Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 85 (85 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mindent összevetve úgy tűnik, elég nagy a szórás utóbbi tekintetében. Főként, mert annyi esélyünk van a hardcore kategóriás versenyzők ellen, mint a TC2-es autóknak ma a WTCC mezőnyben.. ..sokaknak szimpatikus lehet a gondolat, hogy legyen valami esélykiegyenlítődés, amire eszköz lehet a fix setup és az "arcade-osabb" programok is. Ezek jobban összehozzák a mezőnyt és izgalmasabb versenyeket eredményezhetnek. Látok igényt arra, hogy legyenek olyan versenyek is, amelyeken nem több másodperccel gyorsabbak az élmenők, a többiek pedig messze leszakadva körözgetnek mögöttük. Erre jó példa volt a legutóbbi AC-s Toyota GT86-os funrace, ahol viszonylag szorosan ment együtt a mezőny és a reakciókból is az jött le, hogy mindenki élvezte.
    Hát nézd, alapvetően attól, hogy fixáljuk a setup-ot (amit meg egyébként amúgy is meg szoktak osztani a srácok, tehát még fixálni is felesleges ), illetve kevésbé gyors autókkal megyünk, attól még a versenyzők közti különbség megmarad... ne gondolja senki, hogy például egy fix setup-os GT86 bajnokságban, ha komolyra fordulna a helyzet, akkor ne kapna szintén másodperceket az élmenőktől.

    Ilyen fajta esélykiegyenlítést csak is handycap rendszerrel lehet elérni: fix autós bajnokságban pilótánként való súlyozással, nem fix autós bajnokságban meg az eltérő teljesítményű autók kiosztásával, amire itt egy példa. Ugyanakkor amíg minden éles bajnokságunkban kell "B" sőt néha "C", vagy "D" szervert is indítanunk, addig úgy gondolom semmi szükség handycap-re, hiszen minden résztvevő talál a saját szintjének megfelelő ellenfelet és kihívást a versenyeken. Aki tudja magáról, hogy hobbi versenyző, annak szerintem nem is azzal a céllal kell nekivágnia a futamoknak, hogy versenyre kellhessen a dobogós helyekért, hanem elhelyezve magát a mezőnyben a saját riválisai legyőzését kell magának célként kitűznie és adott esetben sikerként elkönyvelnie.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 13. 11:07.

  2. #77
    Bukics Albert Regisztrált serterx logója
    Csatlakozott
    2010. 07. 16.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit OFF, mert nem csak PCars, de:

    Én még csak barátkozom a cockpit nézettel, mer szerintem zavaróan nem reális (vagy csak nem sikerül úgy beállítanom) ezért nálam a motorház az alap, az minden játéknál közel egyforma.

    Nem is szeretném felújítani ezt a vitát, DE a PCars-ban pont van vagy 3 féle cockpit nézet... ott melyiket tervezitek fixálni??? - És miért pont azt?

    Mondjuk abból nekem elsőre a "sisakból kinézős" tűnik a leg elfogadhatóbbnak, csak ott meg azok a homály effektek... és mondjuk a többi játékban meg épp nem ez a megszokott. Szóval? - mire számítsunk? melyiket "tanuljam"?
    Azok a "homály effektek" kikapcsolhatók.
    Íme.

    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #78
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nézd, alapvetően attól, hogy fixáljuk a setup-ot (amit meg egyébként amúgy is meg szoktak osztani a srácok, tehát még fixálni is felesleges ), illetve kevésbé gyors autókkal megyünk, attól még a versenyzők közti különbség megmarad... ne gondolja senki, hogy például egy fix setup-os GT86 bajnokságban, ha komolyra fordulna a helyzet, akkor ne kapna szintén másodperceket az élmenőktől.

    Ilyen fajta esélykiegyenlítést csak is handycap rendszerrel lehet elérni: fix autós bajnokságban pilótánként való súlyozással, nem fix autós bajnokságban meg az eltérő teljesítményű autók kiosztásával, amire itt egy példa. Ugyanakkor amíg minden éles bajnokságunkban kell "B" sőt néha "C", vagy "D" szervert is indítanunk, addig úgy gondolom semmi szükség handycap-re, hiszen minden résztvevő talál a saját szintjének megfelelő ellenfelet és kihívást a versenyeken. Aki tudja magáról, hogy hobbi versenyző, annak szerintem nem is azzal a céllal kell nekivágnia a futamoknak, hogy versenyre kellhessen a dobogós helyekért, hanem elhelyezve magát a mezőnyben a saját riválisai legyőzését kell magának célként kitűznie és adott esetben sikerként elkönyvelnie.
    Igen, alapvetően nem különbözik a véleményünk erről. Mondjuk azért nem büntetnék túlsúllyal senkit, mert ő gyorsabb a képességeiből és tudásából kifolyólag. Handycap-súlyokat lehet és talán kell is alkalmazni arra a célra, hogy adott kategória különböző autóit kb. egy szintre hozzunk, de ez nem megoldás arra, hogy az esetleges hardver háttér különbségeket kompenzálja (sokkal komolyabb cockpit-re gondolok elsősorban). Utóbbi talán olyan faktor ilyen tekintetben, mint az igazi versenyzésben a technikai háttér, nagyobb költségvetésű csapatok általában gyorsabb autókat tudnak futtatni, ez ilyen játék.
    Alapvetően a versenyzők közti különbség négy dologból tevődhet össze:
    1. - jobb vezetéstechnika (ez képesség és rutin kérdése, abszolút szubjektív dolog)
    2. - jobb setup-olási képesség (hosszú évek munkája fekszik benne valószínűleg, szorosan kapcsolódik az első ponthoz)
    3. - jobb hardware, cockpit (ez leginkább pénz és elhatározás kérdése, hogy ki mennyit szán rá) - érdekes lenne tudni, vajon egy élmenő esetében mit jelent köridőben egy komoly cockpit és egy asztalra szerelt DFGT közti különbség?
    4. - jobb autó a kínálatból (ezt lehet handycap-el korrigálni, meg bárki választhat tetszése szerint)

    Éppen ezért a túlzott handycap-elésnek nem látom értelmét, illetve igazságtalanná és átláthatatlanná válhat a dolog igen könnyen. Annak viszont igen, hogy legyenek olyan versenyek, amikor ezek a különbségek kevésbé érvényesülnek. Lehet ezt előszobának nevezni, nevelő szériáknak, aztán az ebben jobbak úgyis mennek tovább a komolyabb felkészültséget és ráfordítást igénylő szériákba. Legalábbis, ha ott is elöl akarnak lenni, akkor nem elég a hobbi szint semmilyen tekintetben. Jó a mostani rendszer, bár néha frusztráló sok másodpercet kapni körönként és azon filózni, hogy ebből melyik faktor mennyit képvisel. Bármennyire is hobbiversenyző valaki, azért csak-csak szeretne minél előrébb végezni

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen ezért a túlzott handycap-elésnek nem látom értelmét, illetve igazságtalanná és átláthatatlanná válhat a dolog igen könnyen. Annak viszont igen, hogy legyenek olyan versenyek, amikor ezek a különbségek kevésbé érvényesülnek.
    Na jó, de azt nem látom, hogy ilyet hogy lehetne csinálni mesterséges beavatkozás nélkül?
    A lassabb autó és a fixed setup erre egyáltalán nem garancia, ahogy fentebb már kifejtettem.

  5. #80
    Győrik Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 11.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, alapvetően nem különbözik a véleményünk erről. Mondjuk azért nem büntetnék túlsúllyal senkit, mert ő gyorsabb a képességeiből és tudásából kifolyólag. Handycap-súlyokat lehet és talán kell is alkalmazni arra a célra, hogy adott kategória különböző autóit kb. egy szintre hozzunk, de ez nem megoldás arra, hogy az esetleges hardver háttér különbségeket kompenzálja (sokkal komolyabb cockpit-re gondolok elsősorban). Utóbbi talán olyan faktor ilyen tekintetben, mint az igazi versenyzésben a technikai háttér, nagyobb költségvetésű csapatok általában gyorsabb autókat tudnak futtatni, ez ilyen játék.
    Alapvetően a versenyzők közti különbség négy dologból tevődhet össze:
    1. - jobb vezetéstechnika (ez képesség és rutin kérdése, abszolút szubjektív dolog)
    2. - jobb setup-olási képesség (hosszú évek munkája fekszik benne valószínűleg, szorosan kapcsolódik az első ponthoz)
    3. - jobb hardware, cockpit (ez leginkább pénz és elhatározás kérdése, hogy ki mennyit szán rá) - érdekes lenne tudni, vajon egy élmenő esetében mit jelent köridőben egy komoly cockpit és egy asztalra szerelt DFGT közti különbség?
    4. - jobb autó a kínálatból (ezt lehet handycap-el korrigálni, meg bárki választhat tetszése szerint)

    Éppen ezért a túlzott handycap-elésnek nem látom értelmét, illetve igazságtalanná és átláthatatlanná válhat a dolog igen könnyen. Annak viszont igen, hogy legyenek olyan versenyek, amikor ezek a különbségek kevésbé érvényesülnek. Lehet ezt előszobának nevezni, nevelő szériáknak, aztán az ebben jobbak úgyis mennek tovább a komolyabb felkészültséget és ráfordítást igénylő szériákba. Legalábbis, ha ott is elöl akarnak lenni, akkor nem elég a hobbi szint semmilyen tekintetben. Jó a mostani rendszer, bár néha frusztráló sok másodpercet kapni körönként és azon filózni, hogy ebből melyik faktor mennyit képvisel. Bármennyire is hobbiversenyző valaki, azért csak-csak szeretne minél előrébb végezni
    Sziasztok!

    Egy gyors bemutatkozással kezdenék, mert csak pár napja vagyok tag, a tesztfutamok óta van meg a játék is... Győrik Bence a becsületes nevem.
    Építő jelleggel írnám le a tapasztalatokat, hátha segíthet a külömbségek kiküszöbölésében.

    A futam után volt szerencsém egy fél órát beszélgetni Bunna Ádámmal, és ő is igazolta amit én is tapasztaltam...
    Szerencsés helyzetben vagyok és egy meglehetősen erős config-al játszom FullHd-ben minden ultrán stabil 60 FPS-el, valamint egy elfogadható Driving Force GT-vel. Azt elismerem hogy az FPS szám számít, de a grafikai minőség és a kormány nem annyira segít (legalábbis nekem). Ádám egy Logitech MOMO-val és egy low-medium beállításon is úgy megy el mellettem mintha állnék. Én azt hiszem, hogy bármilyen setup FIX-et meg kötött nézetet határoztok meg a különbségek (óriási különbségek) megmaradnak.
    Egyértelműen a vezetéstechnika, és egy nagyon kicsit a setup-olás hozza azokat a köridőket. (természetesen csak magamról beszélek)
    Fenn voltam a TS-en is, /itt jegyezném meg hogy akikkel beszéltem mind nagyon rendes volt, segítettek, válaszoltak a kérdésekre/ de csak 3-an voltunk ott. Ha van bármilyen nem versenyes szösszenet, szívesen csatlakozom és a TS-re is természetesen, örülnék néhány alap tanácsnak bármilyen segítségnek... természetesen nem verseny közben kell beszélgetni, mert magamból kiindulva meg sem tudnék mukkanni úgy koncentrálok.
    Egy szó mint száz, én az építő kritikákban, és néhány tippben hiszek, nem a fix setupban. Talán ezzel közelebb kerülünk egymáshoz és könnyebb a fejlődés is.

    Én is belső nézetből vezetek, szerintem így reálisabb, de talán a békesség kedvéért beleférhet egy motorháztetős nézet...

    És pár szót mondanék a futamról is. Ahogy az eredményeken látjátok is, az utolsó helyen tütüztem. Amikor a bolyban voltam közepesen rettegtem, nehogy valakit akadályozzak, esetleg meglökjek. Szerencsére (azt gondolom) elfogadhatóan lavíroztam, és inkább fékeztem nehogy baj legyen... Mindenki vigyázott, a kis kontakt után azonnal megnevezett az illető és bocsánatot kért (pedig nem is lökött nagyon), szóval mindenki korrekt volt. Élveztem egyébként, még úgy is hogy rögtön a mély vízbe ugrottam... Kicsit hiányzik egy magamfajta kvalitásokkal rendelkező sofőr a mezőnyből, de ha nem lesz akkor majd kocsikázok mögöttetek, ti meg kerülgettek...

    Minden rendben volt, én még így is élveztem... a következőn találkozunk (ha a meló nem jön közbe)

  6. #81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, de azt nem látom, hogy ilyet hogy lehetne csinálni mesterséges beavatkozás nélkül?
    A lassabb autó és a fixed setup erre egyáltalán nem garancia, ahogy fentebb már kifejtettem.
    Nem garancia, de arra talán módot ad, hogy a kezdők először a vezetéstechnikai alapokat fejlesszék, aztán érdemes tovább lépniük olyan versenykategóriákba, ahol már tudnak mindenfélét csavargatni a vason. Az élmenőket ez valószínűleg nem fogja motiválni az indulásra tömegesen, így maradnak a képességekben egymáshoz közelebb álló versenyzők. Utóbbiaknak biztosan nagyobb élmény ilyen közegben a győzelemért küzdeni, mint a nagyok farvizén a 28. helyért. Tök jó, hogy kell néha C és D szerver is, de akik ott versenyeznek, azoknak ez kvázi tét nélküli. Kicsit olyan, mintha elengednék az F1, a GP2, az F3 mezőnyét együtt, hogy majd mindenki találja meg a maga ellenfelét. Izgalmasabb lenne, ha kicsit szeparáltabban lehetne versenyezni, mindenki a maga szegmensében, de ott azért jobb esélyekkel.

  7. #82
    Idézet Eredetileg SeRoKRigid írta Hozzászólás megtekintése
    Egy gyors bemutatkozással kezdenék, mert csak pár napja vagyok tag, a tesztfutamok óta van meg a játék is... Győrik Bence a becsületes nevem.
    Építő jelleggel írnám le a tapasztalatokat, hátha segíthet a különbségek kiküszöbölésében.

    A futam után volt szerencsém egy fél órát beszélgetni Bunna Ádámmal, és ő is igazolta amit én is tapasztaltam...
    Szerencsés helyzetben vagyok és egy meglehetősen erős config-al játszom FullHd-ben minden ultrán stabil 60 FPS-el, valamint egy elfogadható Driving Force GT-vel. Azt elismerem hogy az FPS szám számít, de a grafikai minőség és a kormány nem annyira segít (legalábbis nekem). Ádám egy Logitech MOMO-val és egy low-medium beállításon is úgy megy el mellettem mintha állnék. Én azt hiszem, hogy bármilyen setup FIX-et meg kötött nézetet határoztok meg a különbségek (óriási különbségek) megmaradnak.
    Egyértelműen a vezetéstechnika, és egy nagyon kicsit a setup-olás hozza azokat a köridőket. (természetesen csak magamról beszélek)
    Fenn voltam a TS-en is, /itt jegyezném meg hogy akikkel beszéltem mind nagyon rendes volt, segítettek, válaszoltak a kérdésekre/ de csak 3-an voltunk ott. Ha van bármilyen nem versenyes szösszenet, szívesen csatlakozom és a TS-re is természetesen, örülnék néhány alap tanácsnak bármilyen segítségnek... természetesen nem verseny közben kell beszélgetni, mert magamból kiindulva meg sem tudnék mukkanni úgy koncentrálok.
    Egy szó mint száz, én az építő kritikákban, és néhány tippben hiszek, nem a fix setupban. Talán ezzel közelebb kerülünk egymáshoz és könnyebb a fejlődés is.

    Én is belső nézetből vezetek, szerintem így reálisabb, de talán a békesség kedvéért beleférhet egy motorháztetős nézet...

    És pár szót mondanék a futamról is. Ahogy az eredményeken látjátok is, az utolsó helyen tütüztem. Amikor a bolyban voltam közepesen rettegtem, nehogy valakit akadályozzak, esetleg meglökjek. Szerencsére (azt gondolom) elfogadhatóan lavíroztam, és inkább fékeztem nehogy baj legyen... Mindenki vigyázott, a kis kontakt után azonnal megnevezett az illető és bocsánatot kért (pedig nem is lökött nagyon), szóval mindenki korrekt volt. Élveztem egyébként, még úgy is hogy rögtön a mély vízbe ugrottam... Kicsit hiányzik egy magamfajta kvalitásokkal rendelkező sofőr a mezőnyből, de ha nem lesz akkor majd kocsikázok mögöttetek, ti meg kerülgettek...
    Én is csak tavasz vége óta kezdtem a szimulátoros játékokra áttérni. Korábban a szokásos Dirt, Grid szériákat nyomtam leginkább, azokban általában az elejében. Aztán jött az igény, hogy ne 3 körös versenyeket fussak gyakran idióta kölkökkel, akik egy féktávot sem tudnak abszolválni és roncsderbinek nézik az egészet. Így kötöttem ki itt, ahol a Raceroom-al és az Assetto Corsa-val versenyezgetem néha. Ennek a célja a szórakozás és kikapcsolódás, de persze, ha már verseny, igyekszem minél jobban csinálni...
    Teljesen jogos, amit írsz a vezetéstechnikáról, az a legfontosabb (ezért is írtam az első helyre fentebb). Éppen ezért tartanám jónak egy olyan versenyközeg meglétét, ahol nem azon filózik valaki, hogy most az FPS miatt kapott körönként 6 másodpercet, a setup miatt vagy egyszerűen a másik ennyivel jobban vezet? Ha az ebből fakadó kétségeket sikerül csökkenteni, akkor az a hozzáállást is javíthatja. Tudom, hogy nem a setup miatt gyorsabb, tehát nekem kell többet gyakorolnom. Kezdő szinten tisztábban látja az ember a saját helyét, szerintem. Nem ebbe az irányba kell elmenni, ez nem szimulátorversenyzés természetesen. Ez maximum amolyan felkészítő tréning arra, a lehetőségekhez képest azonos feltételek mellett.

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg SeRoKRigid írta Hozzászólás megtekintése
    Egyértelműen a vezetéstechnika, és egy nagyon kicsit a setup-olás hozza azokat a köridőket.
    Ha van bármilyen nem versenyes szösszenet, szívesen csatlakozom és a TS-re is természetesen, örülnék néhány alap tanácsnak bármilyen segítségnek...
    Egy szó mint száz, én az építő kritikákban, és néhány tippben hiszek, nem a fix setupban.
    Szia, elég sok topik van itt a fórumban mindenféle setup és vezetéstechnikai kérdésekről, több mit 10 évnyi anyag, köztük sok ufó és sok valós versenyzők írásai (Wéber Gabi, Kiss Norbi...).. érdemes böngészi a fórumot és használni a keresőt, de mindenek előtt talán ezt érdemes először elolvasni: Nulláról kezdeni...

    Ez után lehet nyugodtan kérdezni a fórumban a megfelelő topikokban (minél konkrétabb a kérdés, annál jobb), illetve érdemes felmenni a TeamSpeak-re is, összehaverkodni a srácokkal, bajnokságok esetén pedig akár csapatba tömörülni... minél több emberrel ismerkedsz össze, annál többen lesznek, aki tudnak neked majd vmi hasznosat mondani az együtt töltött idő során!

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem garancia, de arra talán módot ad, hogy a kezdők először a vezetéstechnikai alapokat fejlesszék, aztán érdemes tovább lépniük olyan versenykategóriákba, ahol már tudnak mindenfélét csavargatni a vason. Az élmenőket ez valószínűleg nem fogja motiválni az indulásra tömegesen, így maradnak a képességekben egymáshoz közelebb álló versenyzők. Utóbbiaknak biztosan nagyobb élmény ilyen közegben a győzelemért küzdeni, mint a nagyok farvizén a 28. helyért. Tök jó, hogy kell néha C és D szerver is, de akik ott versenyeznek, azoknak ez kvázi tét nélküli. Izgalmasabb lenne, ha kicsit szeparáltabban lehetne versenyezni, mindenki a maga szegmensében, de ott azért jobb esélyekkel.
    Pár gondolat:

    • Szerintem az élmenőket sem annyira a csavargatás érdekli, mintsem a vezetési élmény, ezért ha indítunk egy sorozatot valamilyen alapabb de szimpatikus géppel, azon is ugyan úgy megjelenhetnek az ufók is szép számmal.
    • Másrészt azáltal, hogy minden futó bajnokságunkban jellemzően meg vannak osztva a WR szintű setup-ok, ezzel szerintem ez a fixed setup dolog okafogyottá válik, egy váltót meg egy szárnyat azért meg csak mindenki be tud már állítani egy futamra minimális utánajárás után, a többi dologhoz amúgy se nagyon kell hozzányúlni.
    • Azzal, hogy nem "A" szervernek és "B" szervernek hívjuk, hanem csinálunk külön egy PRO és egy ROOKIE mezőnyt/bajnokságot, azzal szerintem csak a elnevezéseken lovaglunk feleslegesen, de a lényeg nem nagyon változik. Sőt, a mezőny is kicsit jobban szét is szóródik majd, mivel a szerverek közti átjárhatóság jóval korlátozottabb lesz. Így az egyes futamokon bekerülhetnek túl lassú versenyzők a PRO és túl gyorsak a ROOKIE szerverekre, mivel nem a prekval és az aktuális felkészültség dönt besorolásról. Ha vkinek meg egy a legjobbak ellen vérrel és verejtékkel összebrusztolt 20. helyezés kevesebbet ér, mint egy dobogós helyezés egy jóval gyengébb mezőnyben, annak szerintem nem ez a műfaj és nem ez a liga való...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 13. 14:26.

  9. #84
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyire nevetséges, de én a motorháztetőhöz vagyok szokva, az sem egy elrugaszkodott nézet, és nem a NFS-hez hanem GTR-hez, Race 07-hez, rFactorhoz, iRacinghez...
    Ne félj a sötétben, nem vagy egyedül
    Múgy ir-be csak cockpit van...

  10. #85
    A csütörtök esti Monzai tesztfutam tapasztalataiból kiindulva szeretnék bemutatni egy alkalmazást, ami megkönnyítheti a pályákon való sikeres versenyzést. Talán többeknek ismerős lehet már de biztos vagyok benne hogy lesz akinek nagy segítséget jelenthet, különös tekintettel az előzésekre.
    A programot nekem is úgy ajánlották, és az illető utólagos engedelmével ezt az ajánlást másolnám be ide, mert röviden és egyértelműen elmagyarázza a használatba vételt:

    "Crew Chief: Ez mindenkinek jól jöhet!
    Van egy nagyon hasznos, könnyen kezelhető alkalmazás, ami tökéletesen helyettesíti a „gyári” versenymérnököt, sőt, azon túl is licitál. Ez a Crew Chief, ami végeredményben egy spotter funkciót lát el a versenyek alatt, vagyis folyamatosan figyelmeztet a különböző, pályán történő eseményekre és fejleményekre.
    Így például – és ez talán a legfontosabb -, amint valaki mellé érünk, vagy ő ér mellénk, máris kapjuk a rádió üzenetet arról, hogy autónk melyik oldalán van az illető, és azt is közli velünk, ha már nincs a közelben senki. A Crew Chief beszámol a köridőinkről, autónk állapotáról, nyomon követi és rendszeresen jeleni az előttünk és mögöttünk haladótól való távolságunkat, mennyi üzemanyagunk van, mennyi kör van még hátra a verseny végéig, szól, ha valamiért büntetést kaptunk.
    Az alkalmazás teljesen standallone, mindösszesen egy fájlt kell letölteni, azt bárhová kicsomagolni és máris működőképes.

    Fontos: Ahhoz, hogy működjön, a CARS-ban a menüben menj be a visual settings menüpontba és ott engedélyezd a Sharing Memory-t. Innentől kezdve kapunk egy teljesértékű, nagyon jól használható, megbízható spottert.
    Használatba vétel:
    A letöltött, csomagolt állományt, oda bontod ki, ahová szeretnéd, nem számít.
    CrewChiefV3 fájlt indítsad el. A jobb felső sarokban a Game opciónál ki kell választani ezt: Project CARS (64 bit) Játék indítása előtt Start gomb, bemondja, hogy „radio check”, ha ez megvolt, akkor működik. Innentől nincs több dolog vele. (Ha ne indítod el a játék alatt a Start gombbal, akkor értelemszerűen nem fog működni a spotter!)

    Letöltés:
    https://drive.google.com/…/0B4KQS820QNFbN1VfZHRZMDdSc1k/view
    Az alkalmazás folyamatosan frissülő topikja:
    http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php…"

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •