Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (85 összesen)
  1. #1

    Project Cars - Teszt futamok #1

    Kedves Versenyzők!

    Október 11.-én beindítjuk az első Project Cars sorozatunkat, ahol alaposan próbára tesszük, hogy mit is tud a legújabb szimulátorunk!



    Idén májusban jelent meg a Project Cars, mely az autóversenyzés igen tág és izgalmas spektrumát eleveníti meg, mindezt megfejelve az eddigi egyik legjobb grafikával és a régóta várt teljesen dinamikusan változó időjárással modellel. Az elmúlt hónapok során komoly fejlődésen ment keresztül a program és több átfogó patch is megjelent hozzá, aminek köszönhetően végre megérett rá, hogy mi is kipróbáljuk és lenyomjunk vele pár Fun és Teszt futam-ot!

    A teszt futamokon a részvétel teljesen nyílt és az egyszerűség kedvéért csak az alap tartalmakat fogjuk használni. Ezen belül is és olyan pályákat választottunk, melyeket már mindenki jószerivel ismer, vagy könnyen tanulhatók és ideális terepet adnak egy jó kis viadalra, az autók pedig hagyományainkhoz híven a GT géposztályból fognak kikerülni. A futamok során alaposan kihasználjuk majd a Project Cars fő képességeit, lesz futam verővényes napsütésből átforduló zivatarban, felszáradó pályán és persze éjszaka is, nem fogunk kihagyni semmilyen izgalmas opciót a repertoárból!


    Futamok:
    • 2015.10.11 - GT5 Ginetta / Donnington / 2 x 10 kör / (száraz, ködös) (az 1. futam topikja! )
    • 2015.10.15 - GT3 Class / Monza / 2 x 15 kör / száraz (Clear, Overcast, Heavy Cloud, Hazy)(a 2. futam topikja! )
    • 2015.10.25 - GT3 Class / Imola / 2x15 kör / eleredő, majd elálló eső (Fog, Rain, Thunderstorm, Clear) (a 3. futam topikja! )
    • 2015.10.29 - GT3 Class / Watkins Glen / 2x15 kör / meglepetés időjárás (a 4. futam topikja! )


    A futamokon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • A Project Cars szimulátor, mely letölthető a Steam-ről, vagy beszerezhető dobozos kiadásban is.
    • Egyéb kiegészítő tartalomra, DLC csomagokra nincs szükség.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!
    • Szerver név és jelszó az egyes futamok topijában!


    További infók és pontos részeltek az egyes futamkiírásokban:
    Project Cars - Szervezett futamok




    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 11. 04. 20:23.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Project Cars - Teszt futamok

    A fenti futamokon kívül igény szerint még lehetnek további FunRace-ek is az érdeklődés fényében!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 02. 17:56.

  3. #3
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Na végre. Én várom

  4. #4
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Dettó. Remélem többre lesz hivatott pár tesztnél

  5. #5
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Gyakorláshoz lesz teszt szerver, vagy csak a verseny napján találkozunk a szerveren??
    Öregember nem gyorsvonat.......

  6. #6
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorláshoz lesz teszt szerver, vagy csak a verseny napján találkozunk a szerveren??
    Egyenlőre az a baj, hogy ha az utolsó ember is kilép a szerverről, eltűnik az a Lobbyból.
    Erőlködök rajta, hogy ne így legyen, de egyenlőre nem találtam megoldást a problémára.

    Update #1
    Úgy néz ki, sikerült megoldanom, hogy látszon a szerver a Lobbyban, de össze-vissza állít mindent kilépés után.

    Update #2
    Sajnos egyenlőre ez globális hiba. Mindenkit érint. Meg kell várnunk ennek a hibának a javítását!
    Addig javaslom, hogy Free Practice-vel toljátok. 1-2 nap (az ígéretek szerint) a javítás elkészítése.
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 04. 21:19.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  7. #7
    Lehet hogy elsiklottam fölötte de az autók gyári assistjai kapcsolhatóak lesznek vagy teljes segítség nélküli körözgetésre készüljünk?

  8. #8
    Idézet Eredetileg Nimrod írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy elsiklottam fölötte de az autók gyári assistjai kapcsolhatóak lesznek vagy teljes segítség nélküli körözgetésre készüljünk?
    Ami a kocsikban gyárilag benne van, azt használhatjuk a futamokon is!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  9. #9
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a kocsikban gyárilag benne van, azt használhatjuk a futamokon is!
    Értem, köszönöm a választ!

  10. #10
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Kivancsi vagyok nagyon, mert mivel nem nagyon értek a setupoláshoz, kiváncsi vagyok , hogy ugyan olyan autóval a mezőny melyik részén találom meg magam.

  11. #11
    Igen, arra készüljön mindenki, hogy setuplock lesz, tehát a gyári beállításokkal indulunk.

    Küldve Tapatalk-on keresztül.
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 05. 21:53.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #12
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, arra készüljön mindenki, hogy setuplock lesz, tehát a gyári beállításokkal indulunk.

    Tapatalk-kal küldve az én GT-N7100-el
    Erre nagyon kíváncsi leszek Én bízom benne hogy így is lesz és nem azt fogom látni mint más versenyeken ahhol szénné setupolt autokkal versenyeznek és utána egymást oltják ki mennyit állított az autón és érdekes módon aki a saját bevallása szerint default beállítással kóröz ugyanolyan idöket megy mint a setupos

  13. #13
    Ezért lesz setuplock. (Remélem működik is).

    Küldve Tapatalk-on keresztül.
    Utoljára módosította: Ronny; 2015. 10. 05. 21:53.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #14
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért lesz setuplock. (Remélem működik is).

    Küldve az én GT-N7100-emről
    Állítólag nem teljesen müködik még de egy próbát mindenesetre az azonnal megfog látszani ha valaki 5 6 mp-el jobb idöt autózik azonos körülmények közt elvileg

  15. #15
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Tetszik ez az első autó. Jól kezelhető kis méregzsák....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #16


    Küldve Tapatalk-on keresztül.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg mini írta Hozzászólás megtekintése
    Én bízom benne hogy így is lesz és nem azt fogom látni mint más versenyeken ahhol szénné setupolt autokkal versenyeznek és utána egymást oltják ki mennyit állított az autón és érdekes módon aki a saját bevallása szerint default beállítással kóröz ugyanolyan idöket megy mint a setupos
    Idézet Eredetileg mini írta Hozzászólás megtekintése
    az azonnal megfog látszani ha valaki 5 6 mp-el jobb idöt autózik azonos körülmények közt elvileg
    Egyrészt azt azért ne gondolja senki, hogy az 5-6 mp-es különbségek a setup-ból adódnak, ha vkinek ekkora a lemaradása ott vezetéstechnikai hiányosságok vannak és azon semmilyen setup nem segít. Másrészt azt azért ne nevezzük már érdemi setup-olásnak, ha vki a váltót meg mondjuk a szárnyakat egy adott pályához illeszti, mert az azért még nem atomfizika és ezekkel lehet hozni a legtöbbet, a többi cucc már csak tizedeket jelent.

    Illetve a setup-nak nem csak az a lényege, hogy gyorsabb legyél, legalább olyan fontos, hogy a saját stílusod-hoz illesztd az autót, hogy komfortosan érezd magad benne. Éppen ezért a "fixed setup" sem teljesen igazságos, mert ha vkinek bejön az alap set, akkor ő előnyben lesz ahhoz képest, aki más karakterű autót szokott/szeret vezetni. Én a magam részéről például szeretem a diffit és a féket állítgatni, pedig ezeknek semmi köze a gyorsasághoz, csak a stílusomhoz.


    Nálunk itt a Masters-en jellemzően az szokás, hogy nincs fixálva a setup, viszont az egyes set-eket rendszeresen megosztjuk egymással, így bárki kipróbálhatja akár az elmenők beállításait is, aztán utána már nem lehet egy laza félmondattal a set-re kenni a több másodperces lemaradásokat, hanem kénytelen lesz beismerni az ember, hogy bizony van még mit tanulnia a vezetésről...


    Egy kis segítség az induláshoz: Nulláról kezdeni...
    Rendkívül hasznos magyar setup kisokos: Setup Guide
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 06. 12:43.

  18. #18
    Azert egy Monzai futam fix setuppal az a vicc kategoria, szarny es attetel allitas nelkul az milyen mar ?
    Ott po t az a lenyeg, hogy alacsony szarnyal, nullahoz kozelito aeroval vegigme jen az ember, pont , hogy ahhoz kell tudas, nem alap settel nyugdijas tempoban kozlekedni

    Nekem is van PC, meg be is ugranek ilyen normalis szervezesre, de ne csinaljunk mar kocafutamokat....

  19. #19
    Elkészült a javítás a hiba orvoslására (fix1), ami sajnos nem lett jó.
    Azaz, csak félig sikerült. Már lehet csatlakozni a 0-ás szerverhez, de nem lehet admin nélkül belépni a pályára...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  20. #20
    Bartha László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 07.
    Város
    Dunaszentgyörgy
    Üzenetek
    23

    Project Cars - Teszt futamok

    Gondolom ez csak számítógépen lesz?

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barthalaca15 írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ez csak számítógépen lesz?
    Igen, ez PC.

  22. #22
    Bartha László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 07.
    Város
    Dunaszentgyörgy
    Üzenetek
    23
    Kár, nekem ps4em van, de sajna nincs semmi ilyen bajnokság, legalább is nem tudok róla! 😕 köszi szépen a gyors választ azért!! 😊


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  23. #23
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészült a javítás a hiba orvoslására (fix1), ami sajnos nem lett jó.
    Azaz, csak félig sikerült. Már lehet csatlakozni a 0-ás szerverhez, de nem lehet admin nélkül belépni a pályára...
    Na, csak elkészült a javítás! Minden jó!!! Holnaptól mehet az online server 24/7-ben!
    Persze valamit azért csak elcsesztek, kimaradt véletlenül az időjárás kezelésből a "Sync to Race" DS algoritmusa.... Na, ne legyünk telhetetlenek, majd visszapakolják. Egyenlőre időpont nincs a javításról...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  24. #24
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    Mikortol megy a szerver, illetve milyen néven? Mert egyenlőre nem talalol gtr-masters semerre. Köszi előre is.

  25. #25
    Ma este rendezünk egy kis viadalt a működő PC dedi szerver örömére!

    Szerver indulás: ~19:00.
    Időmérő kezdete: 19:30.
    Kvali: 30 perc
    Bemelegítő: 5 perc
    Futam: 20 kör

    Pálya: Donnington
    Autó: Ginetta Junior
    Időjárás: A szép napsütésből átmegyünk a tejködbe, majd vissza a napsütésbe, 5x WeatherProgress.


    Szerver: Gtr-Masters
    jelszó: masters



    Akinek kedve tartja, jöjjön, nyomunk egy laza futamot.

    Kérek mindenkit, hogy a fair versenyzést tartsa be!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •