futamot!

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: gyári
    Időjárás: meglepetés
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Nem előírás, de lehetőség szerint a 2. futamra mindenki válasszon másik kocsit. Ne ugyanazzal a géppel induljunk, mint az elsőn.


    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters

    Indulási feltételek: Project Cars - Teszfutamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 26. 20:54.

  2. #2
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Csak érdeklődésképpen. Ezen a futamon is köd lesz és szakadó eső? Mert eddig mindegyiken az volt.
    Értem én hogy jó a napsütéshez képest más időjárás, de kötelező is??
    Ha igen, akkor azt hiszem nem erőltetem az indulást, feleslegesnek érzem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  3. #3
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Na igen,jó dolog ez a full köd,meg a vihar...csak ugye mennyi az élvezet benne,hogy esik-kel az ember!

  4. #4
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Csak érdeklődésképpen. Ezen a futamon is köd lesz és szakadó eső? Mert eddig mindegyiken az volt.
    Értem én hogy jó a napsütéshez képest más időjárás, de kötelező is??
    Ha igen, akkor azt hiszem nem erőltetem az indulást, feleslegesnek érzem.
    Mindegyik futamon nem lehetett szakadó eső, ez volt az első futamunk esővel :

    • 2015.10.11 - GT5 Ginetta / Donnington / 2 x 10 kör / (száraz, ködös) (az 1. futam topikja! )
    • 2015.10.15 - GT3 Class / Monza / 2 x 15 kör / száraz (Clear, Overcast, Heavy Cloud, Hazy)(a 2. futam topikja! )
    • 2015.10.25 - GT3 Class / Imola / 2x15 kör / eleredő, majd elálló eső (Fog, Rain, Thunderstorm, Clear) (a 3. futam topikja! )
    • 2015.10.29 - GT3 Class / Watkins Glen / 2x15 kör / meglepetés időjárás


    Ugyan már, tesztelük. Jó az eső, nincs azzal semmi gond. Tudni kell vezetni benne. Az időjárást nem árulhatom el, hisz meglepetés lesz. Kéretik jönni, egy jót csapatni.
    Az előbb toltam le egy 15 körös futamot a beállított elemekkel, mondhatom ilyen jót, élvezeteset régen mentem, mint most. Pedig free practice-n toltam, egyedül!
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 26. 22:12.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  5. #5
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Csak érdeklődésképpen. Ezen a futamon is köd lesz és szakadó eső? Mert eddig mindegyiken az volt.
    Értem én hogy jó a napsütéshez képest más időjárás, de kötelező is??
    Ha igen, akkor azt hiszem nem erőltetem az indulást, feleslegesnek érzem.
    +1
    Jóóóóó az..... gondolom ezért is van akkora tolongás

  6. #6
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Jóóóóó az..... gondolom ezért is van akkora tolongás
    Most komolyan, ha valakinek az eső veszi el a kedvét egy futamtól, főleg, ha az elered, eláll (ez miatt nem is indul), akkor ... inkább nem folytatom.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  7. #7
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Tényleg nem érted. Nem uralom ezeket az autókat. Az rendben van hogy teszteljük ezt a játékot, de nekem nem öröm hanem kinlódás a hátsó kerekesekkel szakadó esőben menni.
    Nem értem hogy miért kell mindig negativ véleményt nyilvánitani, ha valakinek nem tökéletesen tetszik amit a topikgazdák kitalálnak.
    Amúgy szerintem pont a második futamon nem voltam, mert amire emlékszem, ott egyszer olyan köd volt, hogy a pályát sem találtam, utána meg köd volt és esett az eső, utána meg esett az eső és csúszkáltam.
    De tényleg én kérek elnézést, hogy bármit meg mertem emliteni, ami nem a szervezők gondolata volt. Innentől nem is rontanám itt a levegőt, ebben a topikban.
    Köszönöm hogy itt lehettem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #8
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Még annyit, hogy kezd kicsit fárasztó lenni, hogy állandóan minden játéknál a játékosok véleményét kérik, de ha megmondják, akkor meg megy a szájhúzás, hogy miért mond mást mint a szervező és miért nem tetszik neki amit a szervezőség kitalált. Én vagyok a hülye, hogy még leirom a véleményemet, ha szimplán csöndben maradnék, akkor mindenkinek sokkal jobb lenne.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyit, hogy kezd kicsit fárasztó lenni, hogy állandóan minden játéknál a játékosok véleményét kérik, de ha megmondják, akkor meg megy a szájhúzás...
    Az a vélemény kérős admin én vagyok, nem Ronny.

    Írd le bátran amit gondolsz, de nem kell megsértődni, ha más meg nem úgy gondolja... nem kell mindig mindenben egyetérteni.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyit, hogy kezd kicsit fárasztó lenni, hogy állandóan minden játéknál a játékosok véleményét kérik, de ha megmondják, akkor meg megy a szájhúzás, hogy miért mond mást mint a szervező és miért nem tetszik neki amit a szervezőség kitalált. Én vagyok a hülye, hogy még leirom a véleményemet, ha szimplán csöndben maradnék, akkor mindenkinek sokkal jobb lenne.
    Most nem Rólad nyilvánítottam véleményt (Te ugye indultál a futamon). Én azt a hozzáállast kritizáltam, amikor valaki elolvassa a kiírást: "ja, hogy eső, akkor nem érdekel".
    Nem is értem, hogy vetted magadra? Még csak nem is a Te hozzászólásodra valaszoltam.
    Egyszóval, bocsánatot kérek Tőled, ha megbántottalak, véletlenül sem az volt a szándékom.
    Várlak a következő futamra is csütörtökön.

    Küldve Tapatalk-on keresztül.
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 27. 06:10.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  11. #11
    Nemsoká futam! Gyertek!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #12
    Győrik Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 11.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    13
    Sziasztok!

    Engem nem enged belépni...

  13. #13
    Idézet Eredetileg SeRoKRigid írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Engem nem enged belépni...
    Most már sikerült.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Győrik Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 11.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    13
    Igen... én voltam a béna...

    Viszont elég kevesen vagyunk?!?

  15. #15
    Tervezitek még további tesztfutamok indítását? Amennyiben igen, esetleg hasznos lenne összebeszélni a Project CARS Club Hungary csoport tagjaival hogy ne ütközzenek az események.
    Ott kialakulni látszik egy 10-15 fős társaság, valamint az a gykorlat, hogy a csütörtökönként egy "könyebb" pálya-autó, míg vasárnaponként valami keményebb kombináció van kipróbálva (példa kedvéért ezen a héten Oulton Park Island-BMW 1 Series M Coupe volt, majd Sonoma Raceway GP- Ford Capri Zakspeed lesz).
    Ők még az időjárás megbolondításába nem mentek bele, eddig maximum beborult az ég de volt már például éjszakai futamkezdés.
    Én örülnék neki ha további események szerveződnének a játék köré de ez az ütközés szerintem hátráltatja ezt.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Tervezitek még további tesztfutamok indítását? Amennyiben igen, esetleg hasznos lenne összebeszélni a Project CARS Club Hungary csoport tagjaival hogy ne ütközzenek az események.
    Ott kialakulni látszik egy 10-15 fős társaság, valamint az a gykorlat, hogy a csütörtökönként egy "könyebb" pálya-autó, míg vasárnaponként valami keményebb kombináció van kipróbálva (példa kedvéért ezen a héten Oulton Park Island-BMW 1 Series M Coupe volt, majd Sonoma Raceway GP- Ford Capri Zakspeed lesz).
    Ők még az időjárás megbolondításába nem mentek bele, eddig maximum beborult az ég de volt már például éjszakai futamkezdés.
    Én örülnék neki ha további események szerveződnének a játék köré de ez az ütközés szerintem hátráltatja ezt.
    Tervezünk további tevékenységet a PC-al valamilyen formában, amit még nem látom, hogy mi, milyen formában lenne az! Azonban az utolsó 2 futamra nagyon kevés ember látogatott el. Az itteni közösségben valami miatt nincs rá kereslet.

    Azt is látom, hogy a játékon van mit fejleszteni még, a DS-e kriminálisan szarul programozható, ami beállítást megkap, sem mindig viszi át a kliensekre. Folyamatosan reszelgetnek rajta SMS-ék, ráadásul úgy, hogy nincs/alig van publikálva az újítás. Egy friss példa a legutóbbi javításuk: alapjaiban forgatta fel a DS elérhetőségét. Először azt hittem én bénázok, nem érem el a DS-t. Kiderült (más fórumokat (PS DS) olvasva persze), bevezettek azonosítási szinteket (3 fixet): private, admin, public. Na, mind3-at 0-ól kell(ett) beleprogramoznom(!) a DS beállítás fájl-ba, hogy egyáltalán hozzá lehessen, tudjak férni a D szerverhez. Természetesen a mintafájl szűkszavú.
    Erre 1 fő jön WG-be versenyezni.
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 31. 10:28.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #17
    Értem, köszi! Figyelni fogom a fejleményeket.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •