Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)
  1. #1

    PCars FunRace: GT3 - Imola - 10.25.

    Kedves Versenyzők!

    Most vasárnap folytatjuk Project Cars Test & Fun sorozatunkat, harmadik helyszínünk az olasz Autodromo Internazionale "Enzo e Dino Ferrari" Imola versenypálya GT3-as szabadon választható kocsikkal!



    Pálya: Imola

    Autó: GT3 (szabadon választott)
    Időpont: 2015.10.25. - vasárnap

    Practice:
    19:00 (30 min)
    Qual1: 19:30 (30 min)
    Race1: 20:00 (15 kör ~28 min)
    Race2: 20:28 (15 kör ~28 min)

    A futam után NE lépj ki a szerverről, azonnal indítjuk a második futamot!

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás:
    nem kötelező
    Nehézség: Pro
    ABS és TC: gyári
    Időjárás: esős (Fog, Rain, Thunderstorm, Clear)
    Fizikai sérülések:
    100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Nem előírás, de lehetőség szerint a 2. futamra mindenki válasszon másik kocsit. Ne ugyanazzal a géppel induljunk, mint az elsőn.


    Szerver: GTR-Masters (pontosan így írd be a szerver keresőbe, kis/nagy betű is számít!)
    Szerverjelszó: masters

    Indulási feltételek: Project Cars - Teszfutamok
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az PCars multipalyer jelenleg még teszt fázisban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 21. 20:33.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    A hétvégén futottam pár gyakorló futamot ezekkel az időjárás beállításokkal. Hát eléggé melósra sikeredett az a 30 kör. Remélem jópáran összejövünk majd mert ez így igencsak mókásnak ígérkezik

  3. #3
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    A hétvégén futottam pár gyakorló futamot ezekkel az időjárás beállításokkal. Hát eléggé melósra sikeredett az a 30 kör. Remélem jópáran összejövünk majd mert ez így igencsak mókásnak ígérkezik
    Igen, hosszú az a 30 kör egyben. Módosítom 2x15-re.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  4. #4
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, hosszú az a 30 kör egyben. Módosítom 2x15-re.
    Nem nem nem, nem ezt akartam kihozni belőle! Pont ideális volt arra amit szeretnénk kipróbálni. 30 kör alatt szépen eloszlott időben az egyre vizesebb majd felszáradó aszfalt (persze 15 kör alatt is eloszlik majd ha az a beállítás).
    Mondjuk mivel egyben van a táv nincs lehetőség javítani a 2. felvonásban de talán ez is nagyobb odafigyelésre kényszerít. Ha lehet kérni én maradnék az egyben 30 körnél. Szívesen kipróbálnék egy hosszú etapot, főleg hogy Watkins Glen-ben már nem tudok elindulni rá nem érés miatt.
    Utoljára módosította: Nimrod; 2015. 10. 21. 20:59.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nem nem, nem ezt akartam kihozni belőle! Pont ideális volt arra amit szeretnénk kipróbálni. 30 kör alatt szépen eloszlott időben az egyre vizesebb majd felszáradó aszfalt (persze 15 kör alatt is eloszlik majd ha az a beállítás).
    Mondjuk mivel egyben van a táv nincs lehetőség javítani a 2. felvonásban de talán ez is nagyobb odafigyelésre kényszerít. Ha lehet kérni én maradnék az egyben 30 körnél. Szívesen kipróbálnék egy hosszú etapot, főleg hogy Watkins Glen-ben már nem tudok elindulni rá nem érés miatt.
    Nem a Te írásod miatt lett a 2x15. Mivel ez az első esős futamunk, így nagyon nagy az esély a hibázásra. Ha valaki eldobja a kocsit a 2. körben egy véletlen miatt, teljesen esélytelen lesz még 28 körben. Így viszont megkapja az esélyt, hogy a 2. futamon figyelmesebb legyen.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Vasárnap este futam, lesz eső, meg vihar, meg földindulás, meg minden... gyertek!

  7. #7
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Miért csak Aston Martint tudok választani a teszt szerveren?

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg serterx írta Hozzászólás megtekintése
    Miért csak Aston Martint tudok választani a teszt szerveren?
    Nem tudom, majd Ronny jön és megszereli... köszi hogy szóltál.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 23. 15:06.

  9. #9
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, majd Ronny jön és megszerel... köszi hogy szóltál.


    Közben megoldottam. Eszembe jutott hogy többféleképpen is lehet autót választani. ))

  10. #10
    Este nyomunk egy próbafutamot!
    Akinek van kedve, jöjjön!

    Prac: 19:00
    Q: 19:30
    R: 20:00
    2x15 kör
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 23. 17:23.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  11. #11
    Sajna cokpit nézet hiányában nem tudtam indulni.
    Más szervereken olyan is van, hogy a kormit sem érzékeli.....
    Máskor is volt ilyen a kormival ,majd ki be lépés újra indítás segített,de legalább volt cokpit nézet.

  12. #12
    Azt hiszem ez a péntek esti futam nem jött össze... 4-en léptünk fel, én felvettettem hogy töltsük fel a rácsot néhány AI kocsival. Hát nem kellette volna ezt javasolnom, sajnálom. Olyan szinten összekavarta a beállításokat hogy 20 perc után sem indultunk még el.
    20:40-ig frissítgettem a listát, én legalábbis nem találtam meg többé a szervert.
    Még egyszer bocsánat ha galibát okoztam.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem ez a péntek esti futam nem jött össze... 4-en léptünk fel, én felvettettem hogy töltsük fel a rácsot néhány AI kocsival. Hát nem kellette volna ezt javasolnom, sajnálom. Olyan szinten összekavarta a beállításokat hogy 20 perc után sem indultunk még el.
    20:40-ig frissítgettem a listát, én legalábbis nem találtam meg többé a szervert.
    Még egyszer bocsánat ha galibát okoztam.
    Ez jó is, hogy felmerült. Tudjuk, hogy nem lesz jó vége...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Este futam! Gyertek!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  15. #15
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Este futam! Gyertek!
    Egy kérdést szeretnék feltenni az estével kapcsolatban: lehetséges lenne-e 5-10 perccel (maximum) késleltetni az első futam rajtját?
    Részt vennék egy másik eseményen ami a számítások szerint pont 20:00 előtt érne véget. Amennyiben ez lehetséges csatlakoznék a futamhoz a rajtrács utolsó helyén.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kérdést szeretnék feltenni az estével kapcsolatban: lehetséges lenne-e 5-10 perccel (maximum) késleltetni az első futam rajtját?
    Részt vennék egy másik eseményen ami a számítások szerint pont 20:00 előtt érne véget. Amennyiben ez lehetséges csatlakoznék a futamhoz a rajtrács utolsó helyén.
    Rendben, 20:10-kor kezdjük.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #17
    Köszönöm!

  18. #18
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Csak egy megjegyzés. Ha nem lépünk ki a szerverről, akkor a második futamra nem fogunk tudni másik kocsit választani azt hiszem. Bár már nem emlékszem itt hogy müködik a dolog.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #19
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy megjegyzés. Ha nem lépünk ki a szerverről, akkor a második futamra nem fogunk tudni másik kocsit választani azt hiszem. Bár már nem emlékszem itt hogy müködik a dolog.
    Lehet, hogy igazad van. Ilyet még nem csináltunk. Menet közben majd meglátjuk.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  20. #20
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Elég jól indult a mai kis futam, de a 10. körre meguntam a folyamatos csúszkálást és ki kellett lépnem, mert drága volt a kormány és még hirtelen felindulásból kirepült volna az ablakon. 5 kg-ot fogytam az biztos.
    Hezso kolléga már a 4. körben feladta, meg tudom érteni. De, egy kerékcserére még kijöhettél volna, úgy nem csúszkált annyira a kocsi.
    7. körtől viszont ismét kapaszkodni kellett a kormányba.

  21. #21
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg ZarN írta Hozzászólás megtekintése
    Elég jól indult a mai kis futam, de a 10. körre meguntam a folyamatos csúszkálást és ki kellett lépnem, mert drága volt a kormány és még hirtelen felindulásból kirepült volna az ablakon. 5 kg-ot fogytam az biztos.
    Hezso kolléga már a 4. körben feladta, meg tudom érteni. De, egy kerékcserére még kijöhettél volna, úgy nem csúszkált annyira a kocsi.
    7. körtől viszont ismét kapaszkodni kellett a kormányba.
    Feladtam, mert nem birtam volna kimenni a boxig. Gyakorlatilag totál előadta a slick gumi és eső kombinációját. Esélyem sem volt, ahogy a gázra léptem, bármekkorát, azonnal fordultam keresztben. Semmi értelme nem volt, a kört sem tudtam volna befejezni. Igy nem láttam értelmét.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #22
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Feladtam, mert nem birtam volna kimenni a boxig. Gyakorlatilag totál előadta a slick gumi és eső kombinációját. Esélyem sem volt, ahogy a gázra léptem, bármekkorát, azonnal fordultam keresztben. Semmi értelme nem volt, a kört sem tudtam volna befejezni. Igy nem láttam értelmét.
    Mindenki így volt ezzel, én úgy kompenzáltam, hogy a mindenkori sebességhez mérten +2 sebességfokozattal mentem. Így el tudtam vánszorogni a boxig.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  23. #23
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Feladtam, mert nem birtam volna kimenni a boxig. Gyakorlatilag totál előadta a slick gumi és eső kombinációját. Esélyem sem volt, ahogy a gázra léptem, bármekkorát, azonnal fordultam keresztben. Semmi értelme nem volt, a kört sem tudtam volna befejezni. Igy nem láttam értelmét.
    Akkor ezt egészen jól visszaadja Kapaszkodni meg valóban kellett amibe csak lehetett, a 8-12. kör nagyon kemény volt mikor megjött az igazi zuhé
    Kipróbálhattam az első éles boxkiállásaimat is, először esőgumira, majd a felszáradó pályára vissza a slick-et.
    Végül 3-an körözgettünk de egészen élvezetes volt mikor utolértük egymást.
    Lámpát meg tessék kapcsolni mert semmit se látni belőletek az esőfüggönyben!

  24. #24
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Az az igazság hogy semmit nem készültem erre a futamra. Alapban nem a kedvenceim a hátsó kerekes autók, ráadásul nem tudtam bekapcsolni a virtuális tükröt, utána a teljesen irányithatatlan autó..... Úgy éreztem nekem most semmi keresnivalóm a pályán, titeket sem akartalak zavarni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #25
    Molnár László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 31.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság hogy semmit nem készültem erre a futamra. Alapban nem a kedvenceim a hátsó kerekes autók, ráadásul nem tudtam bekapcsolni a virtuális tükröt, utána a teljesen irányithatatlan autó..... Úgy éreztem nekem most semmi keresnivalóm a pályán, titeket sem akartalak zavarni.
    Én a kezdés előtt fél órával láttam facebookon a bejegyzést, hogy lesz futam. Ahhoz képest egész jól ment, de ez az eső nem kedvezett senkinek. Amúgy nem volt rossz csak nálam is az volt, hogy kis gáz és kanyarban ment a dupla rittberger.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •