Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (86 összesen)
  1. #26
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Szeretném megköszönni a ma esti rendkívül izgalmas futamokat a Varga duónak és Szalai úrnak. Ez a folyamatos 3-4 tizedre autózás másfél órán keresztül, nem csak hogy hihetetlen izgalmas, mód felett szórakoztató, de nagyon nagyon tanulságos volt. Remélem nem csak nekem hanem nektek is.

  2. #27
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megköszönni a ma esti rendkívül izgalmas futamokat a Varga duónak és Szalai úrnak. Ez a folyamatos 3-4 tizedre autózás másfél órán keresztül, nem csak hogy hihetetlen izgalmas, mód felett szórakoztató, de nagyon nagyon tanulságos volt. Remélem nem csak nekem hanem nektek is.
    Szerintem is az volt, és valóban fantasztikus is egyben!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #28
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, először fordul elő, hogy a Leaderboard nem jegyzi, amit futok. Még mindig egy 1:32,361-es időt jegyez nekem a legjobbnak, holott csak ma futottam vagy 20-szor jobbat ennél. A legjobb egy 1:30,979 volt, amit akkor is kiírt, amikor a Leaderboard-ról visszaléptem a Challenge-be, miután láttam, a táblázatban semmi nyoma. Csináltam egy képernyőmentést róla a biztonság kedvéért:
    http://images.akamai.steamuserconten...17F29490C59BA/
    Úgy tűnik, ma egy körömet sem regisztrálta a Leaderboard. Más is tapasztalt hasonlót?
    Most megjelent a listán végre.

  4. #29
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Csak hogy tisztázzuk. Ha az első kanyarba érkező 2 autó közül a hátsó lesodródik az ívről és elhagyja a pályát (ezáltal jelentős előnyre szert téve), az utána következő hosszú egyenesben ha megelőzi az előtte haladót, az ugye jogtalan előnyszerzésnek számít? És ezzel együtt akkor szabálytalan az előzés is?

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy tisztázzuk. Ha az első kanyarba érkező 2 autó közül a hátsó lesodródik az ívről és elhagyja a pályát (ezáltal jelentős előnyre szert téve), az utána következő hosszú egyenesben ha megelőzi az előtte haladót, az ugye jogtalan előnyszerzésnek számít? És ezzel együtt akkor szabálytalan az előzés is?
    Így van, aki a pályán kívül hajtja végre az előzést, vagy a pályán kívül szerez lendületet az előzéshez, az szabálytalan.

    A T1-ben különösen figyjeljetek a vágásra/szélesítésre, a fehér vonal továbbra a pálya határa!

    -----------------
    A mai FunRace 20:30-kor indul, de rövidek leszünk!
    20:00-tól practice, 20:30-tól 10 perc qual, aztán 2 db 15 perces futam!

    Szerver: GTR-Masters.hu #WTCC
    pass: masters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 26. 18:45.

  6. #31
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Nem akarok senkit se megbántani, de AC-hez készült Módolt pálya ezerszer minőségibb mint ez amit pénzért árulnak RaceRoomban.

  7. #32
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Köszönöm szépen Kovács Sanyinak ezt a 10 perc őrületet! Kirázott a hideg is közben!


    Később lesz videó is!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  8. #33
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen Kovács Sanyinak ezt a 10 perc őrületet! Kirázott a hideg is közben!


    Később lesz videó is!
    Én sem különben marha jó hogy nem kell félnem ha egymás mellett fordulunk bátran lehet csatázni !!!!!!

  9. #34
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok senkit se megbántani, de AC-hez készült Módolt pálya ezerszer minőségibb mint ez amit pénzért árulnak RaceRoomban.
    Na az király

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Megy a szerver!

    Be van állítva a DTM 2015 verseny formátum, így a második futam előtt nem lesz qual, de hogy mi fog történni pontosan, arról elképzelésem sincs, majd meglátjuk!

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A mai FunRace 20:30-kor indul, de rövidek leszünk!
    20:00-tól practice, 20:30-tól 10 perc qual, aztán 2 db 15 perces futam!

    Szerver: GTR-Masters.hu #WTCC
    pass: masters

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Be van állítva a DTM 2015 verseny formátum, így a második futam előtt nem lesz qual...
    Hát tévedtem, volt qual, 5 perc.
    Szerintem semmi nem csinál egy a "DTM15 race series format" a szerver beállítások között, vagy ha esetleg vki tudja mi a szöszre jó ez, az árulja el..


    Illetve sorry a 2. futam T1-ért, ilyet Ti futamon ne csináljatok...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 26. 22:18.

  12. #37
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Hellóka!
    Büntik mikor lesznek kihirdetve?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, aki a pályán kívül hajtja végre az előzést, vagy a pályán kívül szerez lendületet az előzéshez, az szabálytalan.
    Vagy a pálya kiszélesítve szerez előnyt a mögötte jövővel szemben....

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve sorry a 2. futam T1-ért, ilyet Ti futamon ne csináljatok...
    Ááá, akkor már vissza se nézem ki volt az

  14. #39
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Téglási Versenytárstól elnézést kell kérjek, Az első race rajt utáni incidenséért, SebiCsabi elkezdte rám húzni,és őrá figyeltem buta hiba volt részemről.

    Köszi mindenkinek kellemes este volt.

  15. #40
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Téglási Versenytárstól elnézést kell kérjek, Az első race rajt utáni incidenséért, SebiCsabi elkezdte rám húzni,és őrá figyeltem buta hiba volt részemről.

    Köszi mindenkinek kellemes este volt.
    Szerintem bitang jó versenyt mentünk Nagyon élveztem. Mindaddig míg Szalai kolléga az utolsó előtti körben ezzel a bevetődök aztán lesz ami lesz manőverrel, aztán meg leszorítalak húzással, eléggé megölte nálam a hangulatot. Pedig bitang jól mentünk. Fel is vettem. hamarosan fel is rakom.
    Sanyi így Hondások közt... A rajt elektronikádat megoszthatnád velünk Mííííndenkit állva hagytál

  16. #41
    Téglási Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 30.
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Téglási Versenytárstól elnézést kell kérjek, Az első race rajt utáni incidenséért, SebiCsabi elkezdte rám húzni,és őrá figyeltem buta hiba volt részemről.

    Köszi mindenkinek kellemes este volt.
    El van nézve

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BTH_Feri írta Hozzászólás megtekintése
    El van nézve
    Én meg az utána következő pöckölésért kérek elnézést. Viszont a futam vége felé jót csatáztunk

  18. #43
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy a pálya kiszélesítve szerez előnyt a mögötte jövővel szemben...
    Visszanéztem a második futamot. Bár nem konzekvensen és szándékosan, de valóban - főként az utolsó kanyarban - gyakran túlcsúsztam 4 kerékkel a vonalon. Erre jobban fogok figyelni. Inkább hibák eredménye volt, de ez persze nem mentség.

  19. #44
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem bitang jó versenyt mentünk Nagyon élveztem. Mindaddig míg Szalai kolléga az utolsó előtti körben ezzel a bevetődök aztán lesz ami lesz manőverrel, aztán meg leszorítalak húzással, eléggé megölte nálam a hangulatot. Pedig bitang jól mentünk. Fel is vettem. hamarosan fel is rakom.
    Sanyi így Hondások közt... A rajt elektronikádat megoszthatnád velünk Mííííndenkit állva hagytál
    Köszönöm az elismerő szavakat, rendkívül izgalmas volt, az ülésem most szárítom mert tele izzadtam. Vagyis remélem nem más mert futam közben azt se tudtam fiú vok vagy esetleg valami egyéb.
    Nagyon komoly volt ellened védekezni, nagyon megfontolt érett versenyzés amit csinálsz. igazság szerint az őrületbe kergeted az embert. A végére már többet néztem a tükröt mint az utat, ezért be is lassultam. Tibi megmozdulása a legjobbkor jött, mert már egy áramszünetért imádkoztam , csak nehogy saját hibámból veszítsem el ellened a csatát. Tibi jobb pilóta nálam közelebb áll technikai tudásban hozzád, jobban megérdemli az első helyért a veled való küzdelmet. Szerintem kemény volt, de nem sportszerűtlen.

    A rajt: Eddig valami gebasz volt nálam a játékkal, mert extrém módon nem volt tapadásom az első kerekeken,sem gázadáskor, sem féktávon. A frissítés óta ez elmúlt, és mivel eddig hozzá voltam szokva a rossz tapadáshoz, most miden sokkal könnyebb.
    +Tibivel iszonyat setupokat lövünk, ennek oroszlán része az övé nekem meg néha van jó 5letem, és most beletenyereltem a tutiba.

    Köszönöm még 1szer az estét mindenkinek Jó mosolygósan lefeküdni

  20. #45
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    2015.10.26 R1. Red bull ring. Videjó

  21. #46
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Vááá így vissza nézve is izzasztó volt viszont két dolog. Több kanyart is más íven vettem kijáraton, és íven is azt gondoltam beteszed mellém a vasat, nem vok az a leszorítós típus. Felteszem nemsokára Ákossal való csatánkat imádok egymás mellett kanyarodni főleg ha az ellenfél elég érett ahhoz hogy ne azzal akarjon csatát nyerni hogy basick helyet hagyni.
    FONTOS SZABÁLY HA AZ ELLENFELED MÁR MELLETTED VAN, EGY AUTÓNYI HELYET KELL KELL KELL HAGYNI. Ezt persze nem neked szól hanem úgy mindenkinek.
    A másik nagyon nehéz a vágásokra figyelni, amikor a bejáraton a tükröt kell nézned és csak érzésből kezded a fordulást, ez lassít. Ezért lassabbak akik csatáznak nem azért mert bénák.

    A Tibi manőveréről meg csak annyit hogy nem volt szándékos , nem ekkorát akart harapni. Hagytunk helyet belső íven bepróbálkozott, tényleg kicsit optimistán. Mivel sokat autózunk együtt, tom hogy nem ilyen a habitusa. Egyszer egyszer belefér. Ebből tanul mindenki, csak így lehet megtanulni kulturáltan sportszerűen csatázni.
    A veled való keménykedés az más tészta azt nem akarom megítélni, majd megbeszélitek priviben. Semmi kép sem árt az ilyen szitukat kielemezni, de csak kulturáltan minek veszekedni amikor verekedni is lehet De gondolom benne volt Tibiben hogy ha már elbutáskodta akkor legyen értelme,ebben kicsit 1et értek, végül is SzaKo Team 1.3.
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 10. 27. 10:01.

  22. #47
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem a második futamot. Bár nem konzekvensen és szándékosan, de valóban - főként az utolsó kanyarban - gyakran túlcsúsztam 4 kerékkel a vonalon. Erre jobban fogok figyelni. Inkább hibák eredménye volt, de ez persze nem mentség.
    Az utolsó három körben mikor mögötted mentem figyeltem az időkülönbséget és elég nagy előnyt jelentett a T1 és az utolsó kanyar vágása. Nem feltételeztem szándékosságot, de abban a 3 körben mindkét helyen eléggé szélesítettél. Bosszantó volt, hogy amit a pálya többi részén faragtam a hátrányból itt visszajött. Tény, hogy 100%-os vágás nélkül nehéz lenne végigmenni a futamon úgy hogy az ember végig a határon autózik. Abban is biztos vagyok, hogy nálam is előfordult, hogy túlcsúsztam, de erre nagyon figyelni kell, mert itt (is) sokat lehet vele nyerni.
    Ellenben a szemfüles előzésed szép volt a második futamon (amikor Mészáros Gáborral küzdöttem).

  23. #48
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az utolsó három körben mikor mögötted mentem figyeltem az időkülönbséget és elég nagy előnyt jelentett a T1 és az utolsó kanyar vágása. Nem feltételeztem szándékosságot, de abban a 3 körben mindkét helyen eléggé szélesítettél. Bosszantó volt, hogy amit a pálya többi részén faragtam a hátrányból itt visszajött. Tény, hogy 100%-os vágás nélkül nehéz lenne végigmenni a futamon úgy hogy az ember végig a határon autózik. Abban is biztos vagyok, hogy nálam is előfordult, hogy túlcsúsztam, de erre nagyon figyelni kell, mert itt (is) sokat lehet vele nyerni.
    Ellenben a szemfüles előzésed szép volt a második futamon (amikor Mészáros Gáborral küzdöttem).
    Utána még nekiveselkedtem offline is félórás futamnak, hogy a vonalak közé szorítsam magam Érdekes volt, mert AI-kollegák mind simán a műfüvön fordultak T1-ben és az utolsó kanyarban is. A program viszont egész jól büntette lassítással a szélesítéseket, ha már tényleg túl sok volt. Ha valaki nagyon szeret a Red Bull Ringen szélesen autózni, akkor ajánlom neki a Single Race üzemmódot gyakorlásra. Egyébként a mezőnyben autózás elsajátítására is jó. Jobb, mint élesben törni-zúzni.

  24. #49
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Utána még nekiveselkedtem offline is félórás futamnak, hogy a vonalak közé szorítsam magam Érdekes volt, mert AI-kollegák mind simán a műfüvön fordultak T1-ben és az utolsó kanyarban is. A program viszont egész jól büntette lassítással a szélesítéseket, ha már tényleg túl sok volt. Ha valaki nagyon szeret a Red Bull Ringen szélesen autózni, akkor ajánlom neki a Single Race üzemmódot gyakorlásra. Egyébként a mezőnyben autózás elsajátítására is jó. Jobb, mint élesben törni-zúzni.
    Próbáld majd ki Hockenheimben AI-k ellen.A hajtű kanyart úgy szélesítik, hogy szinte a palánkig kimennek és letolnak a pályáról, amiért persze büntetést kapsz Sajnos náluk nem a fehér vonalas szabály van érvényben.

  25. #50
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Erik meg kell hogy kövesselek a múltkori AI vitánk miatt, ezen a versenyen rá kellett jöjjek nekem csak jó ha ti az AI ellen gyakoroltok

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •